Upgrade Barba - ODMĚNA

5betme
Quill Rat
Příspěvky:4
Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od 5betme » 16.05.2013, 16:23 hod.

Ahoj,

potřeboval bych vylepšit mého Barba. Ideálně od někoho, kdo se vyzná.
Rád bych, aby mi dotyčný nakoupil věci na AH.
Rozpočet cca 800M muže být i víc, ale nechci moc investovat.
Odměna 50-70M.

Link na můj profil:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Boru ... ero/913290

Kdo bude mít zájem a nějaké kreativní návrhy a chuť to trochu probrat, tak ať si mě přidá ve hře a nebo mail : 4betme@gmail.com

Díky. Roger Over.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od Alfajk » 16.05.2013, 17:52 hod.

a ja se zeptam...jak to jde s timhle hrat? da se to i bez allress okolo 500? koukam ze mas dost malo,nemas ani warcry

5betme
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od 5betme » 16.05.2013, 18:01 hod.

Jedu MP1 a to je v pohodě. Nehrál jsem něco přes 4 měsíce, tak chci trochu obměnit gear :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od Alfajk » 16.05.2013, 19:26 hod.

mp1 aha...dost o nicem,ja bych nizsi nez mp 8-10 nesel ;)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od Punky » 16.05.2013, 19:45 hod.

no nejake AR by to chcelo, ale tak takych 450 by mohlo stacit, lenze chce to k tomu zdyvhnut aj armor a hlavne HP... na to ze mas amethyst v helme tak ich mas malo no... kazdopadne zameraj sa na offense, za 800m z toho spravis tak 250-300k unbufed a s tym to bez problemov budes kosit na mp10

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od satik » 16.05.2013, 20:41 hod.

Alfajk: ja farmim MP4 akt3 s jeste min EHP a bez problemu:
http://www.diabloprogress.com/hero/sati ... or/7908635

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od wirgie » 16.05.2013, 23:39 hod.

S timhle musis vic jak mp1 ne?...vzdyt i muj cm wizz za 1 milion pozabijel nekolik elitek na mp10:-)
Ja bych ti rad poradil nebot si chci postavit novy build neco jako ww/hota schopny na mp10, ovsem s trochu vyssim rozpoctem takze tak jako tak budu zjistovat informace na gear..
Jinak v prve rade bych si poridil echo se socketem nebo aspon cd 90+ ci oboje naraz :-)
Pripadne kdo hy chtel poradit me, budu jen rad

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od tuskerr » 17.05.2013, 00:35 hod.

Ahojte, klidne si me pridejte ve hre a rad pomuzu nebo poradim. skype nebo ts neni problem. :)

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od Asocial » 17.05.2013, 06:59 hod.

vymenil bych zbrane, koupil ik belt misto WH a zbytek resil craftama (hlavne amulet) ..... nemusis do toho vrazet 700 mil, staci podstatne min
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od Tyckin » 17.05.2013, 09:30 hod.

Viz. můj podpis - víc jak miliardu to nestálo, MP10 pohodovka. Ovšem je třeba brát v potaz radikální výkyvy cen - co jsem koupil za 50M či 100M, někdy stojí i 5x tolik, podle nabídky na aukci (prstýnek a offhand)

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od vavik » 17.05.2013, 09:50 hod.

chce to armor a život :)

souhlasím s Asocialem, podle mě možná bude stačit výměna jedné zbraně (chce to holt Echo :) ), ik belt jasná volba (oproti WH možná o něco spadne dmg, ale výrazně pomůže v přežití), amulet = craft; ring výměna; ramena jasně Vile Wardy, pořád se mi zdají nejlepší volba do začátku, craftit podobné ramena totiž může chvíli trvat :)

(btw není moje rada aspoň za 10 mil.? :D /joking off)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od hulkxxxl » 17.05.2013, 09:58 hod.

klidně si mě přidej ve hře a koukneme na to ... ve sklilech ti chybí wotb což považuju za zásadní chybu protože bez něj je barb dost naprd teda aspoň mě to tak připadá....

echoing fury se určitě vyplatí díky +0.2x ats to udělá hodně buď si ji dáš jako mh nebo oh... když mh tak ti k ní stačí dýky s soket + 10 stas + 90CD

ik belt bych asi taky doporučil 190 síly + vitalita a jsi v suchu... craft rukavek a amuletu později pak lepší ramena che to trpelivost ale nakonec se to vyplatí. u prstenu si kup nějakej s avrg dps to ti udělá hodně dps ve výsledku... víc případně ve hře
Obrázek Obrázek

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od yurny » 17.05.2013, 10:19 hod.

