knihy pre kovaca

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88
knihy pre kovaca

Příspěvek od alak » 10.10.2015, 17:58 hod.

zdravim mam taky problem uz mam kovaca na leveli 6 ale aby som ho mohol dalej trenovat potrebujem virobit tri predmety a vsetky tri vizaduju aby som mal k ich virobe dve knihy a za celu hru som zatial nenasiel ani jednu nevie mi niekto poradit kde ich ziskat alebo ako sa knim dostat za radu vopred dakujem

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od Lemurman » 10.10.2015, 19:59 hod.

pozdějc začnou padat
Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od alak » 11.10.2015, 09:09 hod.

aha takze sa knim da dostat len ked padnu zo sumonov ?

Uživatelský avatar
EpiC42
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:EpiC42sk#2927
Kontaktovat uživatele:

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od EpiC42 » 11.10.2015, 11:11 hod.

Bounty balicky a goblini dropuju


Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od alak » 13.10.2015, 09:35 hod.

tak uz mi spadli dajake knihy v helli ale to len prvom akte som vilepsil kovaca a teraz uz som na pusti a zatial ziadna dalsia kniha a kovac tam ma predmety na vyrobu na 60 level to mam cakat do 60tkz a potom zacnu zas padat zeby som ho mohol vilepsit

a este jedna otazocka potom neskor ked bude mat kovac vysi level budu sa tam dat virobit aj lepsie predmety co vipadavaju s priser ?

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od Sonic1SVK » 13.10.2015, 13:04 hod.

Dat sa daju. No povacsine veci od NPC su dobre len na expenie , pripadne dorobenie buildu. Viac menej ti vzdy treba poskladat jeden cely set alebo kombinaciu dvoch setov ak to myslis vazne s hranim a chces hrat aspon speed run T8 ci dat aspon GR 50. Veci od kovaca aspon ja vyuzivat tak ze si spravim napr. belt a v kocke z neho legendary alebo set.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od alak » 14.10.2015, 05:55 hod.

no ja to hram na xboxe a velmi som nepochopil co si pisala ... jak vitvorim set ? tie knihy pre kovaca mi nepadaju taze neviem zvisovat jeho level a tiez som nepochopil jak urobim z obycajnej veci oranzovu v kocke ... v akej kocke ? co je to T8 a GR50 ?

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od Slw » 14.10.2015, 10:59 hod.

a máš vůbec expanzi Reaper of souls jen tak náhodou? co tím myslíš knihy? to jako plánky na předměty? dřív byly "knihy" Tomes of ... už si nevzpomenu na název :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od alak » 14.10.2015, 11:20 hod.

ne ked chcem trenovat kovaca a robit predmety ku kazdemu mi ukazuje ze treba dve knihy dnes som dal level 60 ta daco som mu natrenoval ale stale ma slabsie veci na virobu nez tie co mam uz na sebe ... a jak sa robia sety to by ma zaujimalo v diablo 2 viem ze mi padali s priser predmety co patrili ksebe ale tu mi padaju len legendari veci a jak som pozeral tu na v sekci monka jak by mal vizerat neskor tak perfektne moj je zatial len taky skautik

este by som sa chcel spitat de davate predmety mne uz pomali nic nechce zdvihnut zo zeme a to mam len vsetky veci co mam na sebe dost mi tam zavadzaju tie veci pre kovaca mam ich kopu len neviem ci to predat rozobrat abo sa to zide ...

no neviem ci ma ten rapen of soul to neni moja hra ale brat mi pujcil xbox ... meni to daco na veci ?

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od Slw » 14.10.2015, 20:12 hod.

řekl bych chlape že máš jen classic d3 bez datadisku. tam to fungovalo na PC žes na upgrade artsanů a výrobů itemů/gemů nejdřív potřeboval pages (stránky)- ty padaly na obtížnosti nightmare pro PC. pak to byly books of ... (tedy knihy 1 nižšího stupně). typ padaly na obtížnosti nightmare a4 až hell a3 pro PC. poslední stupeň byly ty Tome of ... ty padaly od a4 hell pak po celou obtížnost inferno. nicméně Ty máš xbox a jak je to s obtížnostma a kde co padá ještě bez datadisku můžu jen hádat... snad si to tu přečte nějaký xbox user. jinak za mne zkus zvýšit obtížnost. good hunting :!:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od alak » 15.10.2015, 14:37 hod.

no uz mam 60 a 1 level a som uz v inferne teraz mi casto padaju legendari veci ale mam aj knihy na virobu itemov kovaca som dal na level 10 dalej uz nejde a nema niejake specialne veci co by boli lepsie nez tie co padaju zo sumonov a ked zvisim obtiaznost co sa stade budu davat sumoni viac xpov alebo co ?
este som sa chcel spitat ze co je po inferne jak ho prejdem konec ? a este dakto tu spominal dajaku kocku de sa daju robit zo zltych itemov legendari kde ju najdem ? v diable 2 sami mari ze tiez take daco bolo

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od skyrim1988 » 15.10.2015, 23:34 hod.

Pockat 60 a 1 ?Vzdyt max je 70.Mas vubec datadisk ROS?Tak me napadlo :)

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od alak » 16.10.2015, 11:17 hod.

nemam datadisk bez datadisku je konecna 60 level a potom modre leveli tie mam 2

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od Slw » 16.10.2015, 11:55 hod.

takže vyřešeno. max lvl kováře je 10 v classicu. tomy of .. už Ti na Infernu padají, ne? equip nějaký nabereš, ale bude to trvat imho dlouho...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: knihy pre kovaca

Příspěvek od witekcz » 17.10.2015, 06:14 hod.

Přesunuto do sekce "Konzole". Snad se najde někdo, kdo poradí.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“