Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 10.09.2014, 08:40 hod.

@Mlok: myslím, že jsme měli 31(klíč) nejvíce, ale nevím jestli jsme neměli i víc. Vlna asi 38, ale dle mě jsme ji stihli. Ono je to pak už špatně poznat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 10.09.2014, 11:54 hod.

@Antabus: ja taky hraju vic nez je zdravo, ale porovnavam relativne, jak dlouho to trvalo nekam se dostat po spusteni ROS a jak dlouho to trvalo ted po spusteni prvni sezony .... po necelych dvou tydnech jsem na tom lip nez pred tim po dvou mesicich ...

jinak dost hraje roli jakym stylem hrajes, pro ilustraci (zdaleka nepatrim mezi nejrychlejsi a nejefektivnesjsi)
- vylevelit na 70 nam trvalo svepomoci 7 hodin presne
- na 70 jsme sli tusim na Experta, ke konci na Hard, pak hned upgrade vsech itemu na lvl 70 a hned T1
- po par slusnejsich dropech T2
- PL 100 byl zhruba za dalsich 10 hodin, mozna vic, ale tusim ze po 20 hodinach v sezone byl
- kolem PL100 jsem zacal farmit T3
- krom toho, ze jsem 2x ripnul a na 70 trvalo vzdycky tak 3-4 hodiny, ono s tim, ze clovek furt meni vybavu, se to vlece
- jakmile mi padnul posledni kousek do firebird setu, tak jsem zacal farmit T6 a GR25-27 - vzdy v plne parte na publicu (pres vikend, kdyz mi net jede lip nez pres tyden)
- ted farmim po vecerech T4 a obcas GR25+

jedna z podminek pro rychle leveleni je, ze hraju vetsinou v plne parte ...., kdyz nejsou lidi z friendlistu, tak public a na co nejvyssi obtiznosti, v publc hrach T4+ na HC jsou vetsinou lidi co na to vic nez maji, takze je jedno jestli T4 nebo T6 rifty jsme chodili okolo 5min ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 10.09.2014, 12:27 hod.

momentalne hraju s carodejkou
http://eu.battle.net/d3/en/profile/leon ... o/48175095

57% fire bonus
60% do elit

Firebird burst damage build
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... bdh!aYacZc

(neni to build urceny pro dosazeni hornich pozic v GR zebricku, ale pro to at se mi dobre farmi T4-T6, pripadne GR <30, zatim jsem nebyl vys jak 25 solo a 27 v parte, jak se s tim bude hrat vys poreferuju az to nekdy zkusim)

ke skilum:
- nepouzivam apocalypsu, protoze ta se podle mne hodi az na GR30+, nemam rad hru stylem pobihat mezi moby, kteri pomalu umiraji
- bavi me hrat spis stylem obdobnym Jade WD (je samozrejme o neco slabsi nez Jade, ale jinak je to srovnatelny, mozna castecne lepsi, protoze po pocatecnim silnem utoku, je uz vetsinou nabita firebird dotka, takze muzu klidne zacilit jinou elitku nebo skupinu mobu, nebo honit goblina a elitka chcipne o chvilku pozdeji)

proto se zameruji na to at mam slusne CDR (momentalne podle nalady 35-46%, chtelo by to 50%+):
- kvuli blackhole - ktera sama o sobe je schopna na T3 1hitovat elitky (nechcipnou hned, ale po zaverecne explozi)
- pasivka ilusionist, je kvuli obnove teleportu, kdyz "tece" do bot
- pasivka Evocation - pro CDR

Souboj s elitkou na vyssim T probiha nasledovne:
- hodim dobre mirenou blackhole
- hodim do stejneho mist hydru
- a zacnu tam poustet raketky s Arcane Torrent

=> tim se okamzite dotka nabije na 50-100 mil (na elitkach, u bilych mobu je to zhruba 30mil+), podle toho jake bonusy z gemu a z party zrovna mam aktivni, navic AT hituje za za cca 8mil-20mil (podle toho jak dlouho jej drzim akrivni + area dmg, ktere diky toho, ze pred tim si stahnu moby na hromadku s blackhole ma velkou sanci na proc) a hydra do toho udrzuje svoji dotku, tim je elita uz prakticky vyrizena i na T6 behem 2s, s tim ze na ni utoci i jini, a pokud ne, tak vetsinou padne uz diky firebirdu

