Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 06.11.2012, 21:54 hod.

Ahoj .

Hraju DH a potřeboval bych pomoct co bych měl zlepšit.
Jak zlepšit gear a dyžtak i build , ale s tímto buildem sem velice spokojen ale pokud bude mít někdo lepší napad tak prosím poradte . :D

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od hadesed » 06.11.2012, 21:57 hod.

DH mam jen rozexpeneho, ale asi ti nikdo moc neporadi aniz by se podival aspon na armory ;)

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 06.11.2012, 21:58 hod.


Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Snowfist » 07.11.2012, 10:28 hod.

jen v rychlosti - kup si novou zbraň, je hrozně pomalá co máš...seženeš dobrou manti dnes už za pár šupů. Další věc co mě bije do očí je tvůj toulec- nemá žádný critical chance - kup nějaký aspo s 8CC, seženeš do milionu i s + disciple. Dále gem v gatích s vitalitou vyměnit za dexteritu, lifu máš dost. dále kolik máš all-res? příjde mi že skoro nic- to se pokus postupně vytáhnout aspon na 250-3300 allres, pokud teda umíráš. (gate s all-ress + ty staty co tam máš teď taky koupíš levně, boty to samé...) Skily docela v pohodě jen otázka do diskuze je smoked screen - jestli používat když už máš gloom, ten tě většinou udrží na živu v pohodě. Já třeba místo něj používám spomalovacího pavouka, na tankování :) snad jsem ti pomohl :)

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 07.11.2012, 17:47 hod.

Snowfist.

Děkuji moc za radu a s tím pavoukem to vyskouším.... no toulec je věc na kterou teď šetřim a a tu kuš se taky koukám ...
a ještě mam dotas když neumírám má cena ta allresist ??
A tu kuš asi hledat teda manti s 1 soketem dex. a crithit ch a dmg?? + atck speed
no a u toho pasku a kalhot když vidim tebe tak ty kalhoty hozně drhy v aukci a pasek se kouknu .
a jinak děkuju moc moc si mi pomojhl vyskousim a doufam ye to pujde.

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od RezZ3t » 07.11.2012, 19:59 hod.

tak se třeba koukni na profil jinejm hráčům co maj v jaký zbrani za staty a podle toho to kup
unit:zealot

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 07.11.2012, 20:55 hod.

Ok :D dobrej napad dekuju :D

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Snowfist » 08.11.2012, 09:10 hod.

spíš napiš kolik do toho chceš investovat, koukám že máš třeba nataly ring a ten je určitě dražší než ty kalhoty :) Jinak kalhoty jsou dobry boost (ten MS 12% je poznat)...verim ze se daji již sehnat pod 10M ale nejsem u aukce. Prvně ale určitě nový toulec a zbraň. Jinak zbraň je fakt základ, na ní bych šetřil nejmín. Hledal bych mantic min. 1050dps, dex 150+, crit dmg 85%+. Doporučím ti tohle http://www.bios-gaming.de/d3dps/?, importuješ si svou postavu z bbnet profilu a pak už jen nahodíš do kalkulátoru co chceš koupit a vidíš jak ti to zvedne dmg...Jinak s tím all-ress - budeš potřebovat na vyšším MP při farmě klíčů a na ubery. Každopádně lepší je farmit na MP1 a vytáhnout dmg na max= čím víc mobů dole, tím větší šance že ti dropne něco dobrého a víc exp na paragon lvl. Kdyžtak si mě přidej ve hře, helpnu když budu on-line :)

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 11.11.2012, 17:21 hod.

Snowfist

Ahoj tak sem s tim neco udelala poprosil kamose o veci a diky problemy s heckry se snížily ceny vecí v aukci takže sem si něco koupil i tam tak takhle to vy http://eu.battle.net/d3/en/profile/Radi ... o/11738272
Toho pavouka sem skousel pak sem skousel netopyra a nevyhovovalo me to takze sem si ti zatim nachal tak jak to bylo :D
a to s tim z by sme hraly spolu je super napad :D
to by mi určitě pomohlo.
tak ja až bude čas si tě přidam a pak si zahrajem :D

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 11.11.2012, 17:22 hod.

jo vim že ma ta zbran mali DPS ale ona me vykopla o 25 tácků takžš sem ji bral hned :D

djshimi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:djshimi#2389

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od djshimi » 13.11.2012, 16:55 hod.

