Creeping Eaters - a jeho modifikace

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687
Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od fuxicek » 09.04.2014, 16:14 hod.

tak to je brutus, ti mali sasci, kterych mam kolem sebe permanentne kolem 10 kousku crituji za 3 mega, ti to rozebiraji jak cikani kovy.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Kuki10 » 09.04.2014, 16:32 hod.

Si zabil.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 09.04.2014, 16:44 hod.

Rasisto, Kocába na tebe :lol:
Už se ale těším až si s tou svou havětí vyjdu na procházku ;) Jen škoda že takové ozbrojené kamarády nemůžu mít i v reálu, u nás v městečku na náměstí by ty hloučky nemakačenků prořídly :D

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 10.04.2014, 06:56 hod.

No přehodil jsem tři itemy - ruce, wristy a zbraň..

Je to přehnané a počítám, že nás asi čeká nerf - protože nemám ani jeden item na pety a mě hitujou za 4-5,5mega, s BBV za 9-12mega a to mám jeden jediný item na +physical dmg...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yaka ... ro/1448572

Zkoušeli jsme je na rift bose T2 ve dvou lidech, ten bos neudělá vůbec nic už prostě, stačí jen stát a za 10 sekund je dole bez toho, aby kdokoliv jinej krom fetishů cokoliv dělal..

Ale tak užijme si tu chvilku slávy:)

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Grca » 10.04.2014, 07:32 hod.

blizzardu nikdy nešel balanc postav v žádné jeho hře.

Včerá po patchi jsem skočil mathaela a padl mě ten craft matroš tak hned jsem udělal wristy a povedly se mi rolnout s +17% poison dmg a 29% many zpátky z heal globe tak přemýšlím, že to předělám na acid cloud když teď bude mít význam mít crit

Uživatelský avatar
TwiCe
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od TwiCe » 10.04.2014, 12:52 hod.

ukaž mi hru, která je perfektně balancnutá ... a dej mi příklad společnosti která balanci věnuje víc času, naskrz všema jejich hrama :) Diť blizz je ještě zlatej.

si vem jen těch proměnějch s kterýma musí počítat... do toho si započítej jak to lidi snaží furt nějak šmelit na všechny způsoby aby byly nejlepší, do toho se blizz znaží řídit jak to máš hrát ... prostě furt je to jen program udělanej člověkem :) balanc je tak možná jen ve skutečným světě a i otom bysme mohli diskutovat :D

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od tuskerr » 10.04.2014, 17:18 hod.

Ja sem zkousel jeste toho fire gargantuana a nej crity byli kolem 130mega. Je fakt ze je jen na 15sec ale da se pouzivat casto a na elity s totemem je fakt silnej jak prase. Takze ten nerf cekam taky.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 11.04.2014, 11:58 hod.

Dám sem video před víkendem - ať můžeme všichni společně zatlačit slzu a máme motivaci:)

https://www.youtube.com/watch?v=q69V0DzVyVI

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yarek » 11.04.2014, 12:57 hod.

hmm tak to je skoro k placi jak si to dava:D fakt zavidim kua:d

este jeden dotaz ohledne zbrane a hlavne jejiho efektu sance na dvojitej vybuch zaby - je mozny aby to fungovalo i u runy, kdy prsi zaby z nebe? tam totiz zadnej viditelnej vybuch neni, ale zase me prijde divny, ze by to fungovalo na vsechny runy krom jedne... .

Powik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Powa#2530

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Powik » 13.04.2014, 00:32 hod.

Dneska mi padla zajímavá zbraň pro tento build, bohužel mizernej roll :( Máte s ní nekdo zkušenosti ? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Javurek » 13.04.2014, 08:14 hod.

Proč mizernej, enchantni to na vyšší +damage a už ujde .)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Guru » 13.04.2014, 09:39 hod.

Kdyz se kouknes i na jina cisla nez to tucne DPS tak si vsimnes ze takovy rozdil v nich neni, nevim jake mas pasivky ale pokud si ASem na Stickeru spamujes fetishe Gidbin ti jich muze naspamovat vice, coz ve vysledku muze byt lepsi nez ty procenta do bestii a navic ma manu ... zkusil bych v praxi, tady se muzeme jen dohadovat ;)
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Powik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Powa#2530

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Powik » 13.04.2014, 15:11 hod.

