Equip

Odpovědět
Durix
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durix#2803
Equip

Příspěvek od Durix » 24.03.2013, 13:01 hod.

Zdravím, nedávno jsem se vrátil k Diablu a ke svému 29k DPS Monkovi. :D
Během tohoto týdnu jsem ho dostal na 89k, ale z tama už se ani nehnu. Nevím co je špatně. Většinou to, co si koupím vypadá zprvu slibně, ale ve finále zjistím, že mi to dává -5k všeho. Takže bych prosil o nějaké rady ohledně equipu, do čeho nejvíc sázet tak, abych si zachoval aspoň průměrné HP, ale DMG se mi razantně zvýšila.
Na účtě mám 120m, tak snad to nebude zas takový problém.
Popřípadně bych se nezlobil, kdybyste si mě kdokoliv přidal ve hře a poradil mi přímo tam. :)
Díky..

Armory
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Duri ... ro/7489439
Progress - Inferno; ACT I

Dimik
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dimik#2705
Bydliště:Přelouč

Re: Equip

Příspěvek od Dimik » 24.03.2013, 13:35 hod.

step by step...

Ramena - vycraftíš mnohem lepší...
Rukavice - chybí IAS + více crit damage
Zbraně - vždy socket, je to +200 (220) critu navíc
Hruď - kup/vycrafti s více dex
Opasek - s IAS + crit damage (witching hour)

nebo zkus setový bonusy... Inna a/nebo Natalya.

další bych v tuto chvíli neřešil:-)
Obrázek

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Equip

Příspěvek od zahron » 24.03.2013, 23:45 hod.

1: EXP build

- nastřádej si klíče a najdi si grupu na ubery = hellfire ring, aspoň jedne týden tomu věnuj jen čistě zbírání klíčů a chození uberů
- stoprocentně si udělej tempest rush build, dneska za úplné ho*no koupíš skorn se 1400+ dps a ostatní doplnky taky sezenes, navíc to parádně de zalepit skillama ten spirit regen ( Inner storm nebo stone of jordan )

2. dmg build - já teď jedu dva dmg buildy - cookie cutter a normálně LS 2H se serenity, aurou atd - s oběma dvěma dávám mp10 uplně na pohodu elita pár zvonama dole

cookie cutter je klasický 2x one hand se skillama :

faith in light, cyclone, serenity, aura na dmg take, blazing fists a thunderclap

100% bych to jel s wonkhim lau sockt a crit dmg
další wpn by měl LS aspoň 3, nejlépe ECHO ve složení = LS,ATCKSPEED

ten druhej 2H LS, tam můžeš nosit prakticky cokoliv, ale spirit regen je výhodou jedna důležitá věc je SKORN s dexou s LS min 5, crit dmg nad 150 nejlepší záleží na goldech

ostatní prosím ať nerejpou do mých rad :-)


poslední hračička by byl flying dragon build, ale to je asi moc nákladné - ale dokáže naložit pěkné DPS - http://www.diablofans.com/topic/88617-n ... h-max-dps/


CO SE ITEMŮ TÝČE:
craftit, craftit, craftit, craftit, craftit ....

ty yellow boty a ringy strč pryč, místo jednoho buď ten SoJ nebo hellfire, další druhej je jasnej NATALYA, a BLOODY FOOTPRINTS - daj se koupit různě cenově mám třeba tyhle 2 itemy nejdražší kupoval sem to asi za 95M teď to možná stojí víc
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“