Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Brawler » 21.08.2013, 12:10 hod.

Vio, sheepe a kolmene pěkně jedete!!
Držte se a doražte pak level 60 nějakou farmou ... a první craft bude jasný, 60lvl meč ... no a pak nastane nejhorší část hry a to je akt 2 a belda na HELL, zbytek hry už pak taky není snadný, ale Belda je prostě svině a bez pasivky ... ale to už jsem tu nedávo popisoval ...

Škoda že craft nejde nějakým způsobem darovat ... ne prodávat, to by poslalo ekonomiku do pr*ele ještě víc než teď, ale darovat tak že to prdnu na zem a kdokoli to sebere ... ale neprodá ... to by ale asi bylo brutálně složité na uhlídání :-D

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 22.08.2013, 09:08 hod.

Jsem zvedavej, co s nasi vyzvou udela ohlasenej Datadisk :)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 22.08.2013, 09:10 hod.

přídá se k ní ještě více lidí, co jiného ted má smysl dělat v diablu než lovit challenges :)

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 22.08.2013, 12:25 hod.

Středa - Naši hrdinové /Violator, Kolmen, SupeerSheep/, kteří předešlého dne ztratili jednoho ze svých kamarádů /MsStara/, se rozhodli utopit žal v krvi nepřátel. Při doplňování zásob u obchodníků, kovářů a léčitelů potkali osamělého bojovníka. Stačil jeden pohled do jeho tváře a hned bylo všem jasné, že potkali mocného Witch Doctora /Antabus/......... který dokáže krutými, hrůzu nahánějícími způsoby, poslat na druhou stranu jakékoliv mostrum a naopak vyvolat nemrtvé nazpět, aby bojovali na jeho straně. Úmí útočit ze spirituálního světa na nic netušící nepřátelé, kteří umírají v těch nejhorších mukách. Prohodili pár slov, ze kterých bylo jasné, že cíl všech je stejný a tak se na další pouť vydali společně. Hnáni chtíčem po pomstě a touhou po dosažení cíle, se z našich hrdinů stali vraždící stroje. Do každé skupinky elitních nepřátel se naš barbar vrhal neohroženě s mohutným válečným pokřikem, kdy mu hned v patách byl hbitý a explozivní monk. Svými skilly bravůrně dokázali nepřátele plně zaměstnat, aby mistrný Wizzard a mocný Witch Doctor mohli nechat promluvit svá vražedná umění v bojích na dálku a dokonali tak během chvíle co barbar s monkem začli. Během včerejší cesty padli postupně Kulle, Belial, Ghnom, Siege. Cestou ke sraďochovi, prosvětlil temné prostředí sklepů hnědý kužel světla a na zemi se objevila kouzelná zbraň. Po identifikaci se bohužel zjistilo, že je již zastaralá a nepoužitelná.

Obrázek

EDIT:
Monk level 51, NM, NM, Siege done - ViolatorCZ#2356
Barb level 51, NM, NM, Siege done - Kolmen#2140
Wizz level 51, NM, NM, Siege done - SuperSheep#2120
Obrázek

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 23.08.2013, 08:36 hod.

Čtvrtek - Naší čtveřici svatých bojovníků včera čekala náročná cesta plná krvelačných příšer a démonů, kteří se snažili všemi zákeřnými způsoby /frozen, arcane, molten, mortar, plagued, desecrator/ zahubit naše hrdiny a tím ochránit svého pána Azmodana. Nepovedlo se jim to a tak celá skupina zanedlouho stanula před tímto netvorem a společnými silami ho umlčeli navždy. Po tomto boji, se hrdinové rozhodli odpočívat a nabírat sílu na druhý den, kdy je čeká nejnebezpečnější úsek dosavadní cesty. Zítra se vydají za posledním bossem, který otevírá bránu do samotného pekla. Kolmenovi padla lege, wizzard hat - bohužel na tuto úroveň nepoužitelná.

Obrázek

EDIT:
Monk level 52, NM, Azmodan done - ViolatorCZ#2356
Barb level 52, NM, Azmodan done - Kolmen#2140
Wizz level 52, NM, Azmodan done - SuperSheep#2120
WD level 51, NM, Azmodan done - Antabus#2689
Obrázek

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 23.08.2013, 08:38 hod.

Tak mi trochu poslední dobou přijde, že to tu hrajeme sami :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Milion » 23.08.2013, 09:26 hod.

To nevadí ale pěkně se to čte.

