Barbar - INFERNO

Odpovědět
Cherokee1
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cherokee123#2600
Barbar - INFERNO

Příspěvek od Cherokee1 » 21.08.2012, 18:33 hod.

Ahoj,

doufám, že mne za můj dotaz tady ihned nebude linčovat, ale chtěl bych se optat, co bych měl nacpat na Barbara na inferno....dodělal jsem ACT II na infernu,ale jen pomoci pt...sam bych asi nedodelal ani jedničku.

Co bych měl mít za staty v armorech a jaké by tam určitě být neměli...jak si mám zlepšit attack speed,attack. Už z toho začínám být jelito. Vídávám postavy a ty mají kolikrát dps i 180K a já mám usmolených 20K.
V čem je chyba?
Jediné co mám asi pěkné je jen HP regen 1.4K / s.

Jak mohu nafarmit hodně goldů? špatně se mi prodávají věci na aukcích a když vidím cenu cca 20M a já mám 1M tak nechápu z kama ti lidi na to berou (krom donátorů co do toho pořád cpou peníze).

Díky za rady.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od AlterEgo » 21.08.2012, 19:12 hod.

Na pohodlne farmeni kdekoliv na inferno staci 30k unbuffed.
Kdyz naskoci buffy z nejakych skillu, aktivuji se ruzne pasivky apod. tak to s prehledem vyskoci nad 100k.
Ty barbary co si videl, ze maji 180k apod., tak to maji po zaplych buffech.
Rezisty bys mel mit tak kolem 800-900 s buffem coz je bez shoutu nejakych 550-600 bez buffu. Life kolem 40k, armor 7-8k s buffem

Staty na armorech res.all, strength, vitalita, crit.chance, crit. dmg., sockety.

Cherokee1
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cherokee123#2600

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Cherokee1 » 21.08.2012, 19:26 hod.

No a když mám u armorů třeba ještě dexterity a nebo inteligenci...vadí to moc? Nevím právě,jestli mi to nějak neprasí postavu.
Jinak se přiznám,že jediný skill co používám jako buff je War Cry,jinak jsem nikdy žádný jiný nepoužíval.
Bary se skilly bych tu asi někde taky našel,když zabádám že?

Cherokee1
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cherokee123#2600

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Cherokee1 » 21.08.2012, 19:29 hod.

Jinak mám teď na tom Barbarovi ještě attack speed 1.48 a nevím jestli to je málo nebo hodně,ale asi bych řekl,že málo, protože jak začnu mlátit tak je to takové lenivé...něco ve stylu: Sem tam rána :-(

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od kojot » 21.08.2012, 19:37 hod.

1.48 je docela v pohodě pokud jedeš 1-hand, pokud jedeš dual-wield, tak je to IMO málo. Když máš na sobě věci s +Dex nebo +Int, tak to vůbec nevadí (spíš naopak), ale nesmí to být na úkor hlavních statů (tj. Str, Vit), resů, armoru, critů, apod. Jinak se hodí mít na sobě nějaký věci s Life on Hit. Nejlepší asi bude, když sem hodíš odkaz na svůj profil a místní Barbarian hráči ti určitě poradí co a jak ;) .
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 19:38 hod.

a používáš frenzy (nezvýší ti to ten základ, ale rozhodně nemám dojem, že mlátím pomalu...)? 1.48 je dle mého celkem normální atack speed s duálkama. není to ani nijak málo, ani hodně.

uff, teď sem si otevřel tvůj profil a bude asi třeba toho změnit docela dost :D s bashem a duálkama to asi fakt není ideální. musím se hrozně smát, když vidím skoro u každýho itemu ten liferegen xD jestli si to podle toho hledal, tak to potěš

Cherokee1
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cherokee123#2600

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Cherokee1 » 21.08.2012, 19:48 hod.

Já budu rád za každou radu, ale nevím jak a co pomením :-X mám s bídou teď cca 900K a za to moc nekoupím :-( Sem tam se najde něco levnýho, ale jinak to jsou šílené pálky....mi stačilo,když jsem se díval na guny.
Já právě hrál hodně let LineAge 2 za glada a nějak jsem s těma fighterama pořád unešenej :-) i v ostatních dílech diabla to byly jen fighteři..
Ale tady jsem z toho krapet "mimo" :-D
Já teď budu rád za každou radu,pomoc cokoliv,abych věděl teď co a jak a pak si třeba mohl zkusit i HC, ale zase vše postupně....až zjistím co jak tak se zase můžu pustit do něčeho těžšího.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 19:53 hod.

