Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 14.08.2013, 08:47 hod.

Tak to blahopřeju :) Ty DE, já si nejsem jistej, že mají tak vysokou šanci na drop (80%) původně to tak mělo být, ale nenerfli to ? I já mám prvního paragona 8-D , WD Serethiel už má taky 60tku, včera jsme spolu taky chvilku hráli(v jeho doprovodu znatelně více klidná hra), doufám, že dneska to zlehka profarmíme a vlitnem na něj - se štítem nebo na štítu! Dám vedět

EDIT : reakce na DE pode mnou, jj, toto číslo sem si pravě nějak matně pamatoval - rázem to bude padat mnohem míň, jak člověk ví krutou pravdu :lol:
Naposledy upravil(a) Antabus dne 14.08.2013, 09:51 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Brawler » 14.08.2013, 09:42 hod.

S essencema to bylo původně tak, že že na MP10 byla šance 100%, ale právě kvůli pohodové farmě třeba v jeskyni ve festeringu to blizz zkrouhnul hned zjistím jak ...

Parádička, tak to už se nedivím, že mi 4x nic nepadlo ...
MP10 - Monster Health 3439%
MP10 - Essence Droprate 38.9%

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od HELLERcz » 14.08.2013, 09:48 hod.

Ahoj,
připiš mě na první stránku :)

Barbar 5. lvl

Začal jsem, dneska plánujem hrát v partě s klukama, co normálně hráváme spolu. Tak uvidíme.
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 14.08.2013, 10:30 hod.

tak jsem poprve v nasi vyzve umrel na lag... ale jen lvl26 (holt pasivka je az na 30, to by me asi zachranilo), to tak nezamrzi :)

i kdyz to znamena, ze se do hellu dneska nepodivam, skoda :(

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Brawler » 14.08.2013, 11:26 hod.

Hellere, tak pak piš i btegy, chary a levely prosím, ať vás tam můžu popostrkovat nahoru až na inferno ;-)
Koukejte kdo je s jakým levelem kolem vás, plná parte je prostě plná parta a ta hra má šmrnc ;-)

stačí mi sem psát něco jako ... Wiz level 19 - brawler#2485

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 14.08.2013, 15:33 hod.

Hell news :

Lord of Lies DOWN !

jsme ve třetím aktu, momentálně tam opět osamocen pobíhám po hradbách, kde mě to příjde co do adrenalinu lehčí než a2.

Monk level 60(2) - Antabus#2689
WD level 60(1) - Serethiel#2441

------------------------------------------------------------


EDIT:

Smraďoch down

napřed sem si řikal, že sám keepy 2 vynechám, ale nejsem nebojsa, tak sem tam vlitnul a zvonem a blindem sem si udržoval pořádek i mezi islamisty (jedem mě teda trefil, 3/4life si vzal, pak už jsem šel orpavdu opatrně a serenitu neustále nachystanou)
padla mi druhá hell lega, narozdíl od té první je aspon zajímavá, narolovala se sice pro DH,ale to co mě nejvíce zajímá je její vlastnost "You have a chance to be shielded when hit by enemies." , což vytváří efekt úplně stejnej jako na elitách- dočasnou nesmrtelnost, otestuju to, jaký má zhruba proc koeficient a jak dlouho trvá.
screen:
http://img822.imageshack.us/img822/6862/3i26.jpg

EDIT 2 : trvá to 1 sec, a proc ratio bude +- 10%. Což jsou čísla co mě trochu zklamaly, jen kvůli tomu to nosit nebudu
Naposledy upravil(a) Antabus dne 14.08.2013, 18:06 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Brawler » 14.08.2013, 15:47 hod.

jasně že je akt 3 lehčí, teda ze začátku, bacha na sklep, hlavně patro 2!!! v aktu 2 jsou šílení hadi, dávají neskutečné pecky, proto se to zdá tak těžké ...
prďoch i siege jsou v pohodě, cydia taky ... azmodan dokáže potrápit, tak bacha ... po sklepu je to o hubu ještě v core, tower a kráteru ... prostě úzké místa a pack elit s blbýma affixama a je po srandě, tak se držte =)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Kolmen1 » 14.08.2013, 18:53 hod.