Držím palce pánové.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 23.08.2013, 12:57 hod.

ale nehrajete, snad se brzo k nekomu pridam. Lvl 47 pred talibancema NM

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 23.08.2013, 20:39 hod.

Zaljan WD 60 v keepech

a pokracovani az za tyden, jedu se rekreovat :)

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Luk-ass » 24.08.2013, 03:00 hod.

Tak sem trochu pokrocil DH lvl 45 2 akt NM vault of assasin. Tag kdyby se chtel nekdo pridat je Krusty#2943.
Naposledy upravil(a) Luk-ass dne 24.08.2013, 22:23 hod., celkem upraveno 2 x.
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 24.08.2013, 08:35 hod.

Aby furt nemusel psát chudák Vio, podám info. Naše parta už brouzdá vody Hellu a pomalu a jistě se připravuje na bitvu s nejvíce namakaným panem Pekla ze všech - Pánem Lží :) (ty jeho pracky..! :D )
Bohužel v a1 padnul udatný kolmenův barbar, ale nahradil ho svým WD- který byl lvlem a dějem poblíž, a proto i dále pokračujeme ve čtyrech.
Souběžně s touto partou v její nepřitomnosti pomaloučku tlačím už pár dní barbara, Ghom done, včera sem na tomto Q doprovodil i baladaře. Jak za WD, tak za barba mi při solování napadalo neobyčejný množství normal a nm legendárek, který mi do té doby asi nepadlo dohromady na tyto obtížnosti, pokud bych vzal HC tak opravdu nepřeháním, podezříval jsem Blizz z tajných pokusů s lootem 2.0, ale vše je při starém. Všechny padly pozdě a až na jednu měly mizerný až průměrný roll - čili pouze skrvny na slunci. Na screeny jsem linej tak jen výpisem: s WD mi v a3- padla Shami wizz helma, skywarden, goldwrap a ještě neco 2hand, co sem rozložil dřív než sem si zapamatoval název. 4 lege za a3? O tom sním i na infernu s 3násobným mf . Za Barba mi v archivech u kulla a na oáze padly off handy(lvl10 první lege svého druhu) pro WD a wizze-to mojo padlo hned dvakrat a to v stejný lokaci, neuvěřitelný - ten off hand pro wizze je ta čestná vyjimka a rollnul se nádherně, ovšem drop v a2(10ilvl) a barbarovi tu radost brzdí na obvyklou mez.

EDIT:

Monk level 57, Hell, Magda done - ViolatorCZ#2356
WD level 59, Hell, Magda done - Kolmen#2140
Wizz level 57, Hell, Magda done - SuperSheep#2120
WD level 57, Hell, Magda done - Antabus#2689

--------------------------------------------------------------------

EDIT:
Barbar lvl 30 normal, Ghom done - Antabus#2689
Barbar lvl 30 normal, Ghom done - Baladar #2373

Uživatelský avatar
Baladar
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Baladar#2373

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Baladar » 24.08.2013, 10:51 hod.

Zdravím pánové,

zasílám edit: Barb, 30 lvl, normal, akt 3, Ghom down

Baladar #2373

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 25.08.2013, 23:41 hod.

několik aktualizací:

naš kvartet, co pokořil Magdu, pokračoval dále v cestě za Pánem Lží, atmosféra houstla a elitní packy monster touto dobou opravdu začaly značně zaměstnávat naše prsty na klavesách se spirit walkem/serenitou/ diamont skinem. V jednom kanálu se na nas vyřítili bersekři s arcane vortex cosi a to zavládla panika. Bohužel v tomto boji byl naprosto nekompromisně- i přes diamont skin - IK čkován Supersheep. Tento pack jsme v děsu skipnuli, čekal na nas sice v další hře podobný, přece jen o něco přijatelnější a ten už jsme zdolali a pokračovali úspěšně dál. Dnes jsme misi v aktu dva dokončili a zkusil sem natočit video našeho boje s Beliahem.



EDIT:

Monk level 60, Hell, Beliah done - ViolatorCZ#2356
WD level 60, Hell, Beliah done - Kolmen#2140
WD level 60, Hell, Beliah done - Antabus#2689

Wizz level 24 - SuperSheep#2120

---------------------------------------------------------------------
SMAZAT:

Wizz level 57 - SuperSheep#2120

Barb level 42 - Poklop789#2230 (muj mrtvý partak z první cesty )

Uživatelský avatar
Serethiel
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Serethiel#2441

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Serethiel » 26.08.2013, 22:13 hod.

