HC Zlatý Grál

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Attia » 05.06.2013, 21:37 hod.

drop run v 1.13 je neskutečně boostlej oproti nižším verzím. Jen když to vemu na realmu, tak od resetu Phoenixu už padly 2x ZOD...drop je tam právě 1.13...oproti tomu na starým antiku/AHG myslim padla 1-2 o kterých vim za celý fungování těchto realmů...asi jich padlo víc ale když to srovnám kolik lidí a jhak dlouho hraje na phoenixu a kolik lidí hrávalo na antiku/AHG tak tam jde vidět ten neskutečný rozdíl v dropu hight run včetně těch JAH-ZOD...

jinak můj nevyšší SP level byl myslim 87 a nejvyšší realm lvl 94...

každopádně bych Fraxinusovu teorii o dropování itemů "pouhým" procházením hry nepodceňoval. Ze svý zkušenosti musím říct že většina vzácnějších itemů i run mi popadaly právě normálním hraním a ne runováním bosů/lokací. Ať už SP nebo na realmu.

Jinak souhlasím s RIPem že složení všech RW v 1.13 bude asi mnohem snažší než nalezení všech set/uniq...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od RIP » 05.06.2013, 21:38 hod.

Jasny, kazdej ma svuj vlastni pristup a kazdej veri sve metode....Ja musim rict, ze Fraxiho za ten jeho obdivuju, protoze to, na co se chysta je opravdu boj s vetrnymi mlyny, ale rozhodujici je nevzdavat se a ukazat bojovneho ducha ;) Drzim palce ;)

Edit: Co se tyce stesti/smuly pri najezdech, tak jednou mi behem hodky - cca 100 runu padla ctyrikrat setovka/unique z TC 87 - nejlepsi klika, co jsem mel, bylo tam i CoA...Nejhorsi bylo asi 2.5k runu, kdy mi na Pindlovi snad nedroplo nic, jen same magic/rare naprd :ble:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 06.06.2013, 19:24 hod.

Teď trochu předejmu...pokud se zadaří tento velequest splnit, pomůže mi pak někdo s překladem celého tohoto threadu do angličtiny? :lol:
+ aktualizuji pravidla, kam přidám povinnost zaznamenávat čas + doplnit, za jakých okolností smí postava plnit realmové eventy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 21.06.2013, 22:06 hod.

Po delší odmlce dohrán 2. akt NM. Děs a hrůza.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od RIP » 22.06.2013, 19:27 hod.

Jak to tak pozorne ctu, v A2 by se Ti hodil na mercovi ten Iceblink, ono to niceni mrtvol kvuli zmrazeni je k nezaplaceni, a hlavne asi spis Mighter nebo Holy freeze nez Barbucha ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 24.06.2013, 10:45 hod.

Na Act 3 jsem ho upnutý vyzkoušel, a fakt dobrý...od té doby ho dokonce ignorujou i nepřátelé. Je to kapku větší honička pro mě, ale aspoň ušetřím goldy za oživování.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.06.2013, 22:13 hod.

Hlavně neripnout, protože pokud to chápu dobře, tak by se ti všechno nulovalo. Ať se dál daří a padně něco pořádnýho pro lepší motivaci ;)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Marast » 26.06.2013, 21:42 hod.

Po delší době jsem se vás rozhodl opět navštívit. :wave: A jak vidím, tak jste se vůbec za ty měsíce, roky nezměnili. Prostě stále stejní diablo magoři. :D Váš zápal a entuziasmus je obdivuhodný a rozhodně vám přeji, především Lukimu, pořádnou koncentraci a v tomhle případě i štěstí na drop. Na stranu druhou jen doufám, že si pokud možno nikdy neuvědomíte tu druhou stranu mince. Ty tisíce hodin hraní totiž budou chybět jinde a čas zpět vzít nejde.
Jinak řečeno diablovskou terminologií už nějakých pár měsíců piplám dva chary a jsem vážně zvědav co z toho vyleze. :lol: Jen ty první levely jsou jaksi těžší než bych čekal. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 11.07.2013, 15:54 hod.

Marast: Trochu jsem "stávkoval" :lol: Ale konečně jsem dojel 5. akt. Dneska djedu krávy a zkusím hell.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od DeathHero » 11.07.2013, 18:30 hod.

Marast píše:Ty tisíce hodin hraní totiž budou chybět jinde a čas zpět vzít nejde.
Pry se to mu rika netolismus :P
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 11.07.2013, 21:47 hod.

Cow level hotov, jde se na hell.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od raisen » 11.07.2013, 21:49 hod.

Tak hodně štěstí ;) Jsem zvědavá, jestli se ti zjeví Diablo Clone :green:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 11.07.2013, 21:54 hod.

Zjevil se mi při turnaji :green: By mě asi sfoukl jak svíčku.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.07.2013, 22:06 hod.

Tak hodně zdaru v poslední obtížnosti ať nemusíš vše skartovat.

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fly » 11.07.2013, 22:45 hod.

Ahoj,

asi se jako obvykle zeptám hloupě, ale co to je to "TC 87" a itemy z tohoto?
Případně mi klidně pošlete nějaký odkaz (nejlépe v češtině, s cizími jazyky trpím) a já si rád počtu. :)

P.S.: Mě zatím nejlepší runa padla, co si pamatuji, LEM nebo PUL, takže na vaše úspěchy asi nikdy nedosáhnu. :D
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 11.07.2013, 23:18 hod.

Fly: Když já mám chuť s tím seknout, že mi nic (jako lidem tady) nepadne... vzpoměnu si na Vykoupení z věznice Shawshank : "Je to věda o tlaku a čase."
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od raisen » 12.07.2013, 08:09 hod.

Fly: TC je treasure class. Všechny předměty jsou uspořádány do TC a TC 87 je nejvyšší a nejvzácnější, tedy padají nejméně. Zde je seznam všech TC.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fly » 12.07.2013, 08:25 hod.

raisen: Tak děkuji za objasnění, zase jsem o špetku moudřejší. :)

Fraxinus: A tobě chlape hodně zdaru, ať to padá a dotáhneš tuhle misi zdárně do konce. ;)
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 12.07.2013, 09:46 hod.

Díky všem. Včera jsem zahrál na hellu asi hodinku a půl (players 8). Sice je to dost pracné (zvláště při likvidaci fire imunních šamanů-nejprve musím odlákat falleny co nejdál od něj, aby je neoživoval), ale není to tam ani tolik nebezpečné. Dost špinavé ohnivé práce udělá Molten Boulder, kterej když se člověk naučí používat správným způsobem, je to skutečně killer čehokoliv-imunita neimunita, rezistence nerezistence. Navíc dost práce udělá barbarský merc, plague bearer s poison novou (i když slabou) + zmražením z Iceblinku (tady fakt díky ripovi za tip, toto brnění je skutečně pro barbara jak dělané) vynikající kombo. Tento žoldák byl vynikající volbou. Má sice kapku problémy (stejně jako každý merc) čelit hordě nepřátel, ale v akci 1v1 až 1v4 je neporazitelný. Uvidím ale, až se setkám s nějakými drsnějšími střelci. I na players 8 mi bossí ježury umírají s fissure na 1 ránu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od RIP » 12.07.2013, 10:41 hod.

Gratuluju k peknemu progresu a predevsim k velke trpelivosti, doufam, ze to takto dotahnes co nejdal a char na Guardiana...Jinak ten Iceblink mam opravdu odzkouseny a vyborne funguje, je to velmi nedocenene brneni stejne jako pro poustniho merce zbran Woestave, taky doporucuju nekdy zkusit...Co se tyce Molten Boulderu, naprosto souhlasim, je to killer a velmi takticky skill...

Co se tyce strelcu, tak Ti maji na svedomi tak 70% mych smrtaku, takze doufam, ze opravdu hnusna komba se Ti vyhnou, pripadne bude prostor na nejake manevrovani a ne volna plan...Chtel jsem se zeptat, nemas nejaky bod v medovi? Ten by se hodil prave proti Archerum, zamestnal by je na potrebnou dobu, nez bys je zpacifikoval

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“