když změníš build, můžeš pofarmit a1 clekem v klidu. nějakej dmg máš, armor ujde. všechno ostatní stojí za prd :) skilly jsou opravdu exotický ;D

hele, na a1 nepotřebuješ rezisty, který beztak nemáš. zkus tenhle http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... eZY!aacZbZ build a jdi ponižovat, než nafarmíš pár set tisíc. pak můžeš upgradovat. (tys psal původně 9000 že máš :D, 900 tisíc celkem stačí na nákup nějakejch upgradů)

a AH je drahý pro toho, kdo neumí nakupovat. srovnatelný itemy se prodávaj často s desetinásobným rozdílem...

Cherokee1
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cherokee123#2600

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Cherokee1 » 21.08.2012, 20:07 hod.

Já aukce třeba prohledávám celé co jde,ale kolikrát tam něco vychytat je úmění.Build vyzkouším :-) jdu tam teď nějak namastit :-)

Cherokee1
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cherokee123#2600

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Cherokee1 » 21.08.2012, 20:09 hod.

btw: jak jsi psal všechno ostatní stojí za prd :-) co přesně to je,ať vím co měnit :-) díky

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 20:27 hod.

jestli máš zájem, zkus si s tímhle pohrát: http://rubensayshi.github.com/d3-ehp-calculator/#intro

zjistíš, že přidáním nějakých rezistů a vitality získáš neskutečný množství EHP. momentálně moc mít asi nebudeš.

jinak když to vezmu jednotlivě:

helma-málo rezistencí, žádnej socket nebo vitalita (vit dá občas víc jak %hp, záleží od max hp) => akutně špatná, měnit mezi prvními.

shouldery- sice maj málo str (já při upgradu koukám vždy po 200+) a nemaj vit, ale zatím bych je nechal.

amulet- spoustu síly, ale klidně si tam dej vit kamínek. výměna amuletu se často prodraží, ale později hledej crit dmg + svůj stat (str, 100+)+ cokoli se ti bude líbit (mf, vit, , regen, crit chance - ten je zrovna extrémně drahý)

tělo- bez rezistů. hledej masivní rezisty (65+ a vitalitu, síla též potěší, ale pak roste cena)

bracery- podobně jako shouldery, nemaj vit, ale aspoň nějaký rezistence. potěšilo by více síly. měnil bych mezi posledními.

rukavice- jedna z nejlepších částí gearu. sice maj málo cirt chance, žádnej crit dmg atd., ale pořádný jsou drahý, takže bych zatím neměnil. pozdjěi bych se zaměřil na masivní crit chance (8+), crit dmg (30+) a jakejkoli stat navíc (str, vit, allres, mf... dohromady na tom necháš při vysokejch hodnotách celý konto)

pásek- akutně špatnej, měnit mezi prvníma. ať má hodně přes 200 sílu a allres, když se zadaři i vitalita či cokoli dalšího, bude to jen dobře.

legendární prstýnek zatím můžeš nechat. druhej prstýnek taky nepatří mezi úplný blbosti, i když do 500k pořídíš asi dvojnásobný staty a užitek v součtu. nicméně měnit mezi posledníma.

kalhoty- super staty, najdi takový s allres a máš vyhráno ;D

boty- tragicky špatný. málo síly, málo allres, málo vit. navíc vždy doporučuju ms, ale dost to zvedá náklady... takže v první řadě boty můžou mít dost vysokou sílu, takže pod 140 bych nešel. k tomu nějakejch 50+ allres (čím více, tím lépe) a případně i nějakou vitalitu (ne 35, aspoň 60 ať to vůbec poznáš) a cokoli dalšího.

zbraň s malým dmgem ti dost snižuje celkový dmg, rozuměj brzdí tu druhou... takže by se ti hodila nějaká s třeba podobnejma statama, ale vyšším dmgem kolem 800. ale to už může bejt drahý, takže zbraň bych zatím tolik neřešil. ale určitě bych je prohodil, protože pravou rukou praštíš vždycky (a tou dáš větší hit a především crit hit), levou máš jako sekundární. navíc jsou stejného typu, takže bonusy nehrají roli a díky vyššímu as rozpřáhneš rychleji a získáš tak důležitý první stack frenzy.

Cherokee1
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cherokee123#2600

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Cherokee1 » 21.08.2012, 20:47 hod.

