Witch Doctor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:
Re: Witch Doctor

Příspěvek od Programos » 30.04.2012, 17:42 hod.

Poznat? Pro mě celkem citelnej vliv. Doba CC sice nebyla poloviční ale že je zkrácená poznal snad každý. Já bych se spíš ani nedivil, kdyby CC na inferno neměl žádný účinek.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 30.04.2012, 18:34 hod.

Jsem zapomněl na CC. Jsem si to teď dohledal a jaksi jsem úplně vypustil že něco takového je.

Tak to je hodně špatný. To potom Mass Confusion nebude mít až takoví vliv. Hlavně já nemám moc rád Cast kouzla to v D3 není a nemám rád Cooldown. To se více jako záchrana vyplatí Fear protože platí na všechny. Fear to jistí.

No uvidíme jak to bude fungovat kdykoliv se to dá během par sekund překopat.

Jsem si chtěl něco poskládat na Vision Quest -> podle mě spíše pasivka na support. Bad Medicine se mě libí kdybych jel poison WD tak 20% mu to shodí s obraný.

Přemýšlím teď na buildu s pasivek: (já napřed vybírám pasivky a podle toho dělám útok :lol:)

Bad Medicine
Spiritual Attunement
Pierce the Veil -> tohle se nažene runama.

Chci si udělat build co bude plně funkční od 22 lvl. Potom člověk až bude mít 60lvl si může vymýšlet co chce ale plno lidí dělá build který je skoro schopný na 60lvl a přitom se na ten 60lvl něčím musí dostat.

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Johny » 05.05.2012, 12:54 hod.

Cisty dmg build... mi to nevadi, ale kritiky si tu urcite najdes.. no escape skill (spirit walk), krome jednoho slowu zadny cc ability.. uvidis sam
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Vozi

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Vozi » 05.05.2012, 12:57 hod.

@Uter ..

1. Na manu to neutahnes absolutne (spirit barrage, peirce of veil) a nepomuze ti ani runa u hauntu nebo spiritual attument.
2. Neprezijes a budes mit problemy pouzivat soul harvest s timto buildem.
3. Tohle urcite neni build hratelny na solo.

Vozi

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Vozi » 05.05.2012, 13:10 hod.

@Uter .. To si opravdu myslis, ze budes moci spamovat spirit barrage za 140 many (pierce of veil) jako hlavni utocny skill s timto buildem? Fire bomba nebo poison dart by te stala 13 many. Vidis ten rozdil?

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Johny » 05.05.2012, 13:15 hod.

1) S tou manou tezko rict, zalezi na gearu, na tom jak to budes spamovat atd, popripade by se to dalo vyresit runama na manu etc..

Spirit walk je dobrej skill, ty 2 popripade s runou 3 sekundy jsou dostatecne, aby si zmizel a nasel lepsi pozici.. a zrusi se, az kdyz ta tvoje "nahrada" dostane 50% z MAXIUM hp, takze to cislo zas tak male nebude...
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Johny » 05.05.2012, 13:23 hod.

To asi nikdo moc nevi, ale ja si myslim, ze se tam objevi nejaka ta tvoje nahrada, ta treba ani nemusi mit zadne hp, nebo je bude mit staticke jen pro iluzi, aby si lidi (pvp) nevsimli, ze si zmizel, a zmizi po 2(3)sekundach, nebo az dostane 50% z tvych max hp, coz bude celkem velke cislo.. tvoje hp s tema jejich podle me nemaji nic spolecneho.. muj nazor, zjistime az za 9dnu no :)
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Vozi

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Vozi » 05.05.2012, 13:32 hod.

@Uter .. Nemyslim si, ze by Blizzard tam zaradil skilly jako Firebomb, ktere se daji spamovat a stoji minimum many, kdyby clovek nemusel resit resource management. Se podivej na mana cost u skillu WD a okamzite vidis, ze ten tvuj build je vysavac na manu (spirit barrage, locust swarm, grasp of dead, pierce of veil). Haunt ti sice manu casem vrati, ale to ti taky nepomuze na zacatku boje, kdy zacnes spamovat skilly. Vychazim z desitek hodin hrani WD v bete. Mana cost se scaluje s levelem a obrazek si jde udelat i na nizsich levelech. Svoji roli samozrejme bude hrat gear (mana pool, regen), ale tim taky budes muset podporit hlavne zivotaschopnost.

Uživatelský avatar
Mikesak1983
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mikesak1983

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Mikesak1983 » 05.05.2012, 19:55 hod.

