Problem Akt 2

Slou
Quill Rat
Příspěvky:7
Problem Akt 2

Příspěvek od Slou » 24.06.2012, 21:53 hod.

Zravim, potreboval bych poradit jak doladit equip, abych mohl davat alespon druhy akt mam tyto staty http://i.imgur.com/OpyQf.png.
Build http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... XZU!acYbca.
Dekuji za rady a pripominky.
Naposledy upravil(a) Slou dne 24.06.2012, 22:25 hod., celkem upraveno 1 x.

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od Smash » 24.06.2012, 22:25 hod.

Urcite chod itemy dex+vita+ nejaky resist s talentom one with everything. Armor mas fajn, ressy by mali na 2 act stacit, kolko mas hp?

Slou
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od Slou » 24.06.2012, 22:27 hod.

HP mam 34.500 je to tam v odkazu.

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od Smash » 24.06.2012, 23:04 hod.

dost malo, nemas tolko armoru a ressov aby si si mohol dovolit take hp. :)

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od evilmind » 25.06.2012, 08:45 hod.

dej si nejakou defenzivni mantru, na armor nebo resisty, a mel bys to v klidu davat

hango
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od hango » 25.06.2012, 11:17 hod.

Neposlouchej je xD ress na 2.kt mas dobry. s 14k DPS budes mit problem dat beliala do 3min. Mantru muzes pouzivat jaky chces. Staci dokoupit zbran s LoH a pouzivat deadly reach s 50% armor a pak je to hracka.( budes mit pres 10k armor). Dulezity je ten LoH. A samozrejme musis mit alespon 1.5 attk per sec a umet jak trefovat vice mobu najednou. Tot vse

Slou
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od Slou » 25.06.2012, 12:36 hod.

Takze vyzkouseno a stale to same, furt umiram , jak je mozne ze na streamech to davaj se stejnyma resistama i buildem? a to davaj 3 akt? ano mozna maj vyzsi DMG, ale i tak.

hango
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od hango » 25.06.2012, 13:41 hod.

Mas loH kolem 1k a 10k armor s deadly reach? jesli ano mel bys to davat.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od evilmind » 25.06.2012, 15:38 hod.

Slou píše:Takze vyzkouseno a stale to same, furt umiram , jak je mozne ze na streamech to davaj se stejnyma resistama i buildem? a to davaj 3 akt? ano mozna maj vyzsi DMG, ale i tak.
asi maji vetsi skill? ;-) navic vetsi dmg samozrejme pomaha, protoze zatimco tobe skoncej cooldowny a umres, jim skoncej cooldowny a uz tam neni nic co by dalo dmg

dinan
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od dinan » 27.06.2012, 08:42 hod.

Ahoj, build máš dobrý, ale nemáš na něj equip. To co máš za build vyžaduje minimálně 33% crit šanci a 250% crit dmg + 30k dps. Doporučuji ti změnit mantru na dodge pokud to nedáváš. Na LoH už to nehraj po tom nerfu atack speedu je potřeba hrát na crit chance + crit dmg + max dex. Mám monka taky, crit šance 35% crit dmg 280% a 30k dps a stejný build co si tu postoval (reakce na první příspěvek) na actu dva neumřu max na vlastní blbost, act 3 už jsou elitky co nedám, ale jen kvůli málo dps. Zlom vaz:)

Jo a nasaď štít, bez toho to nedáš:)

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od plechi » 27.06.2012, 12:37 hod.

dinan píše:Ahoj, build máš dobrý, ale nemáš na něj equip. To co máš za build vyžaduje minimálně 33% crit šanci a 250% crit dmg + 30k dps. Doporučuji ti změnit mantru na dodge pokud to nedáváš. Na LoH už to nehraj po tom nerfu atack speedu je potřeba hrát na crit chance + crit dmg + max dex. Mám monka taky, crit šance 35% crit dmg 280% a 30k dps a stejný build co si tu postoval (reakce na první příspěvek) na actu dva neumřu max na vlastní blbost, act 3 už jsou elitky co nedám, ale jen kvůli málo dps. Zlom vaz:)

Jo a nasaď štít, bez toho to nedáš:)
Taky bych souhlasil - LoH mi přijde už tak nějak pasé, navíc cena equipu je dost vysoká. To už je lepší mít spíš Life Regeneration 1000-1500/sec i vzhledem k tomu, že oproti Life on Hit je možný mít Life Regen skoro na každým itemu. K tomu Mantra of Evasion a nahodit štít s alespoň 20% block chance a mělo by to špapat i s cca 15k DPS. Zvyšování Crit Chance a Crit DMG je už trochu náročnější, ale podstatně to zvedne DPS.

Jinak já používám jako sekundární útok Lashing Tail Kick, který s pasivkou Transcendence funguje jako další "záchranná" věc - odhodíš nepřátele a ještě healuješ.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Slou
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od Slou » 28.06.2012, 16:58 hod.

