KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 05.01.2014, 10:17 hod.

Já budu očumovat celej den dneska nemam vůbec chut nic dělat sem celej bolavej z pátečního fitka :green: zítra už do rachoty tak toho času už bude málo
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 05.01.2014, 18:55 hod.

Uvidím jak se dneska dokopu, ale možná dorazím ;) ..tipuju cca po 20h někdy...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 05.01.2014, 22:57 hod.

Sry pánové, ale pracovat, snažit se studovat a k tomu normálně fungovat je místy náročné. Obzvláště když je zkouškové... A zítra do práce... nějak nemám náladu a sílu soustředit se na HC...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 05.01.2014, 23:36 hod.

Cajk Fru... byl Marast Hulk Kuki Black magr tak nuda nebyla :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Marast » 06.01.2014, 03:39 hod.

Přesně tak. Buď v úplným klidu Fru. ;) Nervovat se kvůli situaci ve které jsi by nebylo moudré. Až to budeš mít trochu volnější a budeš mít víc energie, tak jsi vítán a věz, že s tebou zase rád zahraju. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 06.01.2014, 20:25 hod.

Dík chlapi. Já hlavně abyste nemysleli, že na Vás se*u... ;) Jen když toho mám moc, tak nějak nechci držet soustředění které je při Hc potřeba... a stejnak k tomu jdu max na hoďku (víc času není) a to se zavřu někde na solo (teď aktuálně Anno2070 nebo Titanquest )...
Každopádně díky za podporu...Však já se ukážu... >:D

Těším se až se trochu vyklidní situace, vyklidním se i já a zapařím slibovaně konečně barbar show s Marastem a taky naši klasickou básnickou seanci s dawem a nějakou z jeho čičinek ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 06.01.2014, 22:04 hod.

Dva týdny jsem byl jen pozorovatelem, ale o to víc jsem makal. Chtěl bych se pochlubit, protože jsem před malou chvílí doskládal poslední velkej šutr a DrSmák se blíží, podle mě, svému selffound vrcholu. Samozřejmě extrémy, jako Mempo s crit, nebo Skorn s LS by mi umožnil velkej posun, ale realita je taková, že ani po 80 dalších paragonech nepadlo ani Mempo bez critu. :) Skornů mi už padlo 10, ale žádnej s LS.

I tak jsem po dnešním dosažení P80 a pohledu do inventáře zamáčknul slzu dojetí :D Podívejte, jak se dá hrát SC Solo Self :love: :wave:
(foto je samozřejmě unbuffed :wave: - EHP 650k)
PS: hrozně už se těším na Loot 2.0 :!:

Obrázek

PS2: s tímhle jde expit MP8, v pohodě ustojím MP9 a i když je to hrana, když není nějakej zádrhel, už mě nezkosej ani MP10 (A1), ale to už není moc zábava, ale otročina pro jednoho to sám umlátit,..Každopádně to považuju za velkej úspěch a pokračuju dál v hledání Mempa (pravděpodobně bezcenného, i kdyby) do sbírky :lol:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 06.01.2014, 23:34 hod.

Hmmmmmm, klobouk dolu kamaráde.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 06.01.2014, 23:36 hod.

DrSmo je to pěkný ale je mi z toho krapet šoufl je vidět žes tomu obětoval moře hodin a dle mě bys měl být s gearem někde jinde :{ fakt mě sere jak je to nastavený ten drop a progress kolikrát nemam chut to ani zapnout třeba jako dneska :{ eče že tady ste kucí jinak bych se na to vykáknul už dávno...btw zítra se ukážu někdy k večeru >:D
edit ale seš na tom líp jak já za 1200h na SC sem na tom byl hůř :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 07.01.2014, 16:03 hod.

pěkný DrSmo, tam bych se chtěl taky někdy dostat (samozřejmě s DH)
dawe: mě očekávejte až ve čtvrtek :(
btw, vzhledem k tomu, že Wulf tu furt není, tak ten topic klidně někdo otevřete :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 16:53 hod.

Kuki: díkec :wave:

dawe: :shock: :?: málo :?:
Za cca 600h s barbarem (mám max. jeden item od jiné postavy + část šutrů) si dávat MP8-10 sám? Tak nevim, jak by sis to představoval. (v partách bych si s tímhle dával MP10 jak po másle!)
Jako, vím jak vypadaj nakoupený geary od statisíců hráčů a botů na DP, ale s tím to snad neporovnáváš,...
PS: štěstí víc nemám. Je to tím, že hraju jednu postavu a to je ten rozdíl. Mám skoro 600% MF a za delší odpoledne naberu běžně deset lege. Výběr mám už i z lepších věcí..Na úroveň postav, na jakých jsem já se dostane úplně každej, když vydrží. Nemám ani jeden "ten" TOP exkluzivní item. (zatím)

Lemur: zkus se zeptat Kukiho, jestli jde zapikat jeden článek pro WulFa, nebo jestli tam je schopnej později jeden s WulFem dodat (to by mělo jít, když by se udělal duplikát první části, WulF by založil článek a za to se nakopíroval zbytek Topicu a původní smáznul)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 07.01.2014, 17:40 hod.

