Hardcore obecně

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ArBi87
Quill Rat
Příspěvky:4
BattleTag:ArBi87#2560
Re: Hardcore obecně

Příspěvek od ArBi87 » 07.05.2012, 17:34 hod.

V HC nejde jen o jiny pristup k samotnému hraní, ale taky v neposledni řadě o prestyž.

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Ecthe » 07.05.2012, 19:21 hod.

"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Dekron
Quill Rat
Příspěvky:43

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Dekron » 16.05.2012, 10:25 hod.

Hledam nekoho na hardcore hrani :). Uz jsem v III aktu. Muj nick na skype : Dzehenuti

Uživatelský avatar
Ali209
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ali#2525
Bydliště:Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Ali209 » 16.05.2012, 11:47 hod.

Dekron píše:Hledam nekoho na hardcore hrani :). Uz jsem v III aktu. Muj nick na skype : Dzehenuti
Až dáś normal, tak mi napiš na PM. Hledám nějaké náhradníky za padlé.:-) Víkendové hraní a večerní od 17hodin.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Javurek » 19.05.2012, 00:18 hod.

Já začínám act II. Monk, jdu hezky pomalu, Butchera jsem byl teď 3x na drop a abych naexpil něco.

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od homeles8 » 24.05.2012, 20:30 hod.

Já taky začínám 2. akt, ale za Barbara. btw na butchera asi taky půjdu, nicméně mě teď odradila jedna věc: celou dobu ping max. 70 . Jo ok, spojení dobrý, lagy nebudou, jdu na něj. Když měl půlku života, tak najednou čárka zčervenala a hra se začala lagovat. Zmáčkunl jsem Q a život se doplnil za 4 vteřiny a bouchal jsem do Butchera a místo toho jsem jen tak stál v plamenech :D Ale naštěstí to potom nebylo tak hrozný, tak jsem ho dal. A pak jsem opustil tu místons s butcherem a hned čárka zezelenala na ping 60 :D
něco

jtn
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:kaz#2661

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od jtn » 25.05.2012, 11:09 hod.

Ja som momentálne na hell, koniec 1 aktu za monka. Žiaľ väčšina solo, v pub hrách nie je nik a moji priatelia sú mŕtvy:D. Ak niekto má záujem môže si ma pridať.

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od homeles8 » 25.05.2012, 15:54 hod.

lol, taková blbá smrt. Na 16 levelu :wave: :oops: mě se zdálo, že tam byl modrej předmět, tak jsem zmáčkun alt a pak jsem se chtěl kounout na mapu, takjsem zmáčknul Tab dřív, než jsem pustil alt... LOL! Ale nějak mi to nevadí. (já s mojí povahou nemám problém hrát HC 8-) )

edtit: nechcete si někdo rozehrát novou HC postavu ve dvou? :-)
edit II. : nebo i ve třech/čtyřech hráčích, ale pochybuju že se ozve i ten jeden :D
něco

sokol
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:paulie#1971

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od sokol » 25.05.2012, 20:38 hod.

HC bych si s tebou klidně zahrál, ale ne nějak intenzivně, nejprve chci na SC dohrát svýho WD, to je moje priorita. Nějakej čas na to HC bych si ale našel, takže jestli chceš, tak si mě přidej.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Trhanec » 25.05.2012, 22:08 hod.

To HC vám hoši nezávidim, když je to závislý na připojení.. Stačí pak na vyšší obtížnosti lag nebo menší výpek netu a máte po postavě.

Mylady
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Mylady » 25.05.2012, 23:54 hod.

trhanec -> a proto je super hrát s parťákem, který tě na tu chvilku podrží ;)
teď jsme došli v partě na lvl 17, začínáme a tak se rozkoukáváme a je to zatim poho >:D
Obrázek

Zodiac#2548
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zodiac#2548

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Zodiac#2548 » 26.05.2012, 08:15 hod.

New progress, 1 act inferno... hell nebyl zase takovej problem staci davat bacha :)

Rahan
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Rahan » 27.05.2012, 18:26 hod.

Tak som stastne prezil normal, a zacinam nightmare, tak drzte palce, aby som tu mohol este napisat zo 2-3 prispevky po skonceni dalsej obtiaznosti ;)
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Tapeworm » 30.05.2012, 10:51 hod.

