Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
sklb
Burning Soul
Příspěvky:623
Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od sklb » 02.06.2012, 11:06 hod.

10 rokov kym vyjde 4ka, ale len par mesiacov do Torchlight 2 ;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od neithusak » 02.06.2012, 12:53 hod.

Tiez som nad tym uvazoval a za poslednych par dni co nepouzivam AH ma to zacalo viac bavit. Ak ripnem tak dalsia postava bude 100% bez AH.
Predmety od ludi s ktorimi hram v hre si ale vezmem. Takto ma to bude aspon inspirovat nehrat to kompletne single.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Alfajk » 02.06.2012, 14:00 hod.

hrat inferno bez aukce je cistej sadomasochismus

HMTD
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od HMTD » 02.06.2012, 14:10 hod.

Něco vám řeknu, D3 je špatně vybalancovaný co se týká lvl postavy, jsem např s postavou v polovině druhého aktu a mám lvl 24, hru jsem procházel tak abych všude byl jednou, pouze dvě lokace jsem si zopakoval na multiplaier. Jenže ouha proč mi na lvl 24 padají stále předměty pod lvl 15 málo kdy lepší. Pak se člověk nemůže divit, že s předměty z aukce to jde jako po másle, když jsou tak ze třetího aktu. Crafting mám samozdřejmě na stejné úrovni jako postavu a předměty jsou z něj ok. Tudiž, prodávám předměty které najdu v aukci a sám také zvažuji zda ji budu používat. Neboť s holí kterou jsem koupil dávám 2* vyšší zranění než s čímkoliv co najdu. Dokud jsem nepoužil aukci tak jsem si liboval že hra je o něco těžší než D2 a dokonce jsem zemřel v prvním aktu což se mi v D2 stalo až u Diabla.

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Lucifer » 02.06.2012, 14:12 hod.

ja bych bez aukce hral rad, ale ono fakt nepada nic pouzitelneho... 3 akt hell, a mam dve veci ktere jsem nasel, zbytek z aukce jinak bych jen nadaval a zdechal. Za celou dobu co D3 hraju nepadla jedina legendary, ted jsem pomaly u konce 3 aktu a v nem mi mimo nejake modre kraviny padly 2 (slovy - dve) zlute veci, obe nepouzitelne... Chapu ze Blizzard chce tlacit na hrace aby pouzivali aukci, je to v jejich zajmu - jen at si hraci zvykaj a pak soli na RMAH, ale hru to proste kazi, no...
Obrázek

Raslik
Quill Rat
Příspěvky:5
BattleTag:Raslik#2807

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Raslik » 02.06.2012, 14:32 hod.

debilní komentář1
Naposledy upravil(a) Raslik dne 11.04.2014, 16:52 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Aragorn » 02.06.2012, 15:39 hod.

Ne...ani kdyz tu autor tematu jasne napise, ze to je pouze pro lidi, co se pripoji k "no AH" politice, tak tu stejne budou nekteri vylevat sve nazory, ze to nejde, ze nic nepada, ze je to masochismus nebo ze pak s placem pobezime na AH az vyjde PvP (btw kdo rika, ze PvP kazdy hraje? mne napr PvP nezajima).
Doufam, ze se to tady brzy promaze a budou sem psat jen lidi, co do toho jdou.
Fakt by bylo prijemny, kdyby jsme mohli mit ALESPON JEDNO :-) tema pro "no AH" a ostatni at si klidne zakladaji mraky svych temat a tam si pisou, kdo vydelal vic goldu a kolik bambilionu dps delaji s nove koupenou zbrani atd.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Tib3rian » 02.06.2012, 15:44 hod.

Vcelku nechapem, ako sa tie veci v aukcii ocitli, ked nic poriadne nepada. A ako niekto zarobi stotisice az miliony zlata za tie slabe predmety co padaju? :)
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od sklb » 02.06.2012, 15:45 hod.

ok skusim to s vami :p
barb hc no ac :)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od JamieChris » 02.06.2012, 15:49 hod.

Je vidět, že sis to teprve koupil, až si zkusíš inferno a nedáš ani prvního minibosse, po tejdnu chcípání tě to přestane bavit a koupíš si lepší zbraň :)

easy to fakt nebude ani s AH

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od sklb » 02.06.2012, 15:59 hod.

to si reagoval na mna?:p
ked hej tak uz mam wizarda v 2 akte inferno sc, ale s auction house a do 2.aktu ta hra bola az na docela dost smrti celkom prechadzka ruzovou zahradou. :p
Nepocitam, ze by som to niekedy presiel s barbom na hc este s takouto podmienkou, ale urcite to moze byt vacsia sranda, aj ked zrovna nie som zastancom nevyuzivania hernych mechanizmov. pre tento krat spravim vynimku. :P
ked nie tak nevermind :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od ZOMB » 02.06.2012, 16:38 hod.

víte, já jako primární cíl hraní neberu dohrát inferno, ale hru si užít, a aspoň se do toho inferna dostat :)
řekl bych, že bez AH první tři obtížnosti budou něco podobného jako v Diablu 2, a inferno bude prostě téměř nemožné pokořit (tak se vyplní to, co Blizzard sliboval)... když si to vezmete, tak před vydáním Jay Wilson a dalších několik vývojářů to hrálo strašně dlouho bez AH (pochopitelně), jenom z toho, co droplo, nebo co vycraftili, a opravdu to bylo nemožné...
neříkám, že to je pro každého, ale jsem rád, že do toho jde pár lidí se mnou... pak někdy můžeme dát PvP mezi sebou, aby to bylo spravedlivé :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

darecekkk
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od darecekkk » 02.06.2012, 16:39 hod.

tak já jsem zase ten hráč, co nemá moc času. 5 hodin týdně. Koupil jsem si 2 mega goldů od nějaké farmy a kupuju si v aukci dobré itemy. Jo kámoši mi říkají, že nechápu smysl hry. Ale takhle je to možné a mě to baví takže haters ... :)

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od passco » 02.06.2012, 17:40 hod.

A co takto hrat Diablo 3 bez zbrane? So zbranou je to moc jednoduche maju velke dps

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Aragorn » 02.06.2012, 17:55 hod.

No ty vo*e, uz to tu nekdo prosim promazte ty silenosti, co sem nekteri pisou....
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Attia » 02.06.2012, 18:12 hod.

já sice D3 nehraju ale musím říct že nechápu lidi co odsuzují někoho proto že to chce hrát bez aukce jen s tím co najde on nebo jeho kámoši. Ne opravdu to co najde kámoš a to co si kopíš v aukci NENÍ to stejný, protože jak už tu někdo psal, kamarádů máš pár, kdežto aukce zahrnuje tisíce "kamarádů". Bez aukce je to prostě synonymum pro SP, a když si vemeš něco od kámoše tak ti to kompenzuje TCP/IP...a to že někdo napíše že je to jako hrát beze zbraně je jen kec do prázdna jak si zdůvodnit to že dotyčnej to beh aukce nedává.

Pro mě maj kluci podporu, a stejně jako i spousta lidí si neumí představit že by dohrálo D2 bez věcí (naked event) tak je tu evidentně spousta lidí co si neumí představit hrát D3 bez aukce. ale nevěřím tomu že to nejde.

Osobně kdybych hrával D3 (měl na to mašinu) tak jedu taky bez aukce. Protože powergamingu jsem si v D2 užil až až na to abych si tím kazil požitek z další hry. A i když se na mě snese asi tuna krytiky, aukce je svým způsobem druh powergamingu (rychle nabušit postavu ať už můžu co nejrychleji dávat největší šupy a jsem "King of DPS")

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Mmariner » 02.06.2012, 21:12 hod.

Docela jsem se pobavil, po přečtení toho celého.. a všem vám teda držím palce.. já mám barbara co dal butchera na inferno solo(jak jinak, ve dvou a více to je nehratelné).. a marně skládám a aukcí gear na act2. Bez aukce?? To nemužete nikdy složit, když vám ten gear padá právě tam.. act1 jsou lvly itemu 52/59.. hodně málo kdy 60. No witch doctor a wizard ale šanci asi maj... tam to není o gearu... Gl, jen si tak tipnu za jak dlouho pujdete nakupovat;D

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Drakkari » 03.06.2012, 01:34 hod.

Jdu do toho, ale na Hardcore!

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od ZOMB » 03.06.2012, 06:03 hod.

Drakkari: to jsem na tebe zvědavý, a určitě ti fandím... a za koho budeš hrát?
edit: já bych si na hc troufl leda tak se stabilnějším internetem... zrovna včera, když jsem byl ve velké bitce v 2. aktu na normal... výpad - rip :evil:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
umiyaki
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od umiyaki » 03.06.2012, 07:09 hod.

je fajn nepouzivat AH, ale kdyz po x-tem rip na infernu platite dalsi palku za opravu toho slabyho vybaveni, ktere vam s pomoci blizzu padlo doposud... v hell 3. akt padaji veci na jeho zacatek atd.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“