Electrocute vs. lighting hydra

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Electrocute vs. lighting hydra

Příspěvek od Azataki » 19.07.2012, 21:24 hod.

Nejakou dobu pouzivam electrocute, ktery by mel davat 80% wep. dmg jako bleskove poskozeni. Nove jsem vyzkousel lighting hydru, ktera by mela davat 34% wep. dmg jako bleskove poskozeni. Ale realne dava hydra vetsi damage (napr. electrocute kolem 200, hydra kolem 300). Muzete mi nekde objasnit, proc tomu tak je? Pouzivam dyku + source.

Diky ;)

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Electrocute vs. lighting hydra

Příspěvek od Azataki » 20.07.2012, 11:53 hod.

Tak uz jsem na to nejspis prisel a jsem zklamany z pomerne velke bezcennosti electrocute.
Mym puvodnim nadsenim pro tento skill byla idea jet wizzarda primarne s timto skillem. Jelikoz se jedna o signature spell ovlivnitelny attack speedem (AS) a s moznosti zasahnout az 6 targetu najednou, chtel jsem to jet na pokudmozno nejvetsi AS, chance to "something" on hit na vsech vecech (+ pasivka paralyze), pripadne crit. hit chance a damage a proste skodit bleskama a zastunovane moby drtit meteorama.

Jenze to jsem jeste netusil, jak zavadejici tento tooltip je:
Lightning arcs from your fingertips, dealing 80% weapon damage as Lightning. The lightning can jump, hitting up to 2 additional enemies.

Neni tu totiz zminka o jakemsi internim attack a pulse rate. Tedy, ze electrocute vzdy dava +- 80% wep. damage / sec. Tzn. ze pokud zvysite attack speed, bleskujete sice rychleji, ale s nizsim damage nebo naopak. Vysoky AS je u tohoto skillu dobry tak maximalne pro polechtani mobu a vyssi AP regeneraci pres crity.

Rikam si ok, to nevadi, na damage mam meteory. Ale problem je, ze i s kompletnim gearem chance to "something" on hit, pasivkou paralyze a dokonce i s electrify magic weapon, pri vsem tom bleskovani pada stun a vse ostatni spis jen zridka, coz je dle meho nazoru zpusobeno opet nejakym internim ratem. V praxi to vypada tak, ze i meteor stunuje casteji!

Jsem znechucen a doufam, ze balance patch udela skill vic uzitecnym.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Electrocute vs. lighting hydra

Příspěvek od Reve » 23.07.2012, 14:23 hod.

no proto je TOP venom hydra a myslim, ze je malo lidi co pouziva jinou :)

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“