První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Moneta
Quill Rat
Příspěvky:9
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Moneta » 26.05.2012, 18:24 hod.

Pomalu taky končím s velkým hraním, proč to píšu takhle? no protože když si to zahraju 3x týdně na 3 hodiny tak nevyfarmím za tu dobu žádné goldy ani pořádný gear na postup hellem a na inferno.

Takže v podstatě to pro mě končí. Tohle je fakt farma pro Asian moneky. Snad časem cena spadne u itemu ale dávat 1000k za item se mi nechce to je několika denní farma u počítače.

Dianka
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Dianka » 26.05.2012, 20:17 hod.

Môj názor na Diablo III je veľmi pozitívny. Hrala som chvíľku aj Diablo II na hell (väčšinou nie sama), ale vadili mi tam isté veci, ako napríklad stále plný inventár a stará grafika, najmä čo sa týka postáv. Na Diablo III som sa tešila a mňa vôbec nesklamalo. Nie som síce náročná hráčka, čo sa týka grafiky alebo príbehu, ale ako žena som sa tešila najmä na výzor postáv a equip. Hrám za Demon Hunterku (lvl 48) a som veľmi spokojná, veľmi sa mi páči aj to, že si môžem farbiť jednotlivé časti equipu rôznymi farbami a byť tak iná ako ostatní. Tiež sa mi páči prostredie a aj skilly, ktoré DH má. Určite je Diablo III zjednodušené, čo sa týka toho inventáru alebo portálov do mesta, ale myslím, že to je len výhoda. Aukciu vôbec nepoužívam, rada farmím equip, takže ma teší každá dobrá vec, čo mi padne a nepotrebujem si to kaziť aukciou. Možno to na hell bude bez equipu z aukcie ťažšie, ale mám rada výzvy, takže sa teším :)

Všetkým želám príjemnú hru a nekazte si prvé dojmy z Diabla III čítaním nejakých negatívnych názorov :) Každéma sa predsa páči niečo iné.

rage00
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rage#2658

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od rage00 » 26.05.2012, 20:21 hod.

nedalo mi to a po přečtení 39 stránek tohoto vlákna bych taky přidal můj pocit ze hry.

hrál jsem D1 i D2 a myslím, že můžu porovnávat. hrál jsem vždy singleplayer a hraju to i teď. mám barbara na 37 lvl, jsem na konci I. aktu NM a hra mě stále baví. baví mě prohledávat všechny lokace. zabít, zničit a rozbít vše co jde. hrát si na honěnou s potvorama, když se jich nakupí velké množství (párkrát jsem ripnul, když jsem nebyl dost rychlý). zkoušet a přehazovat skily a hledat, který je pro mě vhodný. craftit a doufat, že výsledek bude použitelný. prostě v těch málo hodinách kdy jsem doma sám, se chci bavit a to se zatím daří. D3 není dokonalá a i já bych pár věcí změnil.

AH je velký přehmat blizzardu. každé děcko si tam může koupit super věcičky a pak machrovat, jak rychle tuhle hru proběhl a jak je tahle hra jednoduchá. já osobně ji nehodlám použít.

společná truhla pro všechny mnou založené postavy je taky blbost. mě osobně by nebavilo začít novou postavu a mít pro ni super výbavu předchystanou. u diabla mě vždy potěšilo když jsem našel či vymlátil z potvory použitelnou věc. začít novou postavu mělo nějaký náboj, teď to bude nuda.

1. a 2. akt jsou hodně roztahaný, 3. a 4. děsný fofr. tady by se taky dalo zapracovat.

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Red Eagle » 27.05.2012, 09:32 hod.

Ja som hraval Diablo II asi tak za 60 -70 postav naraz rozne buildy.Ked mi nejaka postava chcipla vsteky itemy goldy a zbrane ktore mala som rozdal ostatnym postavam. pouzil som na to jeden hero editor. Diablo III som este nehral a je otazka ci niekedy ho budem moct hrat kvoli nutnosti internetoveho pripojenia.kedze mi laguje aj multiplayer v D2 pochybujem ze by som D3 mohol hrat:)) Okrem toho neviem si predstavit ze aj D3 by ma bavilo hrat stale dokola za 60 -70 postav kedze buildy boli v D3 zlikvidovane tak ako aj veskera replayabilita.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

patopast
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od patopast » 27.05.2012, 16:42 hod.

