Tank buildy

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542
Re: Tank buildy

Příspěvek od Warclo » 24.05.2012, 18:44 hod.

ohledně enrage ... za jak dlouho se aktivuje ? nebo co ho přesně spouští ? je mi někdy divné, že ho někdy dostane jen jeden z elitek a zbytek ne.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 24.05.2012, 20:19 hod.

No momentalne jsem na 400 resistech, na act 1 uz je to prilis, ale na act 2 pro zmenu zoufale malo, tak nevim... o moc vic uz udelat nejde bez nejakejch milionovejch investic do resist+all resist itemu

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542

Re: Tank buildy

Příspěvek od Warclo » 24.05.2012, 23:32 hod.

Já se pokouším sehnat itemy v kombinaci poison a all resist. Pokud hledáš jinou kombinaci, tak se klídně můžem domluvit.. Něco takdy mám i s jinýma a než abych to prodal za pár šupu .....

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 25.05.2012, 07:54 hod.

zrovna taky delam poison+all :-)

kazdopadne jsem vcera zkousel a ani s 650 resist (equip plus MoH s runou) to v act2 inferno neni o moc lepsi, sice jsem par elit uz ubehal, ale furt mi to prijde desne neefektivni, je tam prilis obycejnych monster co mi davaji hrozne moc ranged dmg, tj. nemuzu je zpomalit/oslabit atd... takze se asi zamerim ted na zvyseni dps, aneb nejlepsi obrana je utok

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542

Re: Tank buildy

Příspěvek od Warclo » 25.05.2012, 09:16 hod.

No takhle. Já měl i 20 000 DPS. Efekt byl takový, že jsem neskutečná pila co padne na jednu ránu od moba.. a nemusel to být elit.. (zombák před tristamem mi dával rány za 20K a hadi v II aktu decentní instant ( 36 K HP )

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tank buildy

Příspěvek od Jimmyxx » 25.05.2012, 12:44 hod.

Jn ten druhej akt je strasidelnej skok oproti prvnimu kde se to da vyrezat i bez resistu. Momentalne mam 45k hp 300 resist, 5000+armor, drainuju 980life per hit, 2,86 hitu za s a stejne se moc nechytam... Asi to bude chtit zapracovat na skillu no:-/ kitovat kitovat kitovat. Docela me to prestava bavit. Pomalu to zacinam vidět na re-roll do sorcky nebo huntera:-D

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 25.05.2012, 12:55 hod.

Tak to musi jit samo ne? Ja mam jen asi 30k hp prave, a v kombinaci s nizkym 13k dps me pak ani ty resisty nezachranujou. 45k mi prijde ze bude idealni, a kdyz budu mit poradnou dmg, tak nebudu muset kolem elit behat tak dlouho - tj. tank jo, ale vocamcad pocamcad ;-)

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542

Re: Tank buildy

Příspěvek od Warclo » 25.05.2012, 13:15 hod.

Taky jsem to degradoval na 13K DPS, ale resisty mám jen necelých 200. teď už ani neubírám, ani nevydržím .. je to děs..

A mezi námi ani DH není tak moc ultra. sice to před ním padá jako nic, ale pak potkáš elitu s fast, nebo mortar a jsi v háji. O střeleckých či neviditelných ani nemluvě...

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tank buildy

Příspěvek od Jimmyxx » 25.05.2012, 16:00 hod.

ja mam prave hodne low dmg.. nejakejch 11k jen :-/ potreboval bych aspon deset mega na slusnou zbran:)

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 25.05.2012, 18:02 hod.

s dmg runou 15% na MoH jsem to zvednul na 16k dps, a bylo to hodne znat i v act2, proklickoval jsem par questu dopredu, takze pocitam s nejakou zbrani tak za 2 mega bych se pres 20 mel dostat... setrim :)

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 25.05.2012, 22:09 hod.

