Jak na vyssi MP - ladeni gearu

Odpovědět
longmatys
Quill Rat
Příspěvky:5
Jak na vyssi MP - ladeni gearu

Příspěvek od longmatys » 23.11.2012, 16:07 hod.

Zatim hraju na tak MP2, ale prijde mi, ze je to neefektivni - moc dlouho to trva a je to riskantni na umirani. Poradite mi, kam se nasmerovat dal? Uz ted tam vidim problem s LS, ale nejak uz nemam penize na koupi...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Long ... ro/2997339
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Jak na vyssi MP - ladeni gearu

Příspěvek od Rakiii » 23.11.2012, 21:07 hod.

Máš glasscanon se skily s omezeným dosahem. Dle mého musíš být neustále bez hatred.
Jestliže chceš hrát 2x 1H zaměřil bych se spíše na jiné skily (takové které se dají spamovat do alelujaa)
- máš až zbytečně moc rezistů , slušný armor, ale málo life. Zvyšuj životy i na úkor rezistů (víc vydržíš).
Dle mého pokud změníš útočné skily (případně navýšíš life) neměl bys mít výraznější problémy.

longmatys
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Jak na vyssi MP - ladeni gearu

Příspěvek od longmatys » 25.11.2012, 18:55 hod.

A nad jakymi skilly bych se mel zamyslet? Ted zkousim chakramy (je to teda s nima sazka do nejistoty, nepresne)- mam je o 5Hatred levejsi. Mohl bych vymenit sentry za havrana, pak bych mel jeste o neco vic hatred. Rovnez premyslim, ze bych vymenil runu na rapid fire za bombardment...
Ted se rozhoduju, jestli mam honit MF na ukor DMG. Kazdopadne ted uz mi dosly prachy, takze budu muset neco nasbirat.
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Jak na vyssi MP - ladeni gearu

Příspěvek od Rakiii » 25.11.2012, 20:32 hod.

Zkusil bych "twin chakram". To mf bych moc nehrotil. Jinak na vyšší MP mi ten rapid nepřijde moc efektivní (na to kolik stojí many), ale pokud se toho nechceš vzdát ten netopýr by mohl pomoci.

longmatys
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Jak na vyssi MP - ladeni gearu

Příspěvek od longmatys » 26.11.2012, 08:59 hod.

Ten rapid fire tam mám kvůli tomu, že to má být na pohyblivé šmejdy, je to rychlý a má to damage. Díky těm chakramům (rychlé) přemýšlím o té runě bombardmant, ale ta má nevýhodu, že tím netrefím pohybující se nepřátele. Každopádně zkusím i ty twiny, jestli s tím něco trefím.. :D
V zásadě hledám něco, co bych rval do elitek a zatím jsem nenašel nic lepšího/efektivnějšího.
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Jak na vyssi MP - ladeni gearu

Příspěvek od Rakiii » 26.11.2012, 20:05 hod.

Co na elitky? třeba cluster arrow (clusterbomb), spiketraps, ele arrow (ball, nether)...
Na rychlé malé a otravné šmejdy je super třeba multishot (fire at will)

Build, který používám celkem často http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... UYe!aacZYb
+ účinny spamovací skill (bola)
+ multi na (nejen na rychlé šmejdy) , výborný AOE skill
+ pastičky na eliťáky (dají se umísťovat dle potřeby) , s pasivkou hážeš 6 pastí naráz
případně je též dobrá runa "echoing blast" (v tom případě bych zvolil jinou pasivku)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“