Trhancův final build

tycimb
Quill Rat
Příspěvky:12
Re: Trhancův final build

Příspěvek od tycimb » 08.05.2012, 23:41 hod.

spectral blades jsem zkoušel hrát v betě a bylo to fajn, ale byl nízký lvl a když do mě (občas) sekala monstra, tak to bylo v pohodě. ten dosah však byl opravdu moc malý, takže na vyšší obtížnost stát s wizardem u potvor asi nebude žádná bomba.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Trhanec » 09.05.2012, 08:26 hod.

Tak tak.. ve všech směrech, když se nad tím zamyslím, mi vychází jako lepší volba electrocute. jak jsem psal na předešlý stránce.

Leffi
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Leffi#2332

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Leffi » 16.05.2012, 07:03 hod.

Je kratce po spusteni a docela by mne zajimalo, jak se tvuj build vyviji ted :)

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Trhanec » 16.05.2012, 07:46 hod.

Tak tenhle build je možnej otestovat až na vyšším levlu... Já jsem lvl 12 nemám ani 1/10 odemčeno z těch skillu/run

Leffi
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Leffi#2332

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Leffi » 16.05.2012, 09:55 hod.

Samozrejme to bylo mysleno, jak moc se pripadne zmenili staty od bety a tva predstava lazeni buildu. Jedu taky wiza a chapu, ze ted kratce po spustenijeste mit full nebudes. Ja sam hraju dva dny a mam teprv 19 lvl.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Snowfist » 16.05.2012, 14:31 hod.

taky hraju chvilku, myslím že teď 17lvl :) zatím jedu kombinaci frost novu, toho odhozeni, frost armoru, na pravé myši tu velkou arcane kouli a na levym stridam - arcane strely, electrocute a jeste ty bleskove co se odemykaji po arcane nevim jak presne...docela to jde, ale stve ze neni vic action bar :D

simpi
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Trhancův final build

Příspěvek od simpi » 16.05.2012, 14:36 hod.

Snowfist píše:taky hraju chvilku, myslím že teď 17lvl :) zatím jedu kombinaci frost novu, toho odhozeni, frost armoru, na pravé myši tu velkou arcane kouli a na levym stridam - arcane strely, electrocute a jeste ty bleskove co se odemykaji po arcane nevim jak presne...docela to jde, ale stve ze neni vic action bar :D

hehe ja to mam podobne =) 16.lvl
- Spectral Blade
- Arcane Orb
- Frost Nova
- Wave of Force
- Ice Armor
- Glass Cannon

Leffi
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Leffi#2332

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Leffi » 17.05.2012, 06:38 hod.

Me se ted docela prijeme hraje s touhle kombinaci: http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... !YX!abZZZa

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Trhanec » 18.05.2012, 20:12 hod.

Tak jsem to dohrál na normal a jedu disintegrate, electrocute ice armor, wave of force a diamond skin a magic weapon... Wave of force s runou na stun a diamon skin s prism je skvělá kombinace. Nevím jak moje taktika půjde třeba na hellu, ale dávám to jak nic všechno. Jedu disintegrate, kterej je dokonalej a když jde do tuhýho hodím diamond skin společně s runou prism cástim disintegrate sakra dlouho, případně wave of force. Diamond skin je dokonalej skill, možná ale časem budu muset vyměnit runu prism za crystal skin. Je dost možný, že budu muset oškubat dmg a místo magic weapon dát pak třba frost novu nebo tak něco na survive. Ale zatím to není nutný ani na nightmare, ale to pravý teprve příjde. Jinak slow time mi příjde uplně k hovnu, max na projektyly, kterým celkem uhejbám v pohodě. Spíš bych to viděl do budoucna na tu frost novu místo magic weapon. Nebo možná archona.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Tib3rian » 18.05.2012, 20:18 hod.

Mne sa tase pozdaval viac ten slow time, aj ked som este len u Beliala(kedze hram subezne za WD), takze to nemozem dobre posudit.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Trhancův final build

Příspěvek od kojot » 18.05.2012, 20:43 hod.

No já jsem ve svém původním prerelease buildu zaměnil Teleport za Frost Novu, takže mám Frost Novu i Slow Time a nemůžu si to vynachválit :).
Obrázek

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Trhanec » 19.05.2012, 09:13 hod.

Ten slow time vůbec nespomaluje mi příjde. Těch 30% je zanedbatelných, je to max na projektyly. Ale uvidí se časem. Zatim to na nightmare padá jak nic všechno, tak není nutný měnit build ani trochu.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Trhancův final build

Příspěvek od kojot » 19.05.2012, 16:56 hod.

