MF turnaj vol.6

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 19.01.2016, 17:06 hod.

Javor ..no já v LK chci zkusit ještě Jah Ber Ohm a znovu Sur vydolovat sem tam jdu pit a chaos sanctuary na poslední týden asi zatnu zuby a pudu rubat pindla
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 19.01.2016, 17:13 hod.

Jah tam nepadá z objektů.

Act 1 max Vex
Act 2 max Lo
Act 3 max Ber
Act 4 max Cham
Act 5 max Zod

Z beden a objektů, pokud si to tedy dobře pamatuji.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dragonius » 19.01.2016, 17:19 hod.

Hell's Forge NM mi padla ocekavana a vymodlena KO, ktera hned putovala do Razor Bow a vytvorila RW Harmony, sice jen s 225 %ED a +3 Valkyrie, ale i tak mi zvedla dmg na max 844 s equipem "na cesty". Ted uz se mi beha/chodi lip :)
Takze dalsi planovana zastavka byl Pindl a tam jsem dobehl, nastavil p7 a uz mam navrch 3 lvl (67 lvl), ale Pindl je lakomec... MF s vybavou na lov je 290%.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 19.01.2016, 19:51 hod.

Ani ze super chest? já sem něco málo o tom pohledal ale vyplivlo mi to jen tabulky na drop šance z monster snad se tu ukáže někdo kdo ví jak to je...nu což jdu běhat :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Obter!vr » 19.01.2016, 19:56 hod.

Tak jsem dneska doběhl do 3. aktu :) a na konci 2. aktu jsem si nějáko nemohl pomoc, ale tohle se mi celkem líbilo :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.01.2016, 20:08 hod.

dawemorraless: Je to tak, jak píše Javor. Můžeš se sám přesvědčit: http://diablo2.diablowiki.net/Rune_hunting Ve spodní části té stránky je to rozepsaný po aktech. Jedná se tam ale pouze o runy z různých objektů jako: kostry, barely, kmeny, šutry atd. Pro monstra toto neplatí. Z bosáků v LK "není problém" vymlátit až Zod. Máš Trap Assu s Infinity, takže i na p7 by to mělo lehat jak nic.

Lemurman: http://diablo2.diablowiki.net/Runewords Tady najdeš taky veškerý RW. Ta stránka je rozdělena jakoby na dvě. V první polovině jsou RW's řazena abecedně a v té druhé je to podle potřebného levelu, takže se to líp čte od spodu nahoru.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 19.01.2016, 20:27 hod.

DD díky jop kuřátka si dávám v LK rád lurkeři se dají ale opičáci těm se vyhejbám :{ co sem se podle tabulek dozvěděl že summorer(comtesu nepočítám) v sanctuary má z bossu nej šanci na drop runy :) co sezonka jak to šlape dh dobré? :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Javurek » 19.01.2016, 20:34 hod.

Jenže to je hloupost mlátit monstra v LK na high runy. To ať jde raději Hell krávy, ta assa je na to ideální.

nejde jen o to kdo má nej šance na runy, jde o efektivnost jak rychle to budeš chodit. Krávy Hell se chodili na runy už před patchem kterej drop run zvýšil.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.01.2016, 20:39 hod.

dawemorraless: Úplně nejlepší čísla na runy ze superunikátů má Hepaesto. To je ten borec, co tomu šéfuje v Hellforge (A4) :) Jenže běhat ho na p7, to taky nemusí být až taková sranda. Na incgamers jsem na to záhledl i topic, kterej se mu víc věnuje.
DH je v S5 krůťácký, hlavně teda MS. Menší pauza v turnaji není naškodu. Člověk se do toho nemusí tolik nutit a spíš ho to baví :)

Javurek: Tak jasně, ale když už kolem toho bosspacku v LK probíhá, tak proč ho nesejmout? Řek bych, že v LK je primárně kvůli runám po Ber. Co by bylo navíc, by byl jen bonus :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 19.01.2016, 21:21 hod.

Ted sem byl párkrát u krav a ort max i nap3 sou nějaký tuhý ale jak jedna dvě pojde :twisted: já s5 asi později kluci už sou za horama oproti mě a ten wizzfirebird je nějakej takovej nijakej tak budu sem tam lupat shardy a klasicky pojedu monka a možná i to dh
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od ZOMB » 19.01.2016, 23:50 hod.

Obter!vr: Jen tak dál ;)

Tak dneska 150 runů, dva skillery a něco pro Javůrka ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od dawemorraless » 20.01.2016, 09:50 hod.

Já zkoušel lítat večer všecko možný a nikde nic pinda sice začal pouštět ale vše co už mám ráno sem najížděl pit a taky prd aspon sem dodělal 90...jinak se držím na průměru 10x Tal per day a to ještě dneska určitě zaběhám hlavně LK tam ted jedině sem schopen vyrubat nějakej ten bod :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od ZOMB » 20.01.2016, 10:06 hod.

Dalších 50 runů - Ohm
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 20.01.2016, 15:27 hod.

