Pomoc s mym DH

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zed23
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zed23#2434
Pomoc s mym DH

Příspěvek od Zed23 » 26.11.2012, 19:47 hod.

Zdravim. Potřeboval bych poradit jak vyladit moje DH. Mám k dispozici 30M goldů, není to sice moc, ale něco by se za to koupit dalo. Jel sem si ho do teť podle sebe, ale cejtim že by to chtělo nějak vylepšit. Hodně teť farmim klíče a uber na mp5 a není to žádná sláva. All res mám 400-500. crit chance 38%, crit. dmg 446. Discipline sem měl 50, ale co sem koupil dead mans legacy tak mám 40, a občas už to chybí. Potřeboval bych hlavně zvednou dmg. Předem díky za rady a budu rád i za připomínky k buildu, i když ho už asi moc předělávat nebudu (hrál sem dlouho bolla shot + rapid, ale nedávno jsem to předělal z5 na klasiku).

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Zed2 ... o/18991312

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Pomoc s mym DH

Příspěvek od Rakiii » 26.11.2012, 20:38 hod.

Sehnal bych nat brnko + nat boots (přidá ti 7% crit chance) a helmu asi andariel.
Jinak neuvažoval si ten "turret" nahradit nějakým použitelnějším skillem ? (např. netopýra na regeneraci, spiketraps proti elitkám ap.)

Uživatelský avatar
Zed23
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zed23#2434

Re: Pomoc s mym DH

Příspěvek od Zed23 » 26.11.2012, 20:57 hod.

O andarielce sem už přemejšlel, koukal sem že se socketem je kolem 7M. Řikal sem si že bych koupil i Vile wardy, ale ty sou pěkně drahý - nějaký slušný, a když koupim nat brnění, tak příjdu o dalších 10 discipline a to už bude pro mě asi smrtící. Jinak ty turrety se mě hodně líběj a když dáš dva a kituješ kolem elitku, tak jí docela dobře dávaj =). A hatred mám relativně dost - zas tak ji nespotřebovávám. No možná teda zkusim ty spiketraps, uvidim.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Pomoc s mym DH

Příspěvek od Rakiii » 26.11.2012, 21:24 hod.

Nat brnko samozřejmě s discipline 150+dex 7+disc seženeš za slušnou cenu. Když by se ti zalíbili pastičky tak nejlépe s 10+% do traps.
Shoulders koupíš v poměru výkon/cena lepší rare (hledej dex + vit + ar + % life/armor ..).

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“