akt 5

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2
akt 5

Příspěvek od ondrous555 » 15.09.2014, 19:50 hod.

zdravim ja sem asi po roce zacal novou postavu na HC poridil sem si datadisk mam ted krizaka na 50 urovni zacinam 4akt brzo bude 5ty byl bych rad pokud by se nasel nekdo do party ,protoze ten akt vubec neznam. pripadne na dat aspon vedet na co si mam dat pozor.

Ja hraji na obtiznost master zatim se mi nestalo ,ze by mi nekde sebrali treba tretinu zivota jednou ranou musel sem pouzit nejake leceni ,ale bylo to pod kontrolou.zivot ubyval postupne a pomalu relativne.

ted mam asi 70k zivota a cca 14kdamage.

takle vypada moje postavicka
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ondr ... o/49115947

hodne veci se zmenilo za ten rok. :)

muje prezdivka ve hre je ondrous555

pokud se nekdo prida bylo by to super budu rad i za nejakou radu. predem dekuji za nejake odpovedi alovu zdrar :) .

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: akt 5

Příspěvek od ondrous555 » 17.09.2014, 09:32 hod.

Tak zacinam mit smiseny pocit z datadisku a uprav hernich sistemu co se za ten rok udalo.

Takle vypada moje postava za 3 dny hrani

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ondr ... o/49115947

Mam pocit ze se velmi snizila obtiznost protoze ten drop je neskutecne priznivy.Navic ty legendarky mi moc legendarni neprijdou od beznych predmnetu aspon ty co mam ja a take bych rekl ,ze se vlasne zrusilo HC ted kdyz ripnu tak staci aby mi nekdo pomohl naexpovat a to jde kdyz mi nekdo pomuze nejspis opravdu hodne rychle.Uz ted mam docela slusnou rezervu predmnetu abych nijak vyrazne neoslabil.

Hove herni principy se mi liby adventure mod uprava 1 statu u predmnetu Crafting.

mozna meli nechat AH a nechat vsechny slintat po nedosazitelnych predmnetech :D .
Bylo to tak vzdy i v diablu 2 kdyz mel nekdo nejakou vysokou runu nebo legendarku byla to opravdu velka vzacnost a ten predmet byl opravdu jedinecny nebo ne? :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: akt 5

Příspěvek od hulkxxxl » 17.09.2014, 09:40 hod.

postupně nato dojdeš, určitě s tímhle nechodíš t6, nějaký ten čas a štěstí na dropy je potřeba, souhlasím s tím že dropy jsou omoc lepší ale zase některé itemy jsou opravdu z kategorie legendární, jako TaT rukavky, ice climbery, wh opasek, nebo flail na brokovnici, o amuletech nebo ringách ani nemluvím (SOJ + Unity)

celkově se dá skočit na t1 jen díky craftu pak už je to horší, takže lovu zdar
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: akt 5

Příspěvek od Stanley » 17.09.2014, 09:48 hod.

Jak říká Hulk, tak drop je oproti minulosti nebe a dudy a určitě ten skok z původní hry do datadisku je obrovský. Ale nenech se mýlit, zatím vlastně nemáš vůbec nic, jsi opravdu v začátcích možností na lvl 70. To nemyslím nijak špatně, jen aby jsi nevěšel hlavu, že to jde moc rychle :) Všechno co máš teď na sobě, tak vyměníš a to pravděpodobně brzy a několikrát.