Mne sa Diablo 3 paci , pribeh bol dobry ale v konci nedorobeny uplne , dufam ze bude aj datadisk , ale k samotnej hre , ktora vyzaduje vela farmenia a hlavne nekonecne zabijanie niektorich kitov , ktore vam po tej strate casu nic neprinesu , a zevraj ani s bonusom to neni bohvie co .... niekto tu uz pisal ze hra vyzaduje dlhe hodiny farmy a pri dnesnej dobe , kedy uz niesom student to az tak nestiham ...

a konecne som rad ze ludia si aj zastali nazoru aky mam ja , ze AH a RMAH tu hru prerobi na uplne iny level ... konecne niekto povedal , ze ho bavi zacinat a hladat si veci na svoju postavu a tesit sa na dropy a ne robit zo seba goldmachine alebo rovno ich nacpat real peniazmi...

kutik
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kutik » 28.05.2012, 07:12 hod.

S negativním dopadem AH na hru musím jen souhlasit. Jsem na Infernu a od té doby co jsme si na AH koupil zbraň je i ten 1 akt inferna farma. Jasně porád nemám inferno dohrané celé, ale proč bych se měl trápit v 2 aktu inferna, když si oblíknu gold find gear, vlezu si na 3 akt helu a za chvíli mám milion goldů a jdu kouknout na AH co si koupit nového, aby pak šel ten 2 akt inferna snáz. Za chvíli doberu ještě pár předmětů, našetřím i na zbraň a bude farma i ten druhý a pak třetí akt. Na AH je opravdu velký problém s cenou předmětů. Ne nejsou 50K jak tu někdo psal za 50K je fakt jen Crap, ale i na ty best věci se vydělá za chvilku. Ten problém s cenou je tu myslím proto, že plánovali RMAH a ta teď ještě neběží. S RMAH budou opravdu dobré věci bez RM nedostupné jenže všichni je budou chtít a tak si je budou craftit a to stojí balík. Proč craftit, když mi 20 craftů hodí z 90% samej crap a na ah za cenu 20 craftů mám na inferno použitelný item? Teď se goldy v systému hromadí, protože nikdo nevyrábí. Dokud nebude RMAH tak se to nezmění a když příjde pozdě budou už všichni mít všechno. Tipuju že by blizzard dal nevím co za možnost D3 přenastavit, smazat postavy a nechat nás to hrát odznova.

Souhlasím i s tím, že jakmile se člověk dostane do fáze farmení peněz na gear z AH tak ta hra je už nuda. A ikdyž tu vidím pozitivní ohlasy od low lvl charů tak i oni za chvilku dají tu 60tku a začnou se nudit.

XY milionů postav za 1 víkend je super - zajímalo by mě kolik jich bude aktivních tak za 2 měsíce, půl roku? D3 těžilo a částečně pořád těží z dobrého jména Blizzardu, ale upřímně, znáte nějaký titul od Blizzardu, který by se vyvíjel po roce 2008 a byl srovnatelný s jejich prvníma peckama? Já ne. A vydím to tak, že na začátku bylo velké haloo jak je hra super, teď se tu začínají objevovat i skeptické názory lidí, které hra omrzela a to je chvilka od vydání a hra ještě není ani fixlá.
Já se považuju za nadšence a tak po dohrání inferna budu nějakou dobu ještě experimentovat s HC, tak jako když se podíváte na stremy, tam už kde kdo farmí inferno a progresuje HC. To nás čeká za chvilku všechny a nebo QUIT.
Jsem zvědavý jak se to bude vyvíjet dál a jak se k tomu postaví ostatní. Teď napadá mě snad už jen otázka:

Quo vadis Blizzard?

Opravdu od kvality ke kvantitě, od obtížnosti k easy game, od mála a dobrých titulů k hodně datadiskům předčasným vydáním nedodělaným a neotestovaným hám? Prostě od Blizzard k ACTIVISION :-( ?

