Barbarian - obecná diskuze

Odpovědět
Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:
Barbarian - obecná diskuze

Příspěvek od t0x1c » 28.06.2008, 12:35 hod.

Barbarian je druhá postava, která byla pro Diablo III zveřejněna.

Popis

Nyní nějaké informace o barbarovi.
Barbar bude pořád stejný a nikdy se nezmění. Stále je to hora svalů používající meele zbraně a štíty.
Barbar je skvělý a nepostradatelný společník do každé Diablo party.
Jeho síla je založena na obrovském damage a velké odolnosti.
Většinou používá magii, která podporuje jeho damage, omračuje nepřátele, nebo je odhazuje.



Skilly

Cleave - Barbar zraní jedním seknutím více nepřátel

Ground Stomp - Barbar udeří do země a omráčí okolní nepřátele

Leap - Barbar vyskočí a dopadne na nepřátele, které odhodí nebo zraní. ( známé z Diabla II )

Seismic Slam Barbar udeří do země a vyšle před sebe proud energie, který odhodí nebo zraní nepřátele.

WhirlWind - Barbar se se svou zbraní začne točit dokola a zraňovat okolní nepřátele ( známe z Diabla II )




Informace o postavě budu průběžně aktualizovat
Naposledy upravil(a) t0x1c dne 29.06.2008, 20:36 hod., celkem upraveno 4 x.
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od t0x1c » 28.06.2008, 18:26 hod.

Vííím xD byl jsem pozadu ... už to předělávám
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbarian

Příspěvek od HELLERcz » 28.06.2008, 21:39 hod.

hm nějak se mě nechce načíst jejich homepage .. plánované vypnutí (updating) nebo přetížení ? :) Takže se ani na skilly Barbarovy nemohu kouknout.

Jinak co bylo viděno z videa, vypadá to velmi hustě. Grafika a animace jdou s dobou a na to, že to je raná verze, je to dechberoucí :)
Obrázek

Uživatelský avatar
IlluSioN
Quill Rat
Příspěvky:6
Bydliště:Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od IlluSioN » 28.06.2008, 22:02 hod.

heller ted jsi to vystihl :P

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Barbarian

Příspěvek od zenit » 28.06.2008, 23:57 hod.

No u barba sem jich z ukazky napočital 13 a u witche 11, uvidime, třeba se postupem postavy budou přidavat, kdo ví...

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Barbarian

Příspěvek od zenit » 29.06.2008, 00:24 hod.

Opět se přidám do diskuze... Dival sem se na gameplay trailer asi 15x :-D a na zemi sem jednu runu viděl... dneska už sem dojebkany, ale jutro se na to mrknu znova a dam to sem ;) pokud to někdo neudělá dřív ;).

Uživatelský avatar
mot
Quill Rat
Příspěvky:13
Bydliště:Brno-Kohoutovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od mot » 29.06.2008, 08:57 hod.

Já bych řek, že když někdo z Blizzu říká "No comment", myslí tím, že na tom pracují, ale že to ještě má být překvápko :lol: (vzpomeňte si na odpověď na otázku, jestli pracují na pokračování série Diablo :wink: )

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Barbarian

Příspěvek od zenit » 29.06.2008, 09:05 hod.

Tak tady je, něco co ma v názvu runa. Sice to nevypadá jako klasická runa, ale kdo ví co s tím kluci ještě provedou.
Minor power rune

Uživatelský avatar
mot
Quill Rat
Příspěvky:13
Bydliště:Brno-Kohoutovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od mot » 29.06.2008, 09:11 hod.

Zajímavé, každopádně z takových run asi runové slovo neuděláš(kvůli tomu názvu), podle mě by to spíš mohlo být něco jako gem v D2.

Uživatelský avatar
t0x1c
Wraith
Příspěvky:146
Bydliště:Ne
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od t0x1c » 29.06.2008, 10:49 hod.

zenit píše:Tak tady je, něco co ma v názvu runa. Sice to nevypadá jako klasická runa, ale kdo ví co s tím kluci ještě provedou.
Minor power rune
No ... podle mě je to nějaký boostující item, zvyšující damage, nebo možná jinak posilující postavu

Na zemi jsem zachytil další runu, konkrétně minor energy rune, je možné že do osocketovaného itemu přidá energii, avšak pravděpodobnější mi příjde, že dočasně nebo trvale zvyšuje energii, regeneraci atd... hráče ...

Ještě malinký dodatec k těm socketům ... dále se na zemi v game play traileru objevil malý zlatý item zvaný chipped star topaz, řekl bych tedy, že sockety v diablu určitě nevynechali :)
Obrázek
The OwnAge!

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Barbarian

Příspěvek od zenit » 30.06.2008, 21:31 hod.

Doufam, že zase nejdu s křížkem po funuse, ale ani tady ani přimo na hlavní stránce v postavách tohle neni...
Už asi po dvacáté sem koukal na gameplay trailer :D a libil se mi tam jeden skill u barba, ale nikde se o něm nepíše a to dokonce ani na oficiálních stránkách :wink:. Každopádně to Jay v traileru použil a při slow motion sem to stopnul a hezky si počet :) .

Název skillu: Furious charge
Popis skillu: Charge directly at an enemy, smashing everything in the way.

Na levelu jedna to má tyto statistiky:
Fury:20
Primary damage: 110%
Secondary damage: 100%
Range: 85 feet

Tady je obrázek z gameplay traileru, kdy na ten skill najede myší.
A tady sem vam ten skill upl na youtube.