tak jinak, zmenil jsem uplne build, a jde to i bez drahyho equipu, pomalu se prokousavam actem 2 - jedu ultra defenzivni taktiku kolem inner sanctuary, kterou jsem doted trochu podcenoval, sice teda nevim, jestli to je jeste tank... ale stojim na miste vetsinou, tak mozna jo :))

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tank buildy

Příspěvek od Jimmyxx » 26.05.2012, 07:36 hod.

tak skrz questy se prokousavam taky:) bossove sou easy. akorat ty elit skupinky obchazim pripadne odtahuju, protoze nejsem schopnej vymlatit vetsinu kombinaci abi aniz bych se u toho nenastval a nebo mi to netrvalo hodinu momentalne s timhle no http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... YXU!ZYbacc

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 26.05.2012, 14:04 hod.

Jo, neco podobnyho jsem jel v act1 inferna, ale pak to v act2 proste prestalo fungovat, hlavny moje oblibena earth ally umirala moc rychle i na normal mobech. Takze ted hraju tohle:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... YXU!ZZcabc
davam vsechny kombinace elit, i kdyz obcas s nakou smrti, vyhejbam se jen tem flusajicim moucham

S tim ze MoH tam mam jen docasne protoze nemam jeste uspokojivy resisty, pak si dam taky neco, co vic podpori utok.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Tank buildy

Příspěvek od Petros » 26.05.2012, 14:51 hod.

Belial na inferno padl, druhý akt dokončený. :o)

Po počátečních nesnázích jsem se nakonec dopracoval k následujícím statům, se kterými už byla většina elit v pohodě hratelná:

HP - 49.545
Armor - 5.985
Resisty - 598 (s runou z healovací mantry, viz build níže)
Damage - 11.860

Build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... XUY!Zbaacc

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 26.05.2012, 16:37 hod.

Njn, zatim mam malo hp, 34k me dostava prilis casto na hranici problemu, sice 1500 dex ale budu to muset vymenit za vitalitu holt. Co jedes, dual wield, a pokud ne, jakou rychlosti utoku mas se stitem?

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Tank buildy

Příspěvek od Petros » 26.05.2012, 17:15 hod.

Celé jsem to prošel s jednoručkou a štítem, celková rychlost byla 1.78.
Dexterity mám 1210, vitality 1202 a +17% life v přilbě a opasku.

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542

Re: Tank buildy

Příspěvek od Warclo » 27.05.2012, 10:01 hod.

No já pořád štítu odolávám, ale to jen proto, že jsem zatím nenašel žádný pořádný.. ( jinak včera jsem zkoušel třetí akt. .. průměrná dmg 41K od obyč moba :D

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 27.05.2012, 12:08 hod.

Ja se vcera hecnul a dosel az k Belialovi, bral jsem vsechny elity a nekolik hodin mel max valor, a stejne mi padlo naprosty prd :-(. U Beliala jsem sice umrel, ale ani se mi to nechce zkouset znova, do prvnich poison dotu jsem mu vzal jen asi 10 procent HP, na to nemam nervy, pockam az budu mit lepsi dps.

Uživatelský avatar
Feenux
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Feenux#2590

Re: Tank buildy

Příspěvek od Feenux » 27.05.2012, 16:15 hod.

Zkusil jsem si předělat build na http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... XUY!ZZbaba. Ten velkej knockback je hodně super, protože si krásně reguluju moby, který do mě jdou, když je potřeba, tak hodim flash. Celkem mam asi 70% redukci jenom z armoru, zkoušel jsem s tim i začátek 2. actu na inferno a docela to šlo, akorát mi vadily ty "granáty", co tam házej ty mobové. Co si o tom myslíte?

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 27.05.2012, 16:43 hod.

Az na jedno kouzlo presne stejny jako muj, takze dobry :-))

Ty fire granaty to jsou jako prdy, ale ani s mejma resistama s tim nic nenadelam, holt proste uhejbat. Vrchol jsou pak ty co strilej fireboly v terminusu, dal v A2, to jsou rany za pul hp, desny, takze jejich elite verze rovnou obchazim.

Odpovědět

Zpět na „Monk“