Pomoc s bildem na DH Inferno

Odpovědět
Reanef/Shandaroo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Reanef/Shandaroo » 11.07.2012, 18:12 hod.

Dobrý den potřeboval bych poradit jestli tento bild má cenu hrát nebo ho změnit.
Hraju DH , včera sme zabili Diabla na Hell a dnes jsem na začátku Inferna a mám celkem problémy vydržet zlatého polobosse a nebo fialového, zbitek v pohodě.
Mam 38 334 DPS , Armor 2655 , Dex 1354 a Vit 1267 a critical hit damge 181% .
Zde je muj Bild http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... bec!ccbZYc .

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Rakiii » 11.07.2012, 19:13 hod.

Zdravím,
zkusil bych vyměnit pasivní skilly vengeance a cull the weak (žádné slow nevidím) za sharpshooter a steady aim. Navýší se škoda a jistě to pak půjde lépe.
Skill "rain.. " je pěkný na efekt, ale není příliš efektivní (CD 30sec), doporučuji vyměnit za jiný skill.
Oblíbený je např. caltrops (slow + efekt) s runou "torturous" (stun) nebo jagged (extra dmg, dá se stackovat) spolu s ostatními defenzivními skilly by již neměl
být takový problém si poradit s čímkoliv.
Runa "tentacles" u elemental arrow již zdaleka není tak účinná jako před patchem 1.03 (násobný pierce) ,ale je stále dobře použitelná. Výbornou alternativou je např. "frost arrow" (splash, slow efekt,) a oblíbený je i build s "cluster bomb" (vyžaduje mírné úpravy buildu) ap.

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od orisk93 » 11.07.2012, 20:40 hod.

když jsme u toho clustrow arrow, tak podle me je pouzitelne I poslední runa..

Cluster bombs, nevím na muj vkus je to hrozne pomalý než to dopadne a bouchne..
to se stává jen me tim ze jsem looser nebo taky se vam stává že u clustrow bombs hlavně proti elite pack, kde kittujete ze vam ty bomby dopadnou jinam.. za pack atd. asi to chce pořádné nacasovani

nevíte o kolik % dmg dava poslední runa loaded of bear méně než clustrow bombs?

diky

Reanef/Shandaroo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Reanef/Shandaroo » 12.07.2012, 09:15 hod.

Rakii a orisk93
Děkuji moc za odpovědi , Cluster Bombs sem hrál a jak už říkal orisk93 je to pomalé sice velký dmg ale tou rychlostní stranou bych řekl že je lepší něco jiného, ale zkusím ty Caltrops s runou jagged :D
A ještě jeden dotaz četl jsem na forech jestli 2hand Cros.. nebo 2x 1 hand Cros.. a moc nwm co by bylo lepší používat já tet hraju 2 Hand Cros.. a k tomu Quiver . Kuše ma asi 672 dmg .



A nevíte někdo tak přibližně jaké bych měl mít staty na toho mého DH ?? sem tet na začátku 1 actu Inferna.

Reanef/Shandaroo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Reanef/Shandaroo » 12.07.2012, 09:16 hod.


Uživatelský avatar
polda
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Polda#2489

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od polda » 12.07.2012, 09:34 hod.

ten shadow power je ti podle mě taky k ničemu, jelikož máš SS. Místo něj bych dal něco na podporu hartred(netopýra, marked of the dead) nebo trapky, chce to vyzkoušet.)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Rakiii » 12.07.2012, 17:59 hod.

Ten build teď vypadá slušně.
Shadow power je super proti reflect bossům a vůbec jako def skill (když nejde SS) ,ale zabírá ti pak 1slot . Vyzkoušej uvidíš.

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od orisk93 » 12.07.2012, 18:36 hod.

ja preferuji netopýra popř. mark of dead před shadow power.. ono je dost znát tech 3 hatred/sec

zkus místo frost arrow cluster arrow s runou loaded for bear.. vzhledem k tomu ze frost arrow stoji jen 10 hatred a hatred regeneration s netopýrem mas 5? hatred za sekundu a ještě kittujes, tak málokdy se ti stane že ti dojde hatred, takže hungering trochu ztrácí význam

ale to je jen muj názor, rad se poučim..

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Rakiii » 12.07.2012, 19:48 hod.

Já používám spiketrap místo netopýra, ale to záleží komu co vyhovuje.
Naposledy upravil(a) Rakiii dne 13.07.2012, 19:07 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Quetak » 13.07.2012, 10:04 hod.

Osobně mě smoke screen vůbec nezaujal a radši mám shadow power-Gloom a preparation-Focused mind. To mi dává 20% life steal a 65% redukci na 21s, za tu dobu zabiju kde co, reflect dmg mě pak vůbec nevadí pokud si ho všimnu dost brzo (ne jako když sem se oneshotnul multishotem na packu kostlivců horde+reflect, ale všichni minioni padli :) ). Mám to teda na farmení prvního aktu a jakž takž druhej, dál už nevim jak je to použitelný. Samotnýho eliťáka si utankuju v shadowpoweru. Jako dmg jedu bolashot s 15y výbuchem a multishot za 20h - je to farmář takže hlavně aoe :)

Trochu mě láká vyzkoušet DH s neustálym shadowpowerem díky Natalia setu, nezkoušel někdo? Musí to být hrozně op mít 65% redukci a 20% life steal pořád.