Thak Serethiel to ma zdarne za sebou umrel na prilisnu istotu majitela :twisted: ale na tuto vyzvu som nezanevrel preve naopak aspon viem ze nabuduce si mam davat bacha : ;)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Javurek » 26.08.2013, 22:19 hod.

Já pořád nechápu že Vás to baví když máte jistotu tak 5% že se dostanete na inferno a jistotu 100% že na infernu umřete. Může mi někdo vysvětlit co je na tom zábavné to hrát s tím že vím že umřu tu postavu? Přece je to hrozná škoda času. Proč nejít třeba MP5 kde je jakási šance že by se to možná i dalo v partě.

Podle mě tu někteří podlehli davové psychóze, že to jde zvládnout dokončit tímhle stylem Inferno. Přirovnal bych to například k tomu že si koupím kolo a abych si udělal challenge(protože jsem nečekal že na kole bude tak lehké jezdit) a přivázal si za něj na provaz auto. Klidně takhle můžu pak zkoušet jezdit 50 let ale vysledek bude kupodivu pořád stejný. Nejde to.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 26.08.2013, 22:33 hod.

divej z toho reálnýho života taky na 100% nevyvázneš živej a srandy si užiješ hromadu ;-) tohle je prostě HC, challenge, zábavný je, že víš, že umřeš, ale nevíš kdy a svýma schopnostma se to mužeš snažit co nejvíc oddálit. dál už bych opisoval jen co je napsaný a unudit nikoho čtením nechci..

...EDIT: . vidim že jsi k původnímu příspěvku ještě něco napsal, tak musím zareagovat, ta psychóza, nevím proč takový silný slova. Vadí ti snad, že se někdo při hraní diabla tři baví? V tomto topiku bylo napsáno hodně argumentů (viz moje testy na SC s enrage bossů) který jasně ukazujou, jak zoufaly je si myslet, že lze takto inferno dohrát, nicméně nemožný to není, jen ta šance a podmínky který by musely být splněný + kupa štěstí k tomu, z toho dělá něco jako výhru v loterií, ale mě právě tato astronomicky nedosažítelná meta vyhovuje, cesta k ní je tak strašně daleká, že tě na ní těší jakkýkoliv posun a ikdyž sem osobně došel na první pokus hodně daleko, stále přede mnou zůstavá hodně výzev.

-----------------------------------------------------------------------------

a abych využil příspěvek, dneksa jsme v a3 na hell zabili ghoma a ja s kolmenem jsme dali první paragon, Vio se brzy dočká taky.

Monk level 60, Hell, Ghom done - ViolatorCZ#2356
WD level 60(1), Hell, Ghom done - Kolmen#2140
WD level 60(1), Hell, Ghom done - Antabus#2689

Barbar lvl 34 Normal, Diablo done - Antabus#2689

Uživatelský avatar
Serethiel
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Serethiel#2441

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Serethiel » 27.08.2013, 05:51 hod.

Javurek píše:Já pořád nechápu že Vás to baví když máte jistotu tak 5% že se dostanete na inferno a jistotu 100% že na infernu umřete. Může mi někdo vysvětlit co je na tom zábavné to hrát s tím že vím že umřu tu postavu? Přece je to hrozná škoda času. Proč nejít třeba MP5 kde je jakási šance že by se to možná i dalo v partě.

Podle mě tu někteří podlehli davové psychóze, že to jde zvládnout dokončit tímhle stylem Inferno. Přirovnal bych to například k tomu že si koupím kolo a abych si udělal challenge(protože jsem nečekal že na kole bude tak lehké jezdit) a přivázal si za něj na provaz auto. Klidně takhle můžu pak zkoušet jezdit 50 let ale vysledek bude kupodivu pořád stejný. Nejde to.
Budes prekvapeny ale nas to tak bavi .... ono furt lepsie ako si na ah nakupit gear apotom sa chodit na forum vyplakavat ako je d3 lahke a aka je to nuda atd nie ??

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 27.08.2013, 08:25 hod.