Antenor bohužel nepřežil Dia na Normal, sali nam freezee a pak asi nejakej lag ci co, ale najednou Vio 20% HP a já asi 75%...wizz bohužel to nedal...RIP kámo, ale už jede nového ;)

Oba smazat....
Monk level 52 - Antabus#2689
Wizz level 27 - AntenorCZ#2614

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 15.08.2013, 09:11 hod.

MP10 je opravdu nářez a mě to prostě baví, ikdyž člověk časteji umírá /a já poslední dobou opravdu často a to nejen tady v MP10 :-DD/, ale co ...... vždy si řeknu, je to jen hra pro zábavu a jedu znova. Posledně jsme to tak krásně valili s MsStarem, LordemNajmi a Jamalem a zase přišel rychlej RIP, kdy jsem byl zaklíněnej mezi mobkama, ale celou dobu to šlo, WC a Heal mantra to zvládali a najednou bylo po mě :-DD
Obrázek

No co se dá dělat, opět jsem povstal a rozjel další postavu. Antenor taky začínal a na 15lvl se k nám přidal ještě Kolmen. Celý normál jsme prošli celkem na pohodu, žádná kritická situace a v keepech jsme dokonce zkoušeli nechávat u sebe bouchnout alkaidu :-DD /taková D3 ruleta/, v AIV mi padla celkem vostrá legenda pro Doktůrka, který s námi žádný nešel /stejně by to na lvl 33 už asi nepoužil/ a tak skončila v truhličce, bo na expení se vždy hodí /už mám 2, tak kdyby měl někdo zájem daruji/
Obrázek

Bohužel pak přišla nepříjemná situace u Diabla, kterou už výše popisoval Kolmen .....Antenor to bohužel nepřežil :-( RIP

My jsme Dia udolali a šlo se na NM.

Včera jsme s Kolmenem na pohodu procházeli AI v NM a po pavoucích se k nám na chvíli přidal Zaljan. Jeho dmg byla znát, ale jemu to nějak blblo .... měl DC, pak lagy a tak to šel vyzkoušet zase solo, ale pořád stejný a tak šel spát. My jsme s Kolmenem zaparkovali za Magdou v NM.

Update
Monk level 41, NM, Magda done - ViolatorCZ#2356
Barb level 41, NM, Magda done - Kolmen#2140

Já si rozjel další postavu, ať jich mám víc, na různejch úrovních a nejsem sám :-) /vždy se nějaká prima parta najde/ takže:

Update
Wizz level 13, Normal, Chrám done - AntenorCZ#2614
Wizz level 14, Normal, Chrám done - LordNajmi#2665
DH level 13, Normal, Chrám done - ViolatorCZ#2356
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 15.08.2013, 12:01 hod.

vcera to bylo takove rozporuplne

nejprve jsem behem 20min vyslovene prolitnul pres A4 normal, abych pak v A1 NM dohonil kluky, coz se povedlo u queeny. Ale tam to uz zacalo lagovat... pres obcasna DC a lagy jsem nejak doklepal A1... ale zhorsovalo se to (prestavaly mi reagovat klavesy, bezne byly 2-3 sec lagy tak 3x za minutu) a v A2 pred magdou uz to fakt neslo... ani pasivka neni vsemocna :)

ale jinak pekna svizna hra, skoda jen tech lagu :(

dneska jsem trochu popojel, takze lvl 49 NM A3 Smradoch down...

vecer to hodlam doklepnou minimalne po butchera na hellu, tak uvidime

Uživatelský avatar
Serethiel
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Serethiel#2441

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Serethiel » 15.08.2013, 18:50 hod.

Tak a je to tu pan teroru dodychal cize sme na inferne :D

Monk level 60(3) - Antabus#2689
WD level 60(2) - Serethiel#2441

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 15.08.2013, 18:54 hod.

Serethiel mě předběhl, já dodávám fotky z autogramiády s Pánem Terroru

http://img196.imageshack.us/img196/7999/s73v.jpg

-----------------------------------------------------------------------------
ještě se musíme ale pochlubit, není vše:

Cesta do města a brutální fight před branami - INFERNO - DOWN :lol: 8-)


zítra jsme se domluvili se Serim na 4 odpoledne, že se vrátíme zafarmit na hell, a4, možná naberem valor v konci a3. Brawlere, přídaš se :?: 8-)


Monk level 60(4) - Antabus#2689
WD level 60(3) - Serethiel#2441

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Brawler » 16.08.2013, 06:12 hod.