Zdarec lidi.Chci se zeptat co všechno se započítává z té offhand zbraně?Díky

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od hulkxxxl » 17.05.2013, 11:03 hod.

z offhandy se pocítají podle mě hlavně staty .. co jsem viděl testy tak nezáleží moc na dps teda to se týká ww!!!!... takže soket, vysokej CD, síla, vitalita atd se počítá u ef i stat + 0,2x aps takže super... záleží ale na ats zbraně k ww stačí mít dýku klidně dps 200 ale musí bejt RYCHLÁ!!! teda + ats třeba 10% výsledná ats zbraně je zřeba 1.66 a to ti stačí na výslednou dps tornád takže je jedno že zbraň není třeba 1200DPS

u hota to bude asi jiné s tím moc neporadím, u rendu se počítá dps main handu myslím takže oh je jedno co dáš

všem doporučuju nějakej dps kalkulátor tam si nasimulujte co chcete koupit a podle buildu vidítě výslednou dps a dps tornád... vřele doporučuju d3up.com
Obrázek Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od Punky » 17.05.2013, 11:33 hod.

hulkxxxl píše: záleží ale na ats zbraně k ww stačí mít dýku klidně dps 200 ale musí bejt RYCHLÁ!!!
rozhodne nedoporucam vyslovene low dmg offhandy... je sice pravda ze na dmg tornad nemaju vplyv, ale rata sa z nich dmg ww a napr aj bashu, ktory je hlavnym zdrojom dmg proti championom ked ostanu sami

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od yurny » 17.05.2013, 11:54 hod.

hulkxxxl píše:z offhandy se pocítají podle mě hlavně staty .. co jsem viděl testy tak nezáleží moc na dps teda to se týká ww!!!!... takže soket, vysokej CD, síla, vitalita atd se počítá u ef i stat + 0,2x aps takže super... záleží ale na ats zbraně k ww stačí mít dýku klidně dps 200 ale musí bejt RYCHLÁ!!! teda + ats třeba 10% výsledná ats zbraně je zřeba 1.66 a to ti stačí na výslednou dps tornád takže je jedno že zbraň není třeba 1200DPS

u hota to bude asi jiné s tím moc neporadím, u rendu se počítá dps main handu myslím takže oh je jedno co dáš

všem doporučuju nějakej dps kalkulátor tam si nasimulujte co chcete koupit a podle buildu vidítě výslednou dps a dps tornád... vřele doporučuju d3up.com
Díky a kolik je tak potřeba CC aby fungovalo doplňování fury z battle rage?Mám teď 59.Jinak třeba skorn přidává 10 CC což nechápu :D
Naposledy upravil(a) yurny dne 17.05.2013, 12:03 hod., celkem upraveno 1 x.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 17.05.2013, 12:02 hod.

pasivka Weapon master - CC 10pct.
Jinak ti stačí něco nad 50pct. ale chce to větší hustotu mobů a nedávat instant killy, ať to chvíli stihne "critovat" a tim pádem nabíjet a prodlužovat berserkera nekonečně dlouho. Důležitý je taky tu Fury rychle "utrácet".

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od yurny » 17.05.2013, 12:05 hod.

Jo pasivka,já debil zapoměl :D A dobrá poznámka s tím utrácením,to jsem nevěděl.díky ;)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od Punky » 17.05.2013, 12:09 hod.

skor pridava 10cc pretoze pasika weapon master...

BN profil ukazuje len to co mas z gearu... neukazuje 10cc za weapon mastery, 5cc za ruthless a 5cc ktore mas v zaklade... no a pokial mas scoundrela tak neukazuje ani tych 3cc od neho (aj ked niekomu je lepsia enchantresska kvoli pridavajucemu aps)

kolko je minimum CC aby fungovalo doplnanie fury tazko povedat... v takom FoM to vdaka density mobom bude menej ako inde, pretoze tam tie tornada budu hitovat nonstop... ale tak pokial mas nejakych 60cc bez wotb, tak si v klide... niekedy davno som mal snad 55 vo wotb a bolo to pohode, len to bol este trochu iny proc rate na tie tornada no :)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Upgrade Barba - ODMĚNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 17.05.2013, 12:28 hod.

jsem to z nudy zkoušel nedávno a na těch 55+ (wo. berk) to začlo nějak +/- fungovat.
BTW yurny: nevidim nastavenou runu Thrive on Chaos a s tim utrácením je to důležitý, páč jak jsi na maximu Fury, tak jí nechce právě v této runě počítat jako "gained" (pokud se něco nezměnilo)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“