Je mi z toho smutno.

PS: Opravdu se nemám za nějakého progamera ale oblížnost Hell, kde můžu mít gear bez statů a stačí mi slušná zbraň a zbytek itemy na Gold find mi příjde uhozené. Velmi ale velmi špatný setup hry .......

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 28.05.2012, 07:54 hod.

kutik píše:S negativním dopadem AH na hru musím jen souhlasit. Jsem na Infernu a od té doby co jsme si na AH koupil zbraň je i ten 1 akt inferna farma. Jasně porád nemám inferno dohrané celé, ale proč bych se měl trápit v 2 aktu inferna, když si oblíknu gold find gear, vlezu si na 3 akt helu a za chvíli mám milion goldů a jdu kouknout na AH co si koupit nového, aby pak šel ten 2 akt inferna snáz. Za chvíli doberu ještě pár předmětů, našetřím i na zbraň a bude farma i ten druhý a pak třetí akt.
No to je to ospevovane inferno. Ja tiez stale cakam na tu preklamovanu obtiaznost, ale zatial som nic nespoznal. Akurat ze specialky a champi maju o jeden afix viac. Vacsi bossovia sa prakticky od normalu nezmenili. Skeleton king je na inferne snad este vacsia lama jak bol na normale. V pripade mensieho prituhnutia jednoducho dokupim gear na ah a pokracujem v progresse v nezmenenom tempe. Niekto si tu proste tu obtiaznost glorifikoval a mysli si ake je to strasne tazke. Pokial sa nic nezmeni tak inferno nedobyje tych blizzardom ocakavanych 0,01% vsetkych hracov, ale minimalne 50% a dobyli by to aj vsetci len nie kazdeho bavi 4 obtiaznosti po sebe robit to iste.
Dufam, ze po tomto mojom opetovnom negativnom nazore na obtiaznost sa tu opet objavi neaky fanboy (serus Garn) ktory mi povie, ze preto aby som okusil skutocnu obtiaznost musim ist minimalne do akt 4 inferno na hc charektere.. :))
Ta hra je dobra, ale obtiaznost tu pre SC hraca neexistuje (teda pokial diablo 3 nie je jeho uplne prva hra, alebo si popripade neurci vlastne pravidla)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od passco » 28.05.2012, 09:28 hod.

sklb píše:
kutik píše:S negativním dopadem AH na hru musím jen souhlasit. Jsem na Infernu a od té doby co jsme si na AH koupil zbraň je i ten 1 akt inferna farma. Jasně porád nemám inferno dohrané celé, ale proč bych se měl trápit v 2 aktu inferna, když si oblíknu gold find gear, vlezu si na 3 akt helu a za chvíli mám milion goldů a jdu kouknout na AH co si koupit nového, aby pak šel ten 2 akt inferna snáz. Za chvíli doberu ještě pár předmětů, našetřím i na zbraň a bude farma i ten druhý a pak třetí akt.
No to je to ospevovane inferno. Ja tiez stale cakam na tu preklamovanu obtiaznost, ale zatial som nic nespoznal. Akurat ze specialky a champi maju o jeden afix viac. Vacsi bossovia sa prakticky od normalu nezmenili. Skeleton king je na inferne snad este vacsia lama jak bol na normale. V pripade mensieho prituhnutia jednoducho dokupim gear na ah a pokracujem v progresse v nezmenenom tempe. Niekto si tu proste tu obtiaznost glorifikoval a mysli si ake je to strasne tazke. Pokial sa nic nezmeni tak inferno nedobyje tych blizzardom ocakavanych 0,01% vsetkych hracov, ale minimalne 50% a dobyli by to aj vsetci len nie kazdeho bavi 4 obtiaznosti po sebe robit to iste.
Dufam, ze po tomto mojom opetovnom negativnom nazore na obtiaznost sa tu opet objavi neaky fanboy (serus Garn) ktory mi povie, ze preto aby som okusil skutocnu obtiaznost musim ist minimalne do akt 4 inferno na hc charektere.. :))
Ta hra je dobra, ale obtiaznost tu pre SC hraca neexistuje (teda pokial diablo 3 nie je jeho uplne prva hra, alebo si popripade neurci vlastne pravidla)
Suhlasím .. Inak Diablo 3 mi už po čase začalo pripomínať MMO .. MU online len tasáš a lvluješ:D V podstate teraz som na Hell .. prišeri su ťažšie ale zato ja silnejší a jediny rozdiel tam je Mob viac HP ja viac dmg .. hadam by im mohli dat 2x dmg do plusu .. Inak neviem či sa mi to iba zdá ale za nejakych 32 hodín mať lvl 53 sa mi zdá dosť skoro .. Tie videa o obtiažnostach a podobne mi prídu ako keby komentovali inu hru

