První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Winty » 25.05.2012, 12:33 hod.

Klidně ať mezi datadisky jsou třeba ty dva roky, ale ať vycházejí častěji velké patche s novým contentem, itemy, moby, ... jako je ve WoWku.

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Grca » 25.05.2012, 12:41 hod.

lol :D tu to zacina byt vtipne hrajete diablo ne wow za 12 let se do diabla snad pridal jen uber tristam

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Winty » 25.05.2012, 12:48 hod.

Dobrá tak jo. Nebudeme do hry vůbec nic přidávat a radši ji nebudeme ani upravovat. Určitě je bude bavit dalších 10 let hrát to samé. Pak tam přidáme jednu lokaci s bossy co už ve hře jsou.

Moneta
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Moneta » 25.05.2012, 13:01 hod.

Winty píše:Klidně ať mezi datadisky jsou třeba ty dva roky, ale ať vycházejí častěji velké patche s novým contentem, itemy, moby, ... jako je ve WoWku.

Tak přesně tohle Baishok na foru vyvrátil a řekl .... sorry guys tohle není WoWko :) takže žádné content patche s obsahem.

Přece jen už není rok 2001 a trh je zasycený jsem zvědav jak dlouho D3 vydrží i těm skalním fandům.

Naštěstí já jsem achiev hunter snažím se získat co jde takže tak čtvrt roku mě to zabaví.

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Grca » 25.05.2012, 13:10 hod.

skalni fanousek sel klidne i 300x zasebou bez prestavky mefa jedine sance co mohou pridavat jsou itemi a treba zmeny nekterych mechanismu

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Winty » 25.05.2012, 13:11 hod.

Jestli tam ani nebudou přidávat trošku častěji obsah tak to zazděj úplně. Nebudou mody, nebude content, nebudou hráči.

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Grca » 25.05.2012, 13:23 hod.

jenze blizz nic nenuti delat novy obsah, neplatis za to mesicne tak proc by to delali, zadne herni firma ti nebude vydavat zadarmo patche kde bude neco navic :) mozna jedine co je bude nutit je rmah

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Yaka » 25.05.2012, 13:29 hod.

Přijde tu někomu 15% z funkční aukce pro 3,5 milionu prodaných her (cca 6 milionů postav) během prvního týdne jako docela slušná motivace? Nebo sem divnej jenom já.... :)

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Majky_majk » 25.05.2012, 13:29 hod.

Proč by nemělo být dohrání Diablo III na normál považováno za dohrání hry a nemělo by mít pro člověka smysl hru kupovat?

Když si koupim hru jako je COD, mam jí dohranou za 5 hodin. Za stejné peníze mi Diablo 3 s "běžně rychlým" (tedy ne tak, že hru prolétnu jak blázen) dohráním s jednou postavou vydrží 12-14 hodin.

Třeba já určitě neplánuju farmit a hrát stovky hodin... mam na postavě 30 hodin a asi pomalinku budu končit. Nemam ale pocit, že bych za své peníze dostal málo. A nemusí je mít ani člověk, který s tím sekne po 10ti hod. Zvlášť pokud si třeba za půl roku dám hru znova za další postavu nebo na vyšší obtížnost.

Musíte si uvědomit, že lidi co chtějí hrát za více postav až po inferno kontinuálně jsou minorita.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Majky_majk » 25.05.2012, 13:33 hod.

Yaka: s tím musím souhlasit.... jestli Diablo 3 získá 10 milionů postav (což získá) a každá z postav utratí za 1 rok jen jeden jediný USD. Dělá to pro Blizzard více než 1 milion USD.

A co si budeme povídat... bude to mnohem více :-). Už jen tím, že D3 mají jen lidi, kteří si ho opravdu koupili za peníze.

Takže tu motivaci k nějakému updatování docela vidím reálnou. Pokud by Blizzard na tomto úkolu nechal pracovat pouhých 5 lidí, bohatě by se mu to jen z provizí vyplatilo.

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Winty » 25.05.2012, 13:37 hod.

Navíc až bude Diablo 3 opravdu vyladěné a bude na něm závislé dostatek hráčů tak Blizz zavede měsíční poplatky :P

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 25.05.2012, 13:39 hod.

to už dávno vyvrátili
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Lumpus » 25.05.2012, 13:58 hod.

To si děláte p.del, ted sem viděl na ČT1 v pořadu ŽIVĚ NA JEDNIČCE jak jedna holka mluví o D3 :D A nemohla si vzpomenout ani na všechny postavy :D

Moneta
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Moneta » 25.05.2012, 14:00 hod.

Yaka píše:Přijde tu někomu 15% z funkční aukce pro 3,5 milionu prodaných her (cca 6 milionů postav) během prvního týdne jako docela slušná motivace? Nebo sem divnej jenom já.... :)

ano přijde mi to jako zbytečná motivace... z těch všech milionu lidi nebude ochoten platit real prachy za věci každý, aby dohrál to co už má dohrané chápeš doufám :-)

a hlavně ta RMAH přijde hodně pozdě, později než 30.5.

jak už bylo řečeno né všichni chtějí Inferno kill, ve výsledku to může být jen 200k hráčů možná ani to ne.