No právě,že sem ho už enchatnul, aby měl díru pro sutr. Ten rozdíl v rychlosti zbraně 1.61 vs 1.40 je hodně znát :(
Jinak to spawnuje nějaký mini verze fetishů :D a vydžej asi jen 20s .... zůstal jsem u toho Pit Stikeru.
Když mam v partě crusadera co má tu AS do party tak mám +59% AS a při dost mobkách vyrobim fakt armádu tech malejch cikánů :lol:

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 14.04.2014, 07:32 hod.

Gidbin - hrůza s ještě větší hrůzou, pokud nemáš dobře rolnutý dmg a atack speed rovnou zahodit, fetishové z něj vyvolaní mají extrémně krátkou životnost takže s nimi skoro nepočítej, podle tvého obrázku rovnou diss doporčuju.

Po víkendu hraní doporučuju všem držet se s rychlostí atacků nad 2,15 ideálně 2,31, někde tu jsou ty BP rozebrané v nějakém topicu. Je to hodně znát musím říct.

Pokud má někdo smůlu na lege doporučuju setovky, obléknul jsem to během pátku díky současnému dropu craft materiálu a otestoval jsem všude až po T5 rift, který jsem dal do 20 minut. Rifty T1-T3 v rychlosti jsou už bez rozdílu, T4 při špatně rolnutém podlaží se trošku víc běhá, na T5 podle elit - někdy stejně rychlé, někdy pomalé díky špatným potvorám.

BTW: po víkendu musím říct - že nejlepší cesta jak ted farmit legendárky je chodit rifty a pak gamble - hlavu jsem tam vygemblil asi po 700 shardech. Ruce cca po 500 a tak vesele do toho.

Doufám, že toho WD bude hrát i nadále co nejméně lidí, aby nám to zbytečně nenerfovali moc brzy:)

foxo
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foxo#2431

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od foxo » 14.04.2014, 07:47 hod.

Tak pozor na zbran Gidbinn s neho vyvolani fetisi necrituju iba tí vyvolaní s pasivky-mam to odskusane.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Snowfist » 14.04.2014, 09:58 hod.

@Yaka kde jsi farmil ten craft mats Shard of Ensteig Plate na Aughild? jestli neni nejaka route kterou behat...

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 14.04.2014, 10:23 hod.

Bohužel není - zatím jednoznačně nejhorší craft materiál, který jsem farmil...

Reroluj bounty a hlídej si bounty v prvním aktu ve festering woods. Když sem tam objeví jedna ze dvou:

Kill Feklar's Ghost
Kill Hawthorne Gable

Doporučuju farmit na T3 a výše... Předem upozorňuju, že když není štěstí na roll správné bounty, je to veliká otrava...

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Snowfist » 14.04.2014, 10:30 hod.

nj právě já farmil přes víkend chvíli cca 2-3hodiny a mám jeden :/ tak jsem chtěl vědět jestli náhdou není nejaká finta...no coz je to diablo tak nějak zkousnu :) kazdopadne díky

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od maja » 14.04.2014, 11:07 hod.

tak to je brutus a facka pro monky, který je dle blizzu vybalancován, dle posledního patche :OXO

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 14.04.2014, 11:56 hod.

Během víkendu jsem tím strávil cca 3 hodiny, výsledkem bylo 10 kousků. Poměr kvalita/výkon je tragický nicméně ten set sám o sobě stojí za to. Musíte holt doufat, že to rolnete na max dva pokusy každý item..

Já zatím musím být co se rolování ticho - jediný item, který se mi nerolnul na méně než 5 pokusů byla hlava, ale vzhledem k tomu, že to je BiS item došel jsem až k momentu, kdy mě jeden pokus stál 2 miliony, pak se rolnul 6% crit a je klid.


Maja - předpokládám, že tvoje reakce je na funkčnost WD jako takového. Na jednu stranu je potřeba mít opravdu dobré itemy, na stranu druhou je pravda, že ta postava když se na ní týden zaměříš je co do rychlosti i co do výše Torment obtížností v současné chvíli na vrcholu žebříčku. Ale jen v klidu at dál lidi hrajou wizardy:)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“