Zealot s Doom

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Zamčeno
Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007
Zealot s Doom

Příspěvek od Drakesis » 27.05.2013, 14:32 hod.

Zdravíčko, vážení diablisté. :)

Pokud se to zde již řešilo - omlouvám se předem. Dnes jsem dostal "spásný" nápad vytvořit paladina, který bude RW "Doom" v Legendary Maletu.Toto RW (jen pro pořádek) disponuje aurou Holy Freeze na 12 lvl. Hraji verzi 1.11 na serveru Phoenix. A odtud pramení můj dotaz, jelikož toto se mi už nějak vykouřilo z hlavy:

Když se namaxuje Resist Cold a Salva, přidá se bonusové dmg ze sng k této auře, kterou mi poskytne toto RW?

Pokud by někoho zajímalo, co by se v předpokladu pozitivní odpovědi na mou otázku jednalo:

- Paladin namaxuje auru Resist Cold + něco vloží do Salvation, čímž získá solidní ledový útok.
- zbytek buildu bude zaměřen jako klasický Fanazealot, čili - max Fana, Sacrifice, pár bodíků do Holy Shieldu a tak dále.

Co se vybavení týče:
NW, "CoH x Forti", "Doom", HoZ, LoH, Gore Rider, ňákej pásek, HL, Raven, Raven atd.

Děkuji všem za odpovědi a případné názory. :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zealot s Doom

Příspěvek od Fraxinus » 27.05.2013, 19:03 hod.

Ano, synergie se započítá přesně tak, jak má.
Víc nekomentuju. Ty věci, cos nahlásil, jsem u sebe v mnoha případech ještě nikdy neměl.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zealot s Doom

Příspěvek od hami » 27.05.2013, 23:35 hod.

dle mě je lepší varianta na hlavu dream (+ resist lightning aura) a žoldákovi infinity
už dlouho to toužim skusit, protože to musí mýt ohromný dmg. a odstraňuje to zealotovo problémy s PI
bohužel ty 4 ber runy na to nemam
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Zealot s Doom

Příspěvek od Drakesis » 28.05.2013, 13:45 hod.

Tak jsem to zkusil a neni to vůbec špatný. Na PL8 si to vyndavá, imune to cold mu trvají jako běžnému zealotu s oathem v eth SC. Equip by se mohl ještě lehce doladit, ale ias má dost, díky BA. S kladivem by zřejmě musel na kebuli sednout Andy Visage. Pokud by si to chtěl někdo vyzkoušet, na rychlo jsem ho splácal v odkazu uvedeném níže. :)

Kód: Vybrat vše

http://leteckaposta.cz/465880503

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Zealot s Doom

Příspěvek od raisen » 28.05.2013, 13:50 hod.

Tak jsem ho zkusila a fakt dobrý ;) :) Až nebudu vědět, co s Cham.. :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Zealot s Doom

Příspěvek od Drakesis » 28.05.2013, 13:58 hod.

Pojď na Phoenix, tam je velkej runedrop a určitě ho na HC postavíme. ;) :D

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Zealot s Doom

Příspěvek od Drakesis » 04.06.2013, 16:00 hod.

Tak, víc to řešit myslím není potřeba. Pokud nějaký moderátor zavítá z vod D3 do sub fóra o D2, ať to kdyžtak zamkne. :)

Zamčeno

Zpět na „Charaktery“