co vylepšit na mém WD?

IEatNoobs
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od IEatNoobs » 15.04.2014, 20:48 hod.

je to trošku pozměněný pet build, T3-4 bez problémů, už několik dní bez pořádného upgradu, kam dál?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/IEat ... hero/94330

za co utrácet shardy?

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Yaka » 16.04.2014, 07:00 hod.

Vidím - že si to hodil do dvou topiců:) Předem rovnou říkám, že si nehoráznej lucker, což ovšem k diablu patří. Narolovat na novejch setovkách tyhle staty + narolovat na shrine wristech podobně je opravdu dost nemožné takže k tomu gratulace. 100% dmg na hlavě už to pak jen potvrzuje:)

Build:
Moc nechápu, proč taháš psy. Je více méně jedno, který torment chodíš, protože na T1 jsou zbyteční a na vyšších T zbytečně brání fetishům nebo gargovi, aby se dostal na elitku + nedávají defakto žádný dmg + opravdu vůbec nic nevydrží. Podle mě zahozený talent.
Fetish army bez zunimasa setu těžko říct, nezkoušel jsem, ale jelikož při vyvolání fetish army umřou všichni ostatní vyvolaní fetishové z pasivky a podle gearu jsem si 100% jist, že nemáš ani druhý BP v atack speedu tedy 2,15 tak nevím, jak rychle nebo pomalu jsi schopen to spawnovat.

Gear:
1) Zahodil bych helfire ring, nevim jak moc důležité jsou expy pro tebe, pro mě vůbec vzhledem k tomu, že nemají dopad na farmení.
2) Shardy můžeš utrácet za ruce, protože chceš TaT samozřejmě.
3) Můžeš zkoušet hledat trojkombinace - tedy intel + IAS + CC + CHD na ring, amul

Celkově je to jedno, protože stejně budeš běhat co dáváš nejrychleji a to t6 není a na t1-t3 je to úplně jedno, na to máš gear už dávno.

Jako první dodělej gemy - je to opruz, ale je to něco, co ti zůstane na vždy:)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Tyckin » 22.04.2014, 18:38 hod.

Řek bych že ty pejsky má hlavně na heal, ono je to fakt znát :) Opravdu pořádně se pak čoklíci vyplatí s offhandem jako mám já - když poberou až 30% dmg co chytnu já, to už se počítá, ač občas natáhnou packy :D

IEatNoobs
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od IEatNoobs » 01.05.2014, 18:09 hod.

tak a mám tu malý update svého gearu:

- RORG
- TAT
- cains boots + legs

Co na to říkáte teď?

P.S: už se těším, jak se Yaka bude rozčilovat, že jsem dvojnasobný lucker, protože ty TAT i RORG mi padly na prvni pokus takhle rollnute...luck? :P

NONORMAL
Fallen Shaman
Příspěvky:83
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NoNormal#2841

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od NONORMAL » 01.05.2014, 21:19 hod.

Může mi prosím někdo vysvětlit, jak je to s crity petů? tady jsem četl, že peti mají CC 15% konstantně a tady vidím, že se CC na gearu přidává u petího buildu, takže jsem z toho zmatenej, může mi to pls někdo objasnit? předem děkuji
Obrázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Guru » 01.05.2014, 21:58 hod.

IEatNoobs: Krasne dropy ty se vazne povedly, jen tak dal ;)

NONORMAL: To je stara informace, kdy se jeste vyplatilo mit ve zbrani rubin protoze peti meli cap 50 CHDMG ... Jak presne to s CC je se mi zatim nikde nepodarilo vypatrat a pta se na to cim dal vic lidi, ale vyssi CC na ne mit vliv urcite bude, zvlastni ale je ze spouste lidem se zda ze s CC pres 50 to necrituje tak casto jako pri 40%CC
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

NONORMAL
Fallen Shaman
Příspěvky:83
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NoNormal#2841

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od NONORMAL » 01.05.2014, 22:05 hod.

takže jestli chápu správně z critu nějaký bonus je, ale jak to vypadá je tam nějakej cap nebo není přepočet 100%...

díky za objasnění
Obrázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Guru » 01.05.2014, 23:54 hod.