Zpomaluje dost. Aspoň se dá trochu kitovat, když máš monstra v bublině. Normálně se to nedá kvůli tomu, že jsou monstra +- stejně rychlá, jak postavy a hlavně kvůli tomu, že když u tebe stojí mob, napřahuje se a ty začneš utíkat, tak tě stejně trefí. Tohle je fakt dementní.
Obrázek

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Trhanec » 20.05.2012, 08:54 hod.

teleport je lepší než slow time... s tou runou na 1s delay, takže se teleportuju v boji tak 3x a můžu počkat na reset CD.. Jinak build bych řekl že mam dost dobrej a budu to dávat i na vyšších obtížnostech. Zatím jsem v druhým aktu na nightmare a dávám všecko jak nic. Momentální build http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... abX!bZaZZb
Explosive blst jsem tak pryč protože je k hovnu pro rangera. To je dobrý možná tak pro meele maga.. Má malej rozptyl a musim být u mobu, navíc odpal 1.5s. Wave of force je mnohem lepší kort s tou mou runou. Asi pak budu muset vyměnit runu prism v diamond skinu, jelikož občas už mi ho rozbíjí.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Trhancův final build

Příspěvek od kojot » 20.05.2012, 10:00 hod.

Tady ty prohlaseni, ze skill X je lepsi nez skill Y, me vzdycky strasne rozesmejou... Kazdej ten skillu je urcenej k jinymu ucelu. Slow Time je pro me neocenitelnej hlevne v boji s velkym houfem melee a ranged monster. Muzu se v klidu vyhybat projektilum, nez pozabijim melee moby.
Obrázek

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Trhanec » 20.05.2012, 10:45 hod.

Jo máš pravdu, napsal jsem to blbě.. Spíš jsem to myslel tak, že teleport je k mýmu buildu lepší než slow time. Z bubliny slow timu mi mobky hned vylezou, příjde mi dobrej max na zachycení projektylů, kterým já ale umím docela dobře uhýbat. Někdy je to ale samozřejmě problém. Slow time je super, že můžu od mobek utýct a počkat na cd wave of roce a diamond skinu. Jinak se těším na energy armor, až budu mít runu na zvednutí ap o 20.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Trhancův final build

Příspěvek od kojot » 20.05.2012, 10:50 hod.

Tak uhýbat projektilům není problém, pokud jich na tebe neletí 20 :)
Obrázek

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Trhanec » 20.05.2012, 11:01 hod.

Na to mám wave of force, kterej je může odpálit.
EDIT: Tak ted jsem ještě zkoušel archona a to je nějaký moc OP.. Neskutečnej dmg se skoro žádnou nevýhodou. Kort s tou runou na -100cd. Až to dostanu, tak to možná budu používat.
EDIT2: Tak já si to blbě přečetl, ta runa je že to sníží na 100s cd ne o 100 :) tak to potom jo, zdálo se mi to nějaký moc OP.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Reve » 21.05.2012, 12:45 hod.

co tak koukam tak nikdo moc nepouziva skill Archon..PROC ? Me prijde dost OP

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Trhancův final build

Příspěvek od Trhanec » 21.05.2012, 14:56 hod.

Protože se mi nelíbí bejt proměněnej v lítající prostěradlo. Navíc má moc dlozhý CD.
Ted jsem překopal build trochu a kojot může mít radost, protože tam mam slow time :D
Dal jsem pryč signature skill a místo toho slow time s runou na 20%+ dmg uvnitř. Signature skill nepotřebuju, mam pomalou staffku a s runou prism pálim disintegrate téměř nonstop, kort až dám energy amor na +20 ap, budu mít 140+ ap a budu pálit neustále. Slow time používám v podstatě jen kvůli tý runě na dmg, jinak můj názor se nemění a tvrdím, že jestli ho někdo používá na spomalení pohybu enemy, tak je to pointless, protože z buble hned vyjdou(30% je k smíchu redukce pohybu). Chtěl jsem dát magic weapon s runou na +15% dmg, ale to je lepší ten slow time, kterej může zastat i funkci na zastovování projektylu, navíc s magic weapon mám mín aktiv skillu a to nemám moc rád. Zatím všecko dávám v pohodě ani lahvičky skoro nepotřebuju, passivka na redukci Cd -15% je taky skvělá a nemám problém s žádnými mobi. Build už asi měnit nebudu, akorát začnu používat energy armor až bude lvl na runu +20AP. Jen se bojim, že budu muset na hellu+ dát pryč prism runu a nahradit ji tim crystall shellem nebo jak se to jmenuje, jelikož mi to rozkřachnou. Takže nebudu mít skoro neomezeně AP no, ale uvidíme :)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“