Witch Doctor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Witch Doctor

Příspěvek od Timpa » 17.05.2012, 17:20 hod.

Nechápu proč vyvolábání Petu ma CD to je hrozna chujovina takhle jsou peti k ničemu. Jako v D2 by to mělo být bez CD jinak to nemá smysl.

Uživatelský avatar
afromoxa
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:afromoxa#2171

Re: Witch Doctor

Příspěvek od afromoxa » 17.05.2012, 23:25 hod.

Haunt na bosse? To zacástíš jednou a 15 sekund budeš čekat, než ho použiješ znova? To je tuplem plencání. Když už haunt, tak do pve a tam jsou hlavně lákavý ty runy, samotnej haunt je jenom takovej bonus ;)

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Johny » 17.05.2012, 23:35 hod.

Haunt na bose, klidne, proc by to proboha melo byt "plencani" ? 15s cekat ? haunt se snad neda kombinovat ? Vemu haunt (zpomaleni, life steal, mana) mezitim odstreluju high dmg spellem, dojde mana, castim "free mana spell" a tocim... ;)
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
afromoxa
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:afromoxa#2171

Re: Witch Doctor

Příspěvek od afromoxa » 17.05.2012, 23:43 hod.

Takovej haunt je podle mě hodně nevyužitej, tam jsou klíčový runy a chce to aspoň trochu spamovat.

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od passco » 18.05.2012, 05:16 hod.

afromoxa píše:Haunt na bosse? To zacástíš jednou a 15 sekund budeš čekat, než ho použiješ znova? To je tuplem plencání. Když už haunt, tak do pve a tam jsou hlavně lákavý ty runy, samotnej haunt je jenom takovej bonus ;)
Tak neviem ako si to predstavuješ .. pri diablovy som ho použil s runou na arcane a bol to vyborny dmg doplnok .. nehovoriac o tom ze aj 15 sec je dosť užitočný kedže s WD sa budeš viac uhybať ako stáť a spelliť .. čiže je to efektivnejšie po časovej stránke zaťial čo utekáš on dostáva dmg

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: Witch Doctor

Příspěvek od pejtrix_cz » 18.05.2012, 13:01 hod.

nechapu proc na ceremonial knife pridavaj napr. 3-4 fire damage misto toho meli pridat neco jinyho (treba atribut navic) ptz tohle stejne nikdo nevyuzije ... jedine ze by chodil s normal attackem coz je imo blbost :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Witch Doctor

Příspěvek od kojot » 18.05.2012, 13:44 hod.

To se ti započítává i do DMG kouzel a uplnatňují se na to i bonusy z INT...
Obrázek

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: Witch Doctor

Příspěvek od pejtrix_cz » 18.05.2012, 13:57 hod.

jestli to tak opravdu je tak diky za vysvetleni :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Witch Doctor

Příspěvek od kojot » 18.05.2012, 13:58 hod.

Je.
Obrázek

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: Witch Doctor

Příspěvek od pejtrix_cz » 18.05.2012, 20:48 hod.

jde hodit na psy ty kobylky ? co jsi pamatuju z prvniho videa D3 tak to tam slo ... nebo delam neco spatne ? :D

Rhoand
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Rhoand » 19.05.2012, 12:53 hod.

Vypada to,ze snad jen na prvni typ psu bez upravy run.Nezkousel jsem to, ale na "upravene" psiky to nejde.Docela k nicemu no :(

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch Doctor

Příspěvek od TrackThor » 20.05.2012, 10:15 hod.

mám pár dotazů a rád bych slyšel váš názor na jiné spelly (právě teď dokončuje hell)
1) primary single target spell - tripl šipka či stun šipka (uvažuji o změně viz dále)
2) secondary aoe spell - nemůžu si pomoct, ale dire bats se mi zdají nejlepší (není to channeling, solidní damage)

jak řešíte problémy s manou? vision quest se mi zdá nereálná možnost (invis prostě musíš mít) který primary spell se vám zdá, že doplňuje nejvíc many (haunt, šipka atd.) není zrovna nejlehčí si s tou manou vyjít
co vás na wd zklamalo - mě osobně naprosto useless psi, které se nedají používat, celkem slabý zombík (s poslední runou ale je použitelný) corpse bomb (zklamání jako náhrada za netopýry-myslel sem, že to bude aspoň trochu silné jako vybuchování mrtvol v d2) + různý úpravy netopýrů jsou taky hodně špatné, firebomb (z prvních ukázek to vypadalo jako devastující spell, mě to připadá mnohem horší jak šipka, natahuje to z paty a radši než ušetření jednoho slotu si dám šipka+netopýři)
největší překvapení - určitě hex, zezačátku sem o něm vůbec neuvažoval, teď se zařadil mezi moje nejoblíbenější spelly
o čem dále přemýšlím - hrál sem většinou s kámošem (dh) v partě, proto sem jel zombíka jako 10s štít, přemýšlel sem o náhradě za grasp, stěnu (ta se mi zdá, že má krátký trvání) či drummy, horify
jaké máte zkušenosti s hraním wd? co vás zklamalo, jak ste si svůj názor po jeho hraní upravili?
Obrázek

lokij
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od lokij » 20.05.2012, 11:45 hod.

