Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od DURiN » 25.07.2012, 11:38 hod.

Promiň ale přijde my že si děláš se mně legraci.
Už na 57lvl když nakoupim parádní výbavu pro sebe tak na infernu se s tím ani neohřeji a to mám jako věřit že někdo kdo hraje bez AH něco na infernu udělá.

Taky plno lidí si stěžuje že nic nepadá. Ja farmil s MF 220% a skoro nic použitelného mě nepadlo. A to si mohu na Aukci sehnat přímo vybavu s MF a staty na sebe to mám jako věřit že člověk bez AH co hraje jenom co mu padne může nějak farmit popřípadě něco potom zabít ???

Ja vám vymysli brát nebudu že jo nebudu se tady svá my hádat když mě ukáže screen celé vaší Aukce jak jste na I.-II. Akt Inferno aniž by tam bylo něco koupené předtím za celou aukci tak sklapnu ocas omluvím se a uvidím že je to možné ale do te doby jsou to pro mě vymysli.

EDIT:
AlterEGO: skilly už mám změněný je to stary screen. jsem to tam původně měl ale pro mě jsou gemy drahy jsem utracel na wizarda za vybavu na farmeni a potom jsem neměl goldy. Původně jsem to prohodil ale bylo to 1% ale vymením to zase na zpět.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Majky_majk » 25.07.2012, 11:44 hod.

Ono všechno jde, když se chce...

Já jsem třeba za wizzarda dohrál nightmare s DMG asi 0,7k. Prostě jsem nevěděl (nezajímal jsem se, protože do té doby byla hra snadná), jak je tvořený DMG spellů a žil jsem v domění, že jako u Diabla 2 (kde má každá schopnost vlastní DMG).

Act4 byl náročnější než všechno, co jsem zatím viděl v infernu... ale šlo to uhrát. Otázkou je, zda to byla zábava. Na infernu mě tenhle model hry neláká, zvláště když pak v partě člověk hraje s lidma, kteří hru dávají normálně.

Ale postava DURINa by s jinejma skillama (dle mého názoru) zvládla v pohodě zabít Diabla. Určitě by musel něco skippnout, ale projít hru by se s tím dalo.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od AlterEgo » 25.07.2012, 11:48 hod.

DURiN:

Vzhledem k tomu, ze si neumis poradne udelat build, tak se nabizi otazka jestli vis jak ten equip efektivne slozit coz jasne poklada i dalsi otazku jesti si jen myslis, ze Ti nic nepadlo, ale ve skutecnosti jsi jen nedocenil kvalitu dropu cos treba mel.

Kdyz ti ukazu screen postavy co je na HC v act 4 a prazdnou aukci, tak mi stejne neuveris a budes pro zmenu tvrdit, ze jsem si equip poridil pres kamose, nebo jiny acc, tak tudy myslim cesta nevede.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od DURiN » 25.07.2012, 11:49 hod.

Tak já taky za WD do 2. aktu na Nightmare jel bez akce pak jsem tu postavu nechal a hral wizarda do 3. aktu na nighmare ale tam mě to nebavilo moc jsem umíral ani jsem AH nechtěl používat neuvědomil jsem si že ta hra je udělaná na AH a bral jsem AH jako dodatek ne jako hlavní shánění předmětu. Ale potom jsem zjistil že za 30-40K goldu sem tam sehnal vybavu a 5x vetsi dmg jsem měl všechno a od te doby to byla pohodička :)

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od smurfiik » 25.07.2012, 11:50 hod.

Please, do not feed the troll..

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od DURiN » 25.07.2012, 12:01 hod.

AlterEgo: si jako myslíš že se tu bavíš s nějakým u rýpaným děckem co hledá ve všem chybu aby mohl jenom nadávat ? Já prostě chtěl vidět někoho kdo to hraje bez AH. Hledá něco jestli ti někdo něco nepředal mě je to jedno ja si tu nepotřebuji něco dokazovat shazování a pořád rýpáním do někoho. Jenom jsem chtěl vidět list do AH kde nebylo nic koupeno u lidí co říkají že hran inferno bez AH.

