FuryBarbarian

Odpovědět
Uživatelský avatar
milaczech
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MiLaCzech#2874
Bydliště:Sev.Mor.
FuryBarbarian

Příspěvek od milaczech » 19.03.2012, 09:22 hod.

Fury barb - diskutujte jestli ma tenhle build nejaky smysl a silu? :)
...jeho slabiny, pripadne upravy apod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ghX!acYcbZ

Arthasscz
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: FuryBarbarian

Příspěvek od Arthasscz » 19.03.2012, 10:08 hod.

no sílu ... spíš podle skillu to vypada podle meho na defensive barb. jen passivky jsou zalozeny na dmg

Bude mit velkou vydrz ale mensi dmg nez si asi budes predstavovat ..

Jinak smysl ten build nejaky má. Svym zpusobem je to neco jako tank pro coop. Proste nabehnes do armady monster a pri tvych def. skillech tam vydrzis hooooodne dlouho a neco i pomlatis ale zbytek bude na tve parte :-)

Ale je to ejn muj osobni nazor .. nejsem zrovna barbarian expert :D ja spis monka :D
Obrázek

Avenger
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Avenger#2285

Re: FuryBarbarian

Příspěvek od Avenger » 19.03.2012, 10:18 hod.

No pokiaľ ti ide o nelogickosť, tak si myslím že si vyhral.

Máš tam 5 fury generátorov, a je mi jasné , že to máš v pláne hrať podobne ako aj ja, cez Berserker rage passivku. Lenže Unforgiving passivka mi príde absolútne useless, pretože ti stačí použiť 4 skilly a 3x seknúť s cleavom a si na 100 fury. Takže akékoľvek dalšie generovanie fury je u teba zbytočné.

Ancient spear - naoko pekný skill ale efektívny skôr v pvp.

V tvojom builde mi chýba nejaký ten situačný skill (Earthquake, CotA, WotB) a taktiež aspoň jeden fury spender, pretože sa takto oberáš o x% dmg (či už v podobe Battle ragu alebo nejakého útočného skillu).

Vidím , že to chceš ísť tak 50:50 s defenzívnymi prvkami, tak by som v tvojom prípade pouvažoval nad výmenou passivky Unforgiving za Tough as Niles / Nerves of Steel.
A taktiež by som 100% vyhodil ancient spear.

Uživatelský avatar
milaczech
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MiLaCzech#2874
Bydliště:Sev.Mor.

Re: FuryBarbarian

Příspěvek od milaczech » 19.03.2012, 10:36 hod.

Dekuji za pripominky, pouze si hraji s calkulatorem. :)
Ale je pravda, ze jsem uvazoval o vymeneni AS (ancien spear) za neco z Rage schopnosti. :) Pasivka Unforgiving se mi libila, nicmene co pises je naprosta pravda a tak je zde vlastne zbytecna... puvodne tam byla Blodthirst ale Tough as Niles / Nerves of Steel dava taky urcite kouzlo, mozna jeste Superstition. Udelame tedy mensi zmenu...

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... gVX!acYccZ

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“