Zamrzání hry (NVIDIA)

Odpovědět
Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128
Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od DoctorFish » 18.02.2015, 13:59 hod.

Zdravim vsechny. Od vcerejsiho dne mi zacalo Diablo zamrzat tim zpusobem, ze se mi sekne obraz, ale veskere zvuky jedou dale. Po nekolika vterinach se opet hra rozjede. Nemate nekdo podobne problemy? Nasel jsem tema s timto problemem na oficialnich strankach : http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 74?page=11
Zkusim nahodit predesle ovladace, u kterych jsem nemel zadne problemy.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od witekcz » 18.02.2015, 14:16 hod.

Když se shodíš do widlí, v trayi by měla být bublina, že grafický ovladač musel být restartován. Zkus vyčistit PC od prachu, možná se ti jen přehřívá.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od DoctorFish » 18.02.2015, 14:30 hod.

Prachem to urcite nebude. Ten pravidelne cistim a chlazeni mam optimalni az az. Zkusim ty ovladace az dorazim domu. Aspon, ze nejsem sam, kdo ma stejne problemy -)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od McT » 18.02.2015, 15:04 hod.

Hm tak to velmi rychle oprav :-) s tím že ti ale zamrza obraz to sedí na přehřívání grafiky a nebo problémy s GF.
U instalaci ovladačů dej pak čistou instalaci. Nebo si od někoho pujc grafikou a vyzkusej to s jinou. Nebo to byl třeba včera jen náhodný děj :-)

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od DoctorFish » 18.02.2015, 15:15 hod.

Neprehriva. Vsechny tri vetraky na grafice jedou, tak jak mají :-D Ostatni hry a to mnohem narocnejsi mi slapou bez problemu. Vcera se mi to behem naseho uspesneho pokoreni GR57 jednou jedinkrat kouslo a hned na to zase rozjelo. Dam tomu jeste sanci a jinac nahodim ty predesle ovladace -)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od McT » 18.02.2015, 15:22 hod.

Tak to že se ti točí větráky neznamená že se neprehriva a že tam není něco špatně. Ale já doufám že to byl je nějaký dočasný problém :-) dneska pokorime 58

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od Kuki10 » 18.02.2015, 15:30 hod.

Jaký jsou teploty? Že vyfoukas prach není čištění ale tady bych to viděl na nějakou sw krpu.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od DoctorFish » 18.02.2015, 15:41 hod.

Zacalo to hlavne od nahozeni druhe sezony. Hra se mi nesekne uplne. Behem zamrznute obrazovky slysim komplet vsechny zvuky vcetne napr. me strelby, kdyz kliknu. Slysim i nove prichozi z friendlistu. Muzu i otevrit inventar. Jenom to proste nevidim :-D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od Y0G1 » 18.02.2015, 16:13 hod.

to s prehrievanim nema ale absolutne nic ..robi t totiz obcas aj mne a robi mi to len u diabla

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od WulFgaR77 » 18.02.2015, 16:17 hod.

Stejnětak může jít u každého o jiný problém, anebo o stejný .... :) Bůh ví. Nvidii mám taky a neseká, je pravda, že na poslední ovladač jsem se vy****, podle hesla: nevrtej se v něčem, co funguje - základní pravidlo IT.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od Seton » 18.02.2015, 16:19 hod.

To už se mi taky stalo (zamrznutí pouze obrazu), někdy se mi taky stává, že zajdu ke kováři, vše v pohodě pokud jsem na záložce "salvage", pak skočím do craftu a okamžitě drop FPS pod 10 ! atd. viděl bych to spíš na sr*čky u blizzu (optimalizace, přístup k serveru atd.) než na HW uživatele. Já teda žádnou super mašinu nemám, ale drop FPS pod 10 jen pokud otevřu kováře (když kováře zavřu, během sekundy FPS v normálu) asi nebude problém na mé straně :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od Gepi » 18.02.2015, 16:39 hod.

Taky se přidávám... Děje se mi občas to samé... Zvuky slyším... Lidi na TS taky ale jen černá obrazovka... Někdy pomůže ctrl alt del a hned zase esc a jede to... Někdy je to jen na restart tlačítkem... Hlášku o resetovani grafiky nemám...

Jinak jeden dotaz mimo... 57 s legacy WD nebo bez? Jen pro mou zajímavost a možné ambice naší partičky
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od Kuki10 » 18.02.2015, 17:36 hod.

tak mrkněte do protokolu události esi to dělají drivery.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od Pepito86 » 18.02.2015, 18:36 hod.

vcera nam freezla v grupe hra vsem. Nekd yk veceru..mam ati a u guarda freeze vsem. Hra se probudila az se smrti nas vsech vc guarda:D

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od maja » 18.02.2015, 18:40 hod.

jj, presne tak, mel jsem jeden velky nehybny obraz cca -5-6 vterin se zvukem :-)

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od Pepito86 » 18.02.2015, 18:44 hod.

majo: nebylo to u stejnyho guarda jako u me?:D :P

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od DoctorFish » 18.02.2015, 19:02 hod.

Tak jsem zkousel nove ovladace a je to stejne. Kazdopadne na ofiko strankach se zacinaji tvorit temata prave na tento problem. Tak snad s tim neco blizz udela.

edit : hned po tom co se mi rozjela hra, coz bylo cca do 10vterin, jsem dostal disconnect
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od Ksinbad » 18.02.2015, 19:43 hod.

Mně se to stalo celkem 2x. Mám měsíc starou grafiku, takže jsem byl z toho trochu vystrašený, jestli jsem nedostal vadný kus (GF GTX 760). Všechny testy na grafiku však byly ok a už 14 dní se to nestalo (hraju celkem pravidelně), takže jsem to připsal nekompatibilním ovladačům Nvidia. Všechny ostatní hry a programy mi pod grafickou kartou fungují normálně. Používám také program Geforce experience pro optimalizaci her - možná v tom by mohl být ten problém.

Zamrzání hry se projevilo ztuhnutím herní postavy na pár vteřin (cca 5 vteřin).

No ještě jeden problém mám, poslední dobou se mi zdá, že občas se v Diablu 3 zhorší latence a hra trochu laguje, ale nemyslím si, že je problém na mé straně, protože se vždy ptám spoluhráčů a téměř vždy dostávám kladnou odpověď, že jsou na tom stejně.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Zamrzání hry (NVIDIA)

Příspěvek od Y0G1 » 18.02.2015, 21:59 hod.

jop optimalizace je tu na top urovni D

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“