Hlavně když to dohraješ tak budeš asi slavná ČR celebrita. Protože ten borec co dohrál HC Diabla dal do výbavi několik milionu aby dohrál Diablo na Infernu.
Edit: tedy pokud se bavíme o 4. aktu na Infernu :)
Naposledy upravil(a) DURiN dne 25.07.2012, 12:17 hod., celkem upraveno 1 x.

inferius
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od inferius » 25.07.2012, 12:10 hod.

AlterEgo: Mě osobně by ta fotka tve AH a ukazané postavy na infernu taky docela zajimala, takze ukaz :-)

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Thulle » 25.07.2012, 12:22 hod.

smurfiik píše:Please, do not feed the troll..
Je to cizinec, ne troll.
Obrázek

foxo
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foxo#2431

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od foxo » 25.07.2012, 12:23 hod.

Durin:skoda ze som v praci ale ja som zo svojim barbom v 2 akte inferno a ani raz som AH nepouzil sem tam v nom mam problemy ale da sa to v pohode uhrat 1akt inferno je bez problemov.Vsetky itemy na mojom barbovi su vlastnorucny drop alebo craft.

KSL
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od KSL » 25.07.2012, 15:46 hod.

Tak jsem udelal narychlo screeny z mojí postavy bez AH. Jediny nakup, ktery jsem provedl bylo omylem 77 gemu nekde na nightmare, ale to moc neresim... beru to, ze to je bez AH ( neni to equip, bez kteryho bych NM neprosel). Pokud to nekdo berete, ze to je hrano s AH, pak se vsem se omlouvam a nebudu jiz toto vlakno resit.
Screens:
Equip
http://i49.tinypic.com/1175kb7.jpg
Stats
http://i47.tinypic.com/uu7mc.jpg
Profil
http://i49.tinypic.com/95v4ed.jpg
Seznam postav (aby jste me nekamenovali za to, ze jsem to hral jinou postavou)
http://i46.tinypic.com/jk7nnp.jpg

A jestli se nekdo chcete hrabat v tech mejch prodejech a "nakupech" tak prosim, zde je odkaz na uloz.to (uplodovat po obrazku se me nechtelo)
http://www.uloz.to/xeGUvU1/buy-zip

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Javurek » 25.07.2012, 16:42 hod.

To asi taky zkusím s novými postavami úplně bez Aukce, s gemy jen co najdu .) Pojedu zároveň všech 5 postav abych si přehazoval equip co jadu pro někoho jiného. Průběžně sem budu dávat info . ) Snad mi věříte že to bude poctivě .)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Xenter » 25.07.2012, 17:39 hod.

Ahoj, bez AH to jde, a pro mě je to daleko větší zábava. Jak psal Javůrek, ideál je rozjet si víc postav a přehazovat si Eqip, já to tak mám taky. Na aukci jsem koupil akorát pár věcí na Barba (tuším zbraň a Shouldry, už si nepamatuji), když jsem byl na Hellu, ale ty jsem po chvíli Salvagnul, přestalo mě to úplně bavit s koupenýma věcma. Ještě jsem si na AH koupil myslím jednu Dye a Legendárku, abych si ji rozložil na Fiery Brimstone, ale to je vše. Ono mě stejně chvíli po nákupu dropli lepší věci, ale to není důvod proč jsem to Salvagnul, prostě mě to s věcmi z AH nebaví, s tím to dojede každej.

A progres? Akt II. Inferno s Barbarem vcelku v klidu hotovej, teď farmím dvojku, a jak to půjde pustím se na Akt III. Jinak s DH a Monkem mám dojetej akt I. Všechny věci co mám jsou z dropu včetně Gemů.

Postupně si tak dojedu celej SC za všechny postavy, zatím mě to baví a pak, pokud mě to bude pořád bavit přejdu na HC taky bez AH.