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Malf » 28.05.2012, 10:04 hod.

To all AH haters by fanboy: jednoduše mi vysvětlete, když vám AH ničí hru, proč jí používáte? Dianka AH nepoužívá a je v pohodě, tak není spíš problém ve vás a ne ve hře? Možná to pak bude větší výzva, když utopíte pár milionů v craftu a nic slušnýho nevycraftíte a budete odkázaný čistě na MF...treba je to bez AH větší výzva než dvojka, zkoušel jste to někdo? Názory typu: "hrozně mi vadí AH, koupil jsem si tam gear na inferno za par mega a i v infernu je to pak bez výzvy." mi přijdou fakt mimo...nikdo vás nenutí, abyste jedinkrát navštívili AH...

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Malf » 28.05.2012, 10:09 hod.

To all AH haters by fanboy: jednoduše mi vysvětlete, když vám AH ničí hru, proč jí používáte? Dianka AH nepoužívá a je v pohodě, tak není spíš problém ve vás a ne ve hře? Možná to pak bude větší výzva, když utopíte pár milionů v craftu a nic slušnýho nevycraftíte a budete odkázaný čistě na MF...treba je to bez AH větší výzva než dvojka, zkoušel jste to někdo? Názory typu: "hrozně mi vadí AH, koupil jsem si tam gear na inferno za par mega a i v infernu je to pak bez výzvy." mi přijdou fakt mimo...nikdo vás nenutí, abyste jedinkrát navštívili AH...

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od casperdeluxe » 28.05.2012, 10:22 hod.

Malf píše:To all AH haters by fanboy: jednoduše mi vysvětlete, když vám AH ničí hru, proč jí používáte? Dianka AH nepoužívá a je v pohodě, tak není spíš problém ve vás a ne ve hře? Možná to pak bude větší výzva, když utopíte pár milionů v craftu a nic slušnýho nevycraftíte a budete odkázaný čistě na MF...treba je to bez AH větší výzva než dvojka, zkoušel jste to někdo? Názory typu: "hrozně mi vadí AH, koupil jsem si tam gear na inferno za par mega a i v infernu je to pak bez výzvy." mi přijdou fakt mimo...nikdo vás nenutí, abyste jedinkrát navštívili AH...
Naprostý souhlas. To můžou rovnou bez té omáčky kolem napsat: "Strašně mi vadí, že nakupuju na AH."
A obtížnost? Pro mě teda celkem hard. Inferno act 1 v partě 3 lidí umíráme furt.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Baglik » 28.05.2012, 10:31 hod.

Také nemohu říci že by to bylo nějak příliš easy jsem teda na konci hellu (před Diablem), ale že by to byla zrovna procházka říci nemůžu. je pravda že aukci moc nevyužívám spíš se snažím farmit a něco mám od kámoše, ten už v Infernu je a některým šampíkům se vyhýbá obloukem. Sám jsem zvědav na to vaše "lehké" Inferno.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Houp » 28.05.2012, 10:51 hod.

V D2 jste pomli pomocí prográmku si udělat level 99 postavu s nejlepším vybavením a 20 do všech skillů. To byla ale primitivní hra!