Gratulace kluci a to tak že veliká=)
Jakmile mě potkáte a pojedete, napište kdykoli!!
Taky jak se potkáme, tak předám pár věcí, nečekejte nějaký BRUTUS boost dps nebo HP, spíš jsou to věci na přežití s all res a armorem ... no prostě co padlo ...
Jak vám to předám, můžeme zkusit cestu z města a sami uvidíte, co je to INFERNO mp10 s touhle výbavou a pokud jste měli pochybnosti o tom, že si vezmete nějaké věci, tak je hned mít přestanete=))

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 16.08.2013, 08:59 hod.

kluci, gratuluju a plnou parou mirim za vama!

kdyz to dobre dopadne, tak tam budeme brzo ve 4 - tedy pokud preziju Beliaha :)

ale 3WD a monk s blindem by mohli byt docela ultimatni (samozrejme relativne, v absolutni rovine to zatim bude spis o neco rychlejsi pizlani)

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 16.08.2013, 10:20 hod.

Za prvé chci pogratulovat Antabusovi a Serethielovi k tomu, po čem tady v té challenge každý touží, jste borci.

Za druhé přiblížím kus naší cesty, kterou s Kolmenem míříme za Vámi. Hrálo se až večer a vše se odehrálo v AII NM. Trochu jsme zkoušeli WC na life s regenem a pak WC na Armor. Vyhrálo to WC na armor. Malinko jsme se zapotili v podzemí, trochu na sebe navazující frozen a ohníček pod náma a bylo to jen tak tak. Další HC situace pro mě přišla ještě v podzemí, kdy jsem chtěl zmizet z arcanu a postava se mi sekla o nějakej výstupek ze zdi, díky pohotové reakci na serenitu jsem přežil a po utření čela a výměně trenek se pokračovalo dál. Trochu mi podzemí zpříjemnil hnědý kužel světla pod kterým bylo napsáno amulet. Po identifikaci radost opadla a kovář měl práci. Dále vše bylo v poklidu, dojeli jsme do Desolate a vyhledali Vaulut of Assasin. Byli jsme na 45lvl kde je kraft žlutého daggeru, ale protože ve 47 je kraft nového meče, tak jsme se rozhodli nejdřív ukraftit meč a když zbydou suroviny tak i dýku na lepší dokrájení cesty ke Kullemu. Kraftím první meč a klasika, normal staty a dps asi 88, zkouším druhý a na první pohled mě uspokojuje díra a pak se mi nechce věřit svým očím DPS 160, LoH a CD, tak zkouším třetí meč a DPS 156 díra, +100 vit a LoH /jsou k vidění na našich postavách/. Tak máme nové meče a čeká nás neuvěřitelnej boost. Rychle jsme ukraftili ještě Daggery a dobře jsme udělali, bo ve Vaulutu na nás čekala nepříjemná elitka, takovej ten žlutej rotačák spolu s kámošema. A byl to hnusnej boj a dá se říct 3. a poslení HC situace pro dnešek. Cesta ke Kullemu proběhla v poklidu a Kolmenovi taky padla legenda, mace. Bohužel po kraftu těch super mečů, jsou ostatní zbraně jen dětské hračky a to platilo i pro ten lege mace. Před Kullem jsme měli oba lvl 47, tak jsme se vybavili meči a vše proběhlo tak jak jsme čekali, Kulle a jeho přisluhovači lehli jak máslíčka. Belial - pán teroru a strašák všech. Protože na něj neplatí, žádnej blind, stun ani nic podobného, přeházeli jsme skilly na dmg a na přežití. No vítr jsme z něj měli a pak jsme se museli smát, protože jsme ho dali ve velkém stylu. Oba jsme ustáli veškerou jeho dmg včetně výbuchů a nemuseli jsme se z místa ani pohnout.
No uvidíme jak to půjde dál, protože pokračujeme pro mě kritickou AIII NM, kterou jsem už 2x nepřežil. Oproti minule budu opatrnější a nebudu snad opakovat chyby z minula. HURAAAA NA NĚ :-)