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Metalicum » 25.05.2012, 14:23 hod.

Gotha píše:
Metalicum píše:Ten datadisk který ještě není na světě je tam velmi cítit.
Spis jestli to nejsou tvy fusekle :twisted:
Datadisk bude, na to bych klidně vsadil.
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Houp » 25.05.2012, 14:24 hod.

Zpoplatnění se taky trochu bojím. Přeci jen, pokud to nechtějí zpoplatnit, tak proč jsem při koupi musel souhlasit s tím, že můžou kdykoliv zavést měsíční poplatky...

Jinak můj názor. D1 jsem nehrál, D2 na normal za všechny postavy, na nightmare asi 3 postavy, na hell jsem skončil s kouzelnicí lvl cca 84 v pátem aktu, kdy mě i obyč příšera dala na dvě rány. To na úvod. Zkusím popsat své dojmy hlavně o věcech, které jsou často kritizovány.

D3 si přímo vynucuje porovnání s D2 a z mé strany v tom D3 rozhodně vítězí na plné čáře. Proklínané zjednodušení beru snad všude jako plus. Žádná otrava se svitky, mnoho buildů najednou (stejně jsem do 30levelu v D2 dal jen po bodu do všeho), sdílený inventář, věci zabírají buď jedno, nebo 2 pole, prostě super. Skilly na 1-4, místo přepínání pomocí F taky beru pozitivně.

Ohledně obtížnosti. Nevím, mně hra lehká nepřijde, ani na normal (asi to neumím hrát, no ;) ). Hraji sólo DH a umíral jsem a Beliala(tak 10x), pak u dvou bossů ve 4. aktu (každý asi taky tak 10x), Diablo mě trápil nejvíc. Tak 15 smrtí odhadem. Celková doba hry 20h, což i kdyby pro mě znamenalo konec hraní, tak se to za ty peníze vyplatilo. (zvlášť když mám hru z tesca za 725Kč) Co bych u obtížnosti vytkl jako mnozí, je její nevyváženost. Butcher padl napoprvé a třetího hlavního bosse si pamatuji vlastně jen díky tomu, že se mi furt ukazoval. Jinak ani nevím, co vlastně uměl. :)

Velkou změnu zaznamenaly předměty. Modré jsou často lepší než žluté, legendární skoro nedostanete (já našel 2 za normal). Je to pochopitelné z hlediska AH. I takhle tam máte již teď snad od každé legendárky desítky kopií. Možná by stálo za to, kdyby vedle hardcore šlo zapnout No AH. To byste pak nemohli od dané postavy nic nakupovat/prodávat na AH, ale za to by legendárky padaly třeba 10x častěji. Artisani se mi líbili na normal, ale když jsem zjistil, že na nightmare potřebuji k výrobě předmětů i ty svitky... tak to asi moc používat nebudu. Nevyplatí se to.

Co bych naopak vytkl je kopie prostředí a příšer z D2. Nevím, jestli je to schválně, sám to moc nechápu.

Dobrá hra. Těším se na další odlaďování, případně datadisk. Vzpomeňte si na D2, kde jen patche změnily hru k "nepoznání" (synergie napr. )

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od passco » 25.05.2012, 14:29 hod.

jasnee a co by ste cakali? Hra ktora funguje ako online potrebuje kopu serverou a tie nestoja 5 korun .. cena hry to sa zaplatil niekolkorocny vyvoj a nie 10 rocny prenajom serverov .. A ak ich nebude zivit aukcna sien tak do minusu nepojdu a daju poplatky

patopast
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od patopast » 25.05.2012, 14:42 hod.

neviem co ludia nadavate , hra vcelku v pohode , len neviem preco niektori pisete ze kto chce moze hrat bez AH , tu ale prichadzate o podstatu hry , ze itemy co budem na sebe nosit mam poctivo vybojovane a nie kupene na trapnej aukcii ... co ma ma v diable bavit ked ne zbierat itemy? je predsa nezmysel aby som sa ja trapil s hrou poctivo a itemy nachadzal u bossov a niaky typek si este lepsie itemy kupi a ide sa zabijat .... toto budem blizzu vzdy vycictat ze spravili AH a RMAH , ktore su len cielom ako z ludi vytlacit peniaze , v podstate im za money ponukaju to o co ide v celej hre .... ked idete na bosa na co sa tesite ? na itemy predsa .... inac hra ma po stranke gameplay/grafika velmi dobre proporcie

Diablo III je skvelo spracovane , grafika a interaktivita na vysokej urovni ale ked tak hrate a zamyslite sa preco tu hru vlastne hrate co si odpoviete ? aka je motivacia na dalsi progres v hre ? hlavne ked viem ze cela moja hra je zalozena na moment ked sa na to vyserem a zacnem kupovat itemy v AH alebo RMAH....