A dobře, pokud se zaměříme na to, co dají do hry tvůrci, tak třeba do Dooma 2 dali kód IDDQD, to byla ale primitivní hra i na druhou nejtěžší obtížnost. (na nejtěžší kody nefungovaly)

Já taky patřím k těm, co nechápou ty ubrečené zde, že hra je moc lehká, protože není. Nebo alespoň není lehčí než D2.

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Gotha » 28.05.2012, 11:06 hod.

Houp píše:Já taky patřím k těm, co nechápou ty ubrečené zde, že hra je moc lehká, protože není. Nebo alespoň není lehčí než D2.
Nejak me uniklo o jake se to bavime obtiznosti.

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od passco » 28.05.2012, 12:02 hod.

Gotha píše:
Houp píše:Já taky patřím k těm, co nechápou ty ubrečené zde, že hra je moc lehká, protože není. Nebo alespoň není lehčí než D2.
Nejak me uniklo o jake se to bavime obtiznosti.
Oni hrajú ešte normal :lol:

kutik
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kutik » 28.05.2012, 12:05 hod.

Wake up Guys.

Nevím jak to berete vy, ale já nemám potřebu hru hejtovat jen prostě proto abych byl za chytého.

Fakt je ten, že Blizz dal do hry AH, která je nevyvážená oproti craftu atd.. Znovu to tu psát nebudu. Nejedná se o nějaký cheat nebo hackerský prográmek. V tomto vláknu se máme vyjádřit ke hře a hru beru jako celek. Ne že si od hry odmyslím to či ono. AH je součástí hry tak jako třeba tu někdo psal že si můžeme zakázat kouzelníkovi kouzlit aby jsme to měli těžší a nebo zavřeme oči či vypneme monitor aby jsme si zvedli obtížnost..... To je přece nesmysl.... Kdo nechce AH používat ať ji nepoužívá, ale faktem zůstane, že bez AH by byla hra hratelnější, byla by delší dobu výzva atd. % lidí co si AH zakážou bude minimální a majoritní část hráčů díky tomu za chvilku omrzí. Nebudou mít cíl.

Fakt je taky ten že tu AH tam chtěli dát aby měli zisk no a prostě se jim to nepovedlo ..... a to není hate. Já D3 hraju a baví mě, jen se bojím, že za chvilku bavit přestane a dle toho co sleduju nejsem sám ....

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Silblade » 28.05.2012, 12:11 hod.

AH není špatná věc, ale měli by tu ekonomiku ještě pořešit. Je to nedotažené. Já jsem se rozhodl, že AH radši užívat nebudu, budu jen prodávat itemy na goldy, ale nebudu nakupovat, abych z lootu měl taky nějakou radost.
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kojot » 28.05.2012, 12:25 hod.

Diablo 3 má mraky nedostatků. Hodně věcí mi tam vadí a některé jste tady dokonce ani nikdo nezmiňovali... Pořád je to ale nejlepší hra, která vyšla od Starcraftu 2 a neskutečně mě to baví. Pokaždé, když to vypínám se zase teším až to znova zapnu. To se mi u žádné hry hodně dlouho nestalo.

A ty co tady píšou, že D2 bylo těžší, tak prostě nemohli D2 hrát. A nebo to hráli, když jim byli 3 roky jinak nevím. D2 bylo podstatně lehčí, než D3...
Obrázek

zool
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od zool » 28.05.2012, 12:41 hod.

Malf píše:To all AH haters by fanboy: jednoduše mi vysvětlete, když vám AH ničí hru, proč jí používáte? Dianka AH nepoužívá a je v pohodě, tak není spíš problém ve vás a ne ve hře? Možná to pak bude větší výzva, když utopíte pár milionů v craftu a nic slušnýho nevycraftíte a budete odkázaný čistě na MF...treba je to bez AH větší výzva než dvojka, zkoušel jste to někdo? Názory typu: "hrozně mi vadí AH, koupil jsem si tam gear na inferno za par mega a i v infernu je to pak bez výzvy." mi přijdou fakt mimo...nikdo vás nenutí, abyste jedinkrát navštívili AH...
To asi proto, že pokud si chceš držet gear na úrovni, tak prostě AH použiješ, nebo mi snad chceš říct, že je někdo takovej true player, že si místo nákupu gearu na AH půjde radši na 14dní farmit a marně doufat, že mu něco padne a to tu nemluvím o vyváženosti rare/modrejch/oranžovejch itemů? Až se spustí pvp, tak to bude teprve nával na aukci.

