Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965
Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od wirgie » 30.07.2013, 14:03 hod.

myslim si ze to co jsem zde pronesl, casem by na to kazdy prisel sam...a navic jestli by moji radu pouzilo tak 15 lidi (coz hodne pridavam) nic by se na hre nezmenilo...
a tech rad jak vydelat goldy jsem uz napsal dost a jeste jsem si nevsiml, ze by se jimi nekdo ridil..tak zadny strach :o)

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od R-2 » 30.07.2013, 14:13 hod.

Tak nevím, asi hraju jinou hru, nebo hraju jinak, ale rozhodně nemůžu souhlasit s Ragnarokem, nebo s tím co Blizz (již podruhé) dělá s ekonomikou hry. Hraju hru, nepoužívám žádného bota ani nic co by mne nějak zvýhodňovalo, nehraju každý den, prostě si hraju, když mám čas a náladu. Tím jak hraju sbírám goldy a těším se, že si něco pořídím co udělá radost mě a pomůže v progresu mé postavě. Když vezmu svou nejvíce odehranou postavu tak je to 60lvl 50par.lvl. Pro někoho málo, pro někoho hodně, ale rozhodně za celou dobu, jsem nedropnul více jak dva itemy se kterými na této postavě hraju, takže chcil-li progres, musím si něco pořídit za ty vyběhané zlaté, no jo, ale ceny v aukci se tak prudce navyšují, že je nemožné za zlato získané hraním si něco pořídit. Ano mohl jsem dropnout nějaký předmět a ten prodat za xy zlata a pak si zase něco jiného koupit, ale nechci a nemám tolik času abych porovnával drop s aukcí, ani mě to nebaví, navíc když jsem to zkoušel, byli to vesměs prodeje v řádu desítek tisíc a tím opravdu miliardy nevydělám.... Prostě buď vem eura, nebo seď na aukci.... S tím sem si hru nepořizoval, chtěl jsem výzvu, hledání a nacházení a ne změny v ekonomice, které mě neumožní normální obchod. Možná špatný názor, ale je to můj pohled na věc. Blizz po více jak roce nepřinesl do hry zajímavé rozšíření, ale dokázal 2x narušit hru pro hráče co hrají podobně jako já. Štvou mě.
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od Dava_C » 30.07.2013, 14:21 hod.

R2 takhle by to mohlo být, kdyby nebyly třetí strany, nebo kdyby je lidi nepodporovali, 100k goldů by stále bylo za 0.25e, fungovala by AH, drop zlata a své místo by si našla i RMAH. Ale protože lidi daleko více upřednosťňují bottery, tak to takhle dopadlo + to, že jde blizzu jen a jen o peníze, ale tak to prostě je, je to firma, mě některé jejich kroky taky strašně štvou, ale tohle zrovna ne, když už ta situace došla tam kam došla.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od Ragnarok » 30.07.2013, 14:28 hod.

R-2: Ale takhle tu hru hraji i ja. Ale je treba si uvedomit, ze tu hru nabouralo ohromne mnozstvi botu. A kazdy vi, ze odhalit bota neni uplne snadne, protoze na to existuje nekolik metod, jak neco takoveho zprovoznit. Diky tomu doslo k tak masivni inflaci. Nejmene nasilny proces, ktery tedy nastava je presne ten krok, ktery ucinili. Naopak by me vadilo, kdyby to Blizzard neudelal, protoze by tim daval najevo, ze ho tahle sfera nezajima.

Pokud s tim krokem nekdo nesouhlasi, bylo by dobre uvest duvody proc. Ale nemuzeme preci nadavat ted na to, ze tu hru hrajeme pro zabavu a Blizzard nam ted tu hru znicil. Ta hra je po ekonomicke strance znicena uz temer od sameho zacatku (1-2 mesice od vydani). Vsude, kde je vidina realnych penez se vzdy objevi nejaky podvodnik. Muzeme na to nadavat jak chceme, ale to je asi tak to jedine. Nebo hrat hru bez AH, nebo ji hrat tak, ze budu nakupovat i za real money s tichym souhlasem toho, ze dane veci mam od podvodniku. Osobne se mi libi treti varianta. Nejdrive znicit podvodniky a pote tu hru dostat tam, kde mela byt od sveho zacatku. A pokud se je Blizzard rozhodl znicit tak, ze sam nabidne cenu, ktera je srovnatelna s cernym trhem (pokud zapocitam riziko), tak ja jsem jenom pro. Muze to do budoucna prinest pozitiva.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od firdecek » 30.07.2013, 14:41 hod.

