Assasin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: Assasin

Příspěvek od damagedeath » 02.02.2011, 15:48 hod.

Právě je to i v tom buildu a pokud ji jedeš jako melee hera bez martial větve, tak má bodů dost:

Claw mastery 20
Weapon Block 20
Burst of speed stačí tak, aby ses dostal tak na level 15, navýšíš skillerama a bonusy do skillů...stačí tak 5-10
Fade se docela hodí, pokud máš naprd výbavu - 5-10
Venom...pokud máš dostatek small charmů s 175 poison, tak je tam ta vlastnost, že ti to nedá během 6 vteřin, ale za 0,4 vteřiny, tak tam ty body necpi - stačí zepár bodů
Shadow Master 20 (je lepší než warior)

to je 80-90 bodů + Venom, kterej se může hodit na hellu a pokud tedy nemáš zmíněné charmy. Pokud tedy bereme horní hranici 90 bodů, tak je to level 79. Zbytek můžeš narvat kam chceš, třeba do stuny na kontrolu davu...

Má dost bodů

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Assasin

Příspěvek od Jireky » 02.02.2011, 15:56 hod.

Venom jen pokud nemáš vysoké vlastní poison damage. ^^
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Assasin

Příspěvek od damagedeath » 02.02.2011, 16:01 hod.

Někdy mi připadá, že jsi spadl z višně, o čem jsem tam sakra psal?

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Assasin

Příspěvek od homer_cz » 02.02.2011, 16:05 hod.

damagedeath píše: Venom...pokud máš dostatek small charmů s 175 poison, tak je tam ta vlastnost, že ti to nedá během 6 vteřin, ale za 0,4 vteřiny - stačí zepár bodů
:?:
Napsal si to velice prapodivně....z toho bych pochopil že k venomu se hodí psn charmy,ale tak to přece není.Venom redukuje trvání všech jedových poškození na 0.4 vteřiny a tím ostatní zdroje jedového poškození devalvuje.V tomto konkrétním případě (Pestilent small charm - 175 Poison-Damage over 6 Seconds) z těch 175 dmg nebude ani 12.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Assasin

Příspěvek od damagedeath » 02.02.2011, 16:11 hod.

ne, myslel jsem to tak, jak to uvádíš...Jireky to taky asi špatně pochopil.

Já to napsal úplně debilně...sory.

EDIT: už jsem to opravil

proteus
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Assasin

Příspěvek od proteus » 05.04.2011, 10:55 hod.

Zdravím přátelé, rád bych si rozjel trap assasin, ale nevím, s jakým buildem se mi bude dobře smažit. Trošičku koukám i na hell, takže nevím zda rozjet fire nebo lighting - prosím dejte mi sem pár vašich zkušeností.

Děkuju

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Assasin

Příspěvek od damagedeath » 05.04.2011, 11:26 hod.

Ve finále měj Death Sentry - ta má lightning a díky CE fire a physic damage, pak k ní nějakou fire trap na immune to physic.

Uživatelský avatar
Sangar
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: Assasin

Příspěvek od Sangar » 12.04.2011, 20:19 hod.

Myslím, že je zde dost fandů série Assassins Creed a proto se ptám. Zkoušel jste někdo udělat build Assky postavě této série podobný?

proteus
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Assasin

Příspěvek od proteus » 13.04.2011, 11:05 hod.

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nehrál za assasion - ale s těmi dual drápy.
Všude se dočítám jen kick nebo trap assasin, ale útočná assasin s pařáty jsem nikde nenašel. Tak jestli má někdo zkušenosti nebo by chtěl hodit sem nějakou mini recenzi, moc by mi pomohl.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Assasin

Příspěvek od Slw » 13.04.2011, 18:10 hod.

osobně jsem C/C assu nehrál ani nepamatuju.
tu je něco málo, pak je tam i odkaz na všeobené rady. doporučuju si přečíst
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Tordah » 14.04.2011, 09:19 hod.

max claw mastery, dragon claw, venom, 10b do claw block (50%)
bod alebo claw +death sentry, mind blast, shadow warrior/master (v 1.13 ma vyssi res cap, niektori shadowku maxuju)

vyhoda: nepotrebujes dex ani +block% kvoli blocku, blockujes strely, melee a ranged utoky

nevyhoda: ani s top vybavou nedostanes block nad 65%, za idealnych podmienok a medium vybavou budes okolo 50-55%

nemas area utoky. zatial co trapka trha viac cielov naraz, c/c ich musi davat kazdy po jendom. charge-ups na dragon claw vypusti len prvy uder, druhy je iirc bez bonusov
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Assasin

Příspěvek od Slw » 14.04.2011, 18:18 hod.

osobně shadowy nemaxuju-stačí 1 povinný bod. z precastu (3helma, 2x3 claw, 3 amul), 2 brnko + v pozdějších fázích 3 torch, 1 anni (nebo skillery) ji vyvolám min na tom 17tém lvlu kdy už má celý equip rare. je fakt, že MA má těch bodíků na "plýtvání" tochu víc jak trapka. závisí na stylu, jestli se někdo chce (jak já :twisted: ) otravovat s precastem. jinak souhlas s Tordahem
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.04.2011, 15:40 hod.

Nevěděl by někdo o nějakým podrobnějším článku, kterej je zaměřen na skill Dragon Tail ? Díky.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.04.2011, 21:45 hod.

Nějak mi nejde do palice růst dmg u Dragon Tail. Z bot, to je jasný. Ale proč ne z dmg zbraně, když mi kick dmg roste z aury od merce (might) a je to taky physic dmg? Mohl by mi to někdo objasnit, abych věděl, na co se pořádně zaměřit?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od hami » 21.04.2011, 22:52 hod.

obecně kopy nepodporuje žádný +x damage (sbohem grief), +x%dmg funguje např z brnění helmy aury, vlastně odkudkoli jen ne ze zbraně, z tý se %dmg nijak nevyužije
jen nevim jak je to se zbraní v offhandu tam je možný, že se %dmg připočítává, ale to fakt nevim
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Assasin

Příspěvek od Slw » 22.04.2011, 07:36 hod.

já se řídil podle tohohle. stačí hledat
Co ovlivňuje kopy?

fyzická škoda kopu je počítána ze Strength, Dexterity, Skill Bonusů (kopy a paladinské aury), Damage bot, a %ED jen z výbavy. Tohle nezahrnuje modifikace jako elementální škoda. Fyzická škoda zbraně je naprosto zbytečná, což znamená, že zbraň si vybíráte kvůli jiným vlastnostem. Zdejsou další vlastnosti, které s kopy fungují:

* Crushing Blow, Open Wounds, Slow Target
* Magic, Elemental, a Poison Damage (není zobrazena na obrazovce postavy
* Knockback (Dragon Talon a Tail mají svůj vlastní knockback, takže tenhle funguje jen pro Dragon Flight)
* Life/Mana steal a Life/Mana after kills
* %Chance to Cast on Attack/Strike
* +% Damage (kromě %ED ze zbraně)
* +AR (kromě AR ze zbraně)
* +% AR (odkukoli)
* Blind, Freeze, Prevent Monster Heal
* MF a Gold find
* Weapon Range

Vlastnosti, které nefungují s kopy:

* Deadly/Critical Strike
* +% Damage to Demons/Undead
* + Min damage, +Max damage, nebo +X Damage (takže žádné charmy s max damage )
* Bonusy z Claw Mastery (boty nejsou drápky)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od hami » 22.04.2011, 09:24 hod.

hezky okopčené z suewebiku :lol:
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Assasin

Příspěvek od Slw » 22.04.2011, 13:29 hod.

hami píše:hezky okopčené z suewebiku :lol:
8-) to víš, to je moje studnice moudrosti od nepaměti >:D
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.04.2011, 16:34 hod.

Na suewebiku jsem byl, ale našel jsem tam jen článek k Dragon Talon. Asi jsem to přehlídl.

Slw: Hledal jsem kde se dalo...google, youtube, ale narážel jsem jen na samý Talony nebo jiný Ass buildy.

Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Assasin

Příspěvek od hami » 23.04.2011, 21:24 hod.

sou tam i trap a hybridi, ale tail tam neni...zajímaví
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“