Ahoj, mám menší dotazy na překlad resp. můžete mi prosím vysvětlit jak přesně fungují následující skillly:
1. Jungle Fortitude - Obdržené poškození psy a postavou je sníženo o 20%. - Chápu to správně, že se zvýší obrana mě a mým mazlčkům o 20%.
2. Bad Medicine - Pokud je nepříteli způsobeno Posion poškození, jeho vlastní poškození je na 3 sekundy sníženo o 20%. - Chápu to správně, kdykoliv zasáhnu soupeře a způsobím mu Poission poškození, zvýší se mě na 3 sekundy obrana?

ripi
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od ripi » 05.05.2012, 20:32 hod.

chapes to spatne, obrana se ti nemeni, jen Jungle Fortitude ti vynasobi dmg co bys dostal x0.8 a Bad Medicine udela to ze jeho dmg vynasobi x0,8

Uživatelský avatar
Mikesak1983
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mikesak1983

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Mikesak1983 » 06.05.2012, 08:19 hod.

aha ok, díky za objasnění. A myslíte, že se Jungle Fortitude bude vztahovat i v public/private game na ostatní členy party? A pokud ano, myslíte, že se to může sčítat, resp. představte si 4 WD v partě, kteří mají tento skill ....

Vozi

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Vozi » 06.05.2012, 08:55 hod.

@mikesak1983.. Samozrejme, ze se dmg redukce nebude vztahovat na ostatni cleny v parte. Redukce, rezisty i dodge se nestackuji linearne a cim vetsi bonus mas, tim mene ti prida kazdy dalsi bonus. Redukce, rezisty i dodge nikdy nebudou moci dosahnout 100% a bude tam nejaky max cap. Pokud te zajima theorycraft, tak hledej info na webu. K necemu uz info jsou a na jine veci si budeme muset pockat.

johnsley5
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:johnhunter#1918

Re: Witch Doctor

Příspěvek od johnsley5 » 06.05.2012, 10:57 hod.


johnsley5
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:johnhunter#1918

Re: Witch Doctor

Příspěvek od johnsley5 » 06.05.2012, 10:59 hod.

nekdo napsal že wd bude otloukanek to si ale nemyslim s redukcí 50% by to tak nemelo bolet

Uživatelský avatar
Mikesak1983
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mikesak1983

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Mikesak1983 » 06.05.2012, 11:06 hod.

Quill Rat: pěknej build, akorát mě příjde poison poškození dvouma skillama na nic, pač se to stejně nenásobí či tak .... a je poměrně náročnej na manu. Ale můj názor a hlavně uvidíme až ve hře

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: Witch Doctor

Příspěvek od pejtrix_cz » 17.05.2012, 00:07 hod.

nevite nekdo kolik muze byt vyvolano najednou Hauntu ? ja se to pokousel nejak zaregistrovat a vsiml si vzdycky ze byl maximalne na 2 potvorach at jsem jich vyvoval kolik chtel ... je to tak nebo ma k tomu nekdo nejaky jiny postrehy ? dikes :)

PeeDee
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peedee#2683

Re: Witch Doctor

Příspěvek od PeeDee » 17.05.2012, 00:10 hod.

No mne sa zda ze huntov som videl aj na viacerých ako dvoch. Keď budeš mať hunt, ktorý ti obnovuje život, tak tam pekne vidno, čim viac ich máš "vonku" tým rýchlejšie ti život narastá (najlepšie ale aj tak je ak nepostrehneš nič, lebo tvoj hp pool je plný (: )

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Johny » 17.05.2012, 02:58 hod.

Jak je hodne potvor na sobe, tak se to spatne targetuje, ale kdyz jsou daleko od sebe, tak muzes krasne nahazet treba 10...
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: Witch Doctor

Příspěvek od pejtrix_cz » 17.05.2012, 09:33 hod.

no prave v ty rezbe se to spatne rozpoznava :D ale jinak diky :)

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od passco » 17.05.2012, 14:01 hod.

pejtrix_cz píše:nevite nekdo kolik muze byt vyvolano najednou Hauntu ? ja se to pokousel nejak zaregistrovat a vsiml si vzdycky ze byl maximalne na 2 potvorach at jsem jich vyvoval kolik chtel ... je to tak nebo ma k tomu nekdo nejaky jiny postrehy ? dikes :)
haunt je neobmedzeny .. avsak jeho pouzitie zatial pre mna ma 0 bodov.. Jedine na co moze byt uzitocny je boss a podobne .. inak mam pocit ze mi iba zaberal slot tak ho nepouzivam

PS: Na vyssej obtiaznosti to bude asi inak :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“