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: akt 5

Příspěvek od ondrous555 » 17.09.2014, 10:14 hod.

prave o to jde:D driv bych s timto chodit T6 musel protoze bych nic jineho nemel a byl bych za to rad:D. A na HC bych si na t6 nejspise nikdy netoufl:D.Ja to nejak uplne nekritizuji.mam jen pocit ze ted to je spise o parogonech a kdyz umru tak o ty neprijdu.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: akt 5

Příspěvek od hulkxxxl » 17.09.2014, 10:22 hod.

hra se nedá vůbec srovnávat s tím jak bejvalo inferno za starých časů, ale máme tu velké rifty kde si každý správná masochista přijde na svoje, stačí vlézt na 30+ a o zábavu je postaráno pokud nejsi zrovna nějaký tank, díky tomuto systému se zase vrátilo staré těžké diablo při kterém jsem měl včera tep tak 200 :D

osobně bych úvítal klidně volbu pro hráče co už byli jednou lvl 70 vytvořit rovnou postavu na tomto lvl, protože díky paragonům, gemům, a gearu s -lvl je expení jen "opruz" - hra začíná až na lvl 70
Obrázek Obrázek

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: akt 5

Příspěvek od ondrous555 » 17.09.2014, 10:55 hod.

Jo jo expit postavu znova na 60 nebo ted na 70 je to jenom zbytecne zdrzeni,ale myslim ,ze dnes to jde naexpit s pomoci opravdu hodne rychle.radove par hodin?

treba tendle DH http://eu.battle.net/d3/en/profile/ondr ... o/27084324 DH mi ripnul hral sem s ni 2 nebo 3 mesice doexpit novou postavu na 60 by mi zabralo nekolik dni a navic vse bylo pryc paragony a vybava v rezerve sem nemel v podstate nic.Opravdu mne to zlomilo protoze pak sem rok nehral:D

ono se to bude dal promnenovat urcite tak uvidime co nam dal prinese budoucnost to co je ted myslim je kvuli konzolim aby se hra zristupnila co nejvetcimu poctu hracu.

Necituj předchozí příspěvek - Kuki

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: akt 5

Příspěvek od Antabus » 17.09.2014, 15:29 hod.

expení 1-70 - ano pár hodin - slovy dvě :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: akt 5

Příspěvek od Kuki10 » 17.09.2014, 15:42 hod.

Sezen další 3 lidi a hledejte bounty v old ruiny pak jen invnete někoho na vyčištění.
Ani ne za hodku.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: akt 5

Příspěvek od mdmT » 17.09.2014, 17:05 hod.

Hele Hulku netoč me s tím "pokud nejsi zrovna nějaký tank" :-). Zkus si na 36 něco tankovat a tahat na sebe ty s ohnivejma retezama a uvidíme jak se Ti to bude líbit:-)).

Odesláno z mého LENMIC A800 pomocí Tapatalk

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: akt 5

Příspěvek od ondrous555 » 21.09.2014, 18:10 hod.

expoval sem si DH a v 5aktu nejaka pavoucice mne sundala .mohl sem utocit ale dyz sem se chtel pohnout z mista trhave poskakovala a stala dal na miste. vse fungovalo jen sem se nemohl pohnout z mista coz je DH celkem problem.trochu divne mit to prislo asi lag?

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: akt 5

Příspěvek od ondrous555 » 21.09.2014, 18:57 hod.

prosim otevrel by mi nekdo posladni act 5 a pomohl sejmout posledniho bose chtel bych si ho zhusit naexpovat noveho DH pak v riftech jestly to nepujde rychleji.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: akt 5

Příspěvek od Shadou » 22.09.2014, 05:47 hod.

to stání na místě není lag, ale občas chybka ve hře, když máš slabší komp. Mě to dělalo dřív hodně na notasu. Teď když mám nový silnější počítač, tak už mi to nedělá. Ale je to přesně jak píšeš, nemůžeš se hnout z místa a jen útočit. Mě se to stalo s melee klasou, tak sem ani útočit nemohl, s Dh můžeš aspon střílet :D Jediné co na to pomůže je port do města a opětovné skočení do lokace...

co se týče toho pátého aktu, tak bych ti to rád otevřel, ale v kampani bohužel nemám pátý akt s žádnou postavou ani hotovej. S jednou sem to kdysi udělal, abych mohl adventure, ale ta už je ve věčných lovištích a další postavy už sem jel jen přes adventure, kampaň sem ani nezapnul a nevím jestli funguje, když tě vezmu do party v adventure a dáme toho maltu...spíš asi ne..
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“