DrSmo sám sis odpověděl za x času Ti nepadlo nic top nebo skoro top (sám ani nevim co je top item :green: ) a ano je to málo nemělo by to být jen o štěstí...za tu dobu bys měl být na SC pořádnej buldozer :twisted: btw zkus A4 >:D
p.s. nemusí se dostat :!: za 1200h na SC sem se nedostal ani z 1 charem nad 110K unbuff
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 17:59 hod.

dawe: A4 v partě? Asi by to šlo. Nezapomeň, že D3 je pro Solo velmi nevýhodné :OXO , to je ten problém. (nedávno jsem na HC četl, že chlapci si v partě dovolej jít MP5 se stejným rizikem jako solo MP2 a pro jistotu podotýkám, že se nebavili z pohledu DC)
Buldozer? A tohle není? Pak asi máme rozdílnej názor úplně na všechno.

PS: že nepadlo TOP jsem napsal z pohledu opravdového TOP. (příklady jsem i dva uvedl) Já si jako TOP vážím hned několika svých itemů. (tím jsem ale nechtěl nikoho dráždit)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 07.01.2014, 18:09 hod.

ne solo A4 na mp8 pak mi řekni jakej si byl buldozer(nehádám se jen mám pocit že ty kvanta hodin by si kdokoli i ty dle mě zasloužil mít lepší gear stejně jako v rachotě za víc hodin větší vejplata)...je to tak že parta je výhodnejší a bude tomu i nadále a asi ještě víc
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 18:09 hod.

dawe: nezlob se, ale dostane. Jestli ses nedostal, mám hned několik nápadů, proč to tak může bejt, že ses nedostal. Mě ty lege padaj s železnou pravidelností. (třeba i Queták, kterej má 10x100 má odpovídající počet lege podle mých para) Není to o štěstí, ale vysokým Paragonu/MP a 600% MF. Určitě se může stát, že některá lege nepadne velmi dlouho, možná vůbec. A čemu to vadí? Nahradí se žlutým, nebo jiným lege. Tak se hraje z dropu, není to vada.

edit: já se výrazně nad 110k unbuf taky dostal jen s barbarem a wiznou. Ale děláš, jak kdybys nevěděl, že 110k DPS například u monka je naprosto nesrovnatelné číslo se 110k DPS barbara

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 07.01.2014, 18:30 hod.

jenže i s vysokým MF Ti můžou padat legendárky jako na běžícím páse a můžou to být všechno crapy takže opravdu nemusí :!: je to jen o náhodě jak se Ti to nalosuje tod vše...někomu to padne za 200h někomu ani za 2000h
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 18:39 hod.

dawe:
Když ti napadá sto legendárek za dva týdny (moje čísla) a máš pět postav, není možný, abys za ty dva týdny několikrát rozumně neboostnul. (hlavně, dokud nejsou ty lege zázračný a to nejsou - věci co mám padaj velmi podobný pořád dokola)

Nemá to cenu.
Asi jsem největší klikař na světě. (haha)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Marast » 07.01.2014, 18:49 hod.

A co takhle na HC pane DrSma :?: ;)
Navíc by bylo úplně supr, kdyby ses o svém postupu detailněji zmínil. Ale je to na tobě, kolik času tu s námi chceš trávit. Určitě by to nějakou chvíli zabralo a to není jen tak pro každého...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 07.01.2014, 19:09 hod.

pane Marast :)
Jak říkáš, HC není pro každého :wave:
A já jsem jeden z těch, kteří mají mnoho důvodů, proč HC nehrát a ani jeden, proč ano.


PS: právě jsem to psal jinde, tak se snad neurazíš, ale pro mě je Diablo sám barbar se svojí sekyrou proti všem a tak to asi bude i v D4, D5,.. :P
Sháním teď zájemce o Solo Self do RoS na založení Solo Sekce.
To je cesta, kterou chci jít já a která pro mě znamená Diablo. Bohužel, HC Solo je sebevražda a tomu nemá smysl (podle mě) věnovat ani hodinu času,..




EDIT: spíš, co si počnete vy, vždyť v RoS bude HC pro HC hráče pěkná nuda a pořádná ztráta toho vzrůša,.. :roll:
(asi taková blbost, jako potká mě na solu. Budu hrát jen barbara a po 1000h zjistím, že mám třeba lepší WD, se kterým vůbec nebudu hrát...pěkná pakárna,...ale co nadělám, že?..)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 07.01.2014, 19:20 hod.

V RoSu to bude trochu jinak HC bude takový počítadlo ripů :green: :green: akurát přijdeš o gear a budeš nenávidět blizz za velikost truhly :green: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“