Challenge Rift #25

komentáře 2

Pětadvacátý Challenge Rift je ve znamení mága oblečeného do Legacy of Nightmares setu. Na splnění máte 6 minut a 9 sekund.

Komentář Diablofans.cz: Moc často nejsem proti tomu co Blizzard dělá, ale tentokrát už to vážně překračuje všechny meze. Při současném CR jsem měl sto chutí rozbít si hlavu o stůl. A to nejen z důvodu, že mám zrovna migrénu. Proč ten mág má proboha helmu na Slow Time, když Slow Time NEMÁ v buildu? Proč nemá v kalhotách gemy? Proč nemá celou kostku? Na sobě má DVA Primal Ancient, takže to asi nebude žádný nováček. Stejně, pardon my french, debilní build jako nedávný Křižák. Stejně jako Křižák: Na mága se stačí škaredě podívat a ubývají mu HP. Wudijo měl se svým videem pravdu.

Blizzard by měl okamžitě opravit algoritmus vybírající buildy do CR.

Diablo 2: Magic Find Tournament vol.8

komentáře 2

Již šestým rokem se zde na fóru koná oblíbený MF turnaj v Diablu 2 a letos tomu nebude jinak. Pokud se tedy chcete u této legendy buď jen odreagovat, zavzpomínat nebo předvést svůj um v lovení předmětů, tak je tento turnaj stvořený právě pro vás. Nezáleží na tom, jestli preferujete SC nebo HC. Vítáni jste všichni. Podrobnější info k turnaji, kde se i můžete přihlásit najdete na foru v tomto vlákně.

Diablofans.cz skupina na Blizzard Battle.net

komentáře 4

Blizzard se nechal inspirovat Discordem a několik týdnů je možné vytvářet skupiny přímo v Battle.net klientu. I Diablofans.cz zde mají skupinu, pro připojení klikněte na https://blizzard.com/invite/VOMIrbR. Platí zde pravidla slušného chování, nespamujte atd.

Pokud hrajete další hry z Blizzard portfolia, můžete využít skupinu kolegů z Blizzfan.cz na adrese https://blizzard.com/invite/GNwOHnlo.

Sponzorovaná sdělení

Přihlásit

Přihlášením získáte možnost přidávat komentáře k článkům a přispívat na Diablo fórum.

Registrace
Necromancer

Necromancer Pack

Nové rozšíření hry obsahuje:

  • postava Necromancera
  • 2 character sloty
  • 2 stash taby
  • Wings of Crypt Guardian
  • Golem Pet
  • Banner Shape
  • Banner Sigil a Pennant

Vyšlo v červnu 2017.
Nyní v prodeji.

Koupit Necromancera

Hledat
Návštěvy

DiabloFans.cz měří návštěvy už od svého vzniku, tedy 3. 9. 2005.