A1 na HC NM dohráno a už jsem kus v A2. Hraju solo a jen s tím co sám najdu nebo vycraftím. AH jsem zatím nevyužil všechny peníze investuji do vylepšování kováře a na craftění itemů. Teď už ho dál nevylepším další potřebný matroš padá až na hellu :)
Z bosů na NM Skeleton king byl v klidu a Butcher taky jen trval dost dlouho a začínalo to tam celé hořet pokaždé byla volná jen jedna max dvě plošky kde se dalo stát. V A2 jsem zatím došel k tý mrše čarodějnický a ta šla dolu v pohodě. V podstatě jen zdržovala 3x tou svojí bublinou jinak by lehla za par vteřin.
Zajímavější boje jsou se šampionama a bossíkama co se generujou ve hře :) Zatím mají jen dvě kombinace, ale i tak to občas stojí za to. Asi nejftipnější byla kombinace Ilusionist a ten ohnivej řetěz, kterej měli i vyčarovaní kloni.

Držte palce ať přežije doktor co nejdéle :) Zatím je lvl 41.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Tapeworm » 30.05.2012, 10:57 hod.

Jo jinak pokud by se někdo našel kdo se mnou pojede dál nejsem proti.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Tapeworm » 31.05.2012, 21:31 hod.

Zase jsem popolezl dál. Současný stav A3 na NM lvl 46. Belial na NM šel k zemi překvapivě v pohodě ani v jedné fázi nenadělal větší problémy.
Jen ten drop je teda tragickej jestli to takhle pujde dal tak nevim do čeho budu doktora oblekat :)
Už mám rozšířenou bednu na tři fochy ale stálo to haldu goldů. Řemeslníky mám taky na max na další vylepšení nemám suroviny.
Teď začnu spořit goldy a craftit itemy když mi nic nepadá :(

jtn
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:kaz#2661

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od jtn » 31.05.2012, 22:38 hod.

Tapeworm: na craft by som goldy nemínal. Ja sám som takto minul takmer 1M na lvl 50 a neskôr som si trhal vlasy. V AH je pre tvoj lvl určite dosť dobrých vecí, zainvestuj radšej tam.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Tapeworm » 01.06.2012, 08:41 hod.

jtn píše:Tapeworm: na craft by som goldy nemínal. Ja sám som takto minul takmer 1M na lvl 50 a neskôr som si trhal vlasy. V AH je pre tvoj lvl určite dosť dobrých vecí, zainvestuj radšej tam.
To určitě ano, ale osobně AH nepoužívám a používat nebudu. Prostě stará škola radši si použiju to co najdu nebo nějak sám vytvořim. Jelikož hraju jen HC tak je mi celkem jedno, že to zdržuje a někdy se zaseknu kvůli shánění lepšího EQ abych mohl jít dál. Aspoň mám větší jistotu že to pak přežiju než kdybych letěl pořád dopředu.

Teď hlavně budu muset poupravit nějak build. Sice to dávám celkem dobře na NM A3, ale přijde mi, že až moc často jsou potvůrky moc blízko a mlátí do mne hlava nehlava. Zatím sem nějak nestudoval na netu prostě sem používal to co mi nejvíce vyhovovalo a to i když třeba s jinou runou by to mohlo fungovat lépe tak mi to prostě nesedělo :)

Jestli dojdu až k NM diablovi budu potřebovat něco na tankování :) Teď mi to vobstarává chudák otloukánek templář, ale k diablovi se mnou nejde hajzlík.

V současnosti to hraju takto :

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... cZV!aaaaab

Tak když tak poraďte co udělat jinak a nechci poslouchat, že to hraju úplně blbe :)

Jsem na lvl 47, mám nějakách 16K life, DPS cca 2500, resisty se pohybují v rozmezí 105 - 125, DR cca 35%.

Jelikoš sem zatím nenašel žádný použitelný item co přidává manu nebo regeneraci many tak mám dost problémy s manou.
Naposledy upravil(a) Tapeworm dne 01.06.2012, 08:53 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Ecthe » 01.06.2012, 08:53 hod.

TapeWorn: ja som diabla dal čisto s hydrou. zabila ho pomalinky za mňa. ja som len utekal a vyhýbal sa. face to face som vydržal len chvíľami cez diamond skin ale moc som radšej neriskoval. Držím palce ;)
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Uživatelský avatar
ZH6
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZH6#2747

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od ZH6 » 14.06.2012, 19:43 hod.

Ahoj, zdravím všechny hardcore hráče. V první řadě musím říct, že vás vážně uznávám, že hrou zatím procházíte bez chcípnutí. Na infernu tu musí bejt neskutečně těžký... Ale chtěl sem se zeptat, mě už se teďka asi po desátý stalo, že se mi hra sekla když sem s někým bojoval a pak se to najednou odseklo a já sem byl mrtvej, tak jak třeba řešíte takovéhle situace. Protože by mě to dost naštvalo kdybych hrál hardcore a kvuli chybě hry by mě zabil třeba nějakej trapnej zombík...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“