=> bile moby obdobne, jednotlive neresim, na skupinky hodim blackhole, hydru a vetsinou jdu dal ,,,,

S buildem nejsem jeste spokojeny, casto mi dochazi AP, mam malou resource costs redukci a nemam cinder coat, a zadne APoC, ale az tak mi to nevadi, protoze mezi tim, kdy nemuzu chvili utocit tak posbiram itemy

--------

Kdyz hodne laguju, tak vzdy preventivne mam u sebe hydru, kdyby nahodou, tak na T4 by mela stihnout vsechno sesmazit a od elitek se drzim o dva kroky dal, at nestojim v molten explozich, apod
Naposledy upravil(a) Darkness dne 10.09.2014, 16:14 hod., celkem upraveno 2 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Antabus » 10.09.2014, 15:55 hod.

mlok: tak to tedy dělej stejně jak to dělají ty první, když znáš postup, pokud jsi stejně dobrý/ lepší a budeš se snažit, určitě je dorovnáš/ překonáš ;-) Fakt neřešte koniny, přátelé. Je to neustále dokola. V původním diablu 3 verze 1.0 brekot jak je těžké inferno, o pár týdnů později brekot jak je to lehké, před RoS se tu řvalo jak ve hře nejsou items co umožní hrát T6, po měsíci RoS zcela očekávané řeči, že už T6 není výzva, v současné době lidé budou křičet, že se nedá tamto a ono, co takto na to jít tím nejsprávnějším způsobem v rámci hry(místo stěžováním si na fórech) - hrát lépe, více , chytřeji (pokud je muj cíl se stále zlepšovat - potažmo být nejlepší - pokud to někoho nezajímá a samozřejmě takoví jsou, at si hraje dál v klidečku jak se mu libí, ale takový by určitě neřešil, kdo ,kdy a jak udelal který rift ;-) )


Leonardo a Zaljan : ok, beru že PL není adekvátní měřítko, lépe by seděly počty odehraných hodin. No ale když někdo odehraje za 2 dny 16 hodin....tlačí se mi do úst slůvko začínající " no..." :) Aby bylo jasno, bydlet na Severním pólu s kvalitním připojením a s Iglú narvaným tuleňím masem, taky bych u toho seděl 10hodin denně, ale fakt nemůžu :)

V sezoně mi hromada předmětů na wizarda ( a nic jiného nehraji) nepadla, padly některé kousky co lze určitě považovat za vzácný, ale vše je to o štestí a to že vám padnou dvakrat firebird ruky, ještě neznamená, že je mužete nasadit. Pro porovnání taky jsme 2krát umřel, a taky sem chtěl sbírat firebird, a padly mě za 30hodin hry co sem stravíl farmením 3 rúzné kusy (2x offhand ,2x ruce-kadala 1x helma)- což je polovina setu, nejpříjde mi to ani málo ani moc.

Jinak zrovna ten firebird je problematický celkově, typický Blizzard a jeho "vylepšování" diabla 3, z něčeho nemožného udělá vzápětí OP. Dá se tedy říct, že k tomu jak je set dobrý, padá přílíš i tak( můj přiklad 1-2kusy za 10hodin) ale Jade padal před 2.1 úplně stejně, takže v tom nevidím žadný rozdíl - rozdíl vidím ve zkušenostech a schopnostech hráčů, jak items využít a jak efektivněji a lépe hrát RoS než při jeho vydání = rychlejší progress.


Vůbec blizzardu komunikaci s komunitou nezávidím, fakt ne:D

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 10.09.2014, 16:09 hod.

v poho, vsak kazdy ma nejaky nazor, a ja tu jen pisu svoje postrehy, jak to vidim, myslim ze je jasny ze kdyz furt hraju tak me to bavi a snad to nevypada, ze bych si nejak vylozene stezoval, kdyz mam neco co bych rad rekl blizzardu tak obcas prihodim komentar na US forum

ale to co treba zminoval Mlok (i jini), ohledne GR a jak to funguje, mi neprijde jako konina, kdyz uz nejake zebricky jsou, tak uz by mohly trosku davat nejaky smysl a ne ze je to zas hlavne o nahode a nebo neskutecnem casu az to jednou vyjde ..
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Antabus » 10.09.2014, 16:20 hod.

a o cem jiném to je podle tebe? když nekomu nadropuje vynikající gear není to vlastně nahoda? nahoda to nebude, pokud tomu obětuje neskutečný čas .... :D

já bych právě řekl, že, GR fungují dobře a dost se na nich pozná, jak si kdo s hrou rozumí a ano, opět se mužem v diablu tři používat úsloví " jaký ma skill". Náhoda muže být když z 10 vynikajích hráčů se stejnou výbavou jeden udělá o jeden lvl GR více, ale není určitě nahoda, když tito hráči mají velmi podobný gear, co mají další desítky jiných, co se však "krčí" o mnoho GR níže :)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 10.09.2014, 16:59 hod.

tak svym zpusobem mas pravdu :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 10.09.2014, 17:59 hod.

