Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Vše o předmětech a craftování
Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890
Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od coyd » 18.06.2013, 09:27 hod.

No v tom musim souhlasit asi by mne bolelo u srdce ale kdyby mi padla treba takova Abyss tak bych ji taky strelil ikdyz je to vlastne muj herni "sen" ale je to zbytecny luxus nosit virtualni vec v hodnote noveho auta.. Nehlede na to ze ta hodnota muze s kazdym patchem jit rapidne dolu. Akorat by se s takovou zbrani dobre rozjizdel nejaky stream fungovalo by to jako dobra reklama :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od Punky » 18.06.2013, 12:04 hod.

no v podstate u mna vsetko co droplo a malo hodnotu nejakych 20+ eur tak slo na rmah, nehladiac na to ci by to bol aj pre mna boost alebo nie... u itemu za tisicky eur by som ani nerozmyslal... proste pokial s vybavou za ja neviem, 50eur totalne ownujes mp10, aky zmysel ma drzat na postave item za 6000eur? sak tolko nestalo ani moje auto :)

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od dohny777 » 18.06.2013, 12:25 hod.

přesně tak :) na mp10 stači gear za 2-5b , vice je uplně zbytečné..a kazdy maly boost stoji dalsi min 2b...k čemu jako...
mel jsem cíl presáhnout 600k+ arhcona , to se mi povedlo , ale už to presahlo 10b a to mi za to nestoji že to trva maličko rychleji fakt :D
prodal jsem top itemy na rmah a 500k mi bohate staci a na ucte mam navíc spoustu eur :)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od coyd » 18.06.2013, 16:40 hod.

To je fakt ze clovek udela i s gearem pod 10B hodne parady a neni to treba hrotit..
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od strejda » 19.06.2013, 11:12 hod.

Není třeba hrotit ale vemte to z druhý strany, jsou spousty a spousty lidí co mají výplatu daleko větší než je 6000 euro, takže je to pro ně například jako 10 000,-Kč pro někoho kdo má výplatu 15 000,-Kč a je to třeba nějakej nerd ( bez holky, bez koníčku, bez potřeby chodit se někam bavit) takže jako proč ne, víc se pozastavuju nad tím, jak se tomu všichni divěj než nad tím, že za to někdo dá ty peníze, nemůžete soudit podle svoji výplaty:P
nebo třeba synáček miliardáře? koukni se kolik je na světě miliardářů, myslíš, že není možný aby jeden z ních nebo jeden synek hrál diablo?Je no, tak on přijde za tátou a řekne "táto rupture mayhem sypej eura" táta nasype eura protože 6K euro je prostě pro někoho drobnej peníz kterej synáčkoj raději dá než by poslouchal jeho žadonění celej den:)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od Punky » 19.06.2013, 12:10 hod.

no pokial niekto je ochotny a schopny dat 6000eur za virtualny item, tak asi tazko bude bez holky :) a pokial ide o sumu, tak je jedno kolko dotycny penazi ma a ze to niekto aj porovna z vyplatou... ja by som napr nedal ani 70eur za zbran (dajme tomu 1/10 platu), pretoze velmi podobne budem to MP10 davat aj so zbranou za ja neviem, 10 eur... jednoducho, na to aby si daval "endgame" v d3 nepotrebujes tisice eur a kedze to nie je ani normal MMO kde ludia platia napr za skinny atd aby boli "nieco viac" v guilde alebo ally atd, tak je to proste pre mna divne no :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od Rakiii » 19.06.2013, 18:33 hod.

Pěkná palička ... chvíli bude top ... možná do dalšího patche.

Jinak lidi dávají neskutečný love i za větší blbosti.

Btw třeba v pathofexile (viz: https://www.pathofexile.com/purchase) je nyní možné koupit "support balíček" za 12.500 $

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od Javurek » 19.06.2013, 18:38 hod.

Lol? :D Já tam teda vidím 30 USD .)

těch 12,500 je za nějakej super pack :D To je spíš pro lidi, kteří si nekupujou přímo pro sebe ale pro sponzory hry řekl bych.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od Rakiii » 19.06.2013, 19:07 hod.

Tj big pack (úplně dole) ... součástí je mimojiné spolupráce s vývojáři při designu svého monstra, které pak bude součástí hry (a jako bonus mini verze jako pet) ...
Třeba diamond packů (po 1000 $) se prodalo celkem dost (součástí je mj. design nového unikátního předmětu)
Vím jen, že týpek co si koupil ten pack za 12.5K $ již předtím investoval do vícero "diamond" packů ...

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od ReptileSVK » 06.12.2013, 14:09 hod.

Ta zbran je celkom dobra ale be LS stoji za makovy kolac. Kedze to ma inteligenciu a inteligenti nemaju opasok s LS tak je to len priemer.

Uživatelský avatar
Swingo
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swingo#2161
Bydliště:Bohumín

Re: Best zbran vsech dob ? "Rupture Mayhem"

Příspěvek od Swingo » 17.12.2013, 13:55 hod.

Jako sorry, ale dát za něco co neexistuje v reálném světě "173 800 Kč" je totální magořina. Ta osoba musí mít fakt komplex méněcennosti a dost malý péro ,když si to chce vylepšit digitální palicí :lol: Snad mu to blizzard hodí aspoň na flešku, aby si jí mohl vzít případně do hrobu.
Na druhou stranu, pokud jsou takové paka co utrácejí prachy za jedničky a nuly v digi-worldu, tak jako prodejce bych měl fakt radost. ;)
Měly by se za takové věci udělovat ceny. Vedle "Darwinovy ceny" by se to určitě dobře chytlo :lol:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Předměty“