Mam takovou otazecku na Assasinske experty...U zbrani se pouziva range, tedy dosah, ale jak je to u kopu Assky?Prijde mi, ze skoro vsechna monstra maji range vetsi, nez je dosah kopu vrazednice, a to je pak dost velka nevyhoda...Jako s cca 600 hitpointy uz v NM na p3 dostavam solidne nalozeno, takze nejde hrat jinak nez CoS, MB, jedno ci dve monstra pomoci DT a pak DS, s cimz jsem pocital, bohuzel prave diky malemu range musim hoodne blizko a pak mi prijde, ze CoS nefunguje jak ma, a i jedno stipnuti pak velice zaboli...Viz me setkani pred minutou s dual packem zenstin v Black marsh, jedny byly extra strong, druhy Might + Ampa a i jedna rana, obzvlast od Bossaka, na ktere vyse zminovane skilly nefunguji, muze znamenat konec...

Tak jako tak mam pocit, ze asi daleko nedojdu, uz jsem mel doted 5 skorosmrtaku, stacilo parkrat kapku vic dmg u nepratel a bylo finito, a to hraju ubohej zacatek NM, co teprve Hell :roll:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Welwet » 20.01.2016, 15:55 hod.

asi si zahraju tu assku a ukážu vám jak se to má hrát, sic jsem pure na phys dmg ani dragon tail nikdy nehrál .. :lol:

jo, asska a dosah zbraní je věčnej problém, i u pheonixu a clawů je to podobné, člověk vždy něco chytne než něco začne.., block by to měl řešit.. :twisted:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od RIP » 20.01.2016, 16:10 hod.

Tak ono je velkej rozdil jen tak hazet pasticky z dalky, nebo jit kopat na blizko a pak hazet pasticky...Ikdyz jak ted koukam na svuj blok, myslim, ze mas asi pravdu...Jenze porad ne a ne sehnat poradny base stit na Rhyme :roll:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Lemurman » 20.01.2016, 18:53 hod.

Chtěl bych se zeptat na pár věcí:
1. Jak mám rozdělovat body do vlastností při přestupu? Teď dávám 1/1/3/0, je to OK?
2. Kde můžu nějak rychle a levně sehnat MF? O topazech vím, ale zatím jich moc nemám a s MF 27% to z Pindla moc nepadá :)
3. Kde na Normalu rychle sehnat runy Shael a Sol? Potřebuju je na Rhyme a Insight.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.01.2016, 19:27 hod.

Lemurman: 1) U Druida přesně nevím, kolik v čem potřebuje, ale mělo by to být tak jak u každé postavy. Strength a Dexterity jen abys unesl equip a zbytek do Vitality.
2) Co se týče MF, tak seznam set/uniq a run předmětů, na kterých se vyskytuje najdeš zde pod "záložkou" 1E8. Dále se dá nabrat na magic předmětech. Třeba u Anyi, když bdueš běhat portálem tam a zpět lze koupit rukavice a boty s MF až 35%. Dále magic amulet může mít až 50% MF, rare max 35%. U prstenů zase může mít rare max 25% MF. Magic může mít až 40% MF, ale takovej existuje jen ve snech :D Nejjednodušší, jak přijít k MF je narvat perfect Topazy do helmy a brnění. Zajímavé RW na MF je třeba brnění Wealth, ale tam jsou potřeba runy Lem+Ko+Tir, což nejspíš nemáš. Pokud používáš štít, tak by bylo fajn složit RW Rhyme. Tam je 25% MF + pro tebe potřebná vlastnost Cannot be Frozen.
3) Sol a Shael můžou z čehokoliv padnout od 5.aktu Normal, takže se porozhlídnout a něco pomlátit tam. Ideálně na /players 8, kde je hodně monster s míň life, aby to netrvalo tejden :)

Jinak já se dokodrcal k NM Treshovi a zkouším na něm dost možná naivně získat Goldstrike Arch. Naházel jsem na sebe všechno MF, který jsem měl po ruce a vytáhl jsem to jen na hodnotu 219%, což mi dělá šanci 1:7938. Rezy jsou tím pádem krutě v mínusu, ale to u Treshe nevadí, když ho kosím z dálky. Zatím mám na něm tak 30 runů a jediný, co stálo za vyfocení byl tento mírnej upgrade na dmg: před http://s1310.photobucket.com/user/Dark_ ... rt=2&o=143 a po http://s1310.photobucket.com/user/Dark_ ... rt=2&o=144

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Medulin » 20.01.2016, 19:51 hod.

Sakra hoši pěknej postup,člověk se chvilku zastaví na D3 u nové sezóny a pak tu vidim takovej pokrok :wave: jen tak dál :wave:
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.6

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.01.2016, 20:12 hod.

Taky jsem si chvilku odskočil na odreagovanou k D3 a mám celkem problém s návratem zpět. V D3 je pro mě top char Demon Hunter a teď, jak v turnaji jedu Strafe Amu, tak mám tendneci doplňovat si manu přes Evasive Fire :green: Pak se chvilku divím, proč se mi nic nedoplňuje :D

EDIT: ou šit :shock: :love:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“