Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 25.09.2014, 21:40 hod.

tak ono, kdyby jste hráli bez pluginů, tak uhlídat si inventář tak, aby jste mohli craftit, kdykoli najdete něco vhodného, taky není prča. Mám rozjetého Throwera "one way" a místa je sakra málo. Držet si MF gear nebo low runy nebo šutry nebo craftitelné rukavice/sekerky než najdu ty šutry a runy...neustále se něčeho musím vzdávat...
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.09.2014, 21:59 hod.

Na BN jsou už muly zakázané?

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 26.09.2014, 00:12 hod.

Eeee, to jsem rozjel na notebooku na chatě. Na BN už není zakázané vůbec nic. Boti jsou tak aktivní, že když založíš hru, tak se k ní kolikrát nepřihlásíš s druhou postavou, protože je full.., a hlavně už mají i boty na vyšších lvl (cca do 10lvl) kdyby jsi dával nějaký ten lvl restriction. A bez omezení lvl máš plnou obrazovku spamu. Už mám na kolečku "screen clean", abych to stíhal mazat, když to náhodou někdo založí bez omezení.

Ale myslel jsem normálně, když si dáš single bez pluginů tak je najednou hrozně málo místa a fakt musíš plánovat, co si necháš, a co ne...
Co ale budu vyprávět lidem, kteří začínali na 1.07 :-)))
Jenom mně to po dlouhé době překvapilo (jsem zvyklý na muly), když padne nějaký unique a já musím přemýšlet, jestli si to schovám a prodám PG/low runes a nebudu mít s čím craftit nebo ne...
Greenhorn s duší Throwera

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od ihatemylifep » 26.09.2014, 20:19 hod.

Pamatuju si časy kdy vyšlo D2 bez datadisku ... Ta hra byla strašně těžká a unikáty padali asi tak jako high runy v LOD.
Jen boj s Andariel byla noční můra,20 minut boje s lifem neustále padajícim na 1 a když konečně zemřela tak dropla 1 rare item,to byly časy..

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 27.09.2014, 07:59 hod.

Jj, jedničku neznám, ale bez LODu si to ještě pamatuji. Ani jsme nechápali podstatu a chodili jsme jen tak pro prču. V 99% jsem skončil na Durielovi Normal :-)) Ani nevím, jestli jsem nějaký ten unique viděl....
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 30.09.2014, 12:44 hod.

Tak jsem přidala oproti poslední zprávě z runů na Pindla dalších 600-700 runů. Na začátek padly nějaké ty nezajímavé věci z TC84. Pak přišlo na pár stovek runů období sucha, které plně vynahradila poslední stovka, kterou jsem dokončila před chvílí. Nejdříve tato bižuterie, kterou mi padla teprve podruhé :) A poté, v průběhu 14 runů, mi poklesla čelist nad tímhle (ID) a tímhle (ID) :D A já si tak odečítám z grálu další dva kousky 8-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od siky8 » 30.09.2014, 15:45 hod.

Nádherný drop slečna, gratulujem! :P

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.09.2014, 16:05 hod.

Velká gratulace ke Griffonovu oku ;)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Xenter » 30.09.2014, 17:04 hod.

raisen: Pěkné, Pindla mám na běhání taky vcelku v oblibě. Běháš ho na HC s klasickou Cold Sosou a na jaké players, pokud se můžu optat :)?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 30.09.2014, 17:44 hod.

Jojo, HC Blizzard Sorceress. Běhám ho na pl5, sice bez problémů dává i 7, ale zase to prodlouží dobu u CI Pindla a mně se čekat moc nechce :D

A děkuji.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Fraxinus » 30.09.2014, 18:42 hod.

Ty brďo, to jsou dropy, panečku.

A kdypak rozjedeš s Ravenlore pana Vránu? :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 30.09.2014, 19:43 hod.

Až třeba padne druhé či třetí Ravenlore :D Nechci ti ripnout, zatím jsem ráda, že jsem to vůbec našla :) Ale hned jsem si vzpomněla na ten build, když to padlo :D
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 30.09.2014, 20:10 hod.

Zase Griffon :roll: Chci rict gratuluju Eli, ikdyz ta plecka pada vsude :lol: :lol: Ten Druidi peltik by se mi taky hodil ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 30.09.2014, 20:37 hod.

Prý padá všude :D Děkuji :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Emperor » 02.10.2014, 16:05 hod.

Ahoj, chci se zeptat, zdá má ve verzi 1.13 vliv počet hráčů na drop SoJ u NM Andariel. Podle Atmy ano (tam to je ale max. do verze 1.11), podle jednoho calculatoru na netu je to naprosto fuk. Díky.

