Moc těžký..

Uživatelský avatar
Drooz3R
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Drooz3R#2872
Re: Moc těžký..

Příspěvek od Drooz3R » 29.05.2012, 19:08 hod.

No ja jsem pouzival electrocut asi do pulky nm, tam jsem presel na piercing orb, dava to vic dmg a tak nejak celkove se mi s tim lip hraje. Chce to vyzkouset, ale ten electrocut bych rozhodne necpal do kazdyho buildu.
ObrázekObrázek

Tidus
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tidus#2607

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Tidus » 29.05.2012, 19:17 hod.

Tak musim říct, že arcane orb je OP na hell zatím teda.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Trhanec » 29.05.2012, 20:04 hod.

Ty vole zajímalo by mě jak dává wizard act dva na infernu, kde potkává už celkem hafec rychlých championů.. Jak to chce pokitovat, to se nedá prostě. Já už ted na hellu chcípám jak na běžícím páse u těchleh elitek se speed boostem. Tomu prostě neutečete a blizzard to nezachrání ani náhodou.

Uživatelský avatar
Rikki
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rikki#2405
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Rikki » 29.05.2012, 20:11 hod.

Skipuj takovéhle packy. Nic víc neuěláš pokud nenamaxuješ resisty. Což je u wizze blbost

Tidus
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tidus#2607

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Tidus » 29.05.2012, 20:16 hod.

já zkouším jít dmg at to stojí co to stojí i kdy bych musel mít jenom 100hp a 30k dmg.
stejně nic nevydržim tak je zkouším rozjebat co nejrychleji

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Alfajk » 29.05.2012, 20:20 hod.

Tidus píše:já zkouším jít dmg at to stojí co to stojí i kdy bych musel mít jenom 100hp a 30k dmg.
stejně nic nevydržim tak je zkouším rozjebat co nejrychleji
to jsem taky zkousel,akt 2 proste nejde promlatit,jedina sance je to proskipovat,ale to zase nebudes mit equip na akt 3 takze si vubec nepomuzes,mam 35 000dps a vic to proste nejde s dostupnym equip co mam,v aukci je prd,lepsi itemy stojej 500+ tisic

Tidus
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tidus#2607

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Tidus » 29.05.2012, 20:23 hod.

Já mám ted začátek act2 hell 4500dps a řekni mě z čeho mám ten dmg jako vyloudit?
musel jsem si vzít kuš která mě dělá 4000dmg a to je modrá a dál už nic. Takovej barbar na sebe vezme meč a je nesmrtelnej, asi mi ten wizard nesedl

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Alfajk » 29.05.2012, 20:26 hod.

ja jsem teda nemel vubec zandej problem za wizarda az do inferna druhej akt,i prvni inferno akt byl easymode...

ocividne si s tim charem moc nerozumis,zkus neco jinyho...ja celou dobu chodil s frost nova+wave of force,armor a acheron,signature electrocute a na pravym orb,zadnej problem,diabla na druhej pokus,napoprvy me sezral protoze me chytil

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Trhanec » 29.05.2012, 20:33 hod.

Pravda je, že se svým bývalím buildem bych ty elit speed packy dal v pohodě, jenže já se ted nějak ponořil do inferno buildů a zkoušim jestli mě vůbec bude bavit hrát za wizarda na infernu s tim věčným kitováním.. Není to tak strašný. Akorát ty speed elitky se nedaj ukitovat, fakt mě napadá jen bud 10 chcípnout na infernu a nebo je skipnout.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Moc těžký..

Příspěvek od DURiN » 30.05.2012, 11:59 hod.

Co máte proti Kitování za každou range jednotku musíte kitovat jak blázen. Mám na Hell DH, Wizz a WD jsem si hledal postavu která mě baví a pořád je to to samí do kola mam raději Wizz ale DH a WD je taky neustálé kitování a utíkání ale jinak no.

Výhoda WD je že můžeš elitku pořad měnit na slepici :) a u DH ty pasti co daji 2 sec stun.

Tidus
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tidus#2607

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Tidus » 30.05.2012, 15:01 hod.

Já jsem myslel, že WD má miniony a ty mu to snad tankují ne?? nebo jsou zase jako doplněk aby se neřeklo.

A WD mě přijde nudný mám 20lvl a pořád to stejný je to možný?

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Moc těžký..

Příspěvek od DURiN » 30.05.2012, 15:51 hod.

no ti miniony potom nic nevydrží :D takže potom se hraje bez nich ja už jsem psy zahodil na normál v 1 aktu. A Gargatua mě vydržel do Hell.

Uživatelský avatar
KaTo
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Moc těžký..

