fetis a rain of toads

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od firdecek » 26.05.2014, 14:42 hod.

Tím RoR myslíš Ring of Royal Grandeur?? To je pak zkratka RORG :) Ale jinak je to opravdu mrcha ten ring, chce to opravdu dlouho farmit a mít štěstí, že když dropne, tak bude mít jiné staty než life regeneraci :)

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Bit » 26.05.2014, 15:08 hod.

RoGR má 4x... ani jednou to není použitelný 3x z toho s jimým main statem... Uplně zruřím když vidím někoho kdo má po 200 plvl míň a padne mu na poprvý s perf CC nebo CD a může ho doladit :-)
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Brum » 29.05.2014, 08:34 hod.

Cau,

krasna shrnuti, ale osobne bych se nepodepsal pod 3x BT set. Chápu, že to je na pohodu, ale nemám problém s umíráním na solo t6/ group t5. Poison na zemi mi hp téměř neubírá, dec je horší, ale v poho. Klidně můžu běhat kolem co je den dlouhý, moje DPS jde z fetishů. Ale chtěl bych arcane imm amulet. To by se hodilo. Arcane beams me vytáčejí k nepříčetnosti. Ze všeho ostatního stačího udělat 1 úkrok stranou.

Zajímala by mě jedna věc. Jsou legsy, které zvyšují dmg když je character v pohybu a naopak snižují pokud stojí. Funguje to i na pety/fetishe? Pokud ano, tak bych určitě zahodit 3x BT set.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od KrtekKazatel » 29.05.2014, 13:01 hod.

stema paprskama souhasim to je asi nejvetsi zlo :D to me take pekne se.. :D ale je amulet kterej arcane prevadi na heal :) myslim teda

jo ty kalhoty mam take by me zajmalo jestli to jede i na pety a fetisaky :)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Brum » 29.05.2014, 13:06 hod.

Takhle, teoreticky kalhoty určitě fungují. Zvyšují pDPS a z ní se odvozuje i DPS petů. Ja to spíš myslel prakticky tak, že mám zvyk neustále kouzlit RoT, abych měl co nejvíce fetišů up. Zajímalo by mě, jestli by šlo s kalhotama udžet fetiše up a přitom se neusále pohybovat. Asi by to bylo na palici :twisted:

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od KrtekKazatel » 29.05.2014, 13:25 hod.

leda popobihat furt :D ale to by se z toho jeden zblaznil ja sem rad ze stojim v dalce a peti to mastej :D

ale na druhou stranu s bouchacima zabkama by to jit mohlo a skvele ale na to je potreba specificka zbran :)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Stanley » 29.05.2014, 14:58 hod.

KrtekKazatel píše:stema paprskama souhasim to je asi nejvetsi zlo :D to me take pekne se.. :D ale je amulet kterej arcane prevadi na heal :) myslim teda
Ano existuje, z hlavy nevim nazev, ale dnes mi padl :), staci mu narolovat CC a bude z nej pekna trifecta :) CD sice jen 67, ale to nejak zkousnu.

Odesláno z mého Sony Xperia L

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od firdecek » 29.05.2014, 20:24 hod.

Countes Julia Cameo :) a já ho hledám taky, mám ho na monkovi a je to k nezaplacení..Arcane je jeden z nejvíce nepříjemných affixů elitek vůbec.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Seton » 02.06.2014, 09:38 hod.

Tak minulý týden se mi poštěstilo :)
profil zde: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/35706164
A tady padlej kousek k mým fetišům :)
Obrázek
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od firdecek » 02.06.2014, 11:17 hod.

Tak tento roll je opravdu best (ještě u myriam poštelovat těch 5,5 cc a je to komplet)..není co dodat.. já už měl dvě a každý pod 90%... GZ anyway :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Seton » 02.06.2014, 11:41 hod.

Díky :). Jojo, cc šteluju, ale víš jak to je...určitě se mi to podaří vybrousit na max,ale kolik padne FS, to ani raději neodhaduju :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: fetis a rain of toads

Příspěvek od Brum » 02.06.2014, 15:28 hod.

No gratuluju. Mě se konečně nedávno taky maska dropnula. Taky 100% s téměř max Vit, za což jsem rád. Přeci jen jako WD mám některé resisty už přes 2k. Mohl by být trošku vyšší Int roll ale to bych asi moc. T&T ovšem stále vytrvalo odolává. Už jsem od Kadali viděl 12 Magefists, čůza jedna...

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“