Předně, sharpshooter bych vyhodil a nahradil ho skillem, co ti dava discipline (vengeance nebo lépe night stalker). Jak uživíš smoke screen, shadow power i vault? Dále, máš šíleně nízké resisty, počítám, že při každém druhém zásahu ripuješ. Povyměňuj equip za +allres, dnes to stojí pakatel. Píšeš, že se snížily ceny, ano, ale proč si třeba nenakoupil gemy, radiant star emerald vycházel na 3,5m, takže pohoda, teď je už zase nad 17m. Zbraň je také nic moc. Quiver s AS18%+slušnou dex a vit také vyjde za pakatel (do 4m). Uvidíš, jak se ti pak bude lépe hrát. Ten ring ti padl? Protože je oproti ostatnímu equipu o třídu lepší.
Obrázek

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 13.11.2012, 21:20 hod.

djshimi
jo jo ten ring padl :D
a pokusim se s tim neco udelat a dik moc za pomoc :D

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 15.11.2012, 20:32 hod.

Ahoj :D
Mam dalsi dotas jestli nekdo by nemel neco co by mi pomohlo co zde bylo v komentech ale naka ruzumna cena :D

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 17.11.2012, 19:10 hod.

Cau lidi mam dotas ten bild co tady byl ma cenu hrat element arrow a nebo cluster arrov ja bych mozna sel do cluster arrow popripade jakou runu ??

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Rakiii » 18.11.2012, 11:22 hod.

Smysl to má, záleží co ti více vyhovuje. Obojí má své (ne)výhody.

jaraaa
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od jaraaa » 19.11.2012, 13:20 hod.

Zdravim,
mohl bych poprosit mistni odborniky o rady ohledne postavy a gearu. http://eu.battle.net/d3/en/profile/jara ... ro/2840592. do mp2 se me hraje vcelku v pohode, pak uz sem cajicek:-) predem diky za jakekoli rady

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Snowfist » 19.11.2012, 14:08 hod.

@ Reanef - ono se musis rozhodnout co hrat - jestil jen cluster arrow, tak muzes jet SS + cluster bomb, a stackovat CD + AS, to potom ty elity lehnou fakt okamzite. Je to ale hodně náročné na hatred. U uberu ti ale bude naprd, tam je potreba udržet vysokou dmg cely souboj a ne jen na par sekund nez vyplytvas cluster. Mě ale přijde na farmení výhodnější mít ele arow, kosis vsechno vicemene rovnomerně. char je víc vyvážený, žádný rychlý útok a zmizet...elity trvají trochu dýl, ale na trashy to dozenes...

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 19.11.2012, 17:31 hod.

Snowfist

Cau no tak asi pujdu hrat ten element arow protoze mas naprostou pravdu. a hlavne jak si rikal hrozna vihoda ze celkem levny kouzlo a trefi to vsechny.

PS: celkem sranda s element arow jit prvniho klicnika jak ma tu bublinu to sem nemoch ja mu to tam posilal a ono furt dava DMG a ja uz davno byl mrtvej a a pak ho to zabilo ja sedel u compu a jenom sem se smal:D

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Rakiii » 19.11.2012, 20:12 hod.

@ Snowfist - naopak, cluster arrow (bomb) je na ubery ideální. Náročnost na hatred se dá ošéfovat (itemy co ji zredukují + vysoký regen + rychlý(účinný) hatred generátor).

Reanef
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Můj DH ??? tak copak zlepšit. Poraďte prosím.

Příspěvek od Reanef » 19.11.2012, 20:28 hod.

Rakiii

No to sice jo jenomze ty itemi kdyz chces mit dobrej tak sou celkem drahy ne :D ,?? nebo ja nwm ja ted nemuzu na DIII. takze nesleduju AH :D tak dyztak poradte jestli teda Cluster nebo Element :D a popripade proc a co koupit :D na hatred regen :D
ale dik :D

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“