... leo nesouhlasím, my jsme hráči co tomu dají pár hodin týdně, máme naprosto průměrný PL, nijak to nehrotíme, nepoužíváme žádný ojebávky a přesto jsme se dostali relativně vysoko - dokonce aniž by to byl primární cíl, takže to o té náhodě nebo neskutečným času neberu a skoro mě to až štve ... neber to jako útok na sebe - ale skoro mi přijde, že nejvíc se ozývají hráči co mají strach na ty velký obtížnosti vlízt a tak je jednodušší všechny co jsou nahoře hodit do jednoho pytle - "podvodníci a cheateři" - a vím, že jsi to tak nemyslel, ale ono je o tom v podstatě celý vlákno "Patch 2.1.0 goes live" ... a mluvím samozřejmě o HC, o SC nic nevím a nevím jak se to tam dělá ...

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kubizek » 10.09.2014, 18:16 hod.

Zdar chlapi. V prvé řadě si myslím, že Leoš je poslední, kdo by někomu záviděl nějaký postup. Z jeho strany to beru jen jako komentář. A je pravdivý. Nic víc a nic míň. Jinak ve všem s Antabusem a Mdmt souhlasím a vidím to a přistupuji k tomu stejně jako vy.

Osobně žebříčky sleduji, 1. solo barb v sezoně je stejný už v podstatě od 4. dne sezony - klučina měl štěstí na drop, udělal gr 31 za, myslím, 10 minut a teď už zespoda čuchá kytičky (2 dny potom ripnul). Absolutně mě to netankuje, naopak jsem rád, že nespadl někam na 10. příčku, ale vím, co musím udělat pro to, abych se dostal do první desítky. Jestli si někdo tahá keystony z paret, tak ať si to tahá, absolutně mě to nezajímá. Zatím u sebe takový postup nezvažuji, nicméně, pokud to nebude jinak možné, tak se k němu také uchýlím. Co není zakázáno, je dovoleno. Vždyť je to stejné jako leveling z 1. dne - x lidí udělalo lvl 70 za hodinu a pár minut, hráli dokola miner´s gold quest, protože Blizzard něco takového včas nepodchytil. Je to první sezóna, druhá už bude vychytanější. Tak to beru já a budu si hledět svého a starat se o SEBE, abych měl co nejlepší výsledky. A řekl bych, že to je jediná cesta k úspěchu. Kdo chce nadávat jen dává najevo svoji neschopnost. Na závěr jen dodám, že takto to vnímám a pokud jsem teď svým názorem někoho urazil, nebylo to mým úmyslem.
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 10.09.2014, 18:26 hod.

Kubizku s tím v první větě souhlas, to nebylo na Lea, to bylo vysvětlení proč s ním nesouhlasím ...

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Zaljan » 10.09.2014, 18:46 hod.

pokud jde o Miner´s gold, tak se na tom v PRT upozornovalo(opakovane) jiz od druhe ci treti sezony a blizz nic neudelal (v prvni sezone se takhle exploitil Misser´s Will)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Frozen » 11.09.2014, 06:12 hod.

Žebříček není o náhodě (o náhodě je to co zrovna přijde ;) )... a GR33+ už to sakra bolí a je jedno co potkáte za mobky. Je pravda, že pokud rollnou affixy špatně, mobky z A5 atp. je to těžší, ale asi jak pro koho. Každému vyhovuje něco jiného. Např. pokud jsou electrified, tak má mdmT radost, může jít na wc a uvařit si kafe (myšleno obrazně, protože je to pro něj životní lázeň), mě vyhovují arcane enchanted. Vysloveně se bojím moltenu + vortex, to je mdmT zase volný. Petr i Reve nemají rádi arcane orby atd.... dalo by se pokračovat do nekonečna. Každá postava je jiná a záleží na vás jak se zachováte v určitých situacích, hlavně jako parta. My spolu hrajeme už docela dlouho a naše hra je docela čitelná, takže si myslím, že nedělá problémy komukoli si s námi zahrát, jenže o to v té hře jde, aby jste věděli co udělá kolega vedle vás, když jde do tuhého, ale hlavně... hrajte bezpečně, ono to časem přijde.