To Ragnarok: Já se tedy opravdu divím, že Blizz stále ustupuje hrste lidí, kteří kupují goldy od třetích stran (v porovnání s tím, kolik lidí využívá AH) a nasírá si tím nemalou část ostatních lidí. Je to asi takový postup, jako kdyby Adidas snížil cenu svého trička z 500 Kč na 100 Kč kvůli tomu, že si nějaká paní v Horní dolní umí ušít naprosto stejný kus a prodává ho za tyto peníze ostatním ve vesnici. Je to boj s větrnými mlýny, jelikož počítám, že se za 2-3 měsíce objeví botter, který bude prodávat 100 mega za 0,25 e...a blizz opět půljde a vše sníží,takže tu ekonomiku naprosto zhroutí. Jejich odůvodnění je tedy obyčejná lež a jediný důvod, proč toto dělají je to, aby se vrátili obchody do zadrhnuté ekonomiky RMAH a zvedli se provize.

Naopak měl Blizz uvést nějaký nový typ gold dumpu, kde by hráči mohli goldy utápět více, než v craftingu. Když si vezmu, že za 0,25 euro můžu po updatu craftit 330 exalted grand swordů (započítáno i s materiály), tak co to asi udělá s ekonomikou předmětů? už teď je na AH neskutečně moc craftěných seker a mečů za babku se skoro perfektníma statama...

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od vavik » 30.07.2013, 20:12 hod.

Lickster76 píše:so they can hot fix something when it affects their wallet, but when it comes to content, game play, and pvp.... its on the drawing board..........
+1

rip diablo

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od walosek » 31.07.2013, 09:34 hod.

Ragnarok píše:... A kazdy vi, ze odhalit bota neni uplne snadne, protoze na to existuje nekolik metod, jak neco takoveho zprovoznit. ...
:shock: troluješ nebo tomu vážně věříš? Ty přece nemusíš odhalit ten externí program, tobě stačí vidět příznaky ve hře a tam si myslím, že je ta úspěšnost určení u těch, co farmí goldy, na základě ingame a AH informací prakticky 100%...

zouhec
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od zouhec » 31.07.2013, 09:55 hod.

Tak ze zazraky se nekonaji.50 m nyni stoji 1 dolar.jestli blliz tvrdil ze to bude o,25 za 50 m
K cemu byl cely ten humbuk,kdyz jdou koupit goldy levneji stale od treti strany a jeste od nich dostanu bonus 10 procent.-)
Jak pocitam tak pocitam,ale neni ta cenna skoro tozozna co byla drive ?no toto je fakt OMG_
Naposledy upravil(a) zouhec dne 31.07.2013, 10:14 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od Kuki10 » 31.07.2013, 10:10 hod.

Pokud vim, tak 0,25 centu je minimalni cena...
To ze to nestoji minimalni cenu je i pochopitelny...
A za toto blizz nemuze...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

zouhec
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od zouhec » 31.07.2013, 10:13 hod.

Aha,tak to uz chapu.-ú)
Pochopil jsem to tak ze 50m bude stat pevne 0,25 dolaru-

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od Bagr13 » 31.07.2013, 10:30 hod.

Myslím, že hlavní problém je drop, nemám odehráno nějak málo ale od začatku jsem prodal 2x witch pásek za 120mil SC a 500mil hc jinak mi nikdy nedroplo nic co by šlo za víc.
Ten kdo nekupuje na ah tak není možný postavit postavu na MP10.
Já bych třeba byl pro, aby šlo udělat postavu bez AH a zvednul se drop, aby nepadal jenom spirit stone (posledni dobou mi začali padat Gladiator Gauntlets super zmena) a dalo se hrát a měnit věci pouze s lidma co hraji taky bez ah.

Dodělal jsem par100 a už nemám nějak dál proč hrát, jako farmit a co, když stejně nic nepadne a když padne třeba echo tak je vždycky "super".

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od dohny777 » 31.07.2013, 10:37 hod.

nevím co se divíte, to už se řešilo dááávno..Když se dělalo z 1m na 10m,,řikal jsem že bude za chvíli 100m za 0,25e a to bude..do konce roku tipuji že určitě ;)
ta hra ztratila vyznam vubec pouštět...jedine o čem je diablo je farma a když ted nekomu padne mempo s cc6 za 500hodin nudneho hraní tak si vydela 250kč :D to se vyplatí...

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od Ragnarok » 31.07.2013, 11:11 hod.

walosek: To neni o zadnem trolingu. Me Blizzard take ve spouste veci sere. Preci jen je videt, ze se snazi na te hre vydelat co nejvice, coz jim ovsem nemuzeme mit za zle. Je to firma, ktera potrebuje zisky. Jestli to delaji spatne ci ne, je otazkou, nicmene my o tom prilis nerozhodujeme (krome nakupu a hrani jejich her).

Jinak troling to neni. Kdyby bylo tak jednoduche ty boty odhalit, tak ve hre neni ani jeden. Informace o tom, ze je tam naschval nechavaji kvuli zisku je licha. Neverim tomu, ze by jim kvuli par tisicum dolaru stalo za to si nicit takto povest. Bylo o tom i nekolik clanku a odkazu na zahranicnich forech. Rici kdo je a kdo neni bot proste neni jednoduche.