Nu jestli to nebude spis tim, ze kdyz uz lidi maji docela slusny pet gear tak nemaji prehled o tom jaky pocet jich kolem sebe maji a zda se jim, ze ty bila cisla padaji casteji :D ...

Skladej trifecta gear:
AS - idealne 1,88 na prekroceni BP
CC/CHDMG - idealne v pomeru 1/10, CC tech 40-50%
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Tyckin » 02.05.2014, 07:07 hod.

Tak ten CC u petů by mne taky zajímal, asi mi nezbyde, než to pořádně otestovat až se k tomu v neděli dostanu :)
Tzn. vyrobím si pasivkou jednoho šášulu, budu koukat kolik dá hitů a sledovat, kolik bude v průměru critů - pokud platí 15%, měl by to být tak každý z šesti až sedmi, ovšem během běžného hraní jsem měl pocit, že je to častěji (CC jsem míval asi 50%, nyní kolem 40%), ovšem zase při 50% na mém gearu to nebyl každý druhý myslím - uvidíme :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Tyckin » 10.05.2014, 11:50 hod.

Tak jsem nic nezkoušel, páč jsem skončil ve špitále :evil: Kdo ví kdy se k tomu dostanu :roll:

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Reve » 19.06.2014, 13:40 hod.

Zkousim ted hrat chvilu WD...moc se v nem nevyznam...gear mam nic moc...poradi me nekdo jak zmenit build a co nejdriv vylepsit na gearu? Ted pracuju na helme..ta me boostne asi nejvic...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Reve ... o/37996628

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Stanley » 19.06.2014, 13:46 hod.

Já myslím, že to máš slušný. Určitě další na pořadu dne bude pro tebe Mask of Jeram.

Btw: kombinace toho pasku a žabky musí bejt hustá, předpokládám :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Seton » 19.06.2014, 13:50 hod.

hmmm, razor a žabu mám taky, to zkusím :). Mám i ten krumpáč na žabky, to bude dobrá mela :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Stanley » 19.06.2014, 14:18 hod.

Ta exploze bouchne na tvé pozici nebo na místě globu?

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Reve » 19.06.2014, 14:31 hod.

ani nevim...neni to umyslne..proste jsem jinej offhand nemel...a za WD jsem nahral tak malo, ze jsem to ani nepostrehl :)

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od hit.man » 27.06.2014, 21:48 hod.

Zdarec palec

poradíte mi co vylepšit/změnit nebo na co se zaměřit u mého WD?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ceci ... o/44281512

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Brum » 28.06.2014, 08:12 hod.

hit.man píše:Zdarec palec

poradíte mi co vylepšit/změnit nebo na co se zaměřit u mého WD?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ceci ... o/44281512
Ahoj,

co se buildu týče, tak se soustředíš na fire dmg. Tak u toho zůstaneme. Tady bych si dovolil navrhnout změnu runy u Garga na Wrathful Protectora. A používat ho jen jako offensivní cooldown na elitky, nebo na bosse, kteří ti jednou ranou smetou všechno ostatní. Domnívám se, že pasivky Midnight Feast a Zombie Handler jsou sice fajn, ale psi v této formě nic nedělají, prostě nemají DPS a přidání hp jim taky moc nepomůže. Takže zbývá jen Garg. Zvolil bych tady raději Gruesome Feast, ale hlavně Grave Injustice, která ti bude snižovat CD na abilitách SW, BBV, FA, Piranhas a třeba i Garg:WP, pokud by jsi ho zvolil.

Midnight Feast, Zombie Handler a Fierce Loyalty jsou bezva pokud by jsi nasel TMF ring a hrál na velkýho psa, čimž se dostáváme k vybavení a ringu, který je asi nejslabší slot. Ring nahradit bud TMF, nebo RoRG. Logicky se pokusit získat TnT rukavice. Harrington pásek. Přidat +dmg k abilitám na shoulders a chest.

Tvůj gear je OK, T5 solo s tím musíš běhat úplně v pohodě, asi i T6. V podstatě ti chybi jen ring a pak kus štěstí na TnT. Moc pěkně rolnutá TF :wave:

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od hit.man » 29.06.2014, 07:48 hod.

