Could of Bats or Plague Bats?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399
Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od Shadou » 06.09.2013, 16:08 hod.

Zdravím,
nevím jestli to tu někde není, ale nemám moc času to tu hledat a tak se chci jen optat zkušených WD na SC, protože do HC sekce to psát asi nebudu, nevim jestli to tam patří. Na SC se může experimentovat a tak je možné, že to tu někdo zkoušel, na HC každý risk stojí postavu...

Takže k věci. Předevčírem jsem si řekl, že místo Cloud of Bats zkusím Plague Bats, protože mají větší dosah, DMG je taky slušná, mobové padají jak hrušky...tak si běhám v oáze a farmím klíč a kde se vzaly tu se vzaly dva elite packy, jako by tam na mě čekaly za stromem. A co teď...normálně bych roztočil netopejry a počkal, až se o ně zabijou, jenže já měl ty zelený, který musim korigovat směr...to by ale nebylo to hlavní...normálně sem zjistil, že mě tahle abilita nehealuje LS ze zbraně jako ty žhavý co se točí dokola. No co budu dál psát, málem sem tam chcípnul a to by byla škoda....podotýkám, že hraju jen HC teď, tudíž bych se neresnul na posledním bodě, ale prostě bychzabil dvěstě hodin hraní postavy...

Setkal se s tím už někdo? Jak to funguje mezi zelenými a oranžovými netopýry? S Cloud of Bats normálně hraju a vím, že když je roztočím, tak se mi HP skoro nehnou ani u elite packů...ale ty zelený plague mě prostě nehealovali...tak jestli je to tak správně? Ví někdo?

předem díky za info
Shadou
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od WulFgaR77 » 06.09.2013, 16:20 hod.

Tak to není správně ... zelený mě přes LS healujou ... hmmm

EDIT: each hity nemám ... teď jsem to zkusil a jede to (na HC)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od Shadou » 08.09.2013, 07:52 hod.

I já to zkusil, zelený healují, ale podstatně méně. Schválně sem dal MP, aby mě to nedávalo moc velký pecky skoval pety a templáře nechal doma a šel do instance. Nechal sem do sebe bušit dokud mi nezčervenala obrazovka a pak přeběhl k mobikům a pustil na ně zelený baty a všechny je sundal a dohealovalo mi to do půlky....pak sem přehodil na ohnivý točivý a opět se nechal vybušit až do červený obrazovky, pak naběhl mezi moby ve spiritu a roztočil baty a za vteřinu sem měl full HP....jestli to není tím, že ty plague dávají "dotky" tím poison poškozením? Tudíž že je nakazí jedem a třeba za tři vteřiny ty mobíci dostanou tu dmg, kterou ohnivý dávají instatně?

Jinými slovy, když naběhnu mezi elitky, tak zelený trošku healují, ale určitě s tím neustojím ohen pod nohama a arcane, jako když točím ohnivý baty...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od Maxim » 08.09.2013, 08:54 hod.

Podle mě jena LS jelepší cloud of bats ten se točí a healuje tětojelepšínepálit paprsek do jednoho směru a healovat se to už bys jinak mohl použít vampiricky
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.09.2013, 11:24 hod.

Shadou: v tom je to jádro pudla. Ty máš už na menší MP příliš vysokou damge, takže ti mob umře dřív než na tu poison DOTku a ten LS ti pak chybí ;) čili v tu chvíli je pro tebe lepší točit, alespoň co se healingu týká.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od Shadou » 09.09.2013, 08:20 hod.

no vidíš, tím to možná bude, zkusím dneska vzít zelený na vyšší MP a uvidím jak to bude pracovat, ale asi radši na softu :P Tak díky za vyřešení záhady batolamu :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

yderf
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yderf#2605

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od yderf » 09.09.2013, 13:09 hod.

ono ak chces pouzit na nizkom MP vysoku dmg, tak tu mas ine buildy, hlavne teda acid rain, 24 metrov taky dps vycisti na jedenkrat -> killujes velmi rychlo...hoci samozrejme, v sucasnosti ma zmysel hrat co najvacsie MP ako davas relativne rychlo...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yderf-2605/
moj aktualny main: WD plvl 70
hotove: barbarian plvl 100, wizard plvl100

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od Shadou » 09.09.2013, 14:48 hod.

no s acidem se dá hrát na softu, ale na HC mám radši psíky kteří spolu s gargou při náhodném DC nebo lagu zachrání postavu (a nebo taky ne), je větší šance, že zabaví mobíky, než se při DC hra odlogne...takže acida neplánuju, nechám si ohnivý.