8)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbarian

Příspěvek od HELLERcz » 01.07.2008, 06:48 hod.

Vypadá to efektně :twisted: Něco mi ten styl skillu připomíná. Jen nevím, kde to zařadit.
Obrázek

Uživatelský avatar
IlluSioN
Quill Rat
Příspěvky:6
Bydliště:Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od IlluSioN » 01.07.2008, 08:20 hod.

uz nevim jak se to jmenuje ale podobnou vec ma paladin v d2

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Barbarian

Příspěvek od zenit » 01.07.2008, 15:43 hod.

Srandisto, kdybysis pořádně přečetl můj příspěvek a podival se na to video a fotku bylo by ti to jasne, že vim, že to tam použil... Ja jen řikal, že ani v předváděčce skillů, ani na oficiální stránkách tento skill uveden neni... No nevadi, jak sem si všimnul Donar hodil tohle a ještě více postřehů hned o hodinu pozdějc co sem postl tenhle post, takže více tam...

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Garn » 04.07.2008, 19:36 hod.

No, při přiblížení ta grafika byla hrozná, i animace pohybu, zvuky zcela jistě z D2, ale to od této hry nečekám, to bych si šel zahrát třeba Crysis nebo Oblivion, od Diabla čekám parádní atmosféru, která mne osobně taky zklamala, ale u té petice jsou návrhy na změnu a myslím, že by to blizz měl vyslyšet, protože taková Neo-záře se tam nehodí a 30K podpisů není málo...dále mě na Diablu bavil onen "boss-mod" kdy hráč je téměř nepřemožitelný a 30 nepřátel mu nedělá problém, 40 už trošku ( :D ) a jak jsme všichni viděli na traileru, už asi vím za co budu hrát :D hlavní na co blizz zřejmě sází jsou světelné efekty, i taková blbost jako cleave (něco jako zesílený útok na více cílů) má zajímavou světelnou animaci. Prostě barbar...jasná volba :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Barbarian

Příspěvek od Lord_Sp » 04.07.2008, 19:39 hod.

co sem pleteš oblivion to je graficky stará vykopávka :D

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Barbarian

Příspěvek od Lord_Sp » 05.07.2008, 08:56 hod.

šak kolko ludí hraje, hrálo BN ?

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Garn » 05.07.2008, 10:31 hod.

4Lordsp: Oblivion ve své době byl dost revoluční (no spise byl narocny, ale urcite se kolem nej a grafiky dost basnilo) a lidi, kteří měli compy za 100+ tisíc si to pochvalovali

4Jonish) Zalezi jakych podpisu, jestli filtruji spammery, tak je to cislo podle me hodne pekne, protoze D2 podle me hraje hodne lidi a nezajima se o problemy komunity a prodane kopie se pocitaji to co proda vyrobce a treba na Xzone se D2 doprodava jeste ted, takze to co by sis kouil ted je z hlediska statistik uz prodano :P

Jo, falleni forever, myslel jsem to jen jako system, treba ve WoW na stejnem lvlu zabijes 1,2 max 3-4 potvory naraz a kdyz nepouzijes ability tak se prakticky rovnas creepum, Diablo je stavene, ze vetsinu trashe das na par ran, takze takove to masove zabijeni (to ja rad :D ) ala Painkiller

Co se petice tyka, myslim ze je smysluplna. Ze zacatku jsem se na to dival skepticky, ale kdyz jsem videl ty obrazky D3 vs. D3 s D2 prostredim...nebylo se o cem bavit, po zbeznem proleteni petice mi nezbyvalo nez sign s poznamkou "I don't have another possibility...agree with all said here..." myslim ze mimo hratelnosti je prostredi jedna z nejsilnejsich stranek Diabla. Ale i pokud tam daji takovou grafiku, tak uz bych zacal hledat templaty od komunity co navrhovala tu petici...

Jinak abych se vratil k tematu, tak ve videu se mi na Barbarovi prave libi ta "plosnost" utoku, skoci do nepratel a vsechny odhodi, i cleave je na nekolik naraz, pak ma tu vlnu jak prasti do zeme, jeste nejaky ten charge...rekl bych ze barb bude spis na creepy a ten witchdoc spis na bosse, protoze ta hra za nej byla takova vic takticka a strasne mi pripominala nekromanta v D2, takze myslim ze pure necro tam uz nebude
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Lord_Sp
Wraith
Příspěvky:192
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordSp#2207
Bydliště:Slovakia

Re: Barbarian

Příspěvek od Lord_Sp » 05.07.2008, 11:08 hod.

no to já vim že ve sovjej dobie to byl mlýnek na PC ... ale v dnešnej dobie to už je vykopávka proto mňa udivilo že si to porovnal s Crysis :D ... ale jestli si to myslel tak jako predchozí príspievek tak to je okééééj :P

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Garn » 05.07.2008, 11:26 hod.

Lord_Sp píše:no to já vim že ve sovjej dobie to byl mlýnek na PC ... ale v dnešnej dobie to už je vykopávka proto mňa udivilo že si to porovnal s Crysis :D ... ale jestli si to myslel tak jako predchozí príspievek tak to je okééééj :P
No proste kdyz mi nekdo rekne megální grafika tak se mi vybaví Crysis a Oblivion :D nemuzu za to :D Oblivion uz je starej, to je jasny, este dobrou grafiku mel Far Cry a ted co hraju Flatout 2...neni to nic uzasnyho, ale zabira to nejakych 256 mega pameti a pulku procaku a ma to grafiku uplne bozsku, skvely stiny, ostry textury, dost pekne se to hraje :-)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“