Reanef/Shandaroo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Reanef/Shandaroo » 13.07.2012, 12:41 hod.

Já si teda myslím že smoke screen je docela dobra uniková cesta . Jasně zed neproběhnu , ale 3 sek. klidu je podle mě dobrý ale jak už se tady říkalo je to za 1. o vyzkoušení a za 2. o osobním názoru jak se to komu hraje .
Ale jinak děkuji za tip ale určitě promyslím to s Shadow Power podle mě taky dobrá věc ale třeba na farmení mi případá lepši Marked for death - Valley of Death.

Takže muj názor je : Na farmení: http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... YeT!cZbZZb

Na normální hrani: http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... YeT!cZbZYb

Když tak mě opravte kdyby to bylo pro vás jinak rád si poslechnu názor lidí .:-D

saajt18
Quill Rat
Příspěvky:23

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od saajt18 » 13.07.2012, 13:04 hod.

no ja idem tento build... http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... aYe!YacbbZ

dnes som dal dole butchera na inferne. a celkom to slo ten prvy act bez vacsich problemov.

mam cca 40k hp, 30k dps, armor 2500, bez rezistov . idem dve jednorucky pretoze mi to dava cez 250 crit dmg, crit hit mam 32,5.

druhy act som skusal a je to uz dost nehratelne bez rezistov alebo redukcii.

pochybujem ze zmenou skillov by sa to nejako zlepsilo. mozno ten SS by sa dal ale pasivny skill na voult je pre mna vzdy zachrana kedze mam pomalu postavu.

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od satik » 13.07.2012, 15:14 hod.

shadow smoke je tim vic potreba, cim vic jsi glasscannon, hlavni vyhody jsou, ze se muzes rozmrazit, doistat z jailu a hlavne utyct :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Rakiii » 13.07.2012, 19:11 hod.

@ Quetak - Shadow power vydrží 3sec to aby si někdo nemyslel ..

Smoke vydrží max 1.5sec (s ling runou)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Quetak » 14.07.2012, 02:42 hod.

Rakiii píše:@ Quetak - Shadow power vydrží 3sec to aby si někdo nemyslel ..

Smoke vydrží max 1.5sec (s ling runou)
Jasný, ja to myslel tak, že přes preparation jich dam 7 za sebou, tzn 21s.

Sanien
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sanien#2971

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Sanien » 14.07.2012, 07:23 hod.

Dosud jsem jel na 2 hand crossbow, ale před pár dny jsem zkusil jednoručky a nemůžu si to vynachválit. Každá z nich má kolem 900dps, 3% life steal, atk. speed a slot, ve kterém je crit. dmg 70%.
Teď mám atk. speed 2.41, s nastackovaným sharpshooterem dmg 100k, hp asi 36k, armor kolem 3k, crit. dmg 302%, resisty 300+. S resisty se chci dostat tak na 450, ale už zase nejsou goldy, tak musím počkat. :D
Díky tomu atk. speedu nepotřebuji netopýra, protože regen je vážně rychlej a s tím life stealem mi vcelku nedělá problém ani reflect dmg a v kombinaci se shadow power si můžu dovolit stát s některými elitkami 1v1 tváří v tvář, aniž bych od ní musel odbíhat.
Jako generátor hatred používám hungering arrow s runou shatter shot, což je super na větší počty mobů, samopal s kadencí tatatatatata a někdy i rychlejší + 3% + 3% life steal z uděleného dmg je prostě paráda.

tady je můj build... http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... YeT!bccZZY

ještě uvažuji nad tím, že z pasivek vyhodím archery a vyzkouším night stalker, možná by to nemuselo být úplně o ničem.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Nekronaut » 16.07.2012, 08:54 hod.

Sanien: A v jaké fázi inferna jsi? Bylo by dobré, kdyby jednoručky k nečemu byly...

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Azataki » 16.07.2012, 13:03 hod.

Nekronaut: Kazda zbran je dobra na neco jineho. Pokud ti jednorucky prijdou nepouzitelne, je to jen proto, ze je neumis vyuzit.

Ja hraju DH momentalne takto..
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... Yhe!YZbYbb
S posledni pasivkou a death markou jeste obcas zaexperimentuju a vymenim to za neco jineho.
Pouzivam bow a jedu to hodne na AS (prevazne kvuli obnove hatred), chance to fear (kolem 10%), bonus k entangling shot damage, + max disciple pripadne hatred regen., DEX, VIT a crit. chance/damage.
Jsem papirak bez rezistu, co ve 2. actu na infernu umre na 2 rany i od nejnicotnejsiho moba. Ale s trochou predvidavosti a sikovnosti pri uskakovani se to da celkem dobre hrat.

Sanien
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sanien#2971

Re: Pomoc s bildem na DH Inferno

Příspěvek od Sanien » 16.07.2012, 14:11 hod.

Nekronaut píše:Sanien: A v jaké fázi inferna jsi? Bylo by dobré, kdyby jednoručky k nečemu byly...
Momentálně visím na Ghomovi :)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“