Obrázek Obrázek

Edit:
Monk level 47, NM, Belial done - ViolatorCZ#2356
Barb level 47, NM, Belial done - Kolmen#2140
Naposledy upravil(a) ViolatorCZ dne 19.08.2013, 09:35 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 16.08.2013, 18:46 hod.

trosku jsem to dneska prees den potahnul a Belik down!!!! ale byly to nervy, tentokrat jsem do toho sel po farme ve VaO sam. Poslednich par dnu mi to vecer laguje, ale pres den v pohode - tak jsem to pro zmenu zkusil jinak: s vyjimkou helmy a zbrane jsem vsude narval zluty sutry a jel na dmg vcetne pasivek a totemu s tim, ze dvoje vybuchy preziju (SW a pasivka) a treti nemusim prezit ani se 70k HP... a vyslo to... tedy doslo i na treti a proc pasivky, ale jsem v A3 (aktualne smradoch down) - huraaaaa

dneska to zkusim posunout az k diablovi, ale uvidime :)

v kazdem pripade se rysuje sqaudra DE hunt - 3xWD + monk (blind? heal? inner sanctuary? dmg mantra? - teoreticky by to mohlo spolecne s SW udrzet imunitu/slepotu po celou dobu - ale mozna spatne pocitam)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 16.08.2013, 19:45 hod.

MuadDib Monk level 60(6) - Antabus#2689 down.

http://img38.imageshack.us/img38/2319/cnon.jpg


Farmili jsme dneska se Serim a3 a a4, padla mi i 60lvl legendarka- 2hand crap, ale aspon brim sem získal, ale tím jsme neskončili, vyrazili jsme pokořit pekelný demony inferna a zabili sme skutečně ve třech s brawlerem a serethielem jednu elitu, kraft totalni crap co na nm padne lepsi z drople DE..to předznamenovalo, že se karta obrací- druhou elitku co mě popravila sem si blbec vybral sám, molten, decsecrator, horde, jailer, - vliv na mé smrti měly nakonec všechny affixy a i to, že zkratka je to fakt neskutečné těžké, překonalo moje představy. NDE jen prodlouží smrtelnou agónii, nemohl sem ven z dark cellaru a tak jsme tam zůstal. Je to muj první RIP v D3 v takové challenge není ostuda, ale bude mi smutno po tom pobožným mamlasovi a budu za něj chvíli truchlit. Dám tomu 14dní pauzu a pak se vrátím s barbarem, jediným pořádným charakterem v diablu ! :)

EDIT:

jinak ze své krátké zkušenosti z inferna takový postřeh, to farmení elit vzhledem k obrovský naročnosti, zdlouhavosti a nebezpečnosti asi není moc efektivní, bilé zomby jsme dávali zcela bezpečně a relativně rychle (v ramci podmínek jaký tam jsou), honba za DE je fajn, ale stejně nikdo z nás neměl ToS, a další věc je, že vykraftit něco, co opravdu pomůže je jenom obří haluz(podobně jako něco dropnout z těch zombíků), což sem si já sám vyzkoušel.
Naposledy upravil(a) Antabus dne 16.08.2013, 21:25 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Serethiel
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Serethiel#2441

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Serethiel » 16.08.2013, 19:53 hod.

R.I.P :cry: skoda ta mno ale pomstili sme ta ^^ uvidime sa na inferne alebo mozno este cestou tam (dufam ze nie :D ) :wave:

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od SuperSheep » 16.08.2013, 22:44 hod.

Tak i mě jste navnadili, smazal jsem jeden carry char a založil si postavu na tento čelindž! Trochu proti svému přesvědčení Wizarda, protože normálně nehraju nic než DH :)
První BadluckBrian dostál svému jménu už ve Weeping Hollow, kde chytil latency >1200ms a několikrát se teleportoval (přestože tento skill ještě ani nemohl mít otevřený!) než konečně spočinul na trávě.
Jeho následovník zatím běhá solo a rád by nějakýho parťáka!
SuperSheep#2120
Wizard lvl32 - A3 Normal - Siegebreaker down

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Denny » 17.08.2013, 10:19 hod.

>>update
Denny#2750
DH lvl 21 RIP ( je ještě zapsaný jako 9ka )
Wizard lvl 27 - čeká před Belialem

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“