WD patch 2.0.1

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
WD patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 27.02.2014, 12:23 hod.

Tak co říkáte na změny skillů u WD v novém patchi?
Osobně jsem hodně uvítal zvíšení dmg snad u všeho, nejvíc mě potěšili medvědi :) :). A runa na Baty, díky které nemají changeling cost (Vampire bats)?? ajajaj :D to bude jízda!
Samozřejmě mě moc nepotěsilo snížení hodnot u pasivek, ať už regen many nebo % u přidání life,mana (Graveyard injustment nebo jak, ted z hlavy nevím).
Osobně si myslím, že proběhl spíš boost WD než opak, takže dobrý :). Samozřejmě sem hrál jen včera chvíly večer, takže na ledacos se ještě příjde ;-).
GL všem, speciálně na HC :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Frozen » 27.02.2014, 14:27 hod.

WD nerf jako prase.... apoň teda co se týká bat buildu, ostatní jsem nezkoušel, ale celkově spíše nerf.... protože soul harvest dával 130 int za stack, nyní dává 2% tzn max 10%... při 2500 int = 250int < 2x původní stack

Cloud of Bats snížení dmge z 500% na 425%
Snížení doplnění many z Spirit walku z 2x15% na 1x 20%
Prase trvá asi tak, že není vidět....

Spíše mi přijde jak když na nás z blizzardu někdo koukal a sebral vše co jsme používali...
prostě to co jsem hrál a bavilo mě, tak musím do puntíku změnit, ale z mého pohledu to boost rozhodně nebyl.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 27.02.2014, 14:50 hod.

takže jak sem psal, byl sem ve hře chvíly a je to vidět :), hleděl jsem si svích skillů a to se to považovat za boost dá. Ačkoliv je pravda, ze nert Souh harvestu tomu zasadil drtivou ránu :/ :/.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Brum » 28.02.2014, 17:30 hod.

Soul Harvest je fajn, s mym spatnym gearem crituje za 1,25 mega. To je na T2 stale pomerne dost a k tomu buff na int. Nerf mozna, ale stale je to fajn vec. Bati obecne spatenka. Vampire Bats sice nestoji nic, ale nedelaji damage. Plague Bats sice stoji manu ale damage taky nic moc. Pomerne slusne se mi vyjevila spirit barrage s pasivkami Rush Essence a Pierce the Veil. Manu jsem dokazal udrzet na rozumne urovni, ale hral jsem jen T2 a chvilku. Ostatni skilly jsem nechal ze stareho CoB buildu a nijak nezkousel.

Zkusil jsem Wall of zombies: Wrecking Crew a Summon Zombie Dogs: Leeching Beasts, abych vyzkousel runu Wrecking Crew a co je lepsi na to udrzet porvory od tela. Jako taunt je dobry, vetsinou i funguje, ale Psi jsou preci jen dlouhodobejsi zalezitost. Leeching Beasts jsem vybral, protoze jsem mel trochu strach ohledne zmeny s lifestealem. Psi leci hitem za 800-900hp a critem za cca 1500hp. Neni to zly ale asi je lepsi runa, kdy dmg pohlcuji.

Tot vše za 30 min hrani. Medvedy ani nic jineho jsem nezkousel. Ale s mojim gearem je CoB, nebo bati obecne zabity

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Frozen » 01.03.2014, 00:30 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... Tce!cabZZc

kdo hrál CoB, tak toto je teď vcelku použitelné a dobře se s tím hraje.
Obrázek

Housac
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Housac#2471

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Housac » 01.03.2014, 17:29 hod.

já jsem si oblíbil

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... YeT!YcZccc

Manitou je dobrá věc, dává docela i slušný dmg, nestojí moc many nemá cd a je na 20s, a ničí všechno kolem sebe - díky tomu mi padli 2 legendy např z ležícího stromu na zemi nebo hroudy kamenů, + xp za zničený objekty, nebo schovaný goldy v kamenech atd :)

Samozřejmě + Cold a + Fire dmg na eq výhodou

Housac
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Housac#2471

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Housac » 02.03.2014, 18:42 hod.

tak nějak pořád experimentuju,
a tenhle build není tak špatnej.. ještě craftim bracery na + cold dmg

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... cfT!ZbZccb

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Marast » 02.03.2014, 19:04 hod.

Mě vždycky fascinovala možnost naplno využít pasivky Rush of Essence. Drahnou dobu nazpátek jsem to zkoušel na SC, ale přišlo mi, že jsem dostával dost na pr*el. Faktem ale je, že to bylo ještě v těch prvních verzích, kdy inferno bylo vážně těžké. Každopádně. Co si o té kombinaci myslíte :?: :idea:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Bagr13 » 02.03.2014, 20:02 hod.

Ja si myslím že wd boost moc ne, ale srovnali ho , ze se nemusi hrat uz jenom otravny baty stat na miste a cekat az nekdo prijde :)

Acid není špatnej, medvědi se dají hrát i baty, dava to podobnej dmg.