Serethiel: Moooc škoda RIP - další hero překoná svými skutky svého předchůdce. GL

Antabusi: Moc hezky napsaný, jsem s Tebou za jedno. Pro mě má každý přežitý den v této challenge větší váhu, jak PL100 na SC /kterou teda nikdy mít nebudu, protože mě to neba/. Hlavně tady jede člověk opravdu na 100%, protože každá chyba je zde potrestaná cenou nejvyšší a jak by si spoustu lidí myslelo, že jde o vlastní smrt, tak pro mě cena nejvyšší, je smrt kamaráda z party zaviněná mojí chybou, která se včera málem stala. Jsem rád Kolmene, vlastně i Antabusi, že jste živí, protože jestli si pamatujete, tak při jedný z mnoha nepříjemných bitek s elitkama dole v Keepech, jste na mě oba hulákali, ať vás vysvobodím z frozenu, což se nestalo a s tím přichází i malý kvíz:

a/ měl jsem CD na serenitě
b/ vysral jsem se na Vás
c/ já ko*ot, jsem si po Belialovi zapomněl přehodit runu na serenitě :-)

Hlavně tahle challenge každý den člověku poskytne tolik ruznorodých emočních pocitů, počínaje strachem, zoufalstvím a beznadějí, konče úlevou, radostí, štěstím a zadostiučiněním, kolik jich spousta lidí na SC nezažije ani za rok hraní. No a o legraci, taky nouze není aneb jak jít s bezdrátovou myší 3 metry od stolu lovit ze schovky cigára, viď Kolmene :-DD

Javůrek: Ve vší úctě, pokud ti přijde naše challenge jako zbytečnost a ztráta času, tak neztrácej svůj čas jejím čtením a psaním negativních výlevů.
Obrázek

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Brawler » 27.08.2013, 09:31 hod.

Píšete to moc pěkně kluci!!
Přesně tenhle pocit ... takové to, co nejde popsat ... to je to, co mě tenkrát před 3 měsíci!! ...
Ano CHALLENGE už válčíme více jak 3 měsíce, klobouk dolů a když už NIC JINÉHO, tak to že i po této době ho lidi jedou a rozjíždí nové postavy, dokazuje, že to je zábava, že to hrát jde a že stále věříme v to, že TO je možné ;-)
Sám mám myslím si slušného WD, který zažil UBERY na MP10 pod 5 minut v super partě a každý z té party potvrdí, že to byl mazec zážitek ...
WD, který podnikl několik MP10 runů prvním aktem v partě v různém složení a taky to stálo za to ... a chystá se na podobné kousky i v dalších aktech ...
WD, který nalevloval 96 jiných postav na level 60 a pokaždé jsem se cítil dobře ... jasně, mohl jsem farmit EXPy a doufat v TOP drop, ale to můžu kdykoli jindy, teď jsem mohl pomoct a udělal to ...
WD, který v čase volna prachsprostě farmí sám na nízké MP, nebo v partě na MP kolem 5+- ...
WD, který mi včera po craftu nových ramen začal critovat za 1,8M bez voodoo, nebo boostu od monka ...

Spousta lidí mi píše, že by prostě nic jiného nehráli, jen běhali s tímhle prasetem, jak ho nazývají a já se přesto trhnu a jdu na CHALLENGE, protože WD tu, má podle mě taky potenciál BÝT SKVĚLÝ a přitom tak odlišný. Nehledě na to, že kdybych konečně ucraftil kudlu s LS, začalo by ELITÁM peklo i na MP10!! =)

Nikomu tenhle styl nevnucuju, ani jsem nevnucoval, pouze jsem pozval pár lidí, ať si to vyzkouší, všechno ostatní už šlo samospádem ... a tak nevidím důvod, proč by měl někdo lidi od tohoto odrazovat negativním názorem a neustálým opakováním, že něco NEJDE!!

To sou prostě kecy, MUSÍ TO JÍT A NÉ ŽE NÉ!!

DO NICH, ŠÍLENCÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ =)


-----------------------------------------------------------------------
provedl jsem edit postav na první stránce, snad je vše OK
-----------------------------------------------------------------------

Taky je třeba vzpomenout toho, který tenhle "oheň" založil ... DEJVOS, ten starý pardál ... když mi tenkrát napsal, že to jde zkusit myslel jsem, že se pomátl, ale co bych to byl za magora, kdybych se nepřidal=)) ...
Řekl bych, že sem přesně sedí nějaké to rčení o tom, že ...

Ty největší věci a nejsilnější historky vždy začínají naší bláhovostí a pouze naše vnitřní síla z nich udělá cosi neopakovatelného ...

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od WulFgaR77 » 27.08.2013, 10:12 hod.

Mně nejdou do hlavy dvě věci. Kde si na Khalehka sebral/dropl tak krásný věci (zbraň/ring/gatě) a jakou tajnou dohodu máš Headrigem, že ti craftuje takový fajn archony. Vod tý doby, co jsem ho "zbavil" tý fúrie, se kterou žil, má něco proti mně ... nebo já nevim ;)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“