Monk by Menyk

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth
Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Qoliker » 21.04.2012, 20:32 hod.

Hodně toho nebude fungovat jak říká. Normal obtížnost + rape level 8 contentu na levelu 13 hrozně zkresluje.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Menyk
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Menyk#1939

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Menyk » 21.04.2012, 21:20 hod.

To Walosek:
trochu nesmysl co říkaš, pokud budu hrat v partě, tak proč bych chodil solo???

To Qoliker:
Samozřejmě, že to takhle nepujde pořád. Většina skillů se u barbara zlepšuje. ...popravdě přijde mi, že monk má na nižším lvl lepší skilly než barbar.

Já tu jen popisoval pocity z toho jak je to teď a tady...bavit se o tom co bude dál je nesmysl protože to teď nikdo neví...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od kojot » 21.04.2012, 21:38 hod.

Myslím, že Walosek chtěl říct, že takhle můžeš "simulovat" obtížnost v o něco pozdějších fázích hry.
Obrázek

Uživatelský avatar
Menyk
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Menyk#1939

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Menyk » 22.04.2012, 08:37 hod.

To kojot:
Jo já jsem to taky nějak tak pochopil, ale nemyslím si, že to tak je. Jediné co tam simuluješ je HP nepřátel, ale ne jejich dmg a to ani svou ani nepratel. Takže to je kapku nepoměr.

Nicméně zkusil jsem to teda, naschvál jsem šel jinam než ostatní, ale změna byla jen v tom, že jsem je mlátil déle, jinak stregie nebyla třeba měnit. Nebo v čem si myslíte, že by se měla u barbara změnit strategie???
Naposledy upravil(a) Menyk dne 22.04.2012, 08:46 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od kojot » 22.04.2012, 08:44 hod.

Já si nemyslím nic. Podle mě ikdyž to uděláš tak, jak napsal Walosek, tak je to pořád hodně lehký. Ale je to začátek 1.aktu, tak co by člověk chtěl.
Jenom jsem chtěl osvětlit jak to Walosek asi myslel.
Obrázek

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od walosek » 22.04.2012, 13:25 hod.

Navíc Walosek měl štěstí, že narazil na dobrý monstra v barvách hokejového Zlína, takže si krom hezkého dropu taky trochu zahrál levou rukou ;)

Uživatelský avatar
Menyk
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Menyk#1939

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Menyk » 18.05.2012, 20:17 hod.

tak dneska jsme zabil Diabla na normal a rád bych pozměnil svůj build na:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... XdU!abZaaa

Důvody:
Odstraněni LTK - tento skill neměl takovou efektivitu jak jsem čekal. Navíc CW je dostačující AoE skill.
Přidání BoH - jak na bossy, tak na normál hordy bylo velice příjemné mít 2 healovací skilly (obvzlášť na Diablo jsem tento skill ocenil).
Výměna Cyclone strike za 7s - jak jsem napsal výše, CW bylo dostačující AoE a cyclone strike jen žral spirit, zato 7s strike jsem hojně využíval na bosy a ta nesmrtelnost se dost hodila. Přeci jen Bosové kouzlí některé skilly dost dlouho a lepší bylo zaútočit 7s než tomu uhýbat.

Uživatelský avatar
Menyk
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Menyk#1939

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Menyk » 22.05.2012, 21:35 hod.

Tak jsem teď dodělal nightmare s buildem uvedeným výše. Jen popravdě začínám být nespokojen se skillem Dashing Strike, ne že by mi párkrát nezachránil život, nicméně si myslím, že jiný skill by mohl být efektivnější. Co jsem tak četl, tak tu bývá dost často zmiňovaný Sweeping Wind, Inner Sanctuary a Mystic Ally. Co z toho by se mi tam hodilo nejvíc místo Dashing Striku???

Aemas
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Aemas » 23.05.2012, 01:57 hod.

Dashing Strike je slušnej spell, ale na hell/inferno si myslim, že najdeš o dost užitečnější možnosti. Sweeping Wind jsem používal celkem dlouho, ale na championy/elity ti moc nepomůže, je to pěkny aoe dmg spell...takže u mě zatímm vyhrává Mystic Ally. Runu můžeš použít na větší dmg nebo na 10% hp, což na infernu pokud jedeš zhruba dextrity/vitalita 1ku1 a použiješ runu na větší hp tak to dělá cca +4k hp, což je pěkný.

Jinak Breath of Heaven a Serenity používám taky, ale u BoH jsem vyměnil runu na větší heal za blazing wrath runu, která po použití BoH zvedne na 45sec dmg o 15%..což u mě dělá něco kolem 1500dmg. Co se týče manter tak možností je víc, já teď zkouším různé runy u healing mantry a celkem zajimavě vypadá ta runa s absorbačním štítem.

Monka hraju pár dnů a jsem na konci 1.aktu na infernu, takže nejsem žádný odborník, jen jsem ti napsal své poznatky ze hry :-)

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od evilmind » 23.05.2012, 08:05 hod.