+vcera sa mi stala haluz napojil som sa na I Act nightmare 38LVL wizard a coze tam bolo , BONUS LEVEL :D tak som si ho aspon pozabijal par kvetiniek a ponikov a popadali uzitecne itemy :D
Naposledy upravil(a) patopast dne 25.05.2012, 14:56 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Silblade » 25.05.2012, 14:46 hod.

Hah, tak jsem si prošel starší recenze na Diablo 2 a musel jsem se pousmát: " Ani bomba, ani zklamání - prostě další dobrá hra s několika diskutabilními prvky, avšak i přesto vynikajicí hratelností.

Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/diablo-2-vitej ... diablo2_bw"

Lidi měli ve své době výhrady k vynikající dvojce (hlavně grafika) a nejinak je tomu o 12 let později u Diabla 3. Nikdo ve své době netušil, že se bude Diablo hrát další desetiletí. Diablo 2 se hodnotilo 85%, Diablo 3 se pohybuje mezi 80-90%. Takže myslím, že z tohoto pohledu vývojaři nemusí být vůbec zklamaní, cíl splnili.

Na poplatky ani nemyslete, to je podle mě blbost na n-tou. Aukce stačí. Není to wowko. Ani u SC2 nemáte poplatky, tak proč býti paranoičtí? Zavedením měsíčních poplatků by přišli o ohromný množství hráčů, takže vcelku by se jim nevyplatily.
Obrázek

exofus
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od exofus » 25.05.2012, 14:51 hod.

Ahoj všem říkal jsem si že D3 komentovat nebudu ale nevydržím to.Napíšu můj osobní názor kdo chce ať s ním nesouhlasí mě to je šumák.

Po x letech jsem se dočkal a vyšlo D3 v práci jsem si vzal týden volno s dalšími nadšenci a dali partu dohromady.První čeho jsem si všiml filmečky paraaaaada no super není co dodat NICE JOB, druhý dojem grafika - pohoda ikdyž je staršího data a hlevně efekty na zbraních vypadaají už sešle(hlavně ty blood efeky jak ta krev kape - nic moc) pohodaaaa pro člověka který si rád zahraje MM6 super.Dále máme mostra s killy klasické diablo trochu mi chybí že jsou za monka 3 skilly a mantra což mi příjde málo ale dá se to a s tím že si můžu build během chvíle přestavět paráda(hned je každému jasné že budou pvp a pve buildy a kdo se chce hádat ať si to zahraje v partě adonutí tankovat wizny a z huntera at udělá support heal :D) další věc lvl a statsy tolikrát to taby bylo omílano a všichni to věděli(navíc já hrál dungeon siege 3 takže no stress) všechno bylo oukeej a my si hruužívali ale pak to přišlo - auction house:O wtf ta 5 dní tam byly komplet věci LOOOL za mizerných 50K jsem se oblékl do věcí které se mi jen zdály a ještě mi 10K zbylo okamžitě jsem přestal vymykávat kováře a jewelera - na co to mít když se to válí na AH taky jsem okamžitě všechny rare itemy prodal na aukci iza 1000 pořád lepší než u obchodníka ze hry za 400 mám dalších 50K a jééje koupím si lepší věci - kde to ku*va jsme v nedodělaném MMORPG a nembo ve zprzněném RPG to tam jedou na drogách nebo co?Jsem na hell 3 act a hra se mi totálně zhnusila hra stratila veškeré své kouzlo jenom prodávám a prodávám a kupuju.Znovuhratelnost 0 něco co mě přinutí to projet na inferno za všechny - a měl jsem to v plánu - nic,super je i sdílená bedna že pak budu moc dávat věci pro jiné postavy přes bednu a ne hazet na zem jak v D2(to jsem projel za všechny i na hell a za druida na hardcore na hell) a archivementy jaky hlupák je dělal příjdou mi ksmíchu než aby dávaly hře na epičnosti dávaji hře nádech komedie - my tady ale chceme vyklepat diabla - prvotní zlo(někdo v Blizzardu asi přehulil).Je absolutně pravda že D2 a D3 se vybízí samo ke srovnání a D3 je podle toho průser D2 si s chutí zahraju i tedka ale D3 po pár měsících smáznu a řeknu si GJ.Toť můj názor,blizz hru určitě nepoplatní dá do hry arény na pvp a potom každý bude chtít nejlepší gear a ten bude za doláče pánové kdyby to ještě spoplatnili kdo by jím to hrál a když už to bude za money tak už vidím jak si blizz udělá auction char s věcma a algorytmem který bude hlídat cenu a bude vydělávat naplno protože mi příjde že v posledních letech mu jde jen o jedno sedřít ty hráče kteří mu věří a jde mu to :D a nekecejte že v AH nikdy nic nekoupíte haha a kdyby se přece jen někdo našel chtěl bych ho vidět na pvp kde o všem z 90% rozhodne ten gear jelikož statsy maji all stejné.
Sláva vítězům,čet poraženým a hanba těm kdo si na tom namastí kapsu

P.S sry za chyby :D

Zamčeno

Zpět na „Obecně“