Ted sem to akorát testoval na SC a plague se mi vyplatí až tak od MP6 a víc, na MP5 byly mobky dole na dvě tiknutí i elity, takže se mi do HP vrátilo prd. Na MP10 to zas nestíhalo doplňovat tak rychle jako jsem dostával rány, takže plague celkově asi naprd...ohnivý dohealují hned jako na MP3 tak na MP10...a na HC s těmi různými lagy a disconnecty na vyšší MP prdím, leda v partě, když se sejdem, ale solo raději menší MP a přežít...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od WulFgaR77 » 09.09.2013, 15:10 hod.

no on yderf myslel hrát acid rain uplně místo batů, protože je to "bezkontaktní sport" a když zabíjíš plošně na IK, tak asi nebudeš čekat na to až se k tobě ty moby doplížej a zabijou se o baty :)
Zas, když se budem bavit o LS, tak acid je stejnej problém jako poison bat s DOTkou, mob umře na první ránu a poison je už k ničemu.

Točící ohnivý baty jsou OK, většina mobů je uplně bez mozku a jdou k tobě, i když maj např. luky a jsou ranged. Navíc pokud chodíš v partě s monkem přitahovákem a ne mrazícím wizem, tak je to ideální combo.

Prostě build záleží na situaci, ale tenhle thread byl primárně o LS a DOTkách...tak asi tak :)

P.S. Když už má člověk takovou "brutální" dmg, tak jsou stejně nejzábavnější kobylky :P :green:

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od Shadou » 10.09.2013, 08:16 hod.

No vidíš, kobylky ty sem nikdy ani nezkusil, možná chvilku na začátku kdysi s prvním WD a přišly mi neefektivní ale když sem tuhle šel public, tak sem to u jednoho týpka viděl, jak přeskakuje taková zelená žížnivá čára a pak mu koukal na build a byly to kobylky. Ale tam bude heal přes LS asi stejný problém, nebo to nebude healovat vůbec vid?
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od WulFgaR77 » 10.09.2013, 09:46 hod.

Pokud má hráč slušný mana regen a max manu, tak už se ani nepoužívá primár (ve stylu fire bomb, pavouci, žáby apod.) ale rovnou Locust Swarm s runou Pestilence...
Pokud to např. zobíci ve weeping neustojí (360pct. dmg 8sec), tak se tam prostě rozběhneš všechny bílý mobky nakazíž a elitky vosmažíš batama...
Pak si sebereš loot...

Daj se vymejšlet různý kravinky k tomu, jako je Hex s runou Angry chicken + Spirit walk + Horrify s runou Stalker - lítaš po mapě jako šílenec :)
K tomu Grave Injustice, který ti resetuje cooldowny.
Velmi zábavné buildy na tomhle postavený.
Ale to není do party a na HC nevim :)

Věřim tomu, že "coyd" tu bude mít videa s těmahle buildama. ;)

Jak se rozpočítá LS při kobylkách, to už bych se musel podívat. Nejšpíš to asi bude jako Rend u Barbara.

yderf
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yderf#2605

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od yderf » 10.09.2013, 09:55 hod.

popravde, kobylky tiez nevyuzivam - radsej dam na lavy klik Mass Confusion a potom mozem pouzit aj Hex a nie je problem... http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YTe!YcZcZb samozrejme, na HC je treba mat trochu bezpecnejsi buil asi :-)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yderf-2605/
moj aktualny main: WD plvl 70
hotove: barbarian plvl 100, wizard plvl100

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Could of Bats or Plague Bats?

Příspěvek od walosek » 10.09.2013, 13:43 hod.

sarančata sou príma na natahování mobů na sebe, heal je samozřejmě degradovanej tím, že působí přes čas, takže ten heal, pokud se nepletu, dostává člověk s tickama kobylek...

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“