Osobně si myslím, že AH je poslední hřebíček do rakve. Diablo 2 se dalo dokola grindovat pořád, jelikož člověk měl radost z každýho lepšího předmětu (např.: sbírání zelený sestavy) a dalšího lvlu. Tady to naprosto nemá smysl, proč hledat itemy, když za pět minut máš nakoupeno na aukci? Ok v pve si ještě můžeš hrát na hrdinu a aukci nepoužívat, ale v pvp budeš bez top gearu totální nula.

Mám odehráno 5 dní a lvl 55/60 wtf???? Jakou mám motivaci hrát hru znova? Postavu si nijak vylepšovat nemůžu, jedině gearem a ten se dá nakoupit v aukci. Lvl už mi taky neporoste. Hra na kterou se čekalo 12 let a hratelnost má cca 10 dní. To je výkon. A všudypřítomný nádech WoW (grafika,design levelů) no škoda mluvit. Výsměch původním diablům.

Hodnocení hráčů na metacritics mluví za vše.

Btw: moje první originálka:D vyhozenejch 12kil.

kutik
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kutik » 28.05.2012, 13:11 hod.

zool píše:
Malf píše:To all AH haters by fanboy: jednoduše mi vysvětlete, když vám AH ničí hru, proč jí používáte? Dianka AH nepoužívá a je v pohodě, tak není spíš problém ve vás a ne ve hře? Možná to pak bude větší výzva, když utopíte pár milionů v craftu a nic slušnýho nevycraftíte a budete odkázaný čistě na MF...treba je to bez AH větší výzva než dvojka, zkoušel jste to někdo? Názory typu: "hrozně mi vadí AH, koupil jsem si tam gear na inferno za par mega a i v infernu je to pak bez výzvy." mi přijdou fakt mimo...nikdo vás nenutí, abyste jedinkrát navštívili AH...
To asi proto, že pokud si chceš držet gear na úrovni, tak prostě AH použiješ, nebo mi snad chceš říct, že je někdo takovej true player, že si místo nákupu gearu na AH půjde radši na 14dní farmit a marně doufat, že mu něco padne a to tu nemluvím o vyváženosti rare/modrejch/oranžovejch itemů? Až se spustí pvp, tak to bude teprve nával na aukci.

Osobně si myslím, že AH je poslední hřebíček do rakve. Diablo 2 se dalo dokola grindovat pořád, jelikož člověk měl radost z každýho lepšího předmětu (např.: sbírání zelený sestavy) a dalšího lvlu. Tady to naprosto nemá smysl, proč hledat itemy, když za pět minut máš nakoupeno na aukci? Ok v pve si ještě můžeš hrát na hrdinu a aukci nepoužívat, ale v pvp budeš bez top gearu totální nula.

Mám odehráno 5 dní a lvl 55/60 wtf???? Jakou mám motivaci hrát hru znova? Postavu si nijak vylepšovat nemůžu, jedině gearem a ten se dá nakoupit v aukci. Lvl už mi taky neporoste. Hra na kterou se čekalo 12 let a hratelnost má cca 10 dní. To je výkon. A všudypřítomný nádech WoW (grafika,design levelů) no škoda mluvit. Výsměch původním diablům.

Hodnocení hráčů na metacritics mluví za vše.

Btw: moje první originálka:D vyhozenejch 12kil.
Ahoja

Víš on taky D1 a D2 dělal jinej team, wowko chvilku po Burning Crusade změnilo koncept = jiná firma Blizzard co vymyslel wow a Diablo už není. Mrkněte na wiki, už je to Activision Blizzard. Jo jsem už s tím nudnej že to pořád opakuju, ale tahle věc mi pije krev víc než ..... A modlím se aby HOTS byl normální a ne nějakej na ...

Zamčeno

Zpět na „Obecně“