A ještě dotaz: Attack per second (chápu to jako attack speed) je lepší,když je tam větší hodnta nebo menší. Teď jak jsem prohodil zbraně tak jsem si všiml i toho,že se ta hodnota změnila na trošku větší. cca o 0,7

Cherokee1
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cherokee123#2600

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Cherokee1 » 21.08.2012, 21:03 hod.

no na tom baru neco bude....zapnu frenzy a hned mam skoro 70K attack :-) sice jen na nejakou dobu,ale i tak je to parada. To uz se budou davat jinak elitove.ted jeste nejak ty veci poresit....no nic hura na aukce a hledat.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od v0kurka » 21.08.2012, 21:33 hod.

atack per second čím větší, tím lepší.

Cherokee1
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cherokee123#2600

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Cherokee1 » 21.08.2012, 22:15 hod.

Ty kokos...tu teď celou dobu čumím do těch aukci a nic už v tom snad nevidím....nejhorší je jak vidím ty ceny :-X to je normální humus...tady všichni prodávají věci za několik mega a nebo desitek mega.

Ještě nějaká rada jak lehce (nebo těžce,ale hodně) nafarmyt goldy nebo získat (legalně a bez nákupu za real money).

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od tomisco » 21.08.2012, 22:38 hod.

Já bych určitě vyhodil Hammer of Anscients. Chybí mi tam zásadní barbarův skill WotB (Insanity), tak bych tam šoupnul třeba ten. Uvidíš, jak to s ním bude snadnější. Pokud ho aktivuješ a zapneš pak Earthquake (doporučuju Mountain Call), pak uvidíš, co to bude dělat s elitami. :o) Co se týče primárního skillu, přikláněl bych se k Frenzy (Sidearm). Jinak pokud chceš zvýšit dps, máš několik run u skillů, které ti přidají critical hit chance či damage (buď na pár sekund, nebo trvale). Z pasivek zkus vyměnit Relentless za Ruthless (5% crit. chance + 50% crit. damage). Pokud si vezmeš jako doprovod Scoundrela, vyletí ti to také nahoru. A co se týče Life on Hit (ve zbrani, amuletu nebo prstenu), tím rozhodně nic nezkazíš. Některé bossy (třeba Ghoma) bych bez tisícovky LoH dával dost těžko. :o)
Na 3. akt mi stačilo 400-500 resistů bez buffu. HP bych jednoznačně posílil. U helmy, shoulderů, bracerů a rukavic nemáš žádnou vitalitu. Tam by se dalo něco přidat, aspoň tu stovku. Mno, na lepší předměty to bude chtít ještě dost farmení. :o)
Naposledy upravil(a) tomisco dne 21.08.2012, 22:55 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od kojot » 21.08.2012, 22:44 hod.

Proč by měl dávat silnější zbraň do pravačky :shock: ??? Je to úplně jedno, kde kterou máš.
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od tomisco » 21.08.2012, 22:53 hod.

kojot píše:Proč by měl dávat silnější zbraň do pravačky :shock: ??? Je to úplně jedno, kde kterou máš.
Ok, máš vlastně pravdu, napsal jsem blbost. Mažu to.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od AlterEgo » 21.08.2012, 23:29 hod.

kojot píše:Proč by měl dávat silnější zbraň do pravačky :shock: ??? Je to úplně jedno, kde kterou máš.
Tak uplne jedno to neni kde kterou zbran mas.
Konkretne v pripade pasivky Weapon Master to vliv ma, protoze to muze zmenit bonus co ziska, ale to spis jen tak pro doplneni, kdyby si Cherokee1 menil skilly a kupoval nejake nove zbrane, tak at na to pamatuje.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od tomisco » 22.08.2012, 02:08 hod.

AlterEgo píše:
kojot píše:Proč by měl dávat silnější zbraň do pravačky :shock: ??? Je to úplně jedno, kde kterou máš.
Tak uplne jedno to neni kde kterou zbran mas.
Konkretne v pripade pasivky Weapon Master to vliv ma, protoze to muze zmenit bonus co ziska, ale to spis jen tak pro doplneni, kdyby si Cherokee1 menil skilly a kupoval nejake nove zbrane, tak at na to pamatuje.
Jo, to bude asi ono. Měl jsem pocit, že když jsem si někdy prohazoval sekeru s mečem z ruky do ruky, tak bylo dps v obou případech jiné. Weapon Master jsem jednu dobu používal... Po kojotově reakci jdu do hry, prohodím, je to stejné a říkám si, co to proboha na tom fóru melu za hověziny. :o)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“