Takze odzkouseno mam cca 600 resist 14 000DMG a 6009 armoru unbuff s bufama sem nekde na 7000+ armor bez deadly reach a na 16 000DPS , ale stejnak me zabiji jak maslo

AssKick123
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:AssKick123#2306

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od AssKick123 » 28.06.2012, 19:33 hod.

plechi píše:
dinan píše:Ahoj, build máš dobrý, ale nemáš na něj equip. To co máš za build vyžaduje minimálně 33% crit šanci a 250% crit dmg + 30k dps. Doporučuji ti změnit mantru na dodge pokud to nedáváš. Na LoH už to nehraj po tom nerfu atack speedu je potřeba hrát na crit chance + crit dmg + max dex. Mám monka taky, crit šance 35% crit dmg 280% a 30k dps a stejný build co si tu postoval (reakce na první příspěvek) na actu dva neumřu max na vlastní blbost, act 3 už jsou elitky co nedám, ale jen kvůli málo dps. Zlom vaz:)

Jo a nasaď štít, bez toho to nedáš:)
Taky bych souhlasil - LoH mi přijde už tak nějak pasé, navíc cena equipu je dost vysoká. To už je lepší mít spíš Life Regeneration 1000-1500/sec i vzhledem k tomu, že oproti Life on Hit je možný mít Life Regen skoro na každým itemu. K tomu Mantra of Evasion a nahodit štít s alespoň 20% block chance a mělo by to špapat i s cca 15k DPS. Zvyšování Crit Chance a Crit DMG je už trochu náročnější, ale podstatně to zvedne DPS.

Jinak já používám jako sekundární útok Lashing Tail Kick, který s pasivkou Transcendence funguje jako další "záchranná" věc - odhodíš nepřátele a ještě healuješ.
Zkusil jsem switchnout na Actu 3/4 z 900LOH na stejně silnou zbraň s Life Steal 3.0 a nestačí to. Takže jsou dvě cesty: vysoký LOH nebo vysoký CRIT a hrát na dodge. Jenže na dodge se dá hrát i bez CRIT (evade mantra a Cyclone Strike s dodge runou). Stejně tak se dá hrát CRIT spolu s LOH na zbrani/zbraních. Já nehraju na vysoký CRIT ale na vysoké LOH/resistance/armor/dodge/block/armor a umírám určitě míň než blázni s 2x 1H a vysokým CRIT které zvyšuje dodge. Obě cesty jsou dobré. S 2x1H a CRIT to je těžší a těžší jak stoupá tuhost nepřátel. Naopak 1H LOH a štít a vysoké obranné vlastnosti jsou sázka na jistotu.

Uživatelský avatar
Feenux
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Feenux#2590

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od Feenux » 28.06.2012, 21:22 hod.

Jednoduchá matika že jo :) Při 100k dps (psáno ve statech) se při 3% lifestealu (kterej je na infernu redukovanej o 80%) budeš healovat stejně, jako při 600LoH :)

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od plechi » 29.06.2012, 14:38 hod.

AssKick123 píše:
plechi píše:
dinan píše:Ahoj, build máš dobrý, ale nemáš na něj equip. To co máš za build vyžaduje minimálně 33% crit šanci a 250% crit dmg + 30k dps. Doporučuji ti změnit mantru na dodge pokud to nedáváš. Na LoH už to nehraj po tom nerfu atack speedu je potřeba hrát na crit chance + crit dmg + max dex. Mám monka taky, crit šance 35% crit dmg 280% a 30k dps a stejný build co si tu postoval (reakce na první příspěvek) na actu dva neumřu max na vlastní blbost, act 3 už jsou elitky co nedám, ale jen kvůli málo dps. Zlom vaz:)

Jo a nasaď štít, bez toho to nedáš:)
Taky bych souhlasil - LoH mi přijde už tak nějak pasé, navíc cena equipu je dost vysoká. To už je lepší mít spíš Life Regeneration 1000-1500/sec i vzhledem k tomu, že oproti Life on Hit je možný mít Life Regen skoro na každým itemu. K tomu Mantra of Evasion a nahodit štít s alespoň 20% block chance a mělo by to špapat i s cca 15k DPS. Zvyšování Crit Chance a Crit DMG je už trochu náročnější, ale podstatně to zvedne DPS.