Já mám Witchdoctora level 31 a nemůžu si stěžovat na kouzlo fire bomb. Mám na něm runu Flash fire, která přeskakuje na více cílů a s větší skupinkou nepřátel udělá za pár sekund amen.

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: Witch Doctor

Příspěvek od pejtrix_cz » 20.05.2012, 11:52 hod.

ja jsem zatim 28 myslim a jak pise kolega nademnou tak fire bomb s runou Flash je pecka :) ze samotnyho skillu jsem taky nebyl ze zacatku spokojenej ale runa to napravila :D jinak predtim jsem mel primarni skill pavouky s runou Leaping spiders taky delali slusnou paseku ptz kdyz hodite 4 vazy (pri vetsim poctu se uz resetovali ) tak tam mate 16 pomocniku :D libily se mi i ohnivy zaby ale stval me ten pazvuk co WD pri tom delal kdyz je vyvolal a slyset porad dokola nejaky uaaghh aahgaa me stvalo :D

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch Doctor

Příspěvek od TrackThor » 20.05.2012, 12:01 hod.

zezačátku máš psi taky použitelný :D chtěl bych spíš názor někoho kdo jede inferno :)
Obrázek

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: Witch Doctor

Příspěvek od pejtrix_cz » 21.05.2012, 00:33 hod.

chtel bych se ujistit jestli ty runy u firebomb chapu dobre :D
flash fire - prijdete o ten radius 8 yardu pri kterem zranuje a bomba se muze odrazit na dalsich 6 cilu pricemz kazda dalsi odrazena prichazi o 15% dmg
roll to bounce - neprijdete o radius ani o dmg ale odrazeny bomby se automaticky nezameruju a jsou jen 3 za sebou
je to tak ? :D a co je podle vas lepsi ? :)

lokij
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od lokij » 21.05.2012, 16:16 hod.

To je těžké k posuzení. Každá z těch run má své pro i proti. Flash Fire ti to samo přeskakuje na demony ale se stále menším poškozením. Při runě Roll the Bones to skáče jen jedním směrem a musíš klikat na demony zvlášť. Ale zase té střele zůstává původní hodnota damage. Jak říkám. Pro a proti

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch Doctor

Příspěvek od TrackThor » 10.06.2012, 10:48 hod.

někdo se ptal v jiném topicu, jak vypadá výbava na 40k dmg
trochu sem se nudil, tak sem udělal pár screenů
http://svetobrazku.cz/upload/images/viu1339321405w.jpg
s tím že jsem spokojenej s maskou, mojem a shoulderama a budu se snažit nahradit brnění/ruce/pásek co nejdřív (zbraň + setový prsten jen když bude dobrá nabídka)

každopádně u wd mám pár problémů
1) u ostatních postav přemýšlím u pasivních skillů jaký si dřív vybrat (u wd, co si vůbec vybrat)
2) zkoušel si někdo vylepšit pickup radius na grave injustice? (snižuje cd o 1s) a jet to na spelly s mírnějším cd (grasp, stěna, popřípadě velká žába :D + další)
Obrázek

Horo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od Horo » 19.06.2012, 19:53 hod.

Nekdo se tu ptal jak efektivne doplnovat manu.....

mi se vyplacelo vcelku tohle:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... WXb!ccaZZa

kdyz clovek zapne BBV a jenom drzi medvidky tak to i lecktery boss nerozdycha....

a na elity sem vetsinou nahodil obe dotky a proste kitoval.....

tohle mi vychazelo do inferna 2heho aktu.... v druhem nejsem schopen nikam postoupit :(( (takze si vymyslim novy build a vymenim kapku gear)

nutno podotknout ze sem se vyprdl na cely lifesteal a life per hit ale spolehal sem na life per sec.... prijde mi to lepsi... nemusim do nikoho busit a regeneruju momentalne neco k 850-1k HP za 1s coz vubec neni spatne pokud utikate pred elitkama, ovsem v INFERNU act2 je to vcelku napikacu....kdyz vas daji na 1-2 rany :D

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor

Příspěvek od osf » 20.06.2012, 05:41 hod.

Osobne pouzivam predevsim tripl sipku a kdyz jsem zkusil pierce the veil, tak jsem byl behem par sec bez many a to jsem nedaval uz nic jinyho :(

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“