Příspěvek od KaTo » 30.05.2012, 15:55 hod.

Psi jsou spotřební zboží (už na NM), pokud je chce člověk "vidět na monitoru", tak musí používat skilly, které psy "generují" z mrtvých creepů, ale pořád stačí jedno slušný AoE u šampiona/bosse a jsou dole :).

edit: Jeje, tohle je wizňácký forum, omluva za OT.
*bere vodoo panenku, až nápadně podobnou Quetakovi, a odchází "pryč"*
Naposledy upravil(a) KaTo dne 30.05.2012, 16:12 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Quetak » 30.05.2012, 15:57 hod.

hele běžte si ty vaše psy řešit na doktorskou část fóra :)

Uživatelský avatar
kiLer
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kiLer#2688

Re: Moc těžký..

Příspěvek od kiLer » 31.05.2012, 08:49 hod.

Já mam dojetý inferno 1.akt solo, akorát butchera jsme dávali v partě, sám jsem ho ještě nezkoušel. Jedu primary ten oscilující elektrickej orb(teď si nevzpomenu na název a runu) na pravym blizzard s runou na cenu 20AP. K tomu jedu diamond skin s větší absorbcí, venom hydru, energy armor s rezistama a enchanted weapon s větším útokem a knockbackem. I problémový elitky a championy dávám max na dvě úmrtí, většinou bez úmrtí, až na nesmrtelný miniony, který obcházim protože je to humus. Někdy dělaj problémy i mostra který maj samy o sobě dost HP a ještě k tomu maj extra health. Moje staty: DPS 19k s enchanted weapon, HP 29k, Armor 4.5k, rezisty 200, obojí s energy armor. Jako zbraň mám 2H meč. Do budoucna bych chtěl víc HP a jednoručku aspoň s 300HP per hit a socketem a pak přehodim runu na primárni skillu za tu living něco.
PS: Olouvám se za názvy skillů a run. Píšu z práce. A za svoji češtinu:-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Quetak » 31.05.2012, 09:15 hod.

Tak jsem včera zase trochu postoupil, solnul sem Rakanotha asi na 10.pokus a pak na třetí Izuala, kterej byl oproti očekávání zatím to nejlehčí v A4. Pak sem zkoušel i diabla asi 10x, při nejlepším pokusu sem ho sundal asi na 65%...dneska na něm prowipuju večer a to by bylo kdybych ho nesundal :)

Tidus
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tidus#2607

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Tidus » 31.05.2012, 10:04 hod.

Je k nevíře jak si to monk nebo barb může solnout uplně bez problému, ale wizard a ostatní papiry nemají šanci.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Quetak » 31.05.2012, 10:05 hod.

Můj wizard zádnej papír neni :) Je to tank jak se patří :D

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Ecthe » 31.05.2012, 10:08 hod.

Ecthe -53 HC wizard (NM done som v act1 hell)

acctive skils:
LM- shock pulse + pierce orb (pierce atack 105% wp dmg)
PM- arcane orb + tap the source (175% wp dmg a arcane power ma stoji 20)
1- hydra arcane ( 28% arcane dmg so splash effectom)
2- frost nova + cold snap (redukcia FN cooldown na 9s)
3- diamond skin + crystal shell (navýšenie absorbcie dmgu)
4- teleport + wormhold (neskutočne super skill dá sa zdrhnúť krásne cez 2 obrazovky, [3xblink])


Passive skills:
blur - redukcia 20% dmgu z meele
astral presence - navýšenie arcane o 20 bodov
temporal flux - arcane dmgu slowuje na 2s o 30%, procuje to aj s hydrou takže slow je na každom pri tom splash dmgi

V ruke rýchlu wandku prípadne 1-hand sword, čo najrýchlejšiu, nech ten pierce orb lieta pekne veľa, štít v druhej ruke. Čím viac Hp tým lepšie. idem na vit+int + atack speed. Viem že nedávam obrovský dmg ale hydra pomáha takže NM sa preliezol v pohode, pred hellom mám rešpekt, a viem že ešte nemám top veci a dosť málo hp (okolo 27k). takže to vidím na trocha farmenia.

Blizzard by som pouzival ale dáva dosť malý dmg a nestackuje sa na jednom mieste a ten slow. Myslíte, ak sa z časti prekrývajú blizzard plochy tak na tej prekrytej pploche jednoducho padá dmg len z jedného?
Naposledy upravil(a) Ecthe dne 31.05.2012, 11:55 hod., celkem upraveno 2 x.
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: Moc těžký..

Příspěvek od Rimmsi » 31.05.2012, 11:35 hod.

Ecthe drzim palce at ti ta 60 dopadne dobre :)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“