Pokud zde z fora je nekdo tak chytry a ma jasnou predstavu, jak se zbavit botu, necht kontaktuje Blizzard, verim, ze za svou analyzu muze ziskat i financni ohodnoceni. Sam si netroufnu jasne rici jak 100% odhalit bota. Metodik na zprovozneni bota je nekolik, stejne tak jako je nekolik metod na analyzu a zjisteni kdo je je ci neni bot.

Misto vecneho nadavani by se to chtelo obcas nad danou veci zamyslet. Byt v jejich kuzi, jak byste postupovali? Ja osobne jim mam za zle pouze to, ze hra, ktera ma skvelou dynamiku boje, ale velice spatny end game obsah. Ale abych jim nadaval za zvyseni stacku goldu na 50 milionu mi prijde vazne ujete.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od walosek » 31.07.2013, 11:35 hod.

nemyslím si, že máš pravdu, zakládám to na zkušenosti z L2, na oficiálních serverech byly boti tolerováni, hrával jsem i na několika neofiko serverech a když se na jednom rozhodli, že to budou mít bot-free, tak to šlo... úspěšnost rozlišení bot-hráč měli určitě přes 90% soudě podle toho, že moc lidí si na fóru nestěžovalo, že by jim zabanovali skutečně hranou postavu jako bota... tohohle tématu se dotknul i Moldran v pár videjkách a ukázal tam pár primitivních ukazatelů, které na botění ukazují - já si prostě nemyslím, že na tomhle u Blizzu někdo systematicky maká, ale asi stejně budeme pořád mluvit jen spekulativně...

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od ReptileSVK » 31.07.2013, 12:12 hod.

kolko stoji momentalne 50 000 000? treba goldy predat kym neklesne na 0,25/50 milion.
Naposledy upravil(a) ReptileSVK dne 31.07.2013, 12:13 hod., celkem upraveno 1 x.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od spiderer » 31.07.2013, 12:12 hod.

dohny777 píše:..a když ted nekomu padne mempo s cc6 za 500hodin nudneho hraní tak si vydela 250kč :D to se vyplatí...
Pokud hru poustis jen proto aby sis vydelal penize, tak je neco spatne.. I pokud bys mel za 500h vydelano 10.000,- Kc tak jednoduchym vypoctem zjistis, ze 20,- Kc/hod dostanes i zebranim, nedejboze normalni praci. To, ze kazdej prepocitava drop na penize je presne ten duvod proc hra vypada, tak jak vypada..

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od mdmT » 31.07.2013, 13:16 hod.

... jsem asi divnej, ale je mi úplně jedno jestli bude za 25 centů 10,50 nebo 100 mega ... hraju už teda jen HC, kterýho se to asi tolik nedotýká ( i když přeneseně určitě taky, změní to kurz HC/SC goldů a ceny půjdou taky nahoru ) , každopádně i po roce je pro mě ta hra ( především v partě ) naprosto ideální oddychovka po pracovním dni a dává mi přesně to co od ní chci ... partu suprovejch lidí se kterýma pokecám a zapařím, vyčistím hlavu a jsem spokojenej ... když něco navíc padne super, když se něco podaří za goldy koupit super ... postavu se mi pomaličku daří vylepšovat a tak to bude než ripne :-) ... chápu, že se tyto změny asi dotýkají více hráčů, kteří dosáhli určitýho endgame, už nemají moc, jak a za co vylepšovat, ale nevím kolik tady takových lidí je ... samozřejmě výše napsáno je čistě můj subjektivní názor a je to asi o tom co od té hry kdo chce ...

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od limu » 31.07.2013, 13:26 hod.

spiderer - přesně tak. A těm kdo kupuje za real money ultra top gear a po těhle změnách knučí já říkám dobře vám tak, s*át opravdové prachy do takové hry? OMG.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od Kuki10 » 31.07.2013, 13:52 hod.

Pavouk to jakovzdy krasne vystihl.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Hotfix: Gold Stack Size Increased to 50 Million on RMAH

Příspěvek od firdecek » 31.07.2013, 16:00 hod.

Pánové, vy jste to nepochopili, co tady chtěli odpůrci změny říct. Není to o tom, že za nějaké mempo dostanete peníze, nemyslím, že by na D3 někdo chtěl založit živnost. Je to ale o tom pocitu - feeling. Pokud mi dropne Super ubed duper item, tak z něj prostě člověk nemá takovou radost, když zjistí, že si ho může koupit za 100 Kč a nemusel se tak snažit a farmit stovky hodin. Jde o to, že RMAH NIČÍ pocit z toho, že nějaký item Vám dropne a má HODNOTU (a nemyslím finanční, klidně i herní). A Blizz právě tímto opatřením pětinásobně snížil hodnotu všech itemů v ekonomice a vo vo tom to je...Jediní, kterých se to netýká, jsou HC hráči, závist je na místě :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“