season 7 jaky char?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od firdecek » 01.08.2016, 14:51 hod.

hulkxxxl píše:tak on třeba jde udělat frenzy barb co má tolik cooldownu že stíhá dávat všem IP + wc + shout, čiže je to dmg ale umí i výrazně pomoct celé partě
No tohle asi bude chtít nějaké testování, frenzy barba jsem nehrál, ale jinde na fórech jsem četl, že na opravdu vysokých GR (105+) už jeho damage je bezpředmětné, jelikož AoE moc nedává a na RG je to pořád málo DPS. Takže jestli chytí mix Supp a DPS barba anebo full support barb, nevím. Nejsem profík, nechám se překvapit :)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 01.08.2016, 15:21 hod.

firdecek píše:
hulkxxxl píše:tak on třeba jde udělat frenzy barb co má tolik cooldownu že stíhá dávat všem IP + wc + shout, čiže je to dmg ale umí i výrazně pomoct celé partě
No tohle asi bude chtít nějaké testování, frenzy barba jsem nehrál, ale jinde na fórech jsem četl, že na opravdu vysokých GR (105+) už jeho damage je bezpředmětné, jelikož AoE moc nedává a na RG je to pořád málo DPS. Takže jestli chytí mix Supp a DPS barba anebo full support barb, nevím. Nejsem profík, nechám se překvapit :)
Problém je ten, že na 105+ už bude mít asi každej malou damage. Jediná postava, která to doteď dávala byl Wizard a to díky tomu, že se stacky z Archonu překrejvaly násobením, a ne sčítáním (ve 2.4.2 změněno), a díky tomu, že Twistery stály na místě (2.4.2 - opraveno a vyřešeno) a območovaly ještě k tomu Twister Sword stacky (Twister Sword omezen).
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od dawemorraless » 01.08.2016, 15:45 hod.

GM čeče za takový výblitky s žebrickama se tu rozdávalo ovoce. Holt hate se dá čekat všude a není to tu fanboys only. U mě asi dostane šanci sader akhan ale napřed ho zkusím NS.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od firdecek » 01.08.2016, 17:15 hod.

Glimmer Man píše:
firdecek píše:
hulkxxxl píše:tak on třeba jde udělat frenzy barb co má tolik cooldownu že stíhá dávat všem IP + wc + shout, čiže je to dmg ale umí i výrazně pomoct celé partě
No tohle asi bude chtít nějaké testování, frenzy barba jsem nehrál, ale jinde na fórech jsem četl, že na opravdu vysokých GR (105+) už jeho damage je bezpředmětné, jelikož AoE moc nedává a na RG je to pořád málo DPS. Takže jestli chytí mix Supp a DPS barba anebo full support barb, nevím. Nejsem profík, nechám se překvapit :)
Problém je ten, že na 105+ už bude mít asi každej malou damage. Jediná postava, která to doteď dávala byl Wizard a to díky tomu, že se stacky z Archonu překrejvaly násobením, a ne sčítáním (ve 2.4.2 změněno), a díky tomu, že Twistery stály na místě (2.4.2 - opraveno a vyřešeno) a območovaly ještě k tomu Twister Sword stacky (Twister Sword omezen).
No tuším, že teď na PTR je vedoucí grupa 4 hráčů se dvěma DPS WD a jsou právě na 105 GR. takže to jde :) a podle mě na sezóně se dostanou lidi až na 110, možná výš, pokud se najde zas nějaký broken build (ale doufám, že ne) >:D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Seton » 01.08.2016, 19:34 hod.

Vzdycky se najde okolo pulky sezony broken build ;). Ale moje teorie je takova, ze ten build streameri tusi (znaji) uz na zacatku, ale zamerne udelaji jinej "top build", vykriknou neco jako "in my opinion, this will be most OP build this season". Zacne sezona, lidi horecnate sbiraji gear na "nejlepsi build vole, to je jasny, rikal to quin p*co". No a po pulce, kdyz uz je pro vetsinu pozde maxovat neco jinyho, tak se nekdo znicehonic ozve "wow, guys,this is realy broken, they will nerf that sh*t nex season, lol, wow,op,op,op". :D ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Gold Eagle » 01.08.2016, 23:16 hod.

Beeee, beeee. beeee stádo se vždy dobře ovládá. :D

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Y0G1 » 02.08.2016, 05:35 hod.

Ja osobne neviem co pojdem premyslam nadtym lon crusom ...ale co som tak pozeral tak crus nejake extra zmeny co sa tyka thorns. Nechavaju ho pekne tak uz nejaku tu dobu.

Hraval som dost casto kazdu sezonu monka viac menej len to , ale uprimne neviem ako je teraz natom build na dash ma nebavi generator je fajn , ale ci je to momentalne nieco top to neviem.

Rad hram top postavy a ked hram cisto HC tak ked zarvem na nejakom vysokom GR tak to je ta spravna piesen D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od hulkxxxl » 02.08.2016, 08:19 hod.

lon thorňáka hraju už delší dobu, dmg celkem ujde když máš správnou hodnotu cooldownu (cca 62%) a hlídáš si spouštění barelů při správným elementu

tak gl se sháněním gearu :)
Obrázek Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Ksinbad » 02.08.2016, 08:28 hod.

Glimmer Man píše:Nedávno jsem viděl na youtube video, kde někdo vyrobil seznam deseti největších idiotů ve hře World of Warcraft.

Na prvním místě byli jmenováni tací, kteří měli neustálou potřebu každému a všude sdělovat, že hra je mrtvá, že stojí za nic, že tam není nic nového a že už to rozhodně nehrajou a hrát nebudou.

Tak jsem se nad tím žebříčkem pousmál, protože on je vcelku platný i na Diablo III. :D
Pořád by mi zajímalo, proč jde o seznam 10 největších idiotů ve hře World of Warcraft. Jenom proto, že mají připomínky na WOW a nebojí se to hodit na internet? Díky těmto lidem se například často příšlo na různé chyby ve hře, které potom Blizzard musel opravovat. Na D3 a chystaný nový patch si stěžuje mnohem více hráčů než na WoW, to jsou podle tebe také idioti?

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 02.08.2016, 08:46 hod.

Ksinbad píše: Pořád by mi zajímalo, proč jde o seznam 10 největších idiotů ve hře World of Warcraft. Jenom proto, že mají připomínky na WOW a nebojí se to hodit na internet? Díky těmto lidem se například často příšlo na různé chyby ve hře, které potom Blizzard musel opravovat. Na D3 a chystaný nový patch si stěžuje mnohem více hráčů než na WoW, to jsou podle tebe také idioti?
Představ si, že s čímkoliv co se bude týkat třeba Need for Speed, tak vlezu na stránky fan klubu Need For Speed a začnu tam zvracet názory, že hra je nudná, protože tam není nic novýho, jen se jezdí autama pořád dokola a všechny vylepšení mám za pár hodin. Do každýho fóra o tom, za jaký auto bude kdo jezdit začnu psát o tom, že tuhle hru nehraju a rozhodně hrát nebudu.

Máš pocit, že tyhle zvratky tam budou někomu nebo k něčemu dobrý, nebo že na jejich základě někdo odhali nějakou chybu, kterou pak autoři budou moci opravit?

Ale zkusím ti nastínit měřítko. Kdo si stěžuje konstruktivně v diskuzi k tomu laděné, tak to je podle mě OK. Ale například když to někdo začne zvracet do diskuze "season 7 jaky char", tak o jeho mentálním zdraví lehce pochybuji. A prostě to hold taky někdy vyvolá protireakci. :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Seton » 02.08.2016, 09:25 hod.

Jojo, to je virus všech fór na světě. Na fóru k Division je taky spousta topiců "Přestal sem hrát" a "Už nehraju, hra je debilní" (bez konstruktivní kritiky nebo návrhu na vylepšení). A tak už jen odepisuju "No one cares if you play or not, deal with it" :D :D.

Ale aby nebyl off-topic, já měl v plánu se opět pokusit o návrat (Jade WD), ale jak to tady čtu, většina starých pardálů (co je znám odsud a ze hry) se vrhne až na S8, tak nevím nevím..... možná na to hodím bobek :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od hulkxxxl » 02.08.2016, 09:30 hod.

já osobně teda plánuji jít jen po peta a to asi ještě raději počkám až budete všici 70 a běhat tx+ a nechám se vytáhnout ať to nestojí moc času (život je krátkej)

jinak NS střídání charů podle nálady :D
Obrázek Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od firdecek » 02.08.2016, 09:38 hod.

Seton: no já jsem z velké části S5 vynechal a S6 kompletně přeskočil. K D3 se vracím cca po půl roce zevlingu v HS a tak si S7 nenechám ujít. Kdo ví, jaká S8 bude - tak nějak se mi zdá, že všichni od S8 očekávají takový malý datadisk. No uvidíme, co Blizz připravil na letošní Blizzcon.

U mě Pet-Jade-SpiritBarrage WD for the WIN :)

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Ksinbad » 02.08.2016, 09:42 hod.

Glimmer Man

Zřejmě podle tebe každý kdo má názor, že sezónu hrát nebude a napíše to sem, tak jen "zvrací své názory"? Proč podle tebe nesmím tady napsat, že sedmou sezónu hrát nebudu, protože nepřináší nic, co by mi motivovalo jí hrát? Podle mě by jsi se měl za ten příspěvek, ve kterém urážíš hráče, kteří si stěžují na sterotyp D3 omluvit. Já například s tvým názorem absolutně nesouhlasím, ale nenadávám tě do idiotů.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 02.08.2016, 09:53 hod.

Ksinbad píše:Glimmer Man

Zřejmě podle tebe každý kdo má názor, že sezónu hrát nebude a napíše to sem, tak jen "zvrací své názory"? Proč podle tebe nesmím tady napsat, že sedmou sezónu hrát nebudu, protože nepřináší nic, co by mi motivovalo jí hrát? Podle mě by jsi se měl za ten příspěvek, ve kterém urážíš hráče, kteří si stěžují na sterotyp D3 omluvit. Já například s tvým názorem absolutně nesouhlasím, ale nenadávám tě do idiotů.
Nesmíš je silné slovo. Ono vpravdě, můžeš sem napsat takměř názor jaký chceš... ale čekej, že ostatní maj stejný právo a nečekej, že každej tě tu bude mít za drsnýho kinga, když tady machrovsky napíšeš, že ti to nestojí za to to hrát. Nechápu, co "vás" k tomu vede nám přinášet nám skoro denně takovéto poselství.

Pro mě takovýto diskutéři nejsou drsní kingové, ale ... no však víš co. Nicméně našel jsem na youtube video, kde to někdo pojmenoval a přiklonil jsem se k tomu, že D3 má stejný problém. Hned záhy se někdo takový zjevil a hned jsem ho obvinil, že se snaží urval ono první místo v žebříčku. Čímž jsem samozřejmě vyjádřil svůj názor, to popřít nemohu.

Abych se mohl omluvit a nemlátit u toho hubou naprázdno, musel bych si uvědomit vlastní omyl a svých slov litovat. Což se ovšem momentálně neděje. Naopak jsem přesvědčený, že to příště udělám znovu. Takže si myslím, že taková omluva by neměla váhu a byla spíš k smíchu. A takovým smyslem pro humor rozhodně neoplývám.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Ksinbad » 02.08.2016, 10:17 hod.

Glimmer Man

Máš opravdu super názor. Takže pokud s někým nesouhlasíš, tak ho označíš za idiota a omlouvat se nemusíš, protože aby jsi měl důvod se omluvit, tak toho musíš litovat. Promiň, ale byla by to velká sranda tě sledovat před soudem pro urážku na cti, jak soudu vysvětluješ svůj postoj. :lol: :lol: :lol:

U soudu ještě nezapomeň zmínit, jak jsi psal, že to příště uděláš znovu. Soudce to určitě bude zajímat a přihlédne k tomu. :lol: :lol: :lol:

Dal jsem to do extrému, ale i například na ulici nemůžeš někoho jen tak urážet, aby to nemělo nějaké následky. Ber to jako radu do života.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 02.08.2016, 11:20 hod.

Ksinbad píše:Glimmer Man

Máš opravdu super názor. Takže pokud s někým nesouhlasíš, tak ho označíš za idiota a omlouvat se nemusíš, protože aby jsi měl důvod se omluvit, tak toho musíš litovat. Promiň, ale byla by to velká sranda tě sledovat před soudem pro urážku na cti, jak soudu vysvětluješ svůj postoj. :lol: :lol: :lol:

U soudu ještě nezapomeň zmínit, jak jsi psal, že to příště uděláš znovu. Soudce to určitě bude zajímat a přihlédne k tomu. :lol: :lol: :lol:

Dal jsem to do extrému, ale i například na ulici nemůžeš někoho jen tak urážet, aby to nemělo nějaké následky. Ber to jako radu do života.

Darmo mluvit a zaneřádit zde diskuzi, necháme to na ten soud, což?
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Seton » 02.08.2016, 11:45 hod.

Asi tak hoši,
z fleku bych Vás za idioty mohl označit třeba já, protože tu svou soukromou hádkou (výměnou názorů nebo čeho že to) plevelíte topic ;) >:D .
Dejte pak už jen vědět jak dopadl soud ;) :D.
A hlavně klídek, dyk se známe dlouho né? (tedy aspoň internetově ;))

Tak já furt nevím s tou S7. Jade mě láká dost, ale... ale...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Glimmer Man » 02.08.2016, 11:50 hod.

Seton píše:Asi tak hoši,
z fleku bych Vás za idioty mohl označit třeba já, protože tu svou soukromou hádkou (výměnou názorů nebo čeho že to) plevelíte topic ;) >:D .
Dejte pak už jen vědět jak dopadl soud ;) :D.
A hlavně klídek, dyk se známe dlouho né? (tedy aspoň internetově ;))

Tak já furt nevím s tou S7. Jade mě láká dost, ale... ale...
Mohl, ale šel bys za to k soudu... 8-) >:D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Seton » 02.08.2016, 11:56 hod.

Proto sem to taky neudělal ty idiote :D >:D ;) ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“