Včera jsme nestihli GR 35 (mdmT, iPetrB, Reve, osel(iá) ) asi o 2 veteřiny... bohužel jsem v tom riftu asi 2x procnul a bohužel u toho posledního procu jsem si opravdu hlídal, abych stál daleko od výbuchu tlusťocha, bohužel měl snad dosah přes celou obrazovku... mno nedali jsme to, ale vím že to příště určitě dáme. ;)

Pokud by někdo z nás umřel, tak nás to hodí třeba o 14 dní zpět. Jinak z Trials jsme si odnesli 2x klíč 33 a v obou případech jsem musel do města před ukončením, jelikož jsem procnul ani nevím odkud :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 11.09.2014, 13:38 hod.

Nejsem si uplne jisty s cim nesouhlasite :)

ono HC a SC je co se tyce GR asi trochu jinde, na HC jen malokdo riskuje opravdu max ....

ze jste skoro dali GR35 je jedna vec, ale ted zkuste dat solo GR38-GR40 - tam uz to je o nahode, na GR35 furt jedete svym pohodovym stylem, ze jde o HC, tak jsou to prvni pricky, ale na SC potrebujete dat GR 41 v dobrem case pro umisteni v prvni tisicovce (ve ctyrech a GR 39 ve trech) .....

to je asi trochu jinde, co se tyce toho jestli to parta da nebo ne, podle mne staci jedna spatna elita a muzou to zabalit ... a nebo ji na SC proste preskoci, kdyz je moc zdrzuje a chcipou na ni a jedou dal, nevim, to by mohl rict nekdo kdo s tim ma zkusenosti ...

proste, hral jsem s vami, a vim, ze to je klasicka hra na jistotu, sejmem a jdem dal, jenze ty nejvyssi GR se hrajou stylem, snad to vyjde a nesejmou me, zatimco budu mezi nimi poskakovat .. (jak jsem koukal na nejake videa)

------

Uz asi chapu. Jako ze nekdo da , jeden ze 100 pokusu GR41 solo, neni nahoda, ale dal tomu 100 pokusu a jednou to proste vyslo .... ok

(je to samozrejme i o skilu, ale ten vliv nahody na typ mapy, druh potvor, afixy elit a jaky RG je tam moc velky podle mne)

------

jinak, docela se poved (ze 3 pokusu)

Obrázek
Naposledy upravil(a) Darkness dne 11.09.2014, 13:52 hod., celkem upraveno 3 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Kuki10 » 11.09.2014, 13:46 hod.

No ty vole ten amulet.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 11.09.2014, 13:52 hod.

... no OK Leo - teda ne že bych souhlasil s tím co píšeš i teď, ale hlavně to co jsi psal jsi psal do sekce HC ( možná omylem ) a já osobně tu celou dobu vedu řeč o HC, protože o SC nic nevím , 2 roky jsem ho nehrál ( asi na rozdíl od Tebe ) ... tzn. popravdě nevím jak s tou debatou souvisí zkoušení solo riftů na 38-40, když to je na HC nesmysl ... ale problém je asi ve mě a v tom, že mám problém porozumět psanýmu textu, protože jinak bych z toho posledního příspěvku nemohl vyčíst, že vlastně chudáci SC hráči to mají v GR hrozně těžkžý, protože chudáci oni můžou chytit těžkou elitu a kvůli tomu musí ten rift skončit :-)))) ... kdežto my si na HC jedeme na pohodu ( v průmeru 2-3 IK do pasivky za rift ) ... fakt se moc omouvám, ale větší blábol už jsem dlouho nečetl ( a opravdu se omlouvám, dneska jsem protivnej aji sám sobě, asi počasí ) - je jasný, že na SC jsou to čísla o +5-10 vyšší, ale to je snad o tom, že je to jiná hra, jiný buildy, jiný dmg a pod ... takže možná ještě jednou co jsem chtěl říct, tím, že nesouhlasím - nesouhlasím s tím, že GR na HC jsou primárně o štěstí, primárně jsou o equipu, skillu a koulích těch co do nich lezou ...