Jinak já používám jako sekundární útok Lashing Tail Kick, který s pasivkou Transcendence funguje jako další "záchranná" věc - odhodíš nepřátele a ještě healuješ.
Zkusil jsem switchnout na Actu 3/4 z 900LOH na stejně silnou zbraň s Life Steal 3.0 a nestačí to. Takže jsou dvě cesty: vysoký LOH nebo vysoký CRIT a hrát na dodge. Jenže na dodge se dá hrát i bez CRIT (evade mantra a Cyclone Strike s dodge runou). Stejně tak se dá hrát CRIT spolu s LOH na zbrani/zbraních. Já nehraju na vysoký CRIT ale na vysoké LOH/resistance/armor/dodge/block/armor a umírám určitě míň než blázni s 2x 1H a vysokým CRIT které zvyšuje dodge. Obě cesty jsou dobré. S 2x1H a CRIT to je těžší a těžší jak stoupá tuhost nepřátel. Naopak 1H LOH a štít a vysoké obranné vlastnosti jsou sázka na jistotu.
Life Steal je na infernu vzhledem k 80% redukci nepoužitelný. Pokud ho budeš počítat z DPS 20k, dá to asi 120 life/s, což je nic. Já zkouším Life Regeneration v průběhu 2A Inferno a kolem 2000 life/s je to dost dobře hratelný (a levnější, než 1000 LoH).
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Slou
Quill Rat
Příspěvky:7

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od Slou » 30.06.2012, 04:21 hod.

Takze po uprave jsem se dostal do aktu 3( prvni quest) ten zatim nedavam. Takze zatim budu farmit akt 2



Tedkon me spis tlaci stejna otazka, ale na akt3, kolik resistu a kolik DMG na nej mit abych aspon daval... no rekneme prvni 2 questy.

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od plechi » 02.07.2012, 09:30 hod.

Slou píše:Takze po uprave jsem se dostal do aktu 3( prvni quest) ten zatim nedavam. Takze zatim budu farmit akt 2
Tedkon me spis tlaci stejna otazka, ale na akt3, kolik resistu a kolik DMG na nej mit abych aspon daval... no rekneme prvni 2 questy.
Já taky stále farmím A2, dál se nehrnu, ale dost mi pomohl build zaměřený na dodge s pasivkou Sixth Sense (dodge je zvýšeno o 30% crit chance). S mantrou mám dodge témeř 50%. Pořád je lepší se zásahu vyhnout, než řešit, jak redukovat následky.

Jinak primary útok jedu Way of Hundred Fists s runou Blazing Fists (nastackovaný dává +15% IAS a + 15% movement speed + kontrola davu) a sekundární útok je Lashing Tail Kick s první nebo druhou runou (slušný DMG + kontrola davu/elitek).

S tímto jedu Act2 v pohodě s 25k life, 700 resist a armor 6000 (s pasivkou) a DPS 15k (20k s nastackováním + Breath of Heaven). Štít s 20% block chance, Crit DMG 200%, LoH - 0, Life Regen 2000 life/sec.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Widder
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Widder#2342

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od Widder » 02.07.2012, 13:48 hod.

Včera jsme běhaly spolu s barbarem a pokud se spočetlo navýšení resistů od něj a mé,tak jsem měl 1k a mohu říct,že jsem nepoznal rozdíl mezi 600,800 nebo 1k,podle mne je armor mnohem podstatnější věc než resisty. U poisen dmge se mi zdá to funguje správně,ale na fire,arcane a cold se mi to zdá stále stejné a nebo pro změnu nefachčí u monka to vyrovnávání resistů-jedu primárně poisen.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od evilmind » 02.07.2012, 14:28 hod.

Jo je to tak, kdyz jsem si koupil lepsi zbran tak jsem chvili zkousel DW, kde jsem mel stejne resistu, ale o tech 1500 min armor, a je to vyznamnej rozdil - imho staci mit nejakejch 700-800 resistu, cokoliv navic znamena, ze se pravdepodobne okradas nekde jinde na necem zbytecne.

plechi: a urcite se ti sixt sence vyplati? to je tretina crit chance, ne crit dmg, takze i kdybys mel 30% (o cemz dost pochybuju pri tak nizky dmg co mas), tak by ti to davalo jen cca 5% dodge. Podle me tohle je pasivka fakt pro nekoho kdo ma masivni crit build s velkou dmg, ty na tom rozhodne musis tratit.

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Problem Akt 2

Příspěvek od plechi » 02.07.2012, 19:10 hod.

evilmind píše:plechi: a urcite se ti sixt sence vyplati? to je tretina crit chance, ne crit dmg, takze i kdybys mel 30% (o cemz dost pochybuju pri tak nizky dmg co mas), tak by ti to davalo jen cca 5% dodge. Podle me tohle je pasivka fakt pro nekoho kdo ma masivni crit build s velkou dmg, ty na tom rozhodne musis tratit.
Je to cca tak ... není to žádná pecka, ale ve hře to poznat je. Přikládám ještě mechaniku výpočtu:

Základ (30,2%) + Six Sense z Critu 30% (9%) = (1-0,302)*(1-0,09) = 36,5% (zvýšení pasivkou o 6,3%)
Základ+Mantra (40,7%) + Six Sense z Critu 30% (9%) = (1-0,407)*(1-0,09) = 46% (zvýšení pasivkou o 5,3%)
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Odpovědět

Zpět na „Monk“