Got Boosted - INFO

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Azazel_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:Azazel#2395
Got Boosted - INFO

Příspěvek od Azazel_cz » 04.07.2014, 10:08 hod.

Jelikož se zde v různých tématech naráží na Got Boosted a není tady o tom žádné info, tak jsem Vám chtěl sepsat pár základních informací. Nevím zda-li existuje Got Boosted pro SC, ale největší přidanou hodnotu má pro nás HC hráče, kteří jako já, jsou schopni vlastní blbostí za týden pohřbít i 2 postavy na 70 lvl. Celý fígl spočívá v co nejkratším čase dosáhnout lvl 70 a začít od znovu sbírat equip. Expení na Got boosted od 1 lvl do 70 trvá přibližně od 1,5 h do 2,5h.

Jsou dva způsoby jak expit na Got Boosted. První od lvl 1-60 TORM 6 (70) od lvl 60 - 70 TORM 3-4 je CCOR - cursed chest old ruins. V adventure modu hledat tenhle quest do zblbnutí. Po nalezení napsat do chatu CCOR (váš současný lvl) dejme tomu od 1 a najít další dva lvl 1 borečky a utvořit si trojici na boostování. Jakmile jste 3 začnete hledat Boostra, který vám vykosí truhlu a vy jenom shrábnete expy. Proč je důležité být 3 a držet si partu? No je to jednoduché, šance na bounty CCOR je 1/30, pokud hledáte nezávazně 3 tak je to 1/10. Po nalezení pozve dotyčný zbývající 2 a hledáte boostra. Z levlu 1 se za jeden CCOR vyšvihnete cca na 20lvl a to je asi za 2 minuty hotovo. Tímto způsobem se dá expit až do lvl 70, ale je to od 65 lvl pomalejší. Tím se dostáváme k druhému způsobu.

Druhý způsob je efektivní až od lvl 60, samotný booster Vás pošle pryč pokud jste na nižším lvl a počká dokud tam nebudou 3 60+. Booster samotný jede sám Torm 6 hell rift, všechno až na cca 3 moby vykosí a vás pozve do hry, na bezpečném místě počkáte než zabije 3 mobíky a shrábnete ranec xp.

JAk na to:

1/ Přihlásit se do komunity Got Boosted

2/ Založit TORM 6 adventure mod (předpokládejme, že začínáme lvl1)

3/ Najít CCOR

4/Přez chat najít další dva asi takhle: CCOR lvl 1 T6 +2L +1B (Cursed chest old ruins T6 +2 leechers +1 booster)

5/S těmi dalšími lvl 1 se vzájemně zvěte a všichni hledejte CCOR je to pak fofr

6/ Dostaňte se na lvl 70 a hezky poděkujte

7/ Nepovinné - lidi se rádi vrací jako boostři expit ostatní

Snad tento článek k něčemu bude. Kdybych někde psal něco složitě nebo nepochopitelně, opřete se do mě a já se pokusím článek upravit do více srozumitelné řeči.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Got Boosted - INFO

Příspěvek od Darkness » 04.07.2014, 17:55 hod.

a videl jsem, ze v klanech se to dela treba tak, ze dva boostojou na stridacku/soucasne, zatimco jsou low levelu u jednoho ve hre, druhy uz chysta dalsi hru .., tim se zkrati cas zas o polovinu ....
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Got Boosted - INFO

Příspěvek od Shadou » 04.07.2014, 19:57 hod.

No mi se s kámošem expíme pomocí kampaně, najdem quest Captain Rutheford něco, tím začínáme a jdem až skoro ke katedrále, cestou je pár elitek a tím jak plníš questy, tak to skáče jako blázen, za jeden run patnáct levlů ze začátku. Nemusíš nahánět žádný daný bounties a za ty dvě hodky jsi taky na sedmdesátce :)
Ale zas když v tom got boosted chytneš partu hned tak to může být taky fajne...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Got Boosted - INFO

Příspěvek od hulkxxxl » 16.07.2014, 09:08 hod.

chtěl bych doplnit pro úplný nováčky na HC že pro otevření adventure modu stačí když vám někdo sejme mathaela

a pro odemčení T6 obtížnosti zase musí někdo udělat kill diabla (klasika stačí počkat ve městě)

oboje určitě stojí zato aby vás někdo mohl potom expit tímto způsobem přes CCOR

kdyby někdo šel poprvá na HC rád mu helfnu

edit: tak na t6 musíte mít nějakou postavu na lvl60 :( ale může vás na t6 pozvat někdo jiný to hře kupodivu nevadí
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“