EDIT :A jen pro jistotu na co jsem reagoval, cituji " Druha vec co se nejen mi nelibi je, ze zebricky jsou fakt JEN o nahode, jake stesti hrac mel a jaky rift dostal "

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 11.09.2014, 14:16 hod.

OK, uz rozumim v cem jsme si nerozumeli ,,,, :)

ano, psal jsem o GR obecne, primarne jako reakce na postrehy co mel Mlok jinde, ktere se tykaji hlavne SC a asi jsem to dobre neformuloval, na HC je to trosku jine

ale furt plati to, ze pokud rolnou za sebou lehke rifty, tak date z fleku nejen GR35, ale i GR36 a GR37, o tom je rec

protoze bojovat se zombikami v mape keeps je 3x jednodussi nez Act5 potvory v nejakych jeskynich, kde neni videt co se deje
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 11.09.2014, 14:41 hod.

... o tom ani potom, s tím jednoznačnej souhlas ... ale pořád platí, že při počtu opakování se prvek náhody smazává a naopak všechny ostatní prvky získavají navrch ... s tím můžeš nesouhlasit, ale to je popravdě tak všechno, protože tím se zabývá naprosto seriozní vědecký obor :-)))) ...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Mlok » 11.09.2014, 14:59 hod.

To je pravda s tím počtem opakování.

Problém je ale v tom počtu opakování. Pokud perfektní roll GR je např. šance 1:100 (přesné číslo neznám, to ale není pro diskuzi podstatné), tak když jedeš tu metodu získání klíčů v partě (na které nemáš sólo šanci), tak to není problém a za chvíli se prvek náhody opravdu smaže, protože každý narazí dříve či později na ten super jednoduchý GR.

Jenže když máš nízké klíče, tak potřebuješ takové GR už třeba tři v řadě, protože jinak nedáš ani ten předchozí a vůbec se k těm pokusům nedostaneš.
A jakou máš šanci, že dostaneš takové tři GR v řadě? Téměř žádnou. I kdyby to bylo dejme tomu 1:100, 1:50 a 1:10 (vždy ten o jedno nižší GR může být o něco těžší a ještě ho dáš protože je to nižší lvl), tak jsi na celkové šanci 1:50000.
Takže stačí dát 50tis. GR místo stovky a zhruba vyrovnáš šance obou metod. A to samozřejmě reálně nedáš...

Doplnění:
Ani těch 50tis. pokusů vlastně stačit zdaleka nemusí. Při 50.000 pokusech s šancí 1:50000 je pořád o hodně menší pravděpodobnst, že se trefíš než při 100 pokusech s šancí 1:100.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od Darkness » 11.09.2014, 15:05 hod.

taky jsem mezitim psal o tom samem:

No prave, jenze kolik opakovani potrebujes, aby ti rolnul 4x za sebou idealni rift ..., tzn. zebricky budou mit podle tohodle meritka vypovidajici schopnost za rok, kdy kazdy da minimalne par tisic pokusu ... aby se to statisticky srovnalo, o to mi jde

proto to hraci urychluji tim, ze farmi klice v parte pro solo hry, nebo s DH pro jine chary, protoze je to udelano blbe ..., kdyby obtiznost riftu byla srovnatelna, nevymyslely by se takove finty
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Darkness se rozhodla prozradit některá tajemství wizardů

Příspěvek od mdmT » 11.09.2014, 15:18 hod.

Nojo chlapi - ale já se s váma o tomto nepřu, to co píšete je naprosto logický a jasný, ale pořád to nic nemění na tom co jsem napsal já. A přece tak je to v té hře se vším a není chyba, že ten kdo na to má 10x tolik času a dává tomu 10x tolik energie než já, tak je na tom líp než já za předpokladu, že má stejnej skill. A tím nehájím to jak je to nastavený ( trialy, co rift to originál apod ... např se mi líbí ta myšlenka " ťuknout si na něčích čas a jet stejnej rift " ), ale bráním se tomu, že je to jen o náhodě. A nebo to možná jen o náhodě je a v tom případě jsme mega klikaři, protože jsme schopni každej večer hrát rifty, 34-36 ( 3-4 party ) což na HC není úplně málo ( opakování je matka moudrosti - o SC nemluvím, nic o něm nevím, dokonce nehodnotím ani sólo rifty, hrajeme jen 3-4 party )

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“