Treba Wall of Zombies s Wrecking Crew na HC pro me super zastavi to vsechny mobky a daji se krasne zlikvidovat, ale na elite to nefunguje jak jinak :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 03.03.2014, 10:34 hod.

Manitou sem nasadil o vikendu, parádní věc :)! člověk se o to nemusí starat a je fakt, ze to automaticky rozbíjí předměty, takže bonusy a zlato :) a elity jsou s tim o trosku jednodušší :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Frozen » 03.03.2014, 10:56 hod.

Rush of Esence se stackuje? pokud ne, tak je výhodnější spiritual attunement, rozhodně pokud máte více jak 1000 many.
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Brum » 03.03.2014, 15:55 hod.

Ahoj,

chtel jsem vyzkouset, jestli funguje neco jako summoner v současné době. Přišel jsem s tímto buildem, ale byť v pohodě dávám T2 co se defensívy týká, tak prostě damage output je slabej. Sice zabiju všechno ale trvá to na můj vkus dlouho. Je možné, že je to jen gearem, mám vlastně stále budget CoB build. Ale třeba někdo z Vás již vyzkoušel něco podobného a našel lepší variantu. Chtěl bych v tom pokračovat, protože to je příjemná změna a zábava. Nechci snižovat T, protože s kamarádama děláme T2-3.

V současné době mám 130k sheet DPS, 35% CC.

Firebats: Vampire Bats (vytváří Fetishe)
Spirit Barage: Manitou (výborné na automatické ničení všeho kolem)
Spirit Walk: Honored Guest
Big Bad Voodoo: Slam Dance (na elity a bosse)
Gargantuan: Bruiser
Summon Zombie Dogs: Leeching Beasts (léčení)

Spiritual Attunement
Pierce the Veil
Fetish Sycophants

Zkoušel jsem místo Manitou dát třeba Locust Swarm, ale nebylo to lepší. Jediné co mě napadlo je vyměnit Skorn za 1h+offhand, protože s tím, že Vampire Bats nestojí manu na channeling, tak mi již vysoký AS nevadí. Akorát na AH není nic pořádného, nebo v mých možnostech. A ještě jsem nenašel drop, který by pro nějaký z mých charakterů byl upgrade. S vyjímkou crafted shoulders na monkovi tuším ...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Brum ... o/23764970

lepra
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:Leprosaurus-2848

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od lepra » 03.03.2014, 17:56 hod.

Brume, hraju to hodne podobne, jen s mirnou modifikaci.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... eWV!YZaccc
Souhlasim s tebou ze ta dmg neni nijaka zavratna, nicmene je to takove poklidne farmeni, momentalne chodim T3.
Vyuzivam soulharvestu jako dmg skillu, cili nejdriv nahodim tri pyrogeisty (taky maji sanci na vyvolani fetishu), manitou permanentne nahozen a pak soul pokud je cd a zbytek netopejri. Snazim se udrzet vsechny tri dmg spelly aktivni a pak uz to neni uplne spatne.
Zacinam pomalu sbirat eq s life on hit, takze pejsci me pekne udrzi.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Guru » 03.03.2014, 18:42 hod.

Wall of Zombies/Wrecking Crew + Zombie Charger/Pile On :love: ... neskutecna kombinace sama o sobe + s pripadnym 30% bonusem k zombikum z bot a hlavy + 15% k phys dmg z braceru OMFG :twisted: ...
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 04.03.2014, 10:06 hod.

zajímavé, zkusím :). že bych vyměnil medvídky?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od tuskerr » 04.03.2014, 20:03 hod.

No ja ted hraju u wd co psal Guru a musim rict ze to je fakt pecka. Jeste testuju treba i jiny kombinace ale tohle se mi moc libi. Docela srandovne to i vypada :)

t0m
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:t0m#2792

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od t0m » 04.03.2014, 21:01 hod.

ahoj,
neporadil by jste mi někdo prosím nějaký slušný build, co by se dal zahrát teď po X patchík na mé postavě? ja cca rok nehral, takže proběhlo dost patchů a nyní dostávám pěknou nálož...
nějaké tipy? než něco lepšího nafarmím a rozjedu se na datadisk :)

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Stanley » 05.03.2014, 07:17 hod.

>:o

O čem se tady v těch deseti postech před tebou asi píše!!!

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 05.03.2014, 10:00 hod.

:D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: WD patch 2.0.1

Příspěvek od Bagr13 » 05.03.2014, 10:32 hod.

to tOm: u tebe je problém vybavení nemáš life a ani dps, navíc skorn bez LS taky špatně. U tebe není problém build, ale vybavení.

- pust si lehčí obtížnost nafarmi materiál a udělej craft (ramena, rukavice, bracers), klidně bych zkusil i brnění.
I na master ti může padnout hezká leg co tě boostne :)

To se týče buildy tak hraju klasiku na medvědy :) + zombies wall
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/16835521

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“