???DH alebo BARBAR???

Herní postavy či NPC postavy.
hocico
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2
???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od hocico » 05.11.2012, 12:27 hod.

Ahojte. Cim dalej to sledujem, tym dalej sa mi zda ze kazdy co hral DH konci pri barbarovi. Nejake goldy ma uz moj DH stal http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hoci ... o/11029523 a preto zacinam uvazovat ci to hrat dalej, alebo si zacat barbara.DH ma bavi ide to super ,ale preco kazdy zacina barbara? Ide mu to az o tolko lepsie? Nejak to nechapem. A nebol by som rad keby aj ja po pol rolu zistim ze chcem hrat barbara. Prave sa chystam dat dalsie goldy do DH a tak uvazujem ci za tych 500 mega neobleciem nejak slusne barbara... Poradte prosim ako to vlastne je.

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od esopeso » 05.11.2012, 12:44 hod.

Myslím že je to vkusem a né danou class. Hraj co tě nejvíce baví a ne to co je pro někoho nejlepší ! :lol:

Vím že jsem ti asi moc nepomohl ale nepřijde mi že by byl Barb tak op že by ho chtěli hrát všeci, já naopak slýchám občas crying na Barbara jakožto class na prd. Jak říkam je to hrozně individuální :oops:
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
patriarchf
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:patriarchf#2640

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od patriarchf » 05.11.2012, 12:49 hod.

Jasně, je to o chuti. Já třeba začal hrát za Barba protože to byla moje nejoblíbenější postava z D2, pro nic jiného. Už teď se ale těším, jak si zahraju za něco úplně jiného....třeba za wiznu a to budu pak třeba plakat :lol:
Patriarchf
[SC] Barbar 60 (40) DiabloProgress Inferno completed 1.0.3
[SC] Wizard 60 (03) DiabloProgress Inferno completed 1.0.5

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od hadesed » 05.11.2012, 12:54 hod.

hocico píše:DH ma bavi ide to super
Proc resis cokoliv jineho? :) Pristi patch muze prijit nerf a vsichni co spesne rerollujou na barbara jen kvuli tomu ze v soucasne dobre je asi v pomeru cena/vykon na nejakou tu stredni obtiznost asi nejlepsi na farmeni zaplacou. Drz se toho co te bavi, tot muj nazor :)

edit: krasny priklad je to jak vypadala situace par mesicu po vydani, velka cast melee rerollovala na DH nebo Wiz, ted je to naopak...jako na houpacce :)

hocico
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od hocico » 05.11.2012, 13:14 hod.

Dik za odpovede chalani. mne sa DH mooc paci ,len ma kus laka zahrat si na viac MP. teraz ked chcem hrat klune ,hram na MP4, to je pianko,v 5ke je uz citit rozdiel a 6ka je uz na dlho. Preto som rozmyslal ze barbar predsa len moze stat na mieste a drzi a seka. a skoro kazdy vravize barbarovi to ide podstatne lepsie.ale aj tak len teraz zacina mat moje DH to koli comu ho hram, tak to nevzdam a budem sa snazit dalej. Len ma mrzi ze si nikdy nezahram solo MP10 tak ako barbar.

hadesed
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hades#2525

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od hadesed » 05.11.2012, 13:40 hod.

Ono s tou MP10 neni zase az tak o co stat (pokud se nebavime o nejake osobni vyzve), zrovna vcera jsem to jen tak zkousel a run kterej mi normalne trva 15min max trval hodinu a nepadlo mi stejne nic. Aby jsi tu MP10tku daval jakztakz plynule v rozumnym case tak to chce mit aspon 200k dps unbuffed a to neni zrovna zalezitost majority barbaru :) Nikdy nerikej nikdy, s endgame gearem to urcite jde a o end game preci kazdymu jde, aspon mas nejakej cil za kterym se hnat nez jen tupe farmeni goldu ;)

daveedek
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daveedek#2652

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od daveedek » 08.11.2012, 10:54 hod.

Je pravda že jsem nahrál na DH asi 250 hodin, všechny goldy co jsem vydělal šli na něj a dávám max MP4 a i tam chcípám skoro s každou elitou... A Barbara jsem vybavil za cca 5 M + jsem dostal pár itemů a ten Barb vydrží daleko víc a chcípám jen u blbě narollovanejch elitek... Ale je to samozřejmě o tom co tě baví víc... mě už přestalo bavit pořád chcípat tak hraju Barba

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od Sarevok » 15.11.2012, 12:24 hod.

