Demonic Essence

Vše o předmětech a craftování
Punky
The Butcher
Příspěvky:1189
Demonic Essence

Příspěvek od Punky » 13.04.2013, 10:37 hod.

aky je podla vas naj "sposob" na farmu DE? vyssie MP a tocit dookola Vault of Assasin v acte2? alebo behat napr alk run v 3jke? alebo su nejake ine dobre lokacie s vysokym vyskytom elite packov? festering woods v acte1?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Demonic Essence

Příspěvek od Kuki10 » 13.04.2013, 10:45 hod.

Ty ono to je asi jedno...
Vyber si lokace kde je nejvic packu, festeringn woods vypada dobre.
Ja stejne at jdu jakykoliv mp, tak jednou mam z 10 packu 8 esenci a jindy zadnou.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Demonic Essence

Příspěvek od Reve » 13.04.2013, 11:33 hod.

jj mam to stejne..jednou za alkaizer 7x DE a dalsi 1xDE

ja sem ted chodil core,damend1,depths3 a pak depths 2..prijde me to jako takovy slusny, ze muze dropnout lege,nejaky expy taky posbiram a packu taky docela dost...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Demonic Essence

Příspěvek od NargarotH » 13.04.2013, 12:46 hod.

Nejrychlejší je ta crypta vlevo ve Festering Woods přes checkpoint, ale musí to být docela nuda pořád zakládat novou hru.
R.I.P. 27.3.2014

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Demonic Essence

Příspěvek od ReptileSVK » 23.04.2013, 06:06 hod.

to je jedno len tak farmi paragon a nazbira sa ti. ja ich mam asi 400 a neviem co snimi.

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Demonic Essence

Příspěvek od LachimoS » 23.04.2013, 06:14 hod.

Mě přijde, že by mělo dojít k nerfu demonic essencí, mam jich 500 a nevim co s nima, protože vím, že stejně už nic lepšího nenacraftim a padá to jak hrušky.. :-D
Spíš podle mě chybí lidem goldy než essence, snížil bych drop o polovinu na každý mp ;-)
aby byla větší motivace.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Demonic Essence

Příspěvek od ReptileSVK » 24.04.2013, 08:50 hod.

keby sa dali predat vendorovi aspon za 25 000/ kus tak sa to aj oplati zbierat. Clovek vycrafti rukavice, amulet a skoncil, pripadne ramena. bracers jedine lacuni s all resistom

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Demonic Essence

Příspěvek od firdecek » 24.04.2013, 13:18 hod.

Lacuni s allres, cc 6 a prime skillem nad 100 a máš to za pěkných pár miliard. já jsem si vycraftil i bracery a nemůžu si stěžovat :) A esencí mám neustálý nedostatek, jelikož se mi pořád nepovedly trifecta gloves :)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Demonic Essence

Příspěvek od ReptileSVK » 24.04.2013, 13:58 hod.

no dobre a potom ked sa podaria? co snimi? len ich zbierat a kopit, nebude co craftit.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Demonic Essence

Příspěvek od wirgie » 24.04.2013, 14:55 hod.

ja to treba nesbiram vubec. kolikrat jsem tu cetl ze ani po tisici pokusech jim nic poradnyho nevypadlo...to si radsi ty veci koupim, dam do toho treba vic nez vy za craft, ale mohu to kdykoliv prodat...a vetsinou dostanu o 100% vic nez jsem za to zaplatil

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Demonic Essence

Příspěvek od Punky » 24.04.2013, 15:00 hod.

tak to mas snad ako s dropom nie? tiez niekomu nepadne nic za 1000 hodin hrania a niekomu padne po 100 hodinach item za 2 miliardy... a tomto to nie je

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Demonic Essence

Příspěvek od wirgie » 24.04.2013, 15:11 hod.

jo to jo, ale jestli se mi craft nevydari, material a goldy se mi zpet nevrati.....no zajimalo by me kolik kdo do toho vrazil nez mu vypadlo neco podle jeho predstav. nerikam ze bych na to nemel, ale drop legendarek me nic nestoji za to crafteni ano

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Demonic Essence

Příspěvek od Punky » 24.04.2013, 15:31 hod.

tak to je tiez individualne... niekto (napr ja) do toho dal tak 30m a neucraftil nic co by boostlo a zaroven neoslabilo... a niekto spravil 5 craftov a ma amu v hodnote 500m (ktory sice nepreda, ale to je jedno, lebo moze predat svoj stary a nemusi dat nic a ma "top" amu)... to je tak so vsetkym, craft, drop, to mas fuk... kazdopadne ale ma to potencial, len keby nebola taka nuda tie DE zhanat

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Demonic Essence

Příspěvek od Jojo WD » 24.04.2013, 16:37 hod.

mohly by v niektorom patchy pridat aj craft zbrani aspon by sa tie essnece daly vyuzivat a bolo by to zaujimavejsie teda aspon pre tych co hraju bez AH
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Demonic Essence

Příspěvek od fuxicek » 24.04.2013, 17:55 hod.

no vzhledem ke smesne craftici cene se craft vyplati urcite, po par kusech uz padaji predmety ne o moc horsi, nez kusy, za ktere jsem dal treba par set mega, takze kraftit urcite, u me to tak je, neverim ze nekdo ani po 1000x nema dobry kousek, leda ze by jeho stavajici patril do skupiny end game itemu a ty stoji miliardy goldu a takovych borcu tady na foru moc nebude....

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Demonic Essence

Příspěvek od firdecek » 24.04.2013, 18:15 hod.

ReptileSVK píše:no dobre a potom ked sa podaria? co snimi? len ich zbierat a kopit, nebude co craftit.
No co s nimi? Mám rozjeté další postavy, takže se dá craftit na ně :) a jakmile to všechno nacraftíš a budeš s tím happy, tak pak to můžeš přestat sbírat teprve, ale podle mě to je tak na půl roku práce až až .)

Jinak craft se stoprocentně vyplatí - já už jsem na monkovi nahradil 4 z 5 možných craftů - vždy to byl boost a na amuletu docela řádný, tam se mi podařil asi na 4. pokus trifecta :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Demonic Essence

Příspěvek od Punky » 24.04.2013, 18:18 hod.

no ako som pisal, ja som do toho dal tak 30m+, pokial beriem len cenu craftov, cize tak 300+ kusov itemov... a neucraftil som nic schopne, alebo aspon lepsie nez to co mam teraz a to mam itemy do max 20m za kus na tie sloty :) takze tak...

ale toto je debata do ineho topicu (sice mne osobne ako autorovi je to jedno, ale vite jak :) )

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Demonic Essence

Příspěvek od fuxicek » 24.04.2013, 19:10 hod.

ok punky, ale 30 mega neni nic ve srovnani s itemem, ktery stoji treba miliardu, az das za craft miliardu, tak si muzes rict, ze bylo lepsi si ten item koupit, ale pri 30 mega je toto tvrzeni ponekud predcasne.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Demonic Essence

Příspěvek od firdecek » 24.04.2013, 20:18 hod.

Asi tak...až budeš mít za sebou 1000 craftů a furt nic, pak je asi teprve dobré dělat závěry o tom, že se to nevyplácí a je lepší si za miliardu pořídit jiný :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Demonic Essence

Příspěvek od Punky » 24.04.2013, 20:48 hod.

a sak ja nikde nepisem ze sa to neoplati, praveze par postov s5 som pisal ze aj sam obcas craftim a ze vela ludom sa podarilo ucraftit itemy, na ktore by inakproste nikdy nemali prachy, keby ich chceli kupit na AH...

Odpovědět

Zpět na „Předměty“