Ahoj

díky za vyčerpávající odpověď. Nejsem velký přeborník na diablo a už vůbec ne na zkratky. Musí se na mě celýma názvama jinak tomu vůbec nerozumím nebo si to domýšlím :). Moje otázky:
%Je dobrý se soustředit na Fire dmg? Mám ještě amulet který mi přidává 17% fire damage
U toho Garga to vyzkouším jaký to je.
Jak bych tedy měl přeměnit pasivky. Po tom co jsi mi zde napsal nejsem si jistý jaký mám zvolit.
Ten TMF ring asi mám. Jen s vlastnostma docela naprd, mám tam I, V, reduce cool down 8%, life per hit. Pak mám ještě jeden a to s dírou. Co snimi? :)
Neznám ring RoRG? Můžeš mi napsat co to je?
Tnt rukavice jsou asi ty který přidávají na ataks speed petům? Jestli ano tak ty mám taky.
Harrington pásek mám taky jen mi nepřišli tak suprový, co je na nich tak dobrý?
Shoudelrs a chest mám v plánu vylepšit jen se nedaří.
Co bych měl udělat s ringem stone of jordan? Mám tam nechat vlastnost ChC nebo ji změnit na atak speed? Četl jsem že u WD je dobrý mí co nejvyšší atak speed?

Díky za rady

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od Brum » 30.06.2014, 09:46 hod.

Ahoj,

1/ já se soustředím na physilcal a fire. Physical je na fetiše z pasivky. Fire je pro velkýho psa a Garga. Garg by ti měl critovat kolem 90 mil. S BBV nebo jinýma buffama hodně přes 100 mil.

2/ pasivky jak máš teď jsou už OK. Osobně si ale myslím že Midnight Feast pasivka se vyplatí pouze pokud používáš velkého psa. Ideálně velkeého psa i Garga. Proto bych jí vyměnil. Záleží na jaký Torment chceš hrát a co ti chybí. Jde tam dát Jungle Fortitude na tougness, nebo třeba Gruesome Feasts na DPS.

3/ Tak ten ring opravdu není ideálně rollnutý, ale i tak bych nahradil ten rare ring, byť je trifecta. Nadějně vypadá ten TMF ring se socketem. Co má za ostatní statsy?

4/ RoRG je ring, který padách z Bounty Akt I v tý krabičce (cache). Má affix, který říká, že snižuje počet set itemů nutných k dosažení set bpnusu o 1 (na minimum 2)

5/ TnT nasadit!

6/ pokud máš pet build, tak máš spoustu času čumět kolem. Nebo např. otevírat různé truhly. Harrington ty dá z toho brutální dmg boost.

7/ Dříve byl AS nejlepší stat, protože CD bylo capnuté, teď již není. Dal bych tam CD ale.

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: co vylepšit na mém WD?

Příspěvek od hit.man » 20.07.2014, 17:22 hod.

Tak se po delší odmlce opět hlásím se svým WD http://eu.battle.net/d3/en/profile/ceci ... o/44281512

Díky moc za rady a typy. Celkově sem už spokojený. Hraju solo T6 bez problémů sám. Mám zvýšený útok na elitky na 51%. Elitka padá na zem už mě jen vidí. TMF ring mi padl už po třetí a ted mám poslední verzy na sobě a vypadá to dobře. Používám velkýho psa jako stálýho peta a fetiše. Velkýho garga používám na bosse a elitky. Dává jim a ž 120 M damage což už ujde. Pásek používám String of Ears a změnil jsem i boty kde jsem zrušil MS. Udělal jsem to proto, abych si zvýšil Toughness. Jinak napadá tě jestli by se dalo u mě ještě něco eventuelně vylepšit? Samozřejemě když mě padné nějaký lepší drop věci, který mám na sobě tak nebudu váhat a vyměním.

Fire damage mám na 54% nebo to mám rozdělit částečně na Psyhical?
Mám ještě nějakou věc kraftit u kováře nebo to nemá smysl?

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“