HC Madelain - Blizzard

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845
HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Joko » 29.03.2013, 00:02 hod.

Ahoj po delší době se zase vracím k Diablu 2 a proč rovnou nezačít s HC a tonavím s postavou, která mi v žádném RPG nikdy nešla, sorceress (kouelná postava).Protože mi to nikdy za takový postavy nešlo budu to sepisovat hezky odzačátku.Dneska jsem začal a mám splněné zatím jen 2 questy.Chtěl bych to popisovat z pohledu postavy.Takže zatím sem dám co jsem sepsal k těm prvním questům doufám, že mi ty ostatní půjdou minimálně aspoň takhle dobře.
Cp se týče statú, tak ty budu aktualizovat bdto výdy po aktu nebo questu to si ještě nejsem jistý.

Jméno:Madelain
Postava:Sorceress
Build:Blizzard - ZDE
Level:24


Skilly
Ice Bolt: 14 + 1
Frost Nova: 1 + 1
Ice Blast: 8 + 1
Glacial Spike: 1 + 1
Blizzard: 1 + 1

Pravidla
Verze:1.13
PlugY:Ano z důvodu truhly
Escape:Ano jsem přece jenom nezkušený
Hacky:NE
Farmení:Ano


Runy:
  • Tal x1
    El x3
    Tir x4
    Eld x6
    Eth x2
    Nef x2
    Ral x1
    Ith x1
Legendárky / Setovky : [Hsaru's Iron Heel Chain Boots]

Akt I

Den of Evil
Ten den jsem stála uprostřed táboru třímajíc svou hůl,když ke mne přišel ten poutník , myslím , že se jmenoval Warriv,
přívital mne,nechapu proc , když v táboře ziju stejně jako on, a poslal mne za Akarou, tou podivnou ženskou, která žije ve svém vlastním
světě plném magie a příšer.Poté co mne Akara přivítala mi řekla, že mám vyčistit nějakou jeskyni od příšer, i když na příšery
nevěřím kývla jsem ji a pomyslela si, že se asi zase s manželem opila v hospodě.Jakmile jsem vyšla z tábora přišel ten šok.
Všude byly nějaký hnusný příšery, viděla jsem pomalu se ploužící mrtvá těla,jakýsi zmutovaný ježky a démony z pohádek , které
se vypraví dětem , když zlobí,Falleni.Pevně jsem stiskla svou hůl a opatrně jsem se vydala k těm příšerám.Jaké bylo překvapení,
když jsem zjistila, že ty potvory neustojí pár ran dubovou holí.Po chvilce jsem našla jeskyni u níž bylo napsáno Den of Evil.
Vydala jsem se tedy dovnitř a zahlédla Gargantuy , kteří jsou charakteričtí svou huňatou kožešinou pod kterou se skrývá neškodné
stvoření a též jakýsi šamany, kteří dokázaly oživovat mrtvé Falleny a posílat na mne ze svých holí ohnivé koule.Byl tam takový
divný zombík,byl takovej modrej , ale též jsem ho umlátila svou holí jaky ostatní Během své cesty jsem narazila na pěkné šperky,
prstýnek , kterej jsem si nasadila na levou ruku, a krásnej bronzovej náhrdelník.Akara mne pochválila za dobře vykonanou práci
a poslala mne za Kashyou , že mé pro mne další úkol.

Sister's Burial Grounds
Úkol od Kashyi spočíval v zabití jakési coury, která by se měla nacházet na opuštěném Burinském hřbitově.Tak jsem tedy znova
vyrazila do akce.Nově jsem zahlédla nějaké coury co držely v jakási dlouhá kopí či co.Objevila jsem novou jeskyni ve který jse
mi přihodila ta nejúžasnější věc na světě, během souboje s nějakou krávou , která na mne střílela ledové šípy, mi najednou začly
z hole lítat ledové koule, které zmrazili vše co jim stálo v cestě.Chvilku mi trvalo než jsem přišla na to jak to ovládat silou
své mysli, ale nyní myslím, že už mi to celkem jde.S nově nabitou schopností jsem se tedy vydala na hřbitov na kterém byly jen
samý zombie a kostlivci, kteříse často rozpadly dřív než ke mne došli.Ta coura, kterou jsem měla zabít,nebyla žádný problém, sice
byla celkem rychlá ale stejně se nevyhnula mým ledovkám.Na hřbitově se též nacházela Crypta a Mauzoleum.Na obou těchto místech jsem
našla velký ohnivý pentagram, který v té tmě vytvářel strašidelnou atmosféru.Tentokrát jsem si toho domů přinesla trovhu víc než
minule.Druhý prstýnek, který skončil na pravé ruce,krásné značkové boty na podpatku,příjemně teplý rukavice a čapka a nakonec ještě
nějakej ten top.Kashya mi za mé služby poděkovala a dostala jsem průkaz díky kterému jsem si mohla najmout žoldačku s lukem.
Nakonec jsem si u Akary koupila ve slevě novou hůl, která áhadným zbůsobem posílila moji ledovku.

