Další cca 2 - 3 hráči na HC odznova

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Další cca 2 - 3 hráči na HC odznova

Příspěvek od AnubiX » 16.06.2012, 14:39 hod.

Zdravím,

po opravdu dlouhé době se vracím k D2 a hledám nějaké zkušenější hráče, s kterýma si budem pozvolna hrát D2 odznova na HC, žádný spech, pohodička. Celkově mě D3 zklamalo. Věřím tomu, že s datadiskem se to třeba rozjede, ale momentálně mi přijde D2 stále lepší a to skoro ve všem. Nebudu psát co se mi líbí nebo nelíbí, ale rozhodně je pro mě mnohem přívětivější rozjet znova D2 s pár zkušenejma lidma a hrát si svoji hru než se tlačit do D3, které je dle mého až moc jednoduché (mega hard težký inferno nakonec zas tak mega hard těžký není, D2 na Hell je mnohem víc hardcore teda), jenom se naplňuje vize, že novější hry budou stále a stále jednodušší, čímž pro mě asi ztratěj úplně smysl.

No to je jedno, trošku jsem odbočil, takže hledám 2 - 3 týpky, který začnou hrát od 0, ale už budou mít něco nahráno. Pojede se HC, jediný soft co se bude moct použít je pro sbírání věcí (když v HC umřete tak Vám umřou i itemy na sobě, ale třeba itemy v programu Vám zůstanou, což je plus). Hrála by se nejnovější 1.13d. Asi je lepší kdyby nás bylo celkem 3, protože víc hráčů = větší problém se sejít. Nedrtilo bysme to denně 12 hodin ale jak se komu hodí, prostě odreagovačka. Nevím co je lepší jestli hrát přes hamachi nebo nějaký realm, osobně jsem paříval jenom single player takže v tomhle opravdu nevím.

Základem je, že by se dodržovalo to, že nikdo nebude hrát bez ostatních s tím, že by šel dál. Kde se skončí tam se skončí a pokud bude mít hráč chut, může expit nebo huntit itemy na místech, které jsme již prošli, nikoliv že si dá celej jeden akt dopředu a pak až se všichni sejdou, tak bude každý uplně jinde. Tohle si myslím je hodne fer podmínka aby se všichni udrželi alespoň na stejných lokacích a nedělali questy kvuli někomu. Co na to řikáte, najde se ještě někdo nebo všichni už drtěj D3?

Lord Excalibur
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Další cca 2 - 3 hráči na HC odznova

Příspěvek od Lord Excalibur » 17.06.2012, 19:04 hod.

Zdravim. Já bych si moc rád zahrál HC s někym, jenže moji kamarádi to jasně odmítájí, nechtěj se tak nervovat ale zahrát si "naplno". Takže tohle je pro mě dosti lákavá nabídka.
Co se týče mích zkušeností - mám dohrány 3 postavy, na HC navíc 2 dohraný nightmare. Myslim, že hodně dobře umim sorcku, ale zvládnu hrát za cokoliv. Moje slabá stránka je skládání equipu, ale jelikož by se jelo od 0, tak si myslim, že by to nemusel být až takový problém. Když vidim 2 věci vedle sebe, tak snad poznám, co na mě bude lepší pro konkrétní situaci :) .. A RW mi poradíš ne? :D
A co se týče toho na čem hrát, tak jsem pro hamachi, na realm nejdu... A Plugy ano/ne?

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Další cca 2 - 3 hráči na HC odznova

Příspěvek od AnubiX » 17.06.2012, 20:25 hod.

Čaues,

už jsem si rozjel HC postavu a jedu sám a asi budu psát HC příběh, takže tohle už neplatí. Chvíli jsem čekal a když to mělo asi 20 shlédnutí tak jsem si řek že každej paří D3 a že nikoho neseženu, tak jedu sám a budu psát příběh. Tak třeba někdy příště :)

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“