Menyk píše:Tak jsem teď dodělal nightmare s buildem uvedeným výše. Jen popravdě začínám být nespokojen se skillem Dashing Strike, ne že by mi párkrát nezachránil život, nicméně si myslím, že jiný skill by mohl být efektivnější. Co jsem tak četl, tak tu bývá dost často zmiňovaný Sweeping Wind, Inner Sanctuary a Mystic Ally. Co z toho by se mi tam hodilo nejvíc místo Dashing Striku???
Ja pouzival Dashing docela dlouho coby teleport, ale nakonec jsem zjistil, ze to zase nevyuziju tak casto, aby mi vadil cooldown u SSS, kde s tou runou co uz stejne pouzivas muzu zdrhat stejne, a ejste mam 3s invul k tomu.

Mystic Ally fakt docela doporucuju, Earth narozdil od followeru opravdu dokaze na sebe stahnout potvory, coz hodne ulehci hru, a da se snadno obnovovat.

Uživatelský avatar
Menyk
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Menyk#1939

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Menyk » 28.05.2012, 13:11 hod.

Teď jsem dohrál obtížnost hell s tímhle buildem:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... XdU!aaZaca

Poznámky ke skillům:
SSS - překvapivě se dá využít jako únikový skill

Mystic Ally - nečekal jsem že tenhle pomocník je tak dobrý, na hell mi po celou dobu tankoval Diabla a když náhoudou chcípnul, tak 25 spiritu za něj je dost vtipná cena

Poznámky k itemům:
S itemam, které jsme našel jsem se dostal až do 2 aktu na hell, dál už to moc nešlo. Zkoušel jsem si předměty kovat, ale po tom co jsem koval (na 8 lvl. Blacksmitha) 9x rukavici a vždy mi z toho vyšlo něco co jsem vůbec nepotřeboval (6xINT, 3xSTR), tak jsem to vzdal. Utratil jsem statisíce za kování a úplně zbytečně. Tak jsem kouknul do aukční síně a za 200k (což je absolutně nic oproti tomu co jsem utratil za kování) jsem si zvednul HP, DPS a armor na dvojnásobnou hodnotu, za 200k!!! Kdybych tohle věděl, tak jsem itemy vůbec nerozkládal na suroviny na kování ale prodával bych je NPC a za peníze nakupoval výzbroj v aukční síni už od začátku.

SkalLDa
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:SkalLDa#2864

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od SkalLDa » 28.05.2012, 16:09 hod.

Jo craft je nejvetsi fail, a ten ally je good, ale ve druhym actu nic nevydrzi

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Warclo » 28.05.2012, 17:48 hod.

No ally je dobrej do normální hry ( N,NM,H ) ale na infernu se vůbec nechytá. Občas ho beru na infernu jako záchranej skill při ressování kolegů.
Někdo chcípne a monk jako poslední nemá jak od sebe odlákat nepříjemného bosse.. takže ally to natankuje aspoň na dvě vteřinky a to už se dá sem tam i ressnout spinkajícího kolegu..

Uživatelský avatar
Menyk
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Menyk#1939

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Menyk » 29.05.2012, 09:04 hod.

Jen tak BTW: Včera jsem koupil Fist Weapon s 450 dmg +150 DEX a +150 VIT za 15k na aukci :D :D :D

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Jimmyxx » 29.05.2012, 10:22 hod.

jn tak taky za kolik by si takovej crap jako chtel?:D

Uživatelský avatar
Feenux
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Feenux#2590

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Feenux » 29.05.2012, 10:44 hod.

Menyku, statově to je sice docela pěkná zbraň, ale na Inferno už to je bohužel velikej crap :)
Naposledy upravil(a) Feenux dne 29.05.2012, 12:09 hod., celkem upraveno 1 x.

burrzoust
Fallen Shaman
Příspěvky:92
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BurrZoust#2804

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od burrzoust » 29.05.2012, 10:48 hod.

A copak doporučíš monkům za zbraně na INFERNO ? :)
My BNet profile
SC - all classes deleted ... SC is nonsense :D
HC - all classes +60lvl :)
... HC inferno Diablo is dead ... 1.0.4
Obrázek

Uživatelský avatar
Feenux
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Feenux#2590

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Feenux » 29.05.2012, 11:56 hod.

Tak řikam, staty má pěkný, ale to DPS je hodně slabý, na Act 1 si vystačíš třeba s 600-700, dál už to chce víc...

pfajja
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od pfajja » 29.05.2012, 12:18 hod.

Já jsem si na 1. akt v infernu pořídil zbraň 750 dps bez statu, ale za 1 spirit spend se mi přičte 40hp což kombinuju ješte s pasivkou. Jen mam problém, že zbytek mého vybavení je crap a já nemam money, takže mám jen 16K hp což není moc, ale na SK mi to stačilo :D

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Jimmyxx » 29.05.2012, 14:21 hod.

j u sk se da veskera dmg avoidnout, ale docela me zarazi jak si se k nemu jako mohl dostat s 16k hp:D si jen bezel ne?:) elity musej bejt strasny utrpeni pro tebe ne?:)
ja sem si celkem pekne vystacil do pulky druhyho aktu se zbrani 516dps 130 vit 700 life per hit a rychlosti 1,79. spolu se vsema ostatnima +attack speed a jinejma bonusama to delalo 2,86 utoku za s a necelejch 11k dps. pri ty rychlosti sem mel neustale spirit na max

Odpovědět

Zpět na „Monk“