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od siky8 » 02.10.2014, 16:08 hod.

Ahoj, podľa tohto calculatoru /players x naozaj vplyv na drop nemá.. Riadim sa týmto calcuatorom nejaký čas a ešte sa mi nestalo že by vyhodil chybné hodnoty :) Keď tak poradia kolegovia.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 03.10.2014, 09:27 hod.

Pocet hracu ma vliv na drop cehokoliv jen v tom smyslu, ze se snizuje sance na tzv No drop, tedy to, ze nepadne zadny item...Abys tomu rozumnel, vysvetlim to na prikladu: Mephisto muze dat maximalne sest itemu, ale pri p1 nastaveni dava velmi casto jen 4 nebo 5itemu, protoze prave No drop tu hraje stale velkou roli...Pokud ovsem zvysis pocet hracu na 3 (sude navysovani z pohledu upravy No drop nema smysl, pac je to stejne pro p1,2 pote stejne pro p3,4 atd), tak snaci na No drop velmi snizis a tim padem Meph dava zridka mene itemu nez 6, tedy maximalni pocet...Dalsi navysovani poctu hracu sanci na No drop prilis nesnizi, a protoze se nam jedna o tisice najezdu, a rychlost je jednim z hlavnich faktoru, kterymi se ridime, tak nebudeme zbytecne navysovat pocet hracu na p5, pac uz by se to nevyplatilo...

V globale tedy plati (co se tyce itemu a rychlosti), ze nejlepsi nastaveni poctu hracu je p3...Pokud Ti jde take o expy, tak samozrejme p7 ;)

Doufam, ze jsem to napsal srozumitelne :lol:

Abych to zcela doplnil, predchozi rozhodovani nam ovlivni pocet itemu, to, jaky typ itemu dropne se urci tak, ze hra losuje :lol: to, zda padne item ci junk (odpad, chcete -li - tim jsou mysleny potions, kameny, runy atd), jinymi slovy zde je vysvetleno, proc MF nema vliv na drop run, protoze se absolutne do vyberu na zacatku nezapojuje, to prijde az v nasledujicim kroku, kdy hra pote, co nalosuje item, jeho typ, dale nalosuje jeho kvalitu, zacina u unikatu a pokud se losovani nezdari, losuje ten samy typ itemu dolu pres sety atd, az k obyc bilym itemum a pokud uz drive neco nevylosovala, pak padne obyc bily item...

Dale, i pokud je zvolen unikat (a ted mluvim konkretne o SoJi), tak hra musi nalosovat, ktery z unik ringu padne, je tu urcita pravdepodobnost, takze je jasne, ze Manald a Nagel budou padat s vetsi cetnosti, nez SoJ


To je snad vse, snad je to vysvetleno logicky a pochopitelne ;)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Emperor » 03.10.2014, 09:59 hod.

Díky za podrobné vysvětlení, zhruba jsem to tak s tím no dropem pochopil. Takže konkrétně u té Andy je lepší chodit kvůli šanci na drop SoJ na p3 než na p1?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 03.10.2014, 11:51 hod.

Abych odpovedel popravde, v globale jak jsem psal se vyplati p3 nastaveni....Otazkou zustava...Jak dlouho Ti trva jeden najezd?35sekund?1minutu?1,5 minuty?Myslim pri nastaveni p3....Pokud to zmenis na p5, jak dlouho to trva?Jestli takto zmenis nataveni a ztratis dalsich 10sekund, tak se to rozhodne nevyplati, protoze zde mluvime o stovkach a v mnoha pripadech i tisicich najezdu a jak je Ti asi jasne, 1000x10sekund uz je hafo casu, ktery tam ztravis navic a vyteznost navic velmi mala ci nulova...

Osobne bych se drzel p3 nastaveni, pokud jde ciste o to ziskat SoJe ;) GL

Edit: Btw., s jakym charem tu Andy chodis?Idealni by byla ciste fire sosa kvuli

a) Teleportu
b) Static fieldu - staci 1bod a +skills
c) Andy ma -50res na ohen, takze padne driv

Na merce idealne Kelpina, ta ji zpomali a pak uz je to jen o rychlosti, jinymi slovy +skillech

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Emperor » 03.10.2014, 12:36 hod.

Nájezd mi i se zabitím a kontrolou dropu trvá asi +/- minutu, chodím se summonerem, kterej si dost vypomáhá bonespearem (kostlivce si vyvolávám cestou k Andy) ...

Edit: ten první jsem z Andy získal docela brzo, ani ne 50 nájezdů, což byla zřejmě klika ...

Odpovědět

Zpět na „Předměty“