Appear offline a další funkce v Betaverzi Battle.net klienta

komentářů 7

Blizzard Battle.net klient dostal v poslední betaverzi nové funkce: Social, Groups, profily, avatary a možnost Appear offline. Abychom otestovali tyto funkce, beta klient je nyní dostupný všem, není potřeba žádná pozvánka.

Abyste se přepli do betaverze, otevřete Battle.net klienta, jděte do nastavení, v levém sloupci vyberte „Beta“ a zaškrtněte … Nechte proběhnout stahování, instalaci, restart aplikace a voilá.

Nové funkce jsou vytvořeny proto, aby naši hráči měli více možností jak zůstat ve spojení. Těšíme se na další vývoj a vytváření dalších možností, jak zajistit hráčům komunikaci a spojení sil v dalším dobrodružství.

Social

Nová záložka Social je místo, odkud budete spravovat různá spojení. Ať pokec s kamarádem, nebo chat ve skupině (Groups). Díky těmto funkcím snadno navážete tam, kde jste skončili.

Blizzard Groups

Skupiny jsou novým způsobem, jak se spojit s kamarády a naplánovat si další misi. Hráči mohou na základě svých zájmů vytvářet skupiny a přijovat se do již existujících. Ve skupinách zůstanou zůstat ve spojení s ostatními, sdílet strategie a číst konverzace, které jim mohli utéct, zatímco byli offline.

Každá skupina může mít textové a hlasové kanály. Administrátoři kanálů budou mít nástroje na správu členů, budou moci odesílat pozvánky a mnoho dalšího.

Profily

Úpravou profilu dejte světu o sobě vědět o neco více.

V Profilu si budete moci vybrat avatar, dát si odkazy na ostatní sociální sítě, do About Message můžete napsat, co se vám zrovna honí hlavou, atd. Když dostanete „Friend Request“, prohlídněte si profil dosud neznámého.

Appear Offline

Appear Offline vám dovolí nastavit si status tak, aby vás ostatní hráči viděli jako „Offline“, zatímco vy i nadále budete připojeni na Battle.net. To znamená nikým nerušené hraní.

Appear Offline všem vašim přátelům bude ukazovat, že jste Offline. Po připojení do některých her se ovšem offline status může „změnit“. Ve World of Warcraft uvidí lidé z guildy příchod vaší postavičky do hry. Každý, kdo má vaši postavičku v přátelích, vás taktéž uvidí. Kdokoliv mimo tyto podmínky vás ovšem neuvidí.

Je váš kamarád offline a přesto mu chcete poslat zprávu? Nyní můžete vašim offline kamarádům posílat zprávy, dostanou je ve chvíli, kdy se připojí. Pokud jste připojení jako „Appear Offline“, i nadále můžete posílat a příjmat zprávy, ale je jen na vás, kdy odpovíte.

Zdroj: Blizzard

V EU funguje podle všeho jen Appear offline, což je velká škoda. Doufáme, že se tato situace brzo změní a i my si užijeme nové funkce.

  Komentáře
Celkem komentářů: 7

  Přidat komentář

Přihlásit

Přihlášením získáte možnost přidávat komentáře k článkům a přispívat na Diablo fórum.

Registrace
Necromancer

Necromancer Pack

Nové rozšíření hry obsahuje:

  • postava Necromancera
  • 2 character sloty
  • 2 stash taby
  • Wings of Crypt Guardian
  • Golem Pet
  • Banner Shape
  • Banner Sigil a Pennant

Vyšlo v červnu 2017.
Nyní v prodeji.

Koupit Necromancera

Hledat
Návštěvy

DiabloFans.cz měří návštěvy už od svého vzniku, tedy 3. 9. 2005.