tiez som si vsimol ze DH prechadzaju na barba, ja som to urobil pred mesiacom tiez. DH ma bavi, mam aj celkom dobre vybaveneho, dps okolo 150k. dost preziva, no s barbom som zacal lebo ked hram v partii s DH tak dost kapem. moj DH (zrejme nebudem sam) potrebuje svojsky pristup, mam super taktiku zalozenu na templarovi zo 100k zivota + echoing runa na trapoch len potrebujem mat monstra pod absolutnou kontrolou, co v pripade partie nie je az tak mozne (neznasam echoing fury). ani barbar nema rad ked ma mostra rozlezene po celej obrazovke ale pri nom len prichadzam o efektivitu kdezto pre DH su rozlezene elitky dost problem na prezitie. no a celkom ma barbar chytil teraz takze preco nie? tak ci tak si myslim ze kazdy si potrebuje sem tam zmenit postavu uz len koli stereotypu. a co s tymi super predmetmi co DH najde pre barbara? :)

rooper
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:rooper #2950

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od rooper » 20.11.2012, 07:58 hod.

Tak já na DH nedám dopustit..i když to trvalo 3 měsíce nervů než jsem ho zvládnul. Ano chcípal jsem hodně, chcípal jsem často (bože ty nervy), ale pak přišel zlom..nejenom v gearu ale hlavně ve skillu. U DH je nejdůležitější mít postavu 100% pod kontrolou..žádné missclicky apod. Teď hraju mp5 a umřu tak jednou 2x za run u reflectu obv. Taky jsem měl tiky přejít na barbara, je další v pořadí, ale než DH bude mít end gear :)

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od Azataki » 26.11.2012, 10:56 hod.

Urcite je fajn zabava poradne si vyzkouset vsechny postavy. Ale jakou postavu, jakym zpusobem a z jakeho duvodu budes hrat nejcasteji zalezi jen na tobe. Nekdo hraje urcitou classu protoze ho to s ni nejvic bavi, nekdo jiny treba proto, ze se mu charakter a jeho skilly libi a nekdo dalsi treba proto, ze mu dana classa prijde zrovna nejefektivnejsi. Nehledal bych v tom zadne trendy a uz vubec bych se jima neridil.

sevec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cmoudak#2764

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od sevec » 07.02.2013, 01:50 hod.

Z vlastnej skusenosti ti poradim hraj za to co ta bavi a nemen postavi.Ja som prvu postavu naexpil WD zo zaciatku ma to bavilo potom som si spravil DH tam som stale kapal tak som spravil Barba ten bol hratelny do act2 tak som zase spravil monka toho som hral dost dlho mal som ho v top 50 dps 34 paragon padol mi tal rasha nek v hodnote okolo 900mega tak som presiel na WD 220k dps unbufed 500resist 70k hp 62 paragon a teraz zase hram DH keby som hral stale 1postavu tak mam take itemi a goldy ale nie stale som to menil a banujem toho doteraz clovek by bol najradsej keby mal na vsetkych postavach dobry equip a naco by mal prave chut to by hral ale je to dost nemozne.Preto hraj co ta bavi a nemen postavu

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od NargarotH » 07.02.2013, 02:57 hod.

Řekl bych že už si stačil za ty 3 měsíce vybrat :D
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
WaynE
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WaynEsvk#2403
Bydliště:Skalica

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od WaynE » 25.02.2013, 23:20 hod.

DH hraju. Teda donedavna som hral nez som zistil ze nikdy nebudu mat dobre veci. Inak MP7 stale chcipam a bez dobrych veci stoji za ho*no. Moja skusenost. Viac profil. Nekritizujte ma.
Aktualne: Z novym patchom 1.08 som zasa zacal hrat.
Hardcore si nemozem dovolit hrat skrz dementny internet od T-com.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od sgtmajfoley » 26.02.2013, 02:27 hod.

Vsetko nie je iba o geare ale aj o builde... ja napriklad davam v pohode a utankujem aj MP10. Skus pokraftit nejake tie veci z novych recipes. Inak gear mas docela dobry, skus vymenit bola shot za hungering arrow ten je rychlejsi, za ten cas co sa aktivuje vybuch na bola shote, tak ta mozu mobky aj zabit. Potrebujes sustavny dmg aby ta healoval shadow power. A skus pouzit este guardian turrety, co davaju okrem slusneho dps navyse aj redukciu na dmg. A mal by si byt v pohode. Barba dokaze tiez zdechnut na MP7 ako nic, tiez musi mat good gear ale aj dobry build. Niektore buildy zvladaju vyssie MP aj zo slabsim gearom Smash barb build, CM wizz, Zombie bear wd build atd...
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od dohny777 » 26.02.2013, 06:30 hod.

Zdravím všechny DH :wave:
nedalo mi a musím se zapojit do této diskuze.Nevím co všichni říkate a to nejen zde, ze je nereálné hrát s DH mp10 , nevidím v tom žádný problém, já to hraji a bez problému , za celý run aktu 3 jsem exnul asi 3x a to kdyz byly 2 elity naraz což už je na mp10 krute - je pak moc laseru a vsech tech s*ač okolo, nebo reflect.
Je to všechno o nastavení buildu, stačí to vychytat a máte vyhráno.Samozřejmně nemužu tam vletet s max. 340k dps jak chodím mp6 a mín ale vše nastavit abych mel nekonečno disciplíny což je základ a take perfectionics pro vyssi odolnost..což mi udela nejakych 230k ale i to stačí.

Ovšem mp10 není žadná výhra je to spíše jen o tom ze vite ze to dokážete, ale o dropech atd je mp10 uplne k ničemu..Padá tam wizard čapka , nesmyslné meče leg atd co se nehodí ani na hnuj :lol:

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od Prestigo » 26.02.2013, 07:12 hod.

Nejde o to, že to nedokáže, ale o to, že nemůže farmit MP10 efektivně. Od MP6 už je DH pomalý a nevyplatí se chodit vyšší MP. Takovej barbar, monk a cm wizard ti sou schopný bez problému farmit MP10 (samozřejmě s dostačujícím gearem). Hlavní problém je, že DH, když jde na MP10, tak má postavenej build hlavně pro přežití a dmg dává tak max. s cluster arrow (50 hatred!) a hungering arrow a zbytek už sou většinou všechno defensive tzn. 4 sloty skillů, který mají zajistit, že nedostane IK a to je hodně. Takže pokud neudělají nějaký razantní změny v jeho skillech, tak DH bude vždycky za hodně peněz málo muziky.

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od dohny777 » 26.02.2013, 08:52 hod.

tak to musim zase nesouhlasit.S tím co píšeš tomu věřím ze je to neefektivni , pač takove skilly používat tak bych tam ani nepřezil natož efektivne farmil..

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od Zmorry » 26.02.2013, 09:49 hod.

můj názor... DH... jedině DH! :D
Budu interpretovat Prestiga, jen trochu jinými slovy: Barbarian -> jednotlačítková postava, Archon Wizard -> jednotlačítková postava, Monk -> jednotlačítková postava, CM Wizard -> postava pro fanclub pana Parkinsona, WD + DH -> playstyle složený z čirého skillu, nervů ze železa, postava vymakaná s láskou, péčí a trpělivostí
Jak řekl Prestigo, vysoká MP vyžaduje BiS gear, vybalancovanou dex/CC/CD/AS, tak aby to DH mělo tak 450k dps se Steady Aimem a zároveň pořádné EHP, aby nepadl po jedné větší ráně a zároveň bylo schopno mít non-stop zaplou Shadow Power = mít gear s rozpočtem asi 20-30 miliard. To je to, co na DH miluju, vše si oddřeš od píky, nic nemáš zadarmo, jak třeba barbaři, kteří si koupí skorn za 50k a hurá jde se critovat s HoTou za 8069857 bambilionů. DH nemá moc spellů (nebo jsou moc nákladné respektive neefektivní), které mají vysoký koeficient pro weapon damage.
Violence solves everything.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od sgtmajfoley » 26.02.2013, 12:12 hod.

Zmorry pravda u barbara ti staci 5 mega gear, nahodis smash build a ides si dat MP7/8 a bossov na MP10. CM to iste, Archon si zrobil CM wizarda za 1 mega a daval MP10 lol. I ked pol hodinu ale daval. :D

Prestigo mne osobne staci iba jeden skill na prezitie a to Shadow Power ostatne mozem dropnut keby si chcel... main dmg mi robia pasce, paradicka ked ti to buchne 3x za sebou za 700-800k. A to davas 3 pasce. Som minule bol Act IV a tam ako su spawny Leah, Kulle atd... tak to bol cisty insta-pop :D Inak viacej prezijes ak budes pouzivat nieco ine nez Bola Shot, hungering strielas rychlejsie tym padom tam nie je az taka odozva ako cakanie na vybuch bola shoty a tak sa healujes priebezne.

Jedine, ze musim nabrat este trosku vitality a viacej all res. A bude to pohoda. 43k hp je malo...
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Zmorry
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zmorry#2274

Re: ???DH alebo BARBAR???

Příspěvek od Zmorry » 26.02.2013, 13:50 hod.

jo jo, spike trapy all the way. kupodivu jsem našel i využití pro entangling shot -> s runou Justice is Served a Marked for Death/Mortal Enemy to generuje hatred šíleně rychle (Entangling Shot má 90% proc koeficient, takže skoro pořád 9 hatred, per attack) a to se ty trapky teprve spamujou. pravda, já rád i prdím cluster bombs :D navíc s tím entangling shotem mám 51,5% (moje CC) * 0,9 (proc coefficient) = 46,35% šanci na vygenerování discipline z Night Stalkera (x2, páč může hitnout 2 cíle - teď mě napadá, jaká prasárna to musí bejt s runou Chain Gang :D )
Violence solves everything.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“