The Search for Cain
Akara si mne zase pozvala k sobě.Tentokrát mi vyprávěla příběh o muži jménem Deckard Cain a poprosila mne, abych ho našla v Tristramu.
Má to ale malej háček.Do Tristramu so dostanu jedině pokud najdu u starýho stromu svitek s jehož pomocí otevřu portál u 6 obelisků.
Vidala jsem se tedy ke starému stromu.Poté co jsem ze stromu sundala svitek na mne vylítli 3 obři, kteří byly neuvěřitelně rychlý.
Avšak moje ledovka je trochu zklidnila.
Když už všichni 3 leželi pod kytičkama, vidala jsem se k 6 kamenům.Zde číhal takový malý modrý skřet ze kterého lítalo plno blesků.Naštěstí neústal ledovku společně s ohnivími šípy mé žoldnéřky.
Dotkla jsem se 5 kamenů podle pokynů ze svitku a přede mnou se otevřel červený portál.Prošla jsem a objevila se v Tristramu.První věc které jsem si všimla byla mrtvá kravička.Přišla jsem k ní, abych se za ní pomodlila, ale ona bouchla a celou mne ušpinila svou krví.Vykašlala jsem se tedy na tu krávu a pokračovala v hledání Decarda.
Už z poza druhého roha na mne vyběhl nějaký úchyl.Nechtěla jsem ani pomyslet co by se mnou provet a radši jsem na něj vyslala pár velkých ledovek, které mu tu hlavu trochu zchladili.Opatrně jsem ho obešla a šla jsem k náměstí odkud se ozývalo volání o pomoc.
Samozřejmě to byl Deckard, který stál v kleci visící ve vzduchu.Opatrně jsem ho zpustila dolů a řekla mu aby se hned teleportoval do tábora.
Já jsem se též vrátila a Deckard mi poděkoval za pomoc a slíbil mi,že mi zdarma prozradí magická tajemství jakékoliv zbraně a oblečení včetně
šperků.
Pak jsem se vrátila za Akarou, která mi za obměnu dala magický prstýnek.Nasadila jsem si ho na pravou ruku místo toho co už jsem měla.Jinak během tohoto putování jsem našla jen hezčí čepičku a má žoldnéřka dostala lepší luk a oblek.

The Forgotten Tower
Během svého putování jsem narazila na stojan s knížkou ve které stálo, že se v Černých bažinách nachází věž ve které vládla zlá hraběnka.
Tak zlá, že nechala proklýt všechny ve věži jen aby se stala nesmrtelnou.
Rozhodla jsem se, že tu věž najdu a ukážu hraběnce jak je vlastně slabá.Šla jsem tedy do bažin kde se nacházeli jakási velká hnízda ze kterých v pravidelných intervalech vylétaly podivní práci.Samotnou vež jsem našla celkem rychla.Je pravda, že věž byla už zřícenina a šlo se dostat jen do sklepení.To mělo 5 pater plných duchů,kozlů a lučištnic.
Hraběnka se nacházela v 5. patře.Nejdříve do dveří vykouzlila ohnivou stěnu, kterou šlo lehce proběhnout.Potom se už ani nebránila.Odnesla
jsem si 2 zajímavé kameny s jakými si znaky.Deckard mi potom řekl, že když najdu víc takových kamenů, budu moct vytvořit silná magická runová
slova.

Tools of the Trade
Charsi, místní kovářka, mne poprosila jestli bych ji nepřinesla kouzelné kladivo z kovárny v Monastery.Hlídá ho prý jaký si Smith bývalý kovář.
Dala jsem se tedy směrem k Monastery.Objevili se už dokonve i kostlivci s magií, ale nebyly nijak nebezpeční.Kovárnu jsem nalezla rychle a kovář
padl během vteřiny.Vzala jsem ze stojanu kladivo a vrátila se za Charsi.
Potom co jsem ji vrátila kladivo mi slíbila, že mi jeden nemagický předmět očaruje.Tak jsem ji dala klasickou vycházkovou hůl, ale bohužel mne po očarování zklamala [FLEE].
Pak mne chtěl viidět Deckat, že prý mápro mně poslední úkol.

Sisters to the Slaughter
Sedli jsme si s Deckardem k ohni a on mi začal vyprávět příběh o Andariel.Už si nic s jejího příběhu bohužel nepamatuju.
Šla jsem tedy dál prohledávat podzemí Monastery.Narazila jsem na kostlivce, kterému můj led vůbec neubližoval tak jsem to musela nechat na své žoldnéřce.
Nejzajímavější bylo 3. patro katakomb kde bylo spousta upírů [champions,extra fast,extra strong,mana burn,cursed], ale nekonec sem je všechny
pozabíjela.Pak jsme se tedy dostali konečně k Andariel.Během souboje bohužel má žoldnéřka padla.Musela jsem ji pomstít.Andariel sice chvilku
odolávala, ale nakonec byla přeci jenom poražena.
Když jsem se vrátila do tábora všichni mi gratulovaly.Pak jsem já,Deckard Cain a Warriv odcestovali do Lut Gholeinu.

Trocha čísel I.Akt
Staty:1;2;3
Amulety pro štěstí:1;2;3;4;5
Hůl:Short Staff of Flame
Čepička:Lizard's Skull Cap of Self-Repair
Top:Gemmed Leather Armor
Pásek:Rugged Sash of Remedy
Rukavičky:Tangerine Leather Gloves of Strength
Botičky:Beast Shank Boots
Náhrdelník:Bronze Amulet of Regeneration
Prstýnky:Storm Band Ring;Snake's Ring

Akt II.

Po příjezfu do Lut Gholein jsem se hned šla se všemi seznámit a případně získat nějaké zajímavé úkoly.
Narazila jsem i na Atmu, která mi neuvěřitelně připomíná Akaru.Dala mi můj první úkol zde.Měla jsem prohledat městské stoky a najít a zabít Radamenta.
Nejdříve jsem vyměnila svou žoldnéřku za nového žoldnéře a vybrala jsem si Chalana.Poté jsem se s Chalanem vydala do stok.Radament se nacházel až v posledním patře.Zabít ho nebyl vůbez žádný problém a v jeho osobní truhle jsem našla zajímavý svitek.Poté co jsem dala svitek Deckardovi jsem zjistila, že musím najít kouzelnou krychly a 2 části Horadrické hole.
Kostka se nacházela pod územím zvaném Dry Hills.Nebyla nějak zvlášť chráněna, takže jsem hned šla pro první část Hole, která se nacházela u královny Maggotů.Zde to bylo trochu horší neboť můj žoldnéř se dokázal ztratit i v rovném tunelu.Nakonec jsme to spolu zvládli bez toho že bych ho uškrtila a už jsme šli pro poslední část hole.
Když jsme se dostali do Ztraceného města, obloha najednou ztmavla a od Drognana jsem se dozvěděla, že musím zničit Oltář v chrámu mijí.Naštěstíto byl stejně můj cíl, protože by se tam měla nacházet 2. část hole.
Chrám naštěstí nebyl nijak dlouhej a rychle jsme našli oltář, který byl ale chráněný jakousi magckou zmijí.
Podle pokynů Deckarda jsem dala obě části hole do kostky a vytáhla jsem již kompletní Horadrickou hůl.
Další úkol spočíval v tom dostat se ke královským hrobkám.Musela jsem projít podzemím paláce odkud jsem se teleportovala do magického místa.Byly zde vidět snad všechny hvězdy světa a byloto obrovské.Na konci mne už očekávala tajemná postava.Potom co jsem mu zmrazila mozek a přečetla pár řádků z tajemné knihy poblíž se přede mnou otevřel portál, který vedl k hrobkám.
Moje hrobka byla označena trojúhelníkem, ale moje zvědavost mne dohnala k tomu abych prohledala všechny.V té pravé hrobce jsem našla velmi zvláštní místnost kde byl jakýsi oltář kam přesně pasovala Horadrická hůl.Vložila jsem ji tam a najednouse celá místnost rozzářila a ve zdi se objevila tajná chodba.Statečně jsem vešla do chodby a zachvíli jsem se objevila v malé místnosti, kde na mne čekala nějaká příšera co vypadala jako obří červ.Kdyby nebylo červených lahviček tak by můj žoldnéř byl mrtvej tolikrát, že i kdyby byl kočka tak by mu to nepomohla.
Potom co se červ konečně rozprskl jsem si šla prohlédnout zbytek hrobky.Na jejímkonci mne čekal anděl, který jak jsem zjisdila se jmenoval Tyrael.Řekl mi o mém poslání v tomhle životě a chtěl abych odplula do jungle.Potom co jsem si zajistila loď i s kapitánem jsem s Deckardem odplula do Kurastu.

Trocha čísel II.Akt
Staty:1;2;3
Amulety pro štěstí:1;2;3;4;5
Hůl:Chilling Battle Staff
Čepička:Glyph Veil Skull Cap
Top:Grim Wrap Studded Leather
Pásek:Rugged Sash of Remedy
Rukavičky:Tangerine Leather Gloves of Strength
Botičky:Loath Stalker Heavy Boots
Náhrdelník:Bronze Amulet of Regeneration
Prstýnky:Storm Band Ring;Veridian Ring of Regeneration


[] - moje poznámka

Budu do aktualizovat, až do RIPu.Takže doufejme, že to nebude brzo. :green:
Naposledy upravil(a) Joko dne 01.04.2013, 08:11 hod., celkem upraveno 8 x.
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od BliiNky » 29.03.2013, 00:33 hod.

Přeju Ti hodně štěstí :) Jen malá poznámka ... hůl se TŘÍMÁ, nikoliv DŘÍMÁ. A zkus ta souvětí psát kratší, tohle působí až moc Hrabalovsky :wave:

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Joko » 29.03.2013, 00:42 hod.

Juj, toho jsem si nějak nevšiml :oops: hned to opravím.To bude tím, že píšu na NTB a ještě jsem si nezvykl na tu klávesnici.Co se týče vět tak to bude, asi tím, že mi nikdy moc nešel sloh.Ale pokusím se to zlepšit. ;)
Díky
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Attia » 29.03.2013, 11:25 hod.

je to fajn, jen bych to psal do normálních odstavců. to odražení po každý větě je takový rušivý a špatně se to čte...jinak celkem fajn, ono sloh nejde každýmu takže bych to moc neřešil...;-) hlavně když to baví...;-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od raisen » 29.03.2013, 11:44 hod.

Přeji hodně štěstí s kouzelnicí :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Joko » 29.03.2013, 12:53 hod.

Všem děkuji.
Tak I.akt je hotový.Obrázky statů a výbavy budou ještě dnes.
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Asman » 29.03.2013, 13:12 hod.

Hacky: NE mě docela pobavilo :) Přeju hodně štěstí, hlavně na hell kde podle mě už v Den of Evil budou problémy kvůli Cold Immune

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Joko » 29.03.2013, 13:34 hod.

Staty a výbava jsou již zdokumentovaný ;)
Jo na Hell to bude zajímavý (pokud se tam dostanu :D ).Budu muset sehnat něco co jim tu imunity aspoň trochu oslabý.
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Attia » 29.03.2013, 14:02 hod.

neoslabí...v DoE jim imunitu bez infinity nesrazíš...spíš to bude chtít static field na půl HP a pak nechat merce ať je dorazí, naštěstí ale v DoE není nic extra silnýho co by merc bez problému nezvládnul takže si yslím že DoE ti problémy dělat vůbec nebude...jen to bude krapet pomalejší (záleží co pomocníkovi seženeš za zbraň)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.03.2013, 15:39 hod.

Mě asi nejvíc dostalo, když jsem klikl na odkaz, kterej mě přemístil mezi místní buildy a tam jsem si přečetl větu: Zbroj: Ormus' Robes (nejlépe s +3 do Blizzardu nebo Cold mastery). Něco by se s tím mělo udělat, protože víc jak třetina jsou buildy-nebuildy. 100% nejvíc mě ale vys*rá, jak je u 99% procent stylem ctrl+c --> ctrl+v je u merce napsána věta: ....dále pak už jen klasicky Guardian Angel a Andariel's Visage. Taky kravina...aspoň podle mě. Je mi jasný, že by s tím bylo dost práce, jen už jsem to v sobě asi dusil dost dlouho. Navíc to ani nepatří sem :)

Joko: Sorry, že ti to tady zasí*ám. Přeju hodně štěstí a ať padaj užitečný itemy ;)

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Joko » 29.03.2013, 16:20 hod.

Jo dobrý.
Zatím to jde dobře.Jenom to 3. patro katakomb mne dostalo.Jako všech 5 unikátů byly Tha Banished jsem ještě nezažil.

Poslano z Galaxy xCover ;)
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Fraxinus » 29.03.2013, 19:12 hod.

Dark_Deamon: Právě proto, že je s tím dost práce, by se například ten, koho tohle se** (štve), mohl sám přičinit o nápravu, něco sepsat a něco poslat! O tento web se nelze starat na plnej úvazek, to fakt ne!
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: HC Madelain - Blizzard

Příspěvek od Joko » 31.03.2013, 11:58 hod.

II. Akt hotový + už tam mám napsaný i skilly (jsou pod jménem,postava,build,lvl)
tenhle akt byl trochu horší.Obzvlásť když jsem si zavíral dveře před ksichtem přičemž jsem byl v místnosti plné příšer :lol:
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“