Uživatelský avatar
Lahváč
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Lahvac#2142
Bydliště:New Tristram

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Lahváč » 25.07.2012, 17:55 hod.

Zdravím,

jak to tady pročítám, tak musím souhlasit s lidma, co AH nepoužívají. příspěvky ubrečených jsou mi trochu k smíchu, spíš to vidím jako "obhájím si sám sobě, že je to nutnost", ale ať si aukci používá každý podle svého vkusu. urážení lidí, co si hrajou podle sebe, je prostě hloupost. příspěvky o hraní beze zbraně radši neřešit.

diablo jsem začal hrát asi o měsíc a půl později kvůli zkouškám, takže jsem volil AH a během 14 dnů jsem byl bez problému v 2. actu inferna, ale nuda nuda nuda. druhá postava HC bez AH, z aukce už nehodlám koupit nic. jak jsem tu viděl, tak se asi inspiruju a taky rozjedu všechny postavy, ať si equip přehazuju.

a co se PvP týče, že lidi bez AH budou mít problém, někde jsem tuším viděl, že to bude losovat lidi s podobnýma statama/equipem, ale jistý si teď nejsem.

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Red Eagle » 25.07.2012, 20:19 hod.

D3 bez AH ? :) Tak to potom uprimu sustrast vam zelam :)
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od limu » 26.07.2012, 07:38 hod.

Alter ego - taky bych rád viděl scan tveho listu z AH kde nebude ani řádka, a gear tvojeho barbara se kterým si prošel Inferno bez nákupu v AH. Ja si osobně nedovedu představit bez nákupu, že ses dostal dál jak na ACT2.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od AlterEgo » 26.07.2012, 08:38 hod.

limu píše:Alter ego - taky bych rád viděl scan tveho listu z AH kde nebude ani řádka, a gear tvojeho barbara se kterým si prošel Inferno bez nákupu v AH. Ja si osobně nedovedu představit bez nákupu, že ses dostal dál jak na ACT2.
http://ruzne.blbosti.sweb.cz/AH.jpg
http://ruzne.blbosti.sweb.cz/achiev.jpg
Equip nahodim az budu mit vic casu, abych to vypitval nejak na jeden screen.

Execo
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Execo#2914

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Execo » 26.07.2012, 08:38 hod.

mno já hraju na inferno, a aukci skoro nepoužívám, ale není to nikoliv nějakou zásadou ale tím že mě nepadlo ještě nic co bych mohl prodat za pěknej peníz tak tam nemám za co nakupovat no:D

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od sklb » 26.07.2012, 08:46 hod.

AlterEgo píše:http://ruzne.blbosti.sweb.cz/AH.jpg
http://ruzne.blbosti.sweb.cz/achiev.jpg
Equip nahodim az budu mit vic casu, abych to vypitval nejak na jeden screen.
klobuk dole
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Zidy » 26.07.2012, 08:56 hod.

Já nevím proč bych neměl aukce využívat. Aukce za real peníze mě přijdou jako mínus, ale za goldy proč ne? Je to v diablu zas něco novýho, něco u čeho strávíš další hodiny navíc místo hraní. Ve hře pro tvojí postavu spadne minimálně věcí, nechápu proč bojkotovat aukce. Je to zábavný, je to něco novýho, je to zkrátka fajn. Hrát bez aukce snad ani nejde. Já hraju HC a neumím si představit, že bych hrál bez aukce. Jediné dobré na mě co mi padlo byla shoulder. Kdo chce a bere to jako další výzvu ať si tak hraje,ať si craftí do nekonečna,když na to má tolik času, ale mě AH přijde jako další element hry, tak proč bych ho ignoroval? Taky ve hře neignoruju výrobu kamenů, či crafting, či možnost vzít si sebou pomocníka.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Punky » 26.07.2012, 09:01 hod.

AlterEgo: takze ty si to dal bez AH, ale ako bonus na HC? :D ty musis byt dobry blazon (v pozitivnom zmysle)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“