KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 02.10.2014, 21:07 hod.

T4 HC Solo je super. Tam už jde i umřít, když se zadaří :D

Já teď taky střídám postavy. (občas to opravdu chce změnu) Doplňuju si fofrem sety, kde se dá, protože to padá jak blbý a hlavně Kadalu určitě nerfnou. Pochybuju, že ji nechaj takovou dávačku..
DH a Wizna mi napadala velice rychle. Monk je pro mě nějakej zakletej (dlouhodobě) - je to divná postava, ale zase úplně zakrnět ho taky nechci nechat. Takže je teď na řadě a snad něco popadá..

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od sansaj » 03.10.2014, 08:22 hod.

Takže říkáš, že si mám pospíšít a vyexpit si postavy dokud to padá ?? :D Mám zatím jen Monka na 70 lvl, ale mám v plánu Wíznu a DHčko a k tomu rozjetýho WD... :twisted:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 03.10.2014, 16:13 hod.

No, podle toho, co už jsme v D3 viděli a zažili se mi zdá, že "Kadalin drop" je silně nadprůměrnej a proto očékávám dřív nebo později její nerfnutí. Já rozhodně tohohle stavu využiju a trochu poladím ostatní chary mimo barba. Prostě teď sbírám kusy do full setů bez ohledu jaký jsou. Každej kus kterej chybí dobrej a jdu na další. Itemy jsou v RoS (s trochou nadsázky) standardní takže do základu všechno dobrý.

Můj názor je, že pokud chceš hrát i ostatní chary, tak příhodnější chvíle na jejich výrobu jak teď ještě nebyla ;)

phate
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jaroslav#2109
Bydliště:Ov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od phate » 03.10.2014, 18:14 hod.

Zdravím, mám takový dotaz... otevřel jsem 2x Infernal Machine a pokaždé mi to otevřelo Realm of Chaos kde jsou Ghom a Rakanoth na Torment 3 ...je šance že na 3 pokus to bude jiný portál ???.... díky jo a padlo tam nic :-|

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 03.10.2014, 18:27 hod.

Zdar,
u kováře máš na výběr vyrobit 4 různé mašiny. Každá otevře vždy daný portál, takže si vstupy můžeš přesně vybírat při výrobě. (takže jsi musel mít dvě stejné mašiny)
Za mě se do portálů vyplatí jít, až zvládneš T6, protože tam je 100% na orgán. Dřív bych se vůbec nenamáhal..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 04.10.2014, 08:56 hod.

phate: Pokud ovšem nemáš jenom základní hru bez datadisku, tam je nejlepší otevřít portály všechny, protože jinak máš šanci 1:3, že to bude ten, který potřebuješ.

Jinak mi padl slušný Dovu Energy Trap, takže mám pomocníka předělaného na stunování.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.10.2014, 16:23 hod.

Pak dej vědět, jak se ti to pozdává. Já mám stunery dva, ale popravdě, když jsem potřeboval zastavit Single target, tak mi asi přijde lepší Azure. Možná je to jen tím, že je to ledování víc vidět. Tak dej pak vědět.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 04.10.2014, 16:49 hod.

Ne ne, na single-target je Azurewrath lepší, nevím kde je strop té šance na zmražení, ale ten prstýnek co mám má maximálně 17% a Thunderfury má taky šanci na blesky, nedává je vždy, takže reálná šance je třeba 5-10%, ale TF se mi víc hodí na skupinky, protože to zpomaluje mobky a zmenšuje jim attac speed.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.10.2014, 17:15 hod.

Tak to jsem rád, že ještě nejsem slepej :D
Já dneska mastím Monka. Bez Unity dává dobře T5. Na to, jakej to byl zdechlák, tak dobrý. Ty Aury z Ina Setu jsou dost znát 8-)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 04.10.2014, 18:48 hod.

To je pěkné, já to vidím jako na další postavu Barbara. Každopádně ještě zkusím potrápit ten Unity.

Edit: Tak je konečně tam! Říkám si na film mrknu jindy, zkusím ještě 5 Riftů a padl, takže teď už konečně zkusím dodělat ty Gemy na 25. Jinak jsem úspěšně na Solo HC dokončil Rift T5 a T6, ale u té T6 jsem měl jeden moment celkem strach, sice HP nešly pod polovinu, ale Waller, Frozen, Arcane, Fire Chains a další bordel, celkem tři elitky a jedny z toho ti stunovací Andělé a relativně málo místa.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.10.2014, 20:51 hod.

No tak GZ! :wave:
Teď ho jen nezrakvit! :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.10.2014, 10:03 hod.

Padla mi docela dost zajímavá tyčka. Přestože byla úpně s tragickým rollem, pokouším se (po úpravě) testnout, jak často zabírá specka. Mám totiž na Monkovi desetiminutový ruce, což by mohla bejt skvělá kombinace. 8-)
Xentere, musím uznat, že ten Scourge není tak špatnej. Myslel jsem, že ty velký pecky dává do singlu Gem, ale při testu tyčky se ukázalo, že ty rány dává ten meč. :wave:

Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 05.10.2014, 10:51 hod.

Právě, já tam viděl už i párkrát šlehu za 140M, ale to bylo v kombinaci s Harringtonem :).

Jinak tu tvou "tyčku" jsem kdysi nějak taky zkoušel, ale roztavil jsem ji. S těma rukama by to mohlo být zajímavý. Dej pak kdyžtak vědět.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 05.10.2014, 12:04 hod.

Shriny stejně zas až tak extra nejsou, kdyby to dávalo náhodnej Pylon…
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.10.2014, 12:46 hod.

Nejsou? :shock:
Taková Empoweredka je naprosto k nezaplacení snad za každej char :!: ...a na 10 min je to megaboost..

Jako v partě, kde tě nabufuje stejně dobře kde kdo, tak se to možná ztratí, ale já teda (hlavně některý) shrine sakra rád vidím..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 05.10.2014, 12:55 hod.

tak je pravda že Empowered Shrine je fajn, ale třeba ta na MF?
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.10.2014, 13:46 hod.

Jo, vybral jsem nejlepší, ty nejhorší. Ale je pravda, že krom té na MF se hodí každá. Ta na EXP je taky nic moc, ale zase proč ne, že?..
Mám první "problém". Mám nad lištou tolik bufů, že už se mi nemají kam zobrazovat bonusy z tyčky...ale vypadá to, že docela maká. Má to jedinej háček, aby na mapě byli démoni :lol: Jak to teď hlídám, je to samej Reaper, Beast, Undead a starý dobrý démoni nikde. :ble: :D

EDIT: sakryš, a nejhorší je, že když padne Sweeping a nahodím ho znova, tak nevidím na ikonu SW kvůli udržování :evil:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 05.10.2014, 14:08 hod.

věž to nahazovat do 4. aktu, tam snad nedémona nepotkáš
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.10.2014, 14:17 hod.

Jo, to asi jo, ale hlavně mě zajímaj Rifty. Zatím to za Rift nahodilo průměrně tak dva Shrine bufy. Což těch 10 min je prakticky na celej Rift. Vůbec se mi to nezdá špatný.
Veliká škoda, že moje tyčka je dost podprůměrná :( :roll:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 05.10.2014, 14:21 hod.

neboj, padne lepší ;) a stejně asi bude lepší nosit v